МҮОНТ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    Гэрэгэ ТВ академи
  • 10:30
    Баки 42
  • 11:00
    Хөгжилтэй нас
  • 11:50
    Монголын спорт - 100 жил
  • 12:00
    Цэгцлэгч
  • 12:30
    “Хүний мөр” Монголын уран сайхны кино
  • 14:15
    Алтан аргамж: Монгол НҮБ-ын хамтын ажиллагаа-2
  • 14:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 15:00
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:40
    Хөгжмийн агшин
  • 15:50
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:00
    Босох тэнхэл
  • 16:30
    Урлагтай яриа: Хөгжмийн шүүмж судлал
  • 16:50
    Хөгжмийн агшин
  • 17:00
    Хайрлаарай
  • 18:00
    Урлан
  • 18:10
    “Гэгээн үдэш”
  • 19:30
    Ургацын далай
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Орон даяар” Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 23:10
    “Тагнуул” Уран сайхны кино
  • 01:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Сумо тойм
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    Номтой өрөө
  • 11:00
    MY VOICE шоу - тайзны ард
  • 11:50
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 11:55
    "Хадам ээжийн тэмдэглэл" олон ангит кино /6/
  • 12:45
    Аяллын тойрог
  • 13:35
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /47,48/
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    Entertainment zone
  • 17:30
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино /8/
  • 18:15
    Ирээдүйг харсан шийдэл
  • 18:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:40
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 18:50
    Дэлхийн телевизийн өдөрт
  • 19:30
    MY VOICE - Үндэсний шоу 2-р шат №2
  • 22:10
    "Хонхор БМХҮТП" үзүүлж байна
  • 22:30
    "Хадам ээжийн тэмдэглэл" олон ангит кино /7/
  • 23:35
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /49,50/
  • 00:55
    Сумо тойм
  • 01:25
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Шинкалион" Японы оак 57-р анги
  • 10:00
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "Хийморьтой 20 сугалааны тоглолт"
  • 14:00
    "Мосгаз" ОАК 6,7,8-р анги
  • 16:40
    "УИХ-ын цаг"
  • 17:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 17:40
    "Ухаантан ба тэнэг" Японы оак 4-р анги
  • 18:25
    "Дэлхийн телевизийн өдөрт"
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Мосгаз" ОАК 9-р анги
  • 21:10
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    "Ухаантан ба тэнэг" Японы оак 5-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Бизнес мэдээ
  • 07:40
    "Никонов" 5-р анги ОАУСК
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 10:25
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 13:45
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 13:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:55
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 14:30
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Дуулах өдөр 10жил
  • 17:25
    Ойлголт зөв бол үйлдэл зөв
  • 17:55
    "ТВ молл"
  • 18:25
    Дэлхийн телевизийн өдөрт
  • 18:55
    Бизнес мэдээ
  • 19:00
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Никонов" 5-р анги ОАУСК
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:00
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Хуан Жи Ни" 3.4.5 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 02:00
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 02:05
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • 11:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 26-р анги /давталт/
  • 12:00
    "Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    "Баян Монгол чуулга" үзүүлж байна
  • 14:15
    "Дэлхийн телевизийн өдөрт" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 15:45
    Эрдэмт хүн улсын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Хийморьтой 20 сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Хонхор" барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:15
    Үлгэрийн цаг
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 21:20
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 27-р анги
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг :

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:10
    "Нийслэл аав" Реалити шоу /давталт/
  • 11:30
    "Токио 2020" Олимпийн наадам Волейбол /Давталт/ Эрэгтэй FRA-ARG
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 38-р анги
  • 14:00
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 39-р анги
  • 14:50
    "Шударга ёс" СОАК 21-р анги
  • 15:40
    "Шударга ёс" СОАК 22-р анги
  • 16:30
    "Шударга ёс" СОАК 23-р анги
  • 17:20
    "Үүргэвчтэй аялал-22" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:30
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • 19:00
    “Дэлхийн телевизийн өдөрт” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Улсын Их Хурлын Цаг
  • 20:00
    "Алганы хээ" ток шоу Ц.Төмөрхуяг МУГЖ /Давталт/
  • 21:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Хувь тавилан" УСК
  • 00:10
    "SANJAA SHOW" /давталт/
  • 01:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Их эмч
  • 10:00
    Гоц ухаантан-7 ОАК
  • 11:00
    Миний аялсан 1000 хот-Истанбул
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Төмөрчөдөр, Цоожсүрэн
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Сайн байна уу
  • 14:30
    Хайрын хүч
  • 15:30
    Гоц ухаантан-8 ОАК
  • 16:30
    Гоц ухаантан-9 ОАК
  • 17:30
    1-р тусгай хэлтэс-1 ОАК
  • 18:30
    1-р тусгай хэлтэс-2 ОАК
  • 19:30
    1-р тусгай хэлтэс-3 ОАК
  • 20:30
    1-р тусгай хэлтэс-4 ОАК
  • 21:30
    1-р тусгай хэлтэс-5 ОАК
  • 22:30
    Удган УСК
  • 23:50
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:10
    "Мөшгөгч" ОАК 6
  • 01:20
    "Төмөр нар" МУСК
  • 02:40
    "Саарал хүн" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 8
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 5-8
  • 07:40
    "Каринтины хүүхдүүд" МУСК
  • 08:50
    "Мөшгөгч" ОАК 6
  • 10:00
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 8
  • 11:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 22
  • 11:30
    "Бумбардай аргалд явсан нь"хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 34
  • 12:35
    Морлаш
  • 12:40
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 13:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 5-8
  • 13:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 10-12
  • 14:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Эхнэрийн заавраар" тусгай дугаар 2 /Солонгосын 7 хоног/
  • 15:45
    "Чихэндэй" хүүхдийн цуврал 2
  • 16:05
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 13
  • 17:00
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 10
  • 18:05
    "Дэлхийн телевизийн өдөрт" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 4.4
  • 20:05
    "Мөшгөгч" ОАК 7
  • 21:45
    "Хонхор" Барилгын материалын худалдаа,үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 22:00
    "Маюүракши" УСК
  • 00:00
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 34

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:00
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.9-р анги
  • 07:15
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.22-24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.3,4-р анги
  • 08:30
    “Миний бяцхан одой морь” 6.24-26-7.1-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 51,52-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Нэг талын тасалбар" ОАК төгсгөлийн10-р анги
  • 13:10
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Дерсу Узала" УСК
  • 16:40
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дэлхийн телевизүүдийн өдөр" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.25,26-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.2,3-р анги
  • 19:00
    "E-баримт" шууд тохирол
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 53,54-р анги
  • 21:00
    "The Models " шоу нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "95%" ОАК 3,4 анги
  • 23:45
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 00:15
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-40,41,42-р анги /давталт/
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-43,44,45-р анги /давталт/
  • 10:30
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:00
    "5 Алтан цагариг" цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:10
    Ройтерс: Загвар
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-46,47,48-р анги /давталт/
  • 14:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 15:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 15:25
    "Парадисо"- Нам гүм амьдрал УСК /давталт/
  • 18:35
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:30
    "Сайн уу? Зөвлөх өө" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Парадисо"- Тагнуулчдын гүүр УСК
  • 00:40
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Тэмцэл" МУСК
  • 07:30
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 21-26-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Устга" СОАК 9-р анги
  • 13:05
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчдийн шинэ адал явдал" хүүхэлдэйн кино 18,19-р анги
  • 13:30
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 15:00
    Дэлхийн телевизийн өдөрт ..
  • 15:30
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүүлэг дугаар-9
  • 17:30
    "Б.Сарантуяа Цэцэ нарын хоолны жор"
  • 17:50
    "Алибаба Глобал Дижитал Талент Чалленж- 2021 Монголиа" дугаар-2
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Шарк танк" нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 21:30
    "Өлсгөлөн тулаан:Шогч бялзуухай-хоёрдугаар хэсэг" УСК
  • 00:00
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 27-30-р анги
  • 08:40
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Сүүлчийн төрх" УСК
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" 9-10-р анги давталт
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 17:50
    "Эрэл" сурвалжилга - Петро чайна дачин тамсаг
  • 18:20
    "Дэлхийн телевизийн өдөр" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сэммигийн адал явдал" УСК 2-р анги
  • 20:40
    "Хонхор" барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эргүүлэг" УСК
  • 23:55
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 01:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Уран сайхны кино
  • 07:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    "Инжи" УСК
  • 14:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /ОРОС - КАНАД 1-р хэсэг/
  • 15:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 16:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Хонхор" Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 17:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Алдагдсан панда" УСК
  • 20:00
    "Баллуур" нэвтрүүлэг - Сэтгүүлч М.Батбилэг
  • 20:30
    "Дэлхийн телевизийн өдөрт зориулав."
  • 21:10
    "Эрүүл мэнд эрхэм баялаг" Монголд эмчлэв - Нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Хийморьтой 20" сугалаа - Шууд нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Pillow Talk" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:20
    "Мэдээ, мэдээлэл"
  • 09:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.5-р анги)
  • 10:20
    "Оюун ухааны Кун Фу (Spiritual Kun Fu)" УСК
  • 12:10
    "Мөлхөө жаал (Baby's Day Out)" УСК
  • 14:00
    "Хатагтай Перегриний онцгой хүүхдүүдийн асрамжийн газар (Miss Peregrine's Home for Peculiar Children)" УСК
  • 16:15
    "Тагнуулчдын гүүр (Bridge of Spies)" УСК
  • 18:50
    "Брүүклин (Brooklyn)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (IV.21-V.1-р анги)
  • 23:20
    "Усан төлөв (The Shape of Water)" УСК
  • 01:30
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 21-26-р анги
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:10
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 76-р анги
  • 10:55
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:05
    "Ирвэсийн амьдрал" баримтат кино
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Банкир" СОАК 1,2-р анги
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:50
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 77,78-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    "Банкир" СОАК 3-р анги
  • 21:45
    Дэлхийн Телевизийн өдөр
  • 22:15
    Нэг ангийнхан 2-р анги /Classmate - 2/УСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:05
    Бизнес ба боломж
  • 10:35
    "Зангараг" монголын уран сайхны кино
  • 12:25
    Ideree's подкаст
  • 16:15
    "Шинжлэх ухаан хөгжлийн гарц" цуврал ярилцлага
  • 17:05
    "Бүсгүй ертөнц" тоглолт
  • 19:05
    Бизнес ба боломж
  • 19:40
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Тэсийн Голын Монголчууд" баримтат кино
  • 21:15
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Хоёр ертөнц " монголын уран сайхны кино
  • 00:15
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 09:35
    "Ирээдүйн хот-Дубай" баримтат кино
  • 10:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:00
    "Bakфу " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Bakфу " хүүхэлдэйн кино
  • 14:25
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Мөрөөдөлд өртөөлсөн мөсөн хотхон" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" тоглолт
  • 19:00
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Ногоон сонголт "нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Ирээдүйн хот-Куала Лампур" баримтат кино
  • 21:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 00:36
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Мини Форс I.12-18
  • 08:25
    Дами туулай ба Роми баавгай 13-14
  • 09:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 11
  • 09:25
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 4
  • 09:40
    Да Винчи - Сиэста Зи II.1
  • 10:00
    Монголчуудын эзлэн түрэмгийлэл 10-14
  • 11:35
    Өөдгүй шидтэний Акашийн тэмдэглэл 1-2
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Врумиз I.18-22
  • 14:05
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Бяцхан автобус Таёо III.21-24
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.5-8
  • 16:35
    Миний найз Watch car 14-18
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 8
  • 18:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 40-41
  • 18:25
    Learn to Draw - Муурын хотхон 3
  • 18:35
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 48-49
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь IX.26
  • 19:35
    Миний бяцхан одой морь - Бүжгийн ид шид
  • 20:10
    Мөнх Тунх IV.5
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тандермэний гэр бүл IV.20-24
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    ММ таван минут
  • 10:05
    Цаг агаар
  • 10:10
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:40
    Сүлд
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 11:50
    Зураглал
  • 12:00
    “Орос Стелс үл үзэгдэгчийн мөрөөр” Баримтат кино
  • 12:50
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл /давталт/
  • 13:10
    Цаг агаар
  • 13:20
    Тэд бидний тухай : “Морьтон Монголчууд” баримтат кино
  • 14:10
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал
  • 14:30
    Элсэн гамшиг
  • 14:50
    Зураглал
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Өвгөдийн захиас – Өвөл - 3
  • 15:30
    “Тусгаар тогтнолын төлөөс” 1,2-р бүлэг
  • 17:50
    “Асуудал, Шийдэл”
  • 18:10
    Эх орны төлөө
  • 18:40
    Цаг агаар
  • 18:50
    Баки 42
  • 19:20
    Алтан аргамж: Монгол, НҮБ-ын хамтын ажиллагаа – 2
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Хилийн чанадаас мэдээлж байна /давталт/
  • 21:20
    “Улаан тарианы отряд” Баримтат кино
  • 21:55
    Цаг агаар
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж МУСК
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    Морьтон Монгол нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Бизнес амжилт
  • 12:30
    Ялагдаагүй амьдрал
  • 13:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 33,34-р анги
  • 15:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:30
    Хуйрнан шуугигч Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:10
    Бизнес цаг
  • 16:20
    Хөдөөгийн баясгалан МУСК
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    Монгол Алтайн барагшун
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Теле концерт
  • 20:20
    Мөнхтөрийн цаг
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:10
    Зарлаагүй дайны оршил МУСК
  • 23:40
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №11
  • 01:30
    PL World №15
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    High Tops Episode 2
  • 08:30
    2021 NBA Season: Hornets vs. Hawks Live
  • 11:00
    Marquee Matchup
  • 13:00
    NBA Special HBCU Virtual Roundtable
  • 14:00
    NBA Gametime
  • 15:00
    NBA Gametime
  • 16:00
    NBA Gametime
  • 17:00
    NBA Gametime
  • 18:00
    2021 NBA Season: Hornets vs. Hawks Tape
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 22:00
    2021 NBA Season: Hornets vs. Hawks Tape

SPS Classic

  • 01:15
    Ла Лиг (Шууд): Атлетико - Осасуна 14-р тойрог
  • 03:30
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №31
  • 03:50
    Ла Лиг (Шууд): Барселона - Эспаньол 14-р тойрог
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Реал М. - Шахтар 4-р тойрог
  • 11:00
    UCL: Милан - Порту 4-р тойрог
  • 13:00
    Аваргуудын лигийн тойм №4
  • 14:00
    Ла Лиг: Сельта - Вийярреал 14-р тойрог
  • 16:00
    Ла Лиг: Севийя - Алавес 14-р тойрог
  • 18:00
    Ла Лиг: Атлетико - Осасуна 14-р тойрог
  • 20:00
    LaLiga Nations №3
  • 20:30
    Ла Лиг: Барселона - Эспаньол 14-р тойрог
  • 22:30
    Ла Лигийн тойм №13
  • 23:30
    LaLiga World №15

SPS National

  • 01:00
    Эфир завсарлав
  • 08:30
    NBA (Шууд): Шарлотт - Алтанта 2021-22
  • 11:00
    Ла Лигийн тойм №8
  • 12:00
    Бөх (Шууд): "Бүрэн Монгол" барилдаан
  • 19:00
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #1
  • 19:30
    NBA Л.А Лейкерс - Бостон 2021-22
  • 21:30
    NBA Gametime №23
  • 22:00
    Бөх: Үндэсний бөхийн тойм #2
  • 22:30
    Production time
  • 22:45
    La Liga (Шууд): Pre-Game Show №32
  • 23:05
    Ла Лиг (Шууд): Гранада - Реал М 14-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 07:00
    UFC Шууд: Виэйра-Тэйт
  • 10:00
    UFC: Холловэй-Каттар
  • 12:00
    UFC: Киеза-Магни
  • 15:00
    UFC 261: Усман-Масвидал 2
  • 17:00
    ONE Weekly #46
  • 17:30
    UFC: Холловэй-Родригез Тойм
  • 18:00
    UFC Flashback 9-2
  • 18:30
    UFC Connected 4-12
  • 19:00
    WWE Monday raw 1486
  • 21:00
    UFC: Виэйра-Тэйт

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:10
    Бэхээр амилсан бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:40
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:40
    Чамайг даа! Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Ертөнцийн сүйрлийн түүхүүд Уран сайхны кино /давталт/
  • 12:40
    Нээлттэй цаг нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Expert talk
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    АХ-ын 90 жилийн ойн улсын наадмын тойм
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 18:00
    Загварын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:20
    “Дэлхийн телевизүүдийн өдөр” Баримтат кино
  • 19:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:00
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг О.Жамъяндорж МУАУ
  • 22:10
    Хийморьтой 20 шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Үхлийн аялал Уран сайхны кино
  • 01:10
    Бизнес хөтөч
  • 01:25
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Алтан цэцэрлэг " ОАК 20, 21-р анги
  • 09:20
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 26-28-р анги
  • 11:15
    "Улаан тэнгэр" ОАК 4-6-р анги
  • 14:50
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 9, 10-р анги
  • 17:15
    "Алтан цэцэрлэг " ОАК 22-р анги
  • 18:30
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 29, 30-р анги
  • 20:20
    "Ранинг мэн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Улаан тэнгэр" ОАК 7-р анги
  • 23:10
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 29, 30-р анги
  • 00:45
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 01:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №58
  • 01:20
    PL (Шууд) Ливерпүүл - Арсенал 12-р тойрог
  • 03:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Бостон 2021-22
  • 05:30
    NBA: Чикаго - Денвер 2021-22
  • 07:30
    PL: Брайтон - Ньюкасл 11-р тойрог
  • 09:30
    The Buzzer №05
  • 10:30
    NBA Action №04
  • 11:00
    NBA (Шууд) Филадельфиа - Портланд 2021-22
  • 13:30
    PL: Лэстер - Челси 12-р тойрог
  • 15:30
    NBA: Л.А Клипперс - Мемфис 2021-22
  • 17:30
    The Buzzer №05
  • 18:30
    NBA Action №05
  • 19:00
    PL World №15
  • 19:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №11
  • 20:00
    NBA Gametime №24
  • 20:30
    NBA Action №05
  • 21:00
    PL Netbusters №11
  • 21:30
    PL (Шууд) Pre-Game Show №59
  • 21:50
    PL (Шууд) Ман Сити - Эвертон 12-р тойрог

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Модны цагираг
  • 11:40
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:10
    "Уран хэмээх хор" баримтат кино
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Улаан малгайт ба матрын нулимс" хүүхдийн жүжиг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:35
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Дэлхийн телевизийн өдөрт" зориулсан нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 19:30
    Ажлын байрыг дэмжих зээл эзнээ олсон уу? нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Нэгэн дээвэр дор" ОАК 31-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:25
    "Хайрын түүх" Энэтхэгийн УСК 2-р анги

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:20
    Оддын замнал: Английн хөлбөмбөгчин Уэйн Рүни
  • 08:45
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-7 /12-16 нас/
  • 09:15
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1975 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 09:30
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-8 /12-16 нас/
  • 11:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Ө. Мижиддорж
  • 12:05
    “Бахдам гарамгай” уран барилдаант шилдэг найман бөхийн барилдаан
  • 14:10
    Бахархал: ОУХМ Д. Болдбаатар
  • 14:55
    Монголын хоккейн холбооны лигийн тэмцээний хасагдах шатны тоглолтууд-шууд
  • 17:35
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1976 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 17:55
    Монголын хоккейн холбооны лигийн тэмцээний хасагдах шатны тоглолтууд-шууд
  • 20:35
    Бахархал
  • 21:05
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-9 /12-16 нас/
  • 21:35
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1977 он
  • 21:50
    Спортын зүтгэлтэн: Монгол улсын гавьяат багш Ч. Зоригтбаатар
  • 22:10
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 08:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Ярих өнцөг
  • 09:30
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 09:40
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 09:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 10:00
    Ярих өнцөг
  • 11:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Нэвтрүүлэг
  • 11:30
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 11:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:15
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 14:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:40
    Нэвтрүүлэг
  • 15:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Нэмэлт тун нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Нэвтрүүлэг
  • 18:10
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 19:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Хот нэвтрүүлэг
  • 21:20
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 23:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 00:10
    Ярих өнцөг
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Зөв хооллоё
  • 10:30
    Таны мэдлэгт
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Босагийн эрхэм хүмүүс
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ- Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Цэдэнбалын эрин үе-2
  • 16:15
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монгол нүнжиг /шууд/
  • 20:00
    Тархи сэрэхүй
  • 20:30
    Таны мэдлэгт
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Номын нандин сахиус
  • 21:30
    ТВ-Галерей
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Шинэ үсгийн багш” монголын уран сайхны кино
  • 12:20
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Сошиал орчин”
  • 12:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:00
    “Монгол оюутан” Файберг хотын ТИС-ийн оюутан Б.Баярт
  • 13:30
    “Оцон шувууны амьдрал” баримтат кино
  • 14:50
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 15:00
    “Таван эрдэнийн шагай” нийтлэл нэвтрүүлэг
  • 15:35
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:45
    Гэр бүлийн хичээл: Жинхэнэ аав хүн гэж хэн бэ?
  • 16:00
    “Хайраар хамгаалъя” хүүхдийн эрхийн нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 16:20
    Монгол хэл шүлэг
  • 16:25
    Хүүхдийн эрх
  • 16:35
    “Санах тусам” уран бүтээлийн концерт,ярилцлага Гавьяат жүжигчин,дуучин Т.Баясгалан
  • 17:35
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:05
    “Дэлгэц амилуулсан аялгуу”
  • 18:55
    “Оюундалай” Гурван Марал-од
  • 19:15
    “Би нар” Монголын Уран сайхны кино
  • 21:00
    Эфир завссарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Итгэл" МУСК
  • 10:05
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 12:10
    Э.Төрмандах "Нүнжигтэй Монгол"
  • 14:20
    "Сарны гөлөг" МУСК
  • 16:00
    "Карантины хүүхдүүд" МУСК
  • 17:20
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 18:00
    "Дэлхийн телевизийн өдөр" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Амьд тоглолт
  • 19:00
    Бизнес хөтөч
  • 19:20
    "Хөгжлийн замаар Америк" цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Single ladies-1" МУСК
  • 22:00
    "Single ladies-2" МУСК
  • 23:40
    Амьд тоглолт
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

XII/0120:35

MovieBox

"Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК

XII/0107:15

NTV

"Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41,43

XII/0116:00

TV9

"Сигам" МУСК