МҮОНТ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Миний сонгосон мэргэжил: Циркийн жүжигчин
  • 09:50
    Хөгжмийн агшин
  • 10:00
    Дэлхийн Монгол
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    Ургацын далай
  • 14:20
    Урлагтай яриа: Хөгжмийн шүүмж судлал
  • 14:40
    Хөгжмийн агшин
  • 14:50
    “Эрт нахиалсан сарнай” Олон ангит уран сайхны кино 16-р анги
  • 16:00
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:10
    Миний сонгосон мэргэжил: Циркийн жүжигчин
  • 16:40
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эдлэнгийн эзэд
  • 17:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Миний сонгосон мэргэжил: Циркийн жүжигчин
  • 19:00
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Хүүхэд хамгааллын цувралаас...
  • 19:25
    Урлан
  • 19:30
    Хүннү язгууртан
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” Нийгмийн ток шоу
  • 22:10
    Монголын спорт - 100 жил
  • 22:20
    Бүүстэр тун
  • 22:45
    “Илгээгдээгүй захидал” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:35
    MNB энэ 7 хоногт
  • 23:40
    Монголын спорт - 100 жил
  • 23:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Сумо тойм
  • 07:40
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино /8/
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 12:00
    Теле хичээл 4-р анги /Монгол хэл/
  • 12:20
    "Бяцхан мөрдөгчид" Хүүхэлдэйн кино /24/
  • 12:45
    "Хадам ээжийн тэмдэглэл" олон ангит кино /7/
  • 13:40
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:50
    Номтой өрөө
  • 14:20
    Тамирчны нэг өдөр
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    Ирээдүйг харсан шийдэл
  • 17:20
    "Консуни" Хүүхэлдэйн кино /41-43/
  • 17:45
    Зулын 25-ны их дүйчин өдрийн ном хурах ёслол
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино /9/
  • 19:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Биомон-Байгалийн увдисыг таны гоо сайханд
  • 20:40
    "Хадам ээжийн тэмдэглэл" олон ангит кино төгсгөлийн 8-р анги
  • 21:40
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 22:20
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /51,52/
  • 23:40
    Сумо тойм
  • 00:10
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:20
    "Мөрөөдлийн театр 10 жил"
  • 10:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:20
    "Шинкалион" Японы оак 56,57-р анги
  • 12:10
    "Мосгаз" ОАК 9-р анги
  • 13:10
    "Танайд хоноё"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:20
    "Ухаантан ба тэнэг" Японы оак 5-р анги
  • 17:20
    "Шинкалион" Японы оак 58,59-р анги
  • 18:10
    "Мөрөөдлийн театр 10 жил"
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Мосгаз" ОАК 10-р анги
  • 21:10
    "60 секунд"
  • 21:25
    "Booster тун"
  • 22:00
    "Ухаантан ба тэнэг" Японы оак 6-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    "Никонов" 7-р анги ОАУСК
  • 08:15
    Хошин шог
  • 09:10
    Дуулах өдөр 10жил
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 10:15
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Теле хичээл 6-р анги - Монгол хэл
  • 11:40
    Теле хичээл 6-р анги - Хими
  • 12:00
    "Зулын 25 их дүйчин өдөр ном хурах ёслол"
  • 12:20
    "Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 12:50
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 13:00
    "Азийн мэдээ"
  • 13:20
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 13:25
    "Хуан Жи Ни" 5 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 14:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Япон орныг тольдохуй
  • 17:20
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 17:30
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    "Зулын 25 их дүйчин өдөр ном хурах ёслол"
  • 18:35
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:45
    Шинжлэх ухаан 100 жилд
  • 19:30
    "Хуан Жи Ни" 6 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа" шууд
  • 23:30
    "Никонов" 8-р анги ОАУСК
  • 00:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Агафья-1" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 27-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    "Том зургаан толгойт" МУСК
  • 14:20
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 15:40
    "K-Pop" хөгжмийн цаг
  • 16:15
    "Хийморьтой 20 сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 3-р бүлгийн 6-р анги
  • 21:20
    "Энэ өдрийн зочин" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 28-р анги
  • 23:00
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Хайр харуусал" МУСК
  • 11:30
    "Токио 2020" Олимпийн наадам Волейбол /Давталт/ Эмэгтэй SRB-USA
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" Олон ангит кино 112-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Монгол хэл
  • 15:50
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 16:05
    Зулын 25-ны их дүйчэн өдрийн хурал номын арга хэмжээ
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 39-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 18:15
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино 60,61-р анги
  • 18:30
    "Шударга ёс" СОАК 24-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Нэмэлт тун” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 40-р анги
  • 22:30
    "Шударга ёс" СОАК 24-р анги/давталт/
  • 23:20
    "Эзел" Олон ангит кино 112-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарласан

NTV

  • 00:50
    "Сайн уу багшаа" ОАК 4
  • 01:55
    "Мөшгөгч" ОАК 7
  • 03:05
    "Маажигаа багш" баримтат кино
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 9
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 9-12
  • 07:40
    "Сайн уу багшаа" ОАК 4
  • 08:50
    "Мөшгөгч" ОАК 7
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" ахлах бэлтгэл
  • 10:25
    Теле хичээл: "Монгол хэл" 1-р анги
  • 10:45
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 11:00
    "Чихэндэй" хүүхдийн цуврал 3
  • 11:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 11:45
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 35
  • 12:35
    Морлаш
  • 12:40
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 13:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 9-12
  • 13:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 13-15
  • 14:00
    "Чихэндэй" хүүхдийн цуврал 3
  • 14:25
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 14:30
    "Улаан бал" тойм
  • 14:50
    "Фронт бадам" баримтат кино
  • 15:50
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөгжим" бага, дунд бүлэг
  • 16:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" ахлах бэлтгэл
  • 16:15
    Теле хичээл: "Монгол хэл" 1-р анги
  • 16:35
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 17:00
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 17:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 17:40
    "Сайн уу багшаа" ОАК 5
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Мөшгөгч" ОАК 8
  • 21:30
    "Тэгээс тэг" асуудал хөндсөн сурвалжилга
  • 22:10
    "Бүүстэр тун" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Миний ертөнц" кино драм
  • 23:15
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 35

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 07:27
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.9-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.3,4-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.25,26-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.2,3-р анги
  • 10:00
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 53,54-р анги
  • 11:05
    "Теле хичээл: 7-р анги-Монгол хэл "
  • 11:25
    Теле хичээл: 7-р анги- Түүх
  • 11:40
    Теле хичээл: 7-р анги- Хими
  • 12:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Гал тогоо" ОАК 5.7,8-р анги
  • 13:15
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№19)
  • 13:35
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№19)
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№29,30)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Анхан шат:№16)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Дунд шат:№16)
  • 15:35
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Гүнзгий шат:№16)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тамирын багш" 1.3,4-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.1,2-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.5,6-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.4,5-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 55,56-р анги
  • 21:00
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 5.9,10-р анги
  • 23:10
    "Тамирын багш" 1.5,6-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-49,50,51-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Монгол хэл
  • 10:30
    "B Production 15 жил" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Сайн уу? Зөвлөх өө" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-49,50,51-р анги
  • 14:30
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Монгол хэл /давталт/
  • 14:50
    "Парадисо"- Тагнуулчдын гүүр УСК /давталт/
  • 17:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 18:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-49,50,51-р анги
  • 18:30
    Ройтерс: Загвар
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 26-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 10:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 16-р анги
  • 11:45
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчдийн шинэ адал явдал" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Заншлын хэлхээ: Дээд монголчууд"
  • 13:20
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 42-44-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хар нохой" СОАК 8-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг дугаар 27
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 17-р анги
  • 20:50
    Хамтдаа бүтээсэн 20 жил- Тэнгэр даатгал
  • 21:00
    Нүүдэл шийдэл
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 3-р анги
  • 23:00
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 08:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" 10-р анги /давталт/
  • 09:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол хэл/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хими/
  • 10:10
    "Теле хичээл" 8-р анги /Түүх/
  • 10:40
    "Дэлхийн телевизийн өдөр" нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эргүүлэг" УСК
  • 14:55
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 15:15
    "Цэцэг" богино хэмжээний кино
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес толь
  • 17:20
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 31-32-р анги
  • 17:40
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 18:00
    "Гольф энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Хонхор" барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 20:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" 11-р анги
  • 21:30
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Бүүстэр тун" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Алуурчны гашуудлын дуу" УСК
  • 00:05
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 01:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Алдагдсан панда" УСК /давталт/
  • 08:05
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 94-р анги /давталт/
  • 08:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Ботгохон" хүүхдийн төсөл
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Хүн ба байгаль/
  • 12:30
    "ХОЁР ХҮСЭЛ" ОАУСК 19-р анги /давталт/
  • 13:20
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 95-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /ОРОС - КАНАД (бүтэн)/
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "ХОЁР ХҮСЭЛ" ОАУСК 20-р анги
  • 20:05
    "Бүүстэр тун" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Эрүүл мэнд эрхэм баялаг" Монголд эмчлэв - Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хийморьтой 20" сугалаа - Шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:00
    "Ривердэйл" ОАК (III.5-р анги)
  • 07:40
    "Найзууд" ОАК (IV.24,V.1-р анги)
  • 08:25
    "Усан төлөв (The Shape of Water)" УСК
  • 10:30
    "Марсын хүн (The Martian)" УСК
  • 13:00
    "Хамгаалагч (The Protector)" УСК
  • 14:45
    "Бидний дундах уул (The Mountain Between Us)" УСК
  • 16:40
    "Миний нууц" МУСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.6-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (V.2,3-р анги)
  • 20:35
    "Цаасан хот (Paper Towns)" УСК
  • 22:40
    "Цөөвөр чоно (The Fearless Hyena)" УСК
  • 00:40
    "Оньс тайлагч (The Maze Runner)" УСК
  • 02:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.5,6-р анги)
  • 03:55
    "Найзууд" ОАК (V.1-3-р анги)
  • 05:00
    "Багт Зорро (The Mask of Zorro)" УСК
  • 07:15
    "Оюун ухааны Кун Фу (Spiritual Kun Fu)" УСК

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 25,26-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:40
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 09:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 10:00
    "Залуу нас" ХОАК 20-р анги
  • 10:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Ухаалаг утасны хэрэглээ
  • 11:20
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 13:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:30
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Ухаалаг утасны хэрэглээ
  • 13:50
    "Банкир" СОАК 3-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Залуу нас" ХОАК 21-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 27,28-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 20:20
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 20:30
    "Банкир" СОАК 4-р анги
  • 21:45
    Бүүстэр тун
  • 22:05
    Улаанбаатарт нэг удаа /Однажды UB/ МУСК
  • 23:20
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    Техникийн үзлэг
  • 09:40
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 10:00
    "Хоёр ертөнц" МУСК
  • 11:50
    "Ирж буй Монгол" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 13:10
    "Доргио долоон эр" МУСК
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 15:35
    "Цахим шинжээч" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    "Colf and coffee" нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 17:35
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /давталт/
  • 18:00
    “Ай Ёо” ток шоу /1 хэсэг/ /давталт/
  • 19:20
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 20:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна /шууд/
  • 21:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:45
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 22:00
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:30
    Бизнес ба боломж
  • 11:05
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:05
    You plus Me
  • 13:00
    100 чухал сэдэв - Тэтгэвэр
  • 14:30
    Монгол орон дахь шашины дэлгэрэлт ба хөгжил
  • 15:45
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Д.Амбасэлмаа
  • 17:40
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 18:40
    Бизнес ба боломж
  • 19:15
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Пипл ток" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Хөтөч" олон ангит кино /16-р анги/
  • 22:40
    Рояаль музык
  • 23:00
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Young justice " Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Аваргууд " нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:25
    "Baкфу " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Young justice " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Монгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 15:00
    "Хобби " нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Baкфу " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Амьд байгалийн ертөнц" баримтат кино
  • 19:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Улаанбаатарт байгаа миний аавд" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.7-8
  • 07:35
    Мини Форс I.19-20
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бяцхан автобус Таёо IV.9-10
  • 09:00
    Да Винчи - Гайхалтай шинэ нээлтүүд 11
  • 09:30
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 5
  • 10:00
    Миний найз Watch car 17-18
  • 10:30
    Тандермэний гэр бүл IV.23-24
  • 11:40
    Миний бяцхан одой морь -Бүжгийн ид шид
  • 12:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 48-49
  • 12:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 42-43
  • 12:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 43-44
  • 12:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 50-51
  • 12:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 10
  • 12:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 44
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.7-8
  • 13:30
    Врумиз I.23-24
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.20
  • 15:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.11-14
  • 16:00
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 23
  • 16:30
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 3-4
  • 16:35
    Да Винчи - Би том болохоороо 12
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.9-10
  • 17:35
    Дами туулай ба Роми баавгай 21-22
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 5
  • 18:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 45-46
  • 18:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 44
  • 18:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 48-49
  • 18:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 3
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 45
  • 19:00
    Миний найз Watch car 19-20
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь -Киноны ид шид
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Өөдгүй шидтэний Акашийн тэмдэглэл 3-4
  • 22:00
    Тандермэний гэр бүл IV.25-26
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Нэр нь үл мэдэгдэх цэрэг” баримтат кино
  • 09:55
    Цаг агаар
  • 10:00
    “Хүрээлэн...” амьд ертөнцийн цуврал
  • 10:30
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Цэнхэр дэлгэц” наадмын шилдэг бүтээл: “Баки 42”
  • 13:30
    “Энэтхэгийн нэг өдөр” баримтат кино
  • 13:55
    Цаг агаар
  • 14:05
    ММ таван минут
  • 14:10
    Эх орны төлөө
  • 14:40
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Тоглоомын шинэ дүрэм-1” Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц.
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Бүргэд” /1993 он/
  • 18:55
    ММ таван минут
  • 19:05
    Цаг агаар
  • 19:10
    Ногоон шошго: Дарханы эмгэнэл
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Сельта - Вийярреал 14-р тойрог
  • 11:00
    UCL: Реал М. - Шахтар 4-р тойрог
  • 13:00
    LaLiga Nations №3
  • 13:30
    Ла Лиг: Севийя - Алавес 14-р тойрог
  • 15:30
    UCL: Милан - Порту 4-р тойрог
  • 17:30
    LaLiga World №15
  • 18:00
    UCL: Ливерпүүл - Атлетико 4-р тойрог
  • 20:00
    Ла Лигийн тойм №14
  • 21:00
    Ла Лиг: Атлетико - Осасуна 14-р тойрог
  • 23:00
    LaLiga Talking Football №2

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA Gametime №23
  • 09:30
    NBA (Шууд) Торонто - Голден стэйт 2021-22
  • 12:00
    PL: Лэстер - Челси 12-р тойрог
  • 14:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Бостон 2021-22
  • 16:00
    PL: Вотфорд - Ман Ютд 12-р тойрог
  • 18:00
    The Buzzer №05
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    PL Netbusters №9
  • 20:00
    Үндэсний бөхийн тойм #3
  • 20:30
    NBA Action №04
  • 21:00
    NBA: Филадельфиа - Портланд 2021-22
  • 23:00
    Үндэсний бөхийн тойм #3
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Олонлог 20 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Bloomberg-ийн шинэ эдийн засгийн форум" хөтөлбөр
  • 16:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хамтдаа бүтээсэн 20 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Олонлог 20 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Фэлдер-Хүүкер
  • 11:00
    WWE Monday raw 1486
  • 13:00
    UFC: Ортега-Жун
  • 15:30
    UFC: Хермансон-Веттори
  • 17:30
    ONE: Unbreakable
  • 20:00
    ONE: Nextgen II Тойм
  • 20:30
    UFC Flashback 9-2
  • 21:00
    UFC: Виэйра-Тэйт

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм /давталт/
  • 08:30
    Спортын дууны түүх
  • 09:00
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:30
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг Г.Гана
  • 10:00
    Куантико бааз олон ангит кино 2-р бүлгийн 2-р анги /давталт/
  • 11:00
    1-р ангийн Монгол хэл "С" авиа, үсэгтэй үг, өгүүлбэр унших, бичих
  • 11:21
    2-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Хүнсний ногоог таних, түүний ач тус
  • 11:42
    3-р ангийн Математик Хөгжүүлэх хичээл
  • 12:05
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Аялагч эр нэвтрүүлэг 12-р хэсэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зураглал
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    АХ-ын 83 жилийн ойн үндэсний их баяр наадам
  • 17:00
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Сувд нэвтрүүлэг Ж.Сандагдулам
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Бүүстер тун
  • 18:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    Сүлд үү, Тоо юу? Нэвтрүүлэг Монреаль
  • 20:00
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 22:10
    Хийморьтой 20 шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Куантико бааз олон ангит кино 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 00:30
    Бизнес хөтөч
  • 00:45
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 01:20
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Алтан цэцэрлэг " ОАК 22-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 22
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 31, 32
  • 10:00
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 29, 30-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 21
  • 12:00
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 10-р анги
  • 13:20
    "Улаан тэнгэр" ОАК 7-р анги
  • 15:00
    "Ах дүү 5" ОАК 29-32-р анги
  • 17:10
    "Алтан цэцэрлэг " ОАК 23-р анги
  • 18:30
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 31, 32-р анги
  • 20:30
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 11-р анги
  • 22:00
    "Улаан тэнгэр" ОАК 8-р анги
  • 23:40
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 31, 32-р анги
  • 01:10
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 11-р анги
  • 02:20
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №60
  • 00:20
    PL (Шууд) Тоттенхэм - Лийдс 12-р тойрог
  • 02:30
    NBA: Чикаго - Денвер 2021-22
  • 04:30
    PL: Вотфорд - Ман Ютд 12-р тойрог
  • 06:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Бостон 2021-22
  • 08:30
    NBA Gametime №24
  • 09:00
    NBA (Шууд) Денвер - Финикс 2021-22
  • 11:30
    PL: Волверхэмптон - Вест Хэм 12-р тойрог
  • 13:30
    NBA: Шарлотт - Атланта 2021-22
  • 15:30
    PL: Вест Хэм - Ливерпүүл 11-р тойрог
  • 17:30
    NBA Action №05
  • 18:00
    The Buzzer №05
  • 19:00
    Премьер лигийн тойм №12
  • 20:00
    PL World №15
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №11
  • 21:00
    NBA Talk №06
  • 22:30
    NBA: Торонто - Голден Стэйт 2021-22

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Зул сарын гацуур мод"хүүхэлдэйн кино
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:20
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг: Эртний хүний мөрөөр /Монголын баруун хязгаарт/
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл 1.Монгол хэл-Ятгсан эсээний хөтөч санаа,дэвшүүлсэн асуудлыг тодорхойлох 2. Хими- Карбон хүчлийн хүчиллэг шинж чанар
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 18:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:20
    "Хууль ба нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Нэгэн дээвэр дор" ОАК 32-р анги
  • 22:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:10
    "Үер" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Монголын спортын-түүх
  • 08:15
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-1 /Спорт таны амралтанд/
  • 09:30
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-9 /12-16 нас/
  • 10:00
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1976 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 10:15
    Спортын зүтгэлтэн: Монгол улсын гавьяат багш Ч. Зоригтбаатар
  • 10:40
    Олон улсын боксын холбооны ерөнхийлөгч Умар Назарович Кремлёв-Монголд
  • 11:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдад/
  • 11:05
    Бахархал: Монгол улсын спортын мастер О. Баярцогт
  • 11:45
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 12:00
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Н. Түмэнбаяр
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Аваргууд: МУГТ, улсын заан З. Дүвчин
  • 13:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдад/
  • 13:05
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-2 /Спорт таны амралтанд/
  • 14:15
    Бахархал
  • 14:50
    Монголын хоккейн холбооны лигийн тэмцээний тоглолтууд Бласт-Шарын гол-шууд
  • 17:30
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1977 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 17:50
    Монголын хоккейн холбооны лигийн тэмцээний тоглолтууд Хангарьд- Багануур-шууд
  • 20:30
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    MNB Спорт энэ 7 хоногт
  • 21:25
    “World football” хөлбөмбөгийн теле сэтгүүл
  • 21:55
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1978 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 22:10
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 07:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 08:00
    Ярих өнцөг
  • 09:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 10:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 10:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 11:00
    Ярих өнцөг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:50
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 14:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 14:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:15
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 15:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 19:10
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 19:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 22:10
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Ярих өнцөг
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 08:30
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг /давталт/
  • 11:00
    Түмэнд түгээе
  • 11:15
    Тархи сэрэхүй
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    ТВ-Галерей
  • 15:55
    Хошин өнцөг
  • 16:15
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Зэвсэгт Хүчний 100 жилийн ойд зориулав
  • 19:50
    Түмэнд түгээе
  • 20:05
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    ТВ-Галерей
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    МУСК
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 23:55
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Би нар” Монголын Уран сайхны кино
  • 12:15
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:25
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн менежмент
  • 12:40
    Амьдралын загвар
  • 13:00
    Шинжлэх ухааны баримтат цуврал: Дэлхийн 80-н гайхамшиг
  • 14:00
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 14:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:30
    Сонирхсон бүхнээ асуу
  • 15:00
    “Монгол хүүхэд” урлагийн их наадам
  • 17:00
    Номын баяр
  • 17:30
    Шинжлэх ухааны цаг хөтөлбөр
  • 18:10
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 18:20
    Хүүхдийн эрхийн цахим сургалт төсөл: Хамгаалагдсан ирээдүй
  • 18:30
    Хүүхдийн эрх
  • 18:40
    “Алтан намрын Аргил хоолойт” Соёлын гавьяат зүтгэлтэн Б.Цэдэндамба
  • 19:40
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:50
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Харьцуулах хандлага”
  • 20:20
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 1-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Амьд тоглолт
  • 09:30
    Үлгэрийн цаг
  • 10:00
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Хубилай хааны зарлиг" МУСК
  • 12:20
    "Хөгжлийн замаар Америк" цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Амьдралоги" МУСК
  • 16:50
    Үлгэрийн цаг
  • 17:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:50
    Амьд тоглолт
  • 18:25
    "Оюутны байр - 1" 1,2-р анги
  • 19:20
    Бизнес хөтөч
  • 19:40
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Syndicate talk
  • 21:20
    "Оргилын цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Итгэл" МУСК
  • 23:00
    "Киносутра" МОАК 1-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

XII/0120:35

MovieBox

"Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК

XII/0107:15

NTV

"Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41,43

XII/0116:00

TV9

"Сигам" МУСК