МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Ногоон шошго: ”Эрдэнэ Монгол”-ын лицензийн жимээр-1
  • 09:30
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 09:50
    Хөгжмийн агшин
  • 10:00
    Амьдралын загвар: Дархан-Уул аймгийн иргэн Г.Отгонбаатар
  • 10:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Монгол цайны тухай”
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд: “Тоо ба хэлбэр дүрсүүд ” цуврал 3
  • 14:20
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 15:00
    “Бурхан багш” Олон ангит уран сайхны кино 17-р анги
  • 15:50
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 16:10
    “Тунамал эгшиглэн” Ардын харилцаа дуунууд
  • 17:00
    Амьдралын загвар: Дархан-Уул аймгийн иргэн Г.Отгонбаатар
  • 17:30
    Ногоон шошго: ”Эрдэнэ Монгол”-ын лицензийн жимээр-2
  • 18:00
    Зуузуугийн найзууд
  • 18:10
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:30
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:50
    “Туульс хайлах цагаар” уран сайхны нийтлэл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Засгийн газар - Иргэний хөдөлгөөнүүдийн төлөөлөл” оролцсон мэтгэлцээн
  • 22:40
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:50
    “Сүүлчийн сэргийлэгч” Олон ангит уран сайхны кино 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Сумо тойм
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:20
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /3-р бүлэг 1,2/
  • 10:50
    "Нандин нас" Хүүхдийн олон ангит кино /1-р бүлэг 3/
  • 11:30
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино төгсгөлийн 16-р анги
  • 12:30
    Дипломат харилцааны хагас зуун
  • 13:00
    Монгол сугалаа
  • 14:30
    Хуулийн цаг
  • 14:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Хацу башё
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    "Аун Даун хоёр" Хүүхэлдэйн кино /36,37/
  • 17:35
    Гольф тоглоцгооё
  • 18:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:20
    "Антарктид" олон ангит кино /9/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Офицерын эхнэрүүд" олон ангит кино /1/
  • 21:25
    Нүүр тулсан ярилцлага: Монгол Геном төсөл
  • 22:20
    "Амьдрал нулимсанд дургүй" Монголын уран сайхны кино
  • 23:55
    Сумо тойм
  • 00:25
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:20
    "Ленинград 46" ОАК 14-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Баримтат кино"
  • 13:30
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Нэвтэрхий толь"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Хөгжөөн дэмжигчид" Японы оак 6-р анги
  • 17:30
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Ленинград 46" ОАК 15-р анги
  • 21:10
    "Дундаж давхарга ба Төрийн банк"
  • 21:40
    "10000 төгрөг"
  • 22:10
    "Хөгжөөн дэмжигчид" Японы оак 7-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    "Түмний эх үзүүлж байна"
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "Монгол сугалаа "шууд
  • 11:30
    "Сар шинийн эгшиглэн -2022" тоглолт
  • 11:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 12:05
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 28 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:15
    Азийн мэдээ
  • 13:45
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 13:50
    "Зуузуугийн найзууд" 1-4-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    "Сар шинийн эгшиглэн -2022" тоглолт
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:10
    ТВмолл
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Үл тасрах аялгуу - Мөрдөстөн"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    Танд тустай агшин
  • 18:35
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Сар шинийн эгшиглэн -2022" тоглолт
  • 19:00
    Дундаж давхарга ба Төрийн банк
  • 19:30
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 29 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    "Бизнес мэдээ"
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    "Цаг хөтөлбөр"
  • 22:00
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд тохирол
  • 23:00
    "Үл тасрах аялгуу - Мөрдөстөн"
  • 00:20
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Эскобарын хөлсний алуурчин-1" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 84-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Хэ Чи" ОАУСК, 30-р анги
  • 12:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    "Таарсан хоёр" МУСК
  • 14:40
    "К-pop" xөгжмийн цаг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "Эрдэмт хүн улсын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Дундаж давхарга ба Төрийн банк" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Хэ Чи" ОАУСК, 31-р анги
  • 21:15
    "Дэлхий хэрхэн бүтсэн бэ" 4-р анги баримтат кино
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 85-р анги
  • 23:00
    Tоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 32-р анги
  • 10:10
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Mom plus" реалити шоу #2 /давталт/
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Бид хамтдаа" ХОАК 10-р анги
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мэдлээ ахмадаа" СОАК 9-р анги
  • 16:40
    "Золиос" Олон ангит кино 18-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Худал хуурмаг" СОАК 7-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Дундаж давхарга ба Төрийн банк" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 21:30
    "Золиос" Олон ангит кино 19-р анги
  • 22:30
    "Худал хуурмаг" СОАК 7-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Бид хамтдаа" ХОАК 10-р анги /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    Моралаш
  • 11:00
    Дэггүй хөрш-35 ОАК
  • 12:00
    Business time
  • 12:40
    Инээдмийн толь
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Чи чадна
  • 15:30
    Business time
  • 16:05
    Монголын өглөө
  • 16:35
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000-шууд
  • 21:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Дүнсгэр мөрөн-11 ОАК
  • 23:00
    Дэггүй хөрш-36 ОАК
  • 00:00
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:10
    "Шархалсан зүрх" ОАК 29
  • 02:10
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 25
  • 02:50
    Мэдээ
  • 03:40
    "Хүний түүх" нэвтрүүлэг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 19
  • 07:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 47,48
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 68
  • 07:30
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 3
  • 07:40
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 3
  • 07:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 51-55
  • 08:25
    "Морлаш" хүүхдийн цуврал
  • 08:30
    "Шархалсан зүрх" ОАК 36
  • 09:35
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 19
  • 10:25
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 47,48
  • 10:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 3
  • 11:00
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 11:05
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 51-55
  • 11:45
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 46
  • 12:35
    Цаг агаар
  • 12:40
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 45
  • 12:55
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 68
  • 13:05
    "Аюулт өв залгамжлагч" ОАК 9
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:50
    "Улаан бал"ярилцлага
  • 16:20
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 3
  • 16:30
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 3
  • 16:35
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 51-55
  • 17:10
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 19
  • 17:25
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 47,48
  • 17:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 17:45
    Цаг агаар
  • 17:50
    "Салалт" ОАК 1
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх" ОАК 37
  • 21:30
    "Дундаж давхарга ба Төрийн банк" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 25
  • 23:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 46
  • 23:55
    "Салалт" ОАК 1

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.7-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.25-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.11-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.12-р анги
  • 08:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.8-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.15,16-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.10,11-р анги
  • 09:46
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 2-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Дятловын даваа" ОАК 2-р анги
  • 13:10
    "Гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Авиа зүй: №1)
  • 14:30
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Орчуулга: №1)
  • 14:50
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Үгсийн сан: №1)
  • 15:10
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №13)
  • 15:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №13)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Цэргийн сургууль" 1.2-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.26-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.17,18-р анги
  • 18:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.13,14-р анги
  • 19:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.12-р анги
  • 19:30
    "Хожлын нүүдэл" ОАК 3-р анги
  • 21:00
    "Эерэг цэнэг" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 22:00
    "Дятловын даваа" ОАК 3-р анги
  • 23:10
    "Цэргийн сургууль" 1.3-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-39,40,41-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    Ройтерс: Загвар
  • 10:30
    "Олег" ООАК 21-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Загвар
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-39,40,41-р анги
  • 14:30
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 16:00
    "Олег" ООАК 21-р анги
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    Ройтерс: Загвар
  • 18:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-39,40,41-р анги
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Орь залуу 30 нас" ХОАК 1-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" 39,40-р анги
  • 10:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 2-р анги
  • 11:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Хайрхан аяллын нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 13:15
    Миний монголын соёл
  • 13:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:15
    "Намайг хайлуулаач" СОАК 7-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    Тог тог тог хүүхдийн нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 18:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" 41,42-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 3-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 9
  • 21:30
    "Дундаж давхарга ба төрийн банк" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Викингчүүд" АОАК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг /Оройгүй сүм/ 13,14-р хэсэг
  • 00:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 01:00
    Викингчүүд АОАК 2-р бүлэг 4-р анги
  • 01:45
    Миний монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино S1 E9
  • 08:00
    Цаг агаар
  • 08:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 51-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:10
    Бизнес толь
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Дүүлэн нис" МУСК
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино S1 E10
  • 17:30
    "Монгол наадгай" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 52-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Дундаж давхарга ба Төрийн банк" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөрөөдлөө дага" УСК
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 52-р анги
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    "Гүйцэтгэгч" УСК
  • 08:15
    "Залуу нас" ОАУСК 35,36-р анги
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 2-р анги
  • 13:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Залуу нас" ОАУСК 37,38-р анги
  • 16:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 16:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бидний эмээ , Дэ Жангум юм уу?" ОАУСК 3-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг - Б.ОЧИР /"Баргил тех"ххк-г үүсгэн байгуулагч/
  • 22:00
    Нэгэн дээвэр дор УСК
  • 23:45
    "Pillow Talk" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:25
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 10:25
    "Ялагдашгүй (Invictus)" УСК
  • 12:45
    "Найзууд" ОАК (VIII.9-12-р анги)
  • 14:25
    "Мег (The Meg)" УСК
  • 16:20
    "Ногоон ном (Green Book)" УСК
  • 18:30
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (VIII.13,14-р анги)
  • 20:40
    "Бүгдэд ЗА гэж хэл (Yes Man)" УСК
  • 22:50
    "Өргөст модны цэцэрлэг (Wicker Park)" УСК
  • 01:00
    "Бэлэг (Gift)" УСК
  • 02:50
    "Сеня Федя хоёр" ОАК (I.3,4-р анги)
  • 03:35
    "Найзууд" ОАК (VIII.13,14-р анги)
  • 04:20
    "Долоо (Se7en)" УСК
  • 06:20
    "Иво Жимагаас ирсэн захидал (Letters from Iwo Jima)" УСК

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 27,28-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 10:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 12-р анги
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Монгол Улсын Үндэсний Урлагийн Их Театр үзүүлж байна
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 12-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Дуу хуурын өлгий" Дурсамж нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Дутагдалтай дурлал ОАК 3,4-р анги
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    Монгол Улсын Үндэсний Урлагийн Их Театр үзүүлж байна
  • 18:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 13-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 29,30-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 20:30
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 13-р анги
  • 21:00
    Дутагдалтай дурлал ОАК 5,6-р анги
  • 22:10
    Single Ladies-1 МУСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Mонгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Айрагтай яриа" нэвтрүүлэг"Дурсамж" тоглолт
  • 15:00
    "Уран " нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" OАК
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цэнхэр үнэг" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" OАК
  • 21:00
    "Cайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Нандин-Эрдэнэ" МУСК
  • 00:25
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.25-28
  • 07:35
    Мини Форс II.25-26
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Миний найз Watch car 1-2
  • 09:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 8
  • 09:25
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 7
  • 09:35
    Да Винчи - Сиэста Зи II.1
  • 10:00
    Хувирагч роботууд IV.19
  • 10:30
    Хүчирхэг Хэнри II.17-18
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь II.22
  • 12:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 80-81
  • 12:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 3
  • 12:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 84-85
  • 12:30
    Learn to Draw - Хайрцган хот 3
  • 12:45
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 23-24
  • 12:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 86
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.25-28
  • 13:30
    "Бяцхан багш" Англи хэлний хичээл
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.20
  • 15:00
    Миний найз Watch car 3-6
  • 16:00
    Да Винчи - Ёоёо ажиллагаа IV.10
  • 16:30
    Да Винчи - Босс жаалууд 7
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.29-32
  • 17:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 25-26
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 3
  • 18:15
    Learn to Draw -Зурж сурцгаая 85-86
  • 18:25
    Learn to Draw -Муурын хотхон 3
  • 18:35
    Learn to Draw -Шидэт хайрцаг 82-83
  • 19:00
    Хувирагч роботууд IV.20
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь II.23
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хүчирхэг Хэнри II.18-19
  • 22:00
    "Аз жаргалын өнгө" аниме 12-13

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 10:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 10:20
    Амьдралын хүрд: Нийгмийн даатгалын цахим үйлчилгээ
  • 10:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Орчин үеийн гайхамшиг” цуврал баримтат кино /Хөрөнгийн Бирж/
  • 13:45
    ММ архив: Мал маллах арга ухаан /Баянхонгор аймгаас бэлтгэв/
  • 14:00
    Цаг агаар
  • 14:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Уулс Алтай хөлрөх цагаар /2-р хэсэг/
  • 14:40
    “Цэнхэр дэлгэц” наадмын бүтээл: Хувь тавилан Цэцэн
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Орчин үеийн гайхамшиг” цуврал баримтат кино /Ус/
  • 17:50
    ММ архив: Мал маллах арга ухаан /Төв аймгаас бэлтгэв/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Уулс Алтай хөлрөх цагаар /3-р хэсэг/
  • 19:00
    Онцгой дуудлага
  • 19:20
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сүлд
  • 21:20
    ММ таван минут
  • 21:25
    Цаг агаар
  • 21:30
    Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Шинэ ном
  • 09:10
    Монголын сайхан орноор
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Чамайг тойрон эргэлдэнэ теле концерт 1-р хэсэг
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Давааны цаана даваа МУСК 2-р анги
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Ярилцах цаг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 35,36-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 18:00
    Бизнес амжилт
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Сарангоо ижий тоглолт 1-р хэсэг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 37,38-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2021 NBA Season: Suns vs. Spurs Tape
  • 02:00
    Премьер лигийн тойм №22
  • 03:00
    SPS Production Time
  • 03:20
    PL (Шууд): Бөрнли - Вотфорд 17-р тойрог
  • 05:30
    PL World №23
  • 06:00
    NBA Action №13
  • 06:30
    Marquee Matchup
  • 08:30
    Marquee Matchup
  • 10:30
    Marquee Matchup
  • 12:30
    Marquee Matchup
  • 14:30
    NBA Action 3113
  • 15:00
    NBA Gametime
  • 16:00
    NBA Gametime
  • 17:00
    NBA Gametime
  • 18:00
    NBA Gametime
  • 19:00
    NBA Gametime
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 22:00
    NBA Gametime
  • 23:00
    NBA Gametime

SPS Classic

  • 00:30
    Ла Лиг: Реал М. - Валенсиа 20-р тойрог
  • 02:30
    LaLiga ZAP №5
  • 02:50
    Ла Лиг (Шууд): Бетис - Алавес 21-р тойрог
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UСL: Барселона - Байерн 1-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лиг: Райо - Бетис 20-р тойрог
  • 13:00
    LaLiga Show №21
  • 13:30
    UСL: Челси - Зенит 1-р тойрог
  • 15:30
    Ла Лиг: Бетис - Алавес 21-р тойрог
  • 17:30
    Европа/Конференц лигийн тойм №6
  • 18:30
    UCL: Мальмё - Ювентус 1-р тойрог
  • 20:30
    Ла Лиг: Бетис - Алавес 21-р тойрог
  • 22:30
    LaLiga Show №21
  • 23:00
    UЕL: Спартак М. - Легия 1-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    Бөх: Улсын начин С.Лхагваагийн нэрэмжит барилдаан
  • 12:30
    PL: Ливерпүүл - Брентфорд 22-р тойрог
  • 14:30
    WWE Smackdown 1168
  • 16:30
    Football Talk №24
  • 18:00
    LaLiga Fans №1
  • 18:30
    NBA Action №6
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    LaLiga Nations №1
  • 20:00
    Үндэсний бөхийн тойм #17
  • 20:30
    NBA: Миннесота - Нью Йорк 2021-22
  • 22:30
    NBA Gametime №65
  • 23:00
    Үндэсний бөхийн тойм #15
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Forbes finance awards 2021" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Forbes finance awards 2021" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1169
  • 11:00
    UFC: Каттар-Чиказе
  • 14:00
    UFC 257: Пориер-МкГрегор 2
  • 16:00
    UFC: Сэндхэген-Диллашоу
  • 18:30
    UFC: Солонгос Зомби-Дэн Иге
  • 21:00
    UFC The Walk 3-2
  • 21:30
    ONE: Heavy Hitters

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Чамайг даа! Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:10
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Алтан гарт Сонька Олон ангит кино төгсгөлийн 12-р анги /давталт/
  • 11:00
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг Жинст Хонгор /давталт/
  • 11:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    2017 оны Улсын наадмын хурдан морьдын уралдаан 3-р хэсэг
  • 17:15
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү Тоо юу? Нэвтрүүлэг Пасха
  • 19:30
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг Сумын мянгат малчин Очирпүрэв
  • 22:30
    Бооржиагийнхан Олон ангит кино 1-р анги
  • 23:30
    Нохдын ертөнц нэвтрүүлэг Спаниель
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 29, 30-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 16
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 35, 36
  • 10:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 79, 80-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 23
  • 12:00
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 10-р анги
  • 13:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:20
    "Тэргэл сар" ОАК 25-р анги
  • 14:10
    "Нуг Дугийн түүх" ОАК 25-28-р анги
  • 16:40
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 31, 32-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 81, 82 -р анги
  • 20:30
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 11-р анги
  • 22:00
    "Тэргэл сар" ОАК 26-р анги
  • 23:05
    "Нууцлаг эр" ОАК 81, 82 -р анги
  • 00:15
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 11-р анги
  • 01:15
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    PL: Бөрнли - Лэстер 22-р тойрог
  • 02:30
    Премьер лигийн тойм №22
  • 03:30
    SPS Production Time
  • 03:50
    PL (Шууд): Брайтон - Челси 24-р тойрог
  • 06:00
    PL World №23
  • 06:30
    NBA: Юта - Денвер 2021-22
  • 08:30
    NBA (Шууд): Миннесота - Нью Йорк 2021-22
  • 11:00
    PL: А.Вилла - Ман Ютд 22-р тойрог
  • 13:00
    Football Talk №24
  • 14:30
    NBA: Юта - Л.А Лэйкерс 2021-22
  • 16:30
    PL: Ман Сити - Челси 22-р тойрог
  • 18:30
    NBA Talk №14
  • 20:00
    NBA Gametime №65
  • 20:30
    Премьер лигийн тойм №22
  • 21:30
    PL Netbusters №18
  • 22:00
    NBA: Миннесота - Нью Йорк 2021-22

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Моралаш"хүүхдийн кино
  • 10:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Ураг удам" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Каринтины хүүхдүүд
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Дууны жигүүр" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 18:50
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:00
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг : Паттайя
  • 21:55
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 38-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "Алтан өргөө" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    Бахархал
  • 08:00
    “Олимп ба Ото цуврал нэвтрүүлэг “Атланта-1996” зуны олипын наадам
  • 08:45
    Монголын спортын-түүх: 2001, 2003, 2004 оны лигийн аварга “Хангарьд” баг
  • 09:50
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гавьяат тамирчин, Монгол улсын заан Д. Цэнд-Аюуш
  • 10:20
    Бахархал: Авто спортын ОУХМ Б. Бат-Ундрал
  • 11:00
    Зочны ярилцлага
  • 11:25
    “Авто хим 2019” мастер кросс уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Спортын-Гэр бүл: Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Б. Мөнхзаяа
  • 13:15
    Монголын шигшмэл хурдан морьдын их хурд-4 уралдаан
  • 14:00
    Оддын замнал
  • 14:30
    Бөхийн хууч
  • 15:05
    Монголын спортын-түүх
  • 16:05
    “Тэлмүүн Доной” мастер кросс 2019 Авто машины уралдаан Өмнөговь аймгаас бэлтгэн /Спорт таны амралтанд/
  • 17:05
    Адуучин: Хэнтий аймгийн Биндэр сумаас бэлтгэв
  • 17:55
    Оддын замнал
  • 18:25
    Бахархал: ОУХМ Л. Баярмаа
  • 19:00
    Спорт- цаг үе-шууд
  • 20:00
    Монголын спортын түүх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бөхийн хууч
  • 21:45
    Миний мөрөөдөл
  • 22:05
    “Чингис мастер кросс-2019” бартаат замын уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг /давталт/
  • 11:00
    Түмэнд түгээе
  • 11:15
    Ярилцах цаг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 5-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Угийн бичиг удмын сан
  • 16:45
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монгол нүнжиг /шууд/
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:05
    ТВ-Клиник
  • 20:30
    Таны мэдлэгт
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Ярилцах цаг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 6-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 11:25
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 11:30
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 12:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:40
    “Манай гэр бүл” баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Монгол өв соёл хөтөлбөр
  • 14:00
    Намайг хүчирхэг болгосон түүх
  • 14:40
    “Цаачин” баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Далай” баримтат кино
  • 16:40
    “Чин сэтгэл” Харамгүй хайрын хүч
  • 16:55
    Монгол хэл шүлэг
  • 17:00
    “Дөрвөн урилга” Говь-Сүмбэр аймгаас бэлтгэв
  • 18:30
    “Миний сонгосон мэргэжил” Дулааны инжинер
  • 19:00
    “Язгуур аялгуу” Этно концерт /2021он/
  • 21:00
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 21:05
    “Босго тотго” олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ тойм давталт
  • 08:30
    TenGer TV 2022 онд
  • 13:00
    Хөгжөөн дэмжигчидын спорт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 16:00
    Нээлтийн ёслол давталт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 16:30
    Хүндийн өргөлт тэмцээний медаль гардуулах давталт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 17:00
    Хөгжөөн дэмжигчидын спорт /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 20:00
    Хөгжөөн дэмжигчидын спортын медаль гардуулах /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 20:30
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ тойм
  • 21:00
    TenGer TV 2022 онд
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

I/1911:30

UBS-1

"Мессингийн шавь" олон ангит кино төгсгөлийн 16-р анги

I/1922:00

Боловсрол ТВ

"Дятловын даваа" ОАК 3-р анги

I/1913:00

Star TV

Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 12-р анги