МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цувралаас
  • 08:30
    Алтан сан хөмрөгөөс:“Тарни” зохиомж
  • 09:00
    “Жаргалан” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Том ах-Малчны хотонд”
  • 10:10
    MNB сар шинийн өдрүүдэд
  • 10:15
    “Үндсэн хууль” нээлттэй хичээл УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр/ шууд/
  • 13:00
    “Уртын дууны айзам” концерт
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд: ABU толилуулж байна “Шидэт охин Черри”
  • 14:15
    ”Оюундалай”
  • 14:45
    “Нүүдэлчдийн өв соёл: Монгол сийлбэр
  • 15:15
    “Бурхан багш ” ОАУСК 25-р анги
  • 16:00
    “Том ах-Малчны хотонд”
  • 16:40
    “Жаргалан” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Хайрлаарай
  • 18:10
    “Том ах-Малчны хотонд”
  • 18:50
    “Жаргалан” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Гэрэгэ ТВ академи: Удирдлагын академийн төгсөгчид
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Амьдралын хүрд” ОАУСК 1-р анги
  • 23:50
    Хаан тууль: Жангар “Авланга хааныг эрхэндээ оруулсан нь” 4-р хэсэг
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Сарьдагийн хийд
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 17,18/
  • 10:55
    "Нандин нас" Хүүхдийн олон ангит кино /1-р бүлэг 10/
  • 11:35
    "Офицерын эхнэрүүд" олон ангит кино /8/
  • 12:20
    "Цэц"
  • 12:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:00
    Монгол сугалаа
  • 14:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:40
    "Z.OE 41" антологи цуврал кино /3/
  • 15:25
    Ерөөл даллах аялгуу
  • 16:30
    "Жаргалтайн дэлгэр-Оддын золголт" Баярын нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:45
    "Аун Даун хоёр" Хүүхэлдэйн кино /50,51/
  • 18:10
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 18:20
    Үлгэрийн далай
  • 18:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:45
    "Z.OE 41" антологи цуврал кино /4/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    Талх чихэр ХК үзүүлж байна
  • 20:40
    "Офицерын эхнэрүүд" олон ангит кино /9/
  • 21:35
    MY VOICE шоу - Эргэн тойронд
  • 22:40
    "Poetry night Vol.1" Яруу найргийн үдэш 1-р хэсэг
  • 00:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    "Сүүдэрт ургасан цэцэг" Монголын уран сайхны кино /+18/
  • 02:25
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:20
    "Ленинград 46" ОАК 22-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "10000 төгрөг"
  • 13:30
    "Гранд Маршал хотхон-2022 оны бэлэг"
  • 13:40
    "Баримтат кино"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Баримтат кино"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Бундын хатан" ОАК 3-р анги
  • 17:30
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Ленинград 46" ОАК 23-р анги
  • 21:10
    "New wave"
  • 21:40
    "Оргилын цаг"
  • 21:50
    "Бундын хатан" ОАК 4-р анги
  • 22:40
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    "Түмний эх үзүүлж байна"
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:20
    "Мэдээ"
  • 11:40
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 11:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:50
    "Зуузуугийн найзууд" 5-6-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 12:10
    "Нинагийн гал тогоо"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 12:40
    Япон орныг тольдохуй
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 36 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 14:30
    "ТВ молл"
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Үл тасрах аялгуу - Мөрдөстөн"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:25
    Танд тустай агшин
  • 18:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    "Зуузуугийн найзууд" 7-8-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 18:55
    Бизнес мэдээ
  • 19:00
    "Монгол улсаа хөгжүүлье" ток шоу
  • 19:30
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 37 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    "Талх Чихэр" ХХК үзүүлж байна
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:30
    "Үл тасрах аялгуу - Мөрдөстөн"
  • 01:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:15
    Дорнын зурлага
  • 08:20
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Альбино Африк" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 92-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Хэ Чи" ОАУСК, 38-р анги
  • 12:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 30-р анги
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    "Монгол төрийн сахиусны өргөө" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Дэлхий хэрхэн бүтсэн бэ" 6-р анги баримтат кино
  • 14:30
    "Бурханы шашин Монголд" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Нэг Монгол” нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэ Чи" ОАУСК, 39-р анги
  • 21:10
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 93-р анги
  • 23:00
    Tоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 37-р анги
  • 10:10
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 30-р анги /давталт/
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Бид хамтдаа" ХОАК 15-р анги
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мэдлээ ахмадаа" СОАК 14-р анги
  • 16:40
    "Золиос" Олон ангит кино 24-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Худал хуурмаг" СОАК 13-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Золиос" Олон ангит кино 25-р анги
  • 22:30
    "Худал хуурмаг" СОАК 13-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Бид хамтдаа" ХОАК 15-р анги /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Дүнсгэр мөрөн-16 ОАК
  • 12:00
    Business time
  • 12:40
    Нууц:Манж Чин гүрэн Монгол орныг байлдан дагуулсан нь
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Сар шинийн илгээмж
  • 15:30
    Business time
  • 16:05
    Монголын өглөө
  • 16:35
    Сайн байна уу
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сар шинийн илгээмж- шууд
  • 19:30
    Гандан
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Догшин Алекс-1 ОАК
  • 22:30
    Таарсан хоёр МУСК
  • 00:10
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:05
    "Шархалсан зүрх" ОАК 44
  • 02:05
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 28
  • 02:45
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • 04:10
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 1
  • 07:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 76
  • 07:30
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 07:40
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 07:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 19-20
  • 08:30
    "Шархалсан зүрх" ОАК 44
  • 09:35
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Балид болсон явдал" ОАК 4
  • 11:30
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 11:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 76
  • 11:55
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 12:05
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 12:15
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 19-20
  • 12:55
    "Морлаш" хүүхдийн цуврал
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    "Салалт" ОАК 6
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:50
    "Нарны сүүдэр" МУСК
  • 16:25
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 16:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 76
  • 16:50
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 17:00
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11
  • 17:10
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 19-20
  • 17:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    "Салалт" ОАК 7
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх" ОАК 45
  • 21:40
    "Нүдэн булгийн өчил" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Цаг агаар
  • 22:00
    "Гэрэлт Ертөнц" ОАК 9
  • 23:05
    "Балид болсон явдал" ОАК 4

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.5-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.26-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.4-р анги
  • 08:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.5,6-р анги
  • 08:45
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.17-19-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 10-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Дятловын даваа" ОАК төгсгөлийн 8-р анги
  • 13:10
    "Гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Авиа зүй: №7)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Орчуулга: №7)
  • 14:48
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Үгсийн сан: №7)
  • 15:10
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №19)
  • 15:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №19)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Цэргийн сургууль" 1.8-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.7,8-р анги
  • 18:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 19:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.20-р анги
  • 19:30
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 11-р анги
  • 21:00
    "Таны дотор юу амьдарч байгаа вэ?" баримтат кино
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 4.1-р анги
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" 1.9-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-5,6,7-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    Ройтерс: Загвар
  • 10:30
    "Орь залуу 30 нас" ХОАК 6-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Загвар
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-5,6,7-р анги
  • 14:30
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 16:00
    "Орь залуу 30 нас" ХОАК 6-р анги
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    Ройтерс: Загвар
  • 18:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-5,6,7-р анги
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Хөдөлгүүр" авто шоу
  • 21:00
    "Орь залуу 30 нас" ХОАК 7-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 10:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 8-р анги
  • 11:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 25,26-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 12,13
  • 13:30
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 7,8-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:15
    "Намайг хайлуулаач" СОАК 13-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг 4-р бүлэг дугаар-7
  • 18:00
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 9-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    Хар хайрцаг: МУ-ын Ардын багш ШУ-ны гавьяат зүтгэлтэн, доктор С.Дулам-Цагаан сар
  • 22:00
    "Викингчүүд" АОАК 2-р бүлэг 10-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг /Оройгүй сүм/ 25,26-р хэсэг
  • 00:15
    Миний монголын соёл
  • 00:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг дугаар 9
  • 01:00
    Викингчүүд АОАК 2-р бүлэг 10-р анги
  • 01:45
    Миний монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино Б1 А17
  • 08:00
    Цаг агаар
  • 08:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:30
    "Сайхан Монгол орон" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 57-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Три" УСК
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    "Гранд Маршал хотхон-2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино Б1 А18
  • 17:30
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 18:10
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 58-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Гранд Маршал хотхон-2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Үндсэн хууль" нээлттэй хичээл
  • 21:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Талх чихэр" ХК үзүүлж байна
  • 22:00
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Нөгөө л романтик" УСК 2-р анги
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 58-р анги
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "Гол дүрийн эмэгтэй" УСК
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Хаан хүнс - Хүнсний манлай үйлдвэр" нэвтрүүлэг
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 8-р анги
  • 13:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Мөрөөдөлд хүрэх зам" УСК 3-р анги
  • 15:50
    "Үндсэн хууль" нээлттэй хичээл
  • 16:45
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Зочин А.ЧИМЭД-ОЧИР
  • 16:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 9-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Зочин Д.ХУЛАН
  • 21:40
    "Гранд Маршал хотхон - 2022 оны бэлэг" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Босуул" УСК
  • 23:45
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:25
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:00
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.11-II.3-р анги)
  • 10:40
    "Шоушенкээс оргосон нь (The Shawshank Redemption)" УСК
  • 13:10
    "Найзууд" ОАК (VIII.21-24-р анги)
  • 14:50
    "Тоглогч (Gamer)" УСК
  • 16:35
    "Мордикай (Mortdecai)" УСК
  • 18:30
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.4,5-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (IX.1,2-р анги)
  • 20:40
    "Матар хочит Данди (Crocodile Dundee)" УСК
  • 22:45
    "Аймшгийн кино 2 (Scary Movie 2)" УСК
  • 00:20
    "Долоо (Se7en)" УСК
  • 02:25
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (II.2-5-р анги)
  • 04:00
    "Найзууд" ОАК (WIII.23-IX.2-р анги)
  • 05:30
    "Хулгайлагдсан охин (Gone)" УСК
  • 07:00
    "Барьцаалагч (Collateral)" УСК

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 05,06-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 10:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 18-р анги
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Миний нутгийн дэгдээхэйнүүд - WWF
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 18-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Монгол гарвал - Эрүүл Монгол хүн оршвой
  • 14:20
    Дутагдалтай дурлал ОАК 15,16-р анги
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    Цоохор найз хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 18:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 19-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 07,08-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Насан туршийн боловсролын үндэсний төв Малчдад зориулсан теле хичээл
  • 20:30
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 19-р анги
  • 21:00
    Дутагдалтай дурлал ОАК 17,18-р анги
  • 22:10
    Цуурхал МУСК
  • 23:40
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 09:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 10:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Монгол хүү" МУСК
  • 12:50
    "Нано" үзүүлж байна
  • 13:00
    "100 ЧУХАЛ СЭДЭВ" үзүүлж байна
  • 14:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:10
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 17:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /давталт/
  • 17:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:50
    "Нано" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "ЭМЯ" үзүүлж байна
  • 19:20
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 20:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна /шууд/
  • 21:00
    "Мазаалай-сугалаа" үзүүлж байна
  • 23:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 23:45
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 01:25
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:35
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 11:40
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Хөгжлийн замаар" цуврал
  • 12:35
    Ярилцлага
  • 13:40
    Монгол тулгатны 100 эрхэм- Л. Чинбат
  • 15:40
    Чуулгадаа өргөх хүндэтгэл - ЦДБЧ
  • 17:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Хөгжлийн замаар" цуврал
  • 18:55
    "Уулзахын хүслэн" тоглолт
  • 20:15
    Учралын баяр
  • 21:00
    "Буруу эргэлт" монголын уран сайхны кино
  • 22:35
    Доржийн гудамж
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Eco Channel

  • 07:00
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    "Буриад поп " тоглолт
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 17:00
    "Уран "нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гандан" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Нарны унага" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.49-52
  • 07:35
    Мини Форс I.11-12
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний найз Watch car 25-26
  • 09:00
    Да Винчи - Ёо ёо ажиллагаа V.1
  • 09:30
    Да Винчи - Босс жаалууд 8
  • 10:00
    Хувирагч роботууд IV.25
  • 10:30
    Хүчирхэг Хэнри III.9-10
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь III.7
  • 12:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 1
  • 12:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 90-91
  • 12:25
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 12:35
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 86-87
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.49-52
  • 13:30
    Vroomiz III.17-18
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.26
  • 15:00
    Миний найз Watch car 27-30
  • 16:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.8
  • 16:25
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 44
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро IV.1-2
  • 17:35
    Дами туулай Роми баавгай 13-16
  • 18:00
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 1
  • 18:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 90-91
  • 18:25
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшин 31-32
  • 18:35
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 1
  • 18:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 92-93
  • 19:00
    Хувирагч роботууд IV.26
  • 19:30
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь III.8
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хүчирхэг Хэнри III.11-12
  • 22:00
    "Огторгуйд төөрсөн Астро хөлөг" аниме 10-11
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” баримтат кино /Австралиас Камбож хүрэх зам/
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:25
    ММ таван минут
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 10:20
    Прокурорын цаг
  • 10:40
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Монгол ухаан” цуврал нэвтрүүлэг /Монгол зурхай/ 1-р хэсэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Монголын түүх: “Монгол-ОХУ-ын харилцааны 100 жилийн ой” /давталт/
  • 14:00
    Цаг агаар
  • 14:10
    Амьдралын хүрд: “Тэтгэврийн даатгал”
  • 14:30
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Төлчин” баримтат кино
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” баримтат кино /Японоос Хятад хүрэх зам/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Алтан аргамж: “Монгол-АНУ-ын харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт элчин сайд Х.Бэхбат /2018 он/ /давталт/
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:15
    ММ таван минут
  • 19:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 22:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:30
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:30
    Хаан тууль : “Жангар” “Авланга хааныг эрхэндээ оруулсан нь” 1-р бүлгийн 4-р анги
  • 23:45
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Хайраар зөөлөрдөг хорвоо тоглолт
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Ардын аялгуу
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Параллель ертөнц МУСК
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хаан хүнс үзүүлж байна
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бушхүүгийн үлгэр МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 18:00
    Бизнес амжилт
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Очирваань гэрэлтэх цагаар тоглолт
  • 20:30
    Хулгана жилийн шилдэг ном
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Онцгой даалгавар МУСК
  • 23:10
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2021 NBA Season: Clippers vs. Wizards Tape
  • 02:00
    Inside the NBA
  • 03:00
    NBA Special: HBCU Virtual Roundtable
  • 04:00
    Inside the NBA
  • 05:00
    Marquee Matchup
  • 07:00
    NBA Home Video: 2016 Cleveland Cavaliers
  • 08:00
    NBA Action 3114
  • 08:30
    2021 NBA Season: Knicks vs. Heat Live
  • 11:00
    2021 NBA Season: Mavericks vs. Blazers Live
  • 13:30
    High Tops 2022 Episode 5
  • 14:00
    NBA Action 3114
  • 14:30
    NBA Gametime
  • 15:30
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Gametime
  • 17:30
    NBA Gametime
  • 18:00
    2021 NBA Season: Knicks vs. Heat Tape
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 22:00
    2021 NBA Season: Mavericks vs. Blazers Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Реал М. - Эльче 22-р тойрог
  • 11:00
    UCL: Ман Ютд - Вийярреал 2-р тойрог
  • 13:00
    LaLiga Nations №3
  • 13:30
    UСL: Ювентус - Челси 2-р тойрог
  • 15:30
    Ла Лиг: Алавес - Барселона 22-р тойрог
  • 17:30
    LaLiga World №24
  • 18:00
    UCL: Бенфика - Барселона 2-р тойрог
  • 20:00
    LaLiga World №25
  • 20:30
    LaLiga Chronicles №19
  • 21:00
    LaLiga Talking Football №3
  • 22:00
    Ла Лиг: Бетис - Алавес 21-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    NBA Talk №15
  • 11:00
    NBA (Шууд): Финикс - Юта 2021-22
  • 13:30
    Ла Лиг: Вийярреал - Майорка 22-р тойрог
  • 15:30
    Бөх: Шинэ Үндсэн хуулийн 30 жилийн ойд зориулсан барилдаан
  • 18:30
    NBA Action №8
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Football Talk №25
  • 21:00
    NBA Gametime №71
  • 21:30
    NBA: Нью Йорк - Майами 2021-22
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 12:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Байгууллагын банк" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сорилт боломж" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    ONE Weekly #3
  • 09:30
    UFC 267: Блахович-Тэйшэйра
  • 12:30
    UFC 270: Нганну-Ган
  • 15:30
    UFC The Walk 3-3
  • 16:00
    UFC: Махачев-Мойсес
  • 19:00
    WWE Monday raw 1496
  • 21:00
    ONE Weekly #4
  • 21:30
    UFC: Холл-Стриклэнд
  • 23:30
    ONE: Heavy Hitters Тойм

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 09:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг Морин хуур
  • 09:20
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг Иосиф Сталин
  • 09:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:00
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг Даралт ихсэлтийн тухай
  • 10:30
    Нохдын ертөнц нэвтрүүлэг Сербийн хоньч нохой /давталт/
  • 11:00
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг ААУ Д.Эрдэнэбаяр /давталт/
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    ММСУХ-ны 20 жилийн ойд зориулсан хурдан морьдын уралдаан 1-р хэсэг
  • 16:45
    Хүрээ панз нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Эх дэлхий баримтат кино Мөсөн уул
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Ай Ёо ток шоу
  • 19:30
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хадагтай Монгол нэвтрүүлэг ААУ Б.Нохойцагаан
  • 22:30
    Бооржиагийнхан Олон ангит кино 7-р анги
  • 23:30
    Аялагч эр нэвтрүүлэг 5-р анги
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 00:35
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 45, 46-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 21
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 45, 46
  • 10:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 93, 94-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 28
  • 12:00
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг 404" ОАК 2-р анги
  • 13:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:20
    "Тэргэл сар" ОАК 33-р анги
  • 14:10
    Дуулиант 18 нас" ОАК 9, 10-р анги
  • 16:40
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 47, 48-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 95, 96-р анги
  • 20:30
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг 404" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Тэргэл сар" ОАК 34-р анги
  • 23:05
    "Нууцлаг эр" ОАК 95, 96-р анги
  • 00:15
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг 404" ОАК 3-р анги
  • 01:15
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    PL: Челси - Тоттенхэм 23-р тойрог
  • 02:00
    NBA: Юта - Финикс 2021-22
  • 04:00
    PL: Ман Ютд - Вест Хэм 23-р тойрог
  • 06:00
    NBA: Финикс - Даллас 2021-22
  • 08:00
    NBA Gametime №70
  • 08:30
    NBA (Шууд) Нью Йорк - Майами 2021-22
  • 11:00
    NBA (Шууд) Даллас - Портланд 2021-22
  • 13:30
    PL Netbusters №19
  • 14:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Брүүклин 2021-22
  • 16:00
    PL: Эвертон - А.Вилла 23-р тойрог
  • 18:00
    NBA: Юта - Л.А Лэйкерс 2021-22
  • 20:00
    NBA Gametime №71
  • 20:30
    NBA: Финикс - Юта 2021-22
  • 22:30
    PL: Арсенал - Бөрнли 23-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг : Паттайя
  • 10:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг:Чулуун сийлбэрч,хөөрөг урлаач Д.Отгон
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Уухайн түрлэгтэй Мөнххаан" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Дууны жигүүр" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Дэлхийн түүх
  • 18:50
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:00
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Эрийн хийморь" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 08:10
    Монголын спортын-түүх
  • 09:15
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Э. Цогбаяр
  • 09:45
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-4 /Спорт таны амралтанд/
  • 11:05
    “Эрийн хийморь”Монгол улсын алдарт уяач А. Алтангадас
  • 11:35
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулаг, улсын начин Г. Пүрэв-Очир
  • 12:05
    Дүнжин гарав-2007 уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Оддын замнал: Америк хөлбөмбөгийн “Тампа Бей Бакканийрс” багийн тоглогч Том Брэди
  • 13:10
    Дархан мэх: Монгол улсын начин С. Эрхэмбаяр
  • 13:35
    “Уухай” үндэсний сурын хүндэт мэргэн Т. Батмөнх
  • 14:05
    “Зэрлэг 4х4” автомашины бартаат замын уралдаанаас 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 15:05
    Манлайн баясгалан: МУГТ, улсын заан Д. Цэндаюуш
  • 15:35
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан С. Хүрэлбаатар
  • 16:05
    “Монгол харваач” спортын мастер Д. Мөнх-Эрдэнэ
  • 16:25
    Сар шинийн бөхийн барилдаан 2010 он Эргэн дурсахуй/
  • 16:55
    МХБХ-ны футзалын дээд лиг: “Аврагч”-“Алдарын дайчид”-шууд
  • 18:35
    Спорт хобби
  • 18:55
    МХБХ-ны футзалын дээд лиг: “Хан-Уул”-“Арвис”-шууд
  • 20:35
    Зочны ярилцлага
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Сар шинийн бөхийн барилдаан 2013 он /Эргэн дурсахуй/
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 07:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 10:30
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 11:30
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 11:40
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 11:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    Ярих өнцөг
  • 13:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 13:30
    Болдын айлчлал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 14:05
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Үндсэн хууль нээлттэй хичээл
  • 15:15
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:40
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 19:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг /давталт/
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Ярилцах цаг
  • 11:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Монгол аялгуу
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 13-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Хошин өнцөг
  • 16:45
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Иргэний эрх зүйн боловсролд /шууд/
  • 19:40
    Түмэнд түгээе
  • 19:45
    Монгол нүнжиг /шууд/
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Тархи сэрэхүй
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 14-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    Сурагчдын амралтад: “Оскар” хүүхэлдэйн кино 7.8-р анги
  • 10:35
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 10-р анги
  • 11:30
    Миний сонгосон мэргэжил: Сантехникч
  • 12:00
    “20-р зууны гарамгай зохиолч Чадраабалын Лодойдамба” баримтат кино
  • 13:00
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:10
    “Болор цом-39” Яруу найргийн наадам 2-р хэсэг
  • 14:10
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Дэлхийн 80-н гайхамшиг цуврал
  • 15:10
    Сурагчдын амралтад: “Мөнгөн цох” хүүхдийн кино 3-р анги
  • 15:25
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:30
    Монголчуудын иргэншил
  • 16:30
    Босох тэнхэл
  • 17:00
    “Тайгын хавар”
  • 17:40
    Зуузуугийн найзууд
  • 17:50
    Сурагчдын амралтад: “Мөнгөн цох” хүүхдийн кино 4-р анги
  • 18:10
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:30
    “Долоон өндөгтэй доголон шаазгайн өндөг” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 19:00
    “Болор цом-39” Яруу найргийн наадам 3-р хэсэг
  • 20:00
    “Нүүдэл” 1-р хэсэг
  • 20:30
    “Амьдралын загвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:00
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 11-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    TenGer TV 2022 онд
  • 10:00
    Улаанбаатарын таатай оффис
  • 10:15
    TenGer TV 2022 онд
  • 13:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ давталт
  • 15:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ давталт
  • 18:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ давталт
  • 20:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ давталт
  • 21:00
    Улаанбаатарын таатай оффис
  • 21:15
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ давталт
  • 23:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ нэгдсэн тойм давталт
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

I/2722:00

Боловсрол ТВ

"Аугаа зуун" ОАК 4.1-р анги

I/2722:45

MovieBox

"Аймшгийн кино 2 (Scary Movie 2)" УСК

I/2722:00

NTV

"Гэрэлт Ертөнц" ОАК 9