МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хүрээлэн” цуврал
  • 09:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав “Багш сурагчийн харилцаа”
  • 10:00
    Эх өв: Икелийн татлага,биелгээний дэг
  • 10:30
    Босох тэнхэл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр/ шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: Буурал түүхийн буман гайхамшиг /1-р хэсэг/
  • 15:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” Олон ангит уран сайхны кино 17-р анги
  • 16:00
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:10
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав “Багш сурагчийн харилцаа”
  • 16:40
    Эх өв: Икелийн татлага,биелгээний дэг
  • 17:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 18:10
    Онцгой дуудлага
  • 18:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав””Багш сурагчийн харилцаа”
  • 19:00
    260к хором
  • 19:15
    Хүүхэд хамгааллын цувралаас...
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    Эх өв “Икелийн татлага,биелгээний дэг”
  • 22:20
    Монголын спорт - 100 жил
  • 22:30
    “Илгээгдээгүй захидал” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:25
    MNB энэ 7 хоногт
  • 23:30
    Монголын спорт - 100 жил
  • 23:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Сумо тойм
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 12:00
    Теле хичээл 4-р анги /Математик/
  • 12:20
    "Бяцхан мөрдөгчид" Хүүхэлдэйн кино /25/
  • 12:45
    "Хадам ээжийн тэмдэглэл" олон ангит кино төгсгөлийн 8-р анги
  • 13:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:40
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 13:55
    Өөрөөс эхлэх амьдрал
  • 14:35
    Ахан дүүсийн холбоо
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /1,2/
  • 17:25
    Зулын 25-ны их дүйчин өдрийн ном хурах ёслол
  • 17:40
    Аяллын тойрог - Сэлэнгэ аймгаар
  • 18:35
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино /10/
  • 19:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Ирээдүйг харсан шийдэл
  • 20:45
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /1/
  • 21:50
    Бүүстер тун
  • 22:20
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /53,54/
  • 23:40
    Сумо тойм
  • 00:10
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:20
    "Мөрөөдлийн театр 10 жил"
  • 10:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:20
    "Шинкалион" Японы оак 58,59-р анги
  • 12:10
    "Мосгаз" ОАК 3-р анги
  • 13:10
    "60 секунд"
  • 13:20
    "Booster тун"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Авдрын мухарт:Нэвтэрхий толь"
  • 15:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:30
    "Ухаантан ба тэнэг" Японы оак 6-р анги
  • 17:20
    "Шинкалион" Японы оак 60,61-р анги
  • 18:10
    "Мөрөөдлийн театр 10 жил"
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Яллагч" ОАК 1-р анги
  • 21:10
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "Ухаантан ба тэнэг" Японы оак 7-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    "Никонов" 8-р анги ОАУСК
  • 08:15
    Хошин шог
  • 08:45
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:40
    Мэдээ
  • 12:00
    Теле хичээл 6-р анги - Уран зохиол
  • 12:20
    Теле хичээл 6-р анги - Математик
  • 12:40
    "Зулын 25 их дүйчин өдөр ном хурах ёслол"
  • 12:55
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 13:00
    "Азийн мэдээ"
  • 13:20
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    "Хуан Жи Ни" 6 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:35
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:45
    Бизнес мэдээ
  • 18:50
    "Зулын 25 их дүйчин өдөр ном хурах ёслол"
  • 19:05
    Бүүстэр тун
  • 19:20
    "Хуан Жи Ни" 7 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:55
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа" шууд
  • 23:30
    "Никонов" 9-р анги ОАУСК
  • 00:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Агафья-2" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 28-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 3-р бүлгийн 6-р анги
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 19,20-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:15
    "Хийморьтой 20 сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 3-р бүлгийн 7-р анги
  • 21:20
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 29-р анги
  • 23:00
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Tоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Шилжилт" МУСК
  • 11:30
    "Токио 2020" Олимпийн наадам Волейбол /Давталт/ Эмэгтэй BRA-KOR
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" Олон ангит кино 113-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Хөгжим
  • 15:50
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 16:05
    Зулын 25-ны их дүйчэн өдрийн хурал номын арга хэмжээ
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 40-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Кайрос" СОАК 1-р анги
  • 19:20
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Улсын их дэлгүүрийн 100 жил" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Хөгжмийн цаг
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 41-р анги
  • 22:30
    "Кайрос" СОАК 1-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Эзел" Олон ангит кино 113-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 00:05
    "Сайн уу багшаа" ОАК 5
  • 01:10
    "Мөшгөгч" ОАК 8
  • 02:20
    Мэдээ
  • 03:10
    "Шилдэг гэрэл зурагчид" баримтат кино
  • 04:05
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 7,8
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 13-16
  • 07:40
    "Сайн уу багшаа" ОАК 5
  • 08:50
    "Мөшгөгч" ОАК 7
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" ахлах бэлтгэл
  • 10:25
    Теле хичээл: "Монгол хэл" 1-р анги
  • 10:45
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 15,16
  • 11:45
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 36
  • 12:35
    Морлаш
  • 12:40
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 7,8
  • 13:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 13-16
  • 13:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 16-18
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 14:30
    "Цэгцлэгч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Тэгээс тэг" асуудал хөндсөн сурвалжилга
  • 15:30
    Морлаш
  • 15:50
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 16:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Дүрслэх урлаг" ахлах бэлтгэл
  • 16:15
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 16:35
    Теле хичээл: "Хүн ба орчин" 1-р анги
  • 17:00
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 17:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 16,17
  • 17:40
    "Сайн уу багшаа" ОАК 6
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Мөшгөгч" ОАК 9
  • 21:40
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 23:25
    "IG" шоу 1
  • 00:25
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 36

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.1-р анги
  • 07:25
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.10-р анги
  • 07:47
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • 08:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.1,2-р анги
  • 08:55
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.4,5-р анги
  • 09:40
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 55,56-р анги
  • 11:10
    "Теле хичээл: 7-р анги-Уран зохиол "
  • 11:37
    "Теле хичээл: 7-р анги-Математик "
  • 11:57
    "Теле хичээл: 7-р анги-Газар зүй "
  • 12:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Гал тогоо" ОАК 5.9,10-р анги
  • 13:15
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№20)
  • 13:40
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№20)
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№31,32)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Анхан шат:№17)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Дунд шат:№17)
  • 15:35
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Гүнзгий шат:№17)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тамирын багш" 1.5,6-р анги
  • 17:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц"
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.3,4-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.7,8-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.6,7-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 57,58-р анги
  • 21:00
    "Nomadic challenge" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 5.11,12-р анги
  • 23:10
    "Тамирын багш" 1.7,8-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-52, 3-1,2-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Математик
  • 10:30
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 26-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Загвар
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-52, 3-1,2-р анги
  • 14:30
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Математик /давталт/
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 16:00
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 26-р анги
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    Ройтерс: Загвар
  • 18:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-52, 3-1,2-р анги
  • 18:30
    Ройтерс: Загвар
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 27-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 10:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 17-р анги
  • 11:45
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 13:30
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хар нохой" СОАК 9-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг дугаар 28
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 18-р анги
  • 20:50
    Хамтдаа бүтээсэн 20 жил- Тэнгэр даатгал
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 21
  • 21:30
    "Эмчийн эсрэг интернет" нэмэлт зөвлөмж
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 4-р анги
  • 23:00
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 31-32-р анги
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 07:50
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" 11-р анги /давталт/
  • 09:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 10:10
    "Теле хичээл" 8-р анги /Газар зүй/
  • 10:30
    "Бүүстэр тун" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Алуурчны гашуудлын дуу" УСК
  • 14:40
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес толь
  • 17:20
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 33-34-р анги
  • 17:40
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:00
    "Барилгын материалын худалдаа, үйлдвэр технологийн парк" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Гранд маршал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" 12-р анги
  • 21:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Араанд нь алт, ард нь хутга" МУСК
  • 00:05
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 01:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Юн Жи УСК /давталт/
  • 08:10
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 95-р анги /давталт/
  • 08:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    "Эрүүл мэнд эрхэм баялаг" Монголд эмчлэв - Нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Ботгохон" хүүхдийн төсөл
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Математик/
  • 12:30
    "ХОЁР ХҮСЭЛ" ОАУСК 20-р анги /давталт/
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 96-р анги
  • 15:05
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /ОРОС - БРАЗИЛ 1-р хэсэг/
  • 16:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 1-р анги
  • 20:10
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Эрүүл мэнд эрхэм баялаг" Монголд эмчлэв - Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хийморьтой 20" сугалаа - Шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:00
    "Ривердэйл" ОАК (III.5,6-р анги)
  • 10:35
    "Оньс тайлагч: Нурман сорилт (Maze Runner: The Scorch Trials)" УСК
  • 12:50
    "Найзууд" ОАК (V.1-3-р анги)
  • 14:05
    "Оньс тайлагч: Үхлийн ерөндөг (Maze Runner: The Death Cure)" УСК
  • 16:35
    "Солиот эх" МУСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.7-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (V.4,5-р анги)
  • 20:35
    "Эббингийн захын гурван самбар (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)" УСК
  • 22:50
    "Цөөвөр чоно 2 (Fearless Hyena 2)" УСК
  • 00:40
    "Мөлхөө жаал (Baby's Day Out)" УСК
  • 02:15
    "Ривердэйл" ОАК (III.6,7-р анги)
  • 03:40
    "Найзууд" ОАК (V.3-5-р анги)
  • 04:50
    "Зоррогийн домог (The Legend of Zorro) УСК
  • 07:00
    "Хатагтай Перегриний онцгой хүүхдүүдийн асрамжийн газар (Miss Peregrine's Home for Peculiar Children)" УСК

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 27,28-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:45
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 10:00
    "Залуу нас" ХОАК 21-р анги
  • 10:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Зайны сургалт ба хөгжих боломж
  • 11:20
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 13:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:30
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Зайны сургалт ба хөгжих боломж
  • 13:50
    "Банкир" СОАК 4-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Залуу нас" ХОАК 22-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 29,30-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 20:30
    "Банкир" СОАК 5-р анги
  • 21:45
    Том толгойтын романс МУСК
  • 23:20
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 09:45
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 10:05
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 11:50
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна /богино шторк/
  • 12:00
    "Colf and coffee" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 13:10
    "Миний ах атмаан" МУСК
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 15:35
    "HI TEENS" шоу нэвтрүүлэг давталт/
  • 16:00
    "Хөгжилтэй дүр-Миний хайртын хурим" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 17:35
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /давталт/
  • 18:10
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна /давталт/
  • 19:10
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 19:20
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 20:05
    "Өв соёл-2021" тоглолт үзүүлж байна
  • 21:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:45
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна /богино шторк/
  • 22:00
    "Сүүдэр" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:45
    Бизнес ба боломж
  • 11:20
    "Хөтөч" олон ангит кино /16-р анги/
  • 12:10
    "Пипл ток" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Цөлжилт бидний амьдралд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Чойжингийн ХУРЦ
  • 17:30
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес ба боломж
  • 18:35
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Талархал" ток шоу
  • 20:30
    "Хөгжил-21" ярилцлага
  • 21:20
    "Явуулын хүн" монголын уран сайхны кино
  • 23:20
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Young justice " Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Зуны номтой өдрүүд " Тахал
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "Baкфу " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Young justice " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ирээдүйн хот-Помпей" баримтат кино
  • 15:00
    " Хобби " нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Baкфу " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Амьд байгалийн ертөнц" баримтат кино
  • 19:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Нандин-Эрдэнэ" МУСК
  • 00:38
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.9-10
  • 07:35
    Мини Форс I.21-22
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бяцхан автобус Таёо IV.13-14
  • 09:00
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 23
  • 09:30
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 3-4
  • 09:40
    Да Винчи - Би том болохоороо 12
  • 10:00
    Миний найз Watch car 19-20
  • 10:30
    Тандермэний гэр бүл IV.25-26
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь -Киноны ид шид
  • 12:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 5
  • 12:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 45-46
  • 12:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 44
  • 12:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 48-49
  • 12:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 3
  • 12:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 45
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.9-10
  • 13:30
    Врумиз I.25-26
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.21
  • 15:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.15-18
  • 16:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 12
  • 16:10
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 5
  • 16:35
    Да Винчи - Сиэста Зи II.2
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.11-12
  • 17:35
    Дами туулай ба Роми баавгай 23-24
  • 18:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 50-51
  • 18:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 18:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 45
  • 18:30
    Learn to Draw - Хайрцган хот 5
  • 18:45
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 45-46
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 46
  • 19:00
    Миний найз Watch car 21-22
  • 19:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь-Толины ид шид
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Өөдгүй шидтэний Акашийн тэмдэглэл 5-6
  • 22:00
    Тандермэний гэр бүл IV.27-28
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 10:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Эх орны хүү Аюуш” баримтат кино
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Тоглоомын шинэ дүрэм-1” Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц баримтат кино
  • 14:00
    “Зогсошгүй...” Жүжигчин, дуучин, Соёлын тэргүүний ажилтан, М.Мягмар
  • 14:50
    “ММ таван минут”
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Тоглоомын шинэ дүрэм-2” Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц.
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: 16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Цирк ирлээ” 1973 он
  • 18:40
    Хийх хүнд арга олддог
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Алтан аргамж: “Монгол-НҮБ-ын хамтын ажиллагаа-2” /давталт/
  • 21:40
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:15
    Эфир завсарлав.

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UСL: Мальмё - Челси 4-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лиг: Атлетико - Осасуна 14-р тойрог
  • 13:00
    Ла Лигийн тойм №14
  • 14:00
    UЕL: Вольфсбург - Зальцбург 4-р тойрог
  • 16:00
    Ла Лиг: Барселона - Эспаньол 14-р тойрог
  • 18:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №11
  • 18:30
    UСL: Динамо К. - Барселона 4-р тойрог
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №12
  • 21:00
    Ла Лиг: Гранада - Реал М. 14-р тойрог
  • 23:00
    Аваргуудын лигийн тойм №4

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA: Дэнвер - Финикс 2021-22
  • 11:00
    NBA (Шууд): Филадельфиа - Сакраменто 2021-22
  • 13:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 14:00
    Үндэсний бөхийн тойм #3
  • 14:30
    UFC: Виэйра-Тэйт
  • 17:30
    Ла Лигийн тойм №14
  • 18:30
    PL World №13
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    PL Netbusters №9
  • 20:00
    Үндэсний бөхийн тойм #4
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн тойм №4
  • 21:30
    Ла Лиг: Севийя - Алавес 14-р тойрог
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Game changers'" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Олонлог 20 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Bloomberg-ийн шинэ эдийн засгийн форум" хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хамтдаа бүтээсэн 20 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Олонлог 20 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1160
  • 11:00
    ONE: Rewind (Дугаар 7)
  • 11:30
    UFC 249: Фэргусон-Гэйжи
  • 14:00
    UFC: Виэйра-Тэйт
  • 17:00
    ONE: Unbreakable II
  • 18:30
    UFC Flashback 9-2
  • 19:00
    WWE Smackdown 1161
  • 21:00
    UFC: Виэйра-Тэйт Тойм
  • 21:30
    UFC 265: Льюс-Ган

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Сүлд үү, Тоо юу? Нэвтрүүлэг Монреаль /давталт/
  • 10:00
    Куантико бааз олон ангит кино 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 11:00
    4-р ангийн Монгол хэл Төлөөний үгийн ганц ба олон тоо
  • 11:30
    5-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Миний эх орон түүх, соёлын дурсгал
  • 11:51
    6-р ангийн Математик Олон оронтой тооны үржих үйлдэл
  • 12:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зураглал
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    АХ-ын 87 жилийн ойн үндэсний их баяр наадам
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Бүүстер тун
  • 17:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    Гольф ба Кофе нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 22:10
    Хиймортьой 20 шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Куантико бааз олон ангит кино 2-р бүлгийн 4-р анги
  • 00:30
    Бизнес хөтөч
  • 00:45
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 01:20
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Алтан цэцэрлэг " ОАК 23-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 23
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 33, 34
  • 10:00
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 31, 32-р анги
  • 11:35
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 22
  • 12:20
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 11-р анги
  • 13:40
    "Улаан тэнгэр" ОАК 8-р анги
  • 15:00
    "Ах дүү 5" ОАК 33-36-р анги
  • 17:10
    "Алтан цэцэрлэг " ОАК 24-р анги
  • 18:30
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 33, 34-р анги
  • 20:30
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 12-р анги
  • 22:00
    "Улаан тэнгэр" ОАК 9-р анги
  • 23:40
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 33, 34-р анги
  • 01:10
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 12-р анги
  • 02:20
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA (Шууд) Индиана - Чикаго 2021-22
  • 11:30
    NBA: Денвер - Финикс 2021-22
  • 13:30
    PL: Лэстер - Челси 12-р тойрог
  • 15:30
    NBA: Чикаго - Денвер 2021-22
  • 17:30
    PL: Ливерпүүл - Арсенал 12-р тойрог
  • 19:30
    NBA Action №05
  • 20:00
    NBA Gametime №25
  • 20:30
    PL World №15
  • 21:00
    Football Talk №15
  • 22:30
    NBA: Филадельфиа - Сакраменто 2021-22

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Дора цасан гүнжийг аварсан нь" хүүхэлдэйн кино
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Хуур Богд
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл 1. Уран зохиол-Зохиолыг уншиж, хам сэдвийн хүрээнд тусган эргэцүүлэх (Д.Намдаг "Хөгшин чоно ульсан нь") 2.Математик-Уламжлалын хэрэглээ
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Хүрээлэн буй орчин
  • 21:55
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Нэгэн дээвэр дор" ОАК 33-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    “MT Bogd Tour Championship Qualifier 2021” Гольфын тэмцээн цуврал-5
  • 10:05
    Дархан мэх: Монгол улсын өсөх идэр начин Н. Бүрэнбаатар
  • 10:30
    “World football” теле сэтгүүл
  • 11:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдад/
  • 11:05
    MNB Спорт энэ 7 хоногт
  • 11:15
    “Монголын спорт-100 жил цуврал нэвтрүүлэг 1977 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 11:30
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-3 /Спорт таны амралтанд/
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Л. Нарангэрэл
  • 13:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдад/
  • 13:05
    Бахархал: Боксын олон улсын хэмжээний мастер О. Батхүү
  • 13:35
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1978 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 13:50
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 1978, 1982 он
  • 14:30
    Спорт хобби: Үндэсний спорт сонирхогч О. Наранбаатар
  • 15:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн ахлах ангийн сурагчдад/
  • 15:05
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-4 /Спорт таны амралтанд/
  • 16:25
    Адуучин Булган аймгаас бэлтгэв
  • 17:15
    “Төмөр хүлэг” мастер кросс уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 18:20
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1979 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 18:35
    Монголын спортын-түүх
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Оддын замнал: Дэлхийн шилдэг теннисчин Р. Федерер
  • 20:30
    Эрийн хийморь: Уран уурагч спортын мастер М. Чинбат
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1979 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 21:30
    Бахархал: Хүндийн өргөлтийн ахмад тамирчин дасгалжуулагч С. Хөхөө
  • 22:00
    Адуучин: Завхан аймгийн Сонгино сумаас бэлтгэв
  • 22:50
    Бөхийн хууч: МУГТ, улсын начин Г. Пүрэв-Очир
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 07:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 08:00
    Ярих өнцөг
  • 09:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 10:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 10:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 11:00
    Ярих өнцөг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:50
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 14:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 14:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:15
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 15:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    УИХ-ын цаг
  • 19:00
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 19:10
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 19:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 22:10
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Ярих өнцөг
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Зэвсэгт Хүчний 100 жилийн ойд зориулав
  • 10:50
    Түмэнд түгээе
  • 11:05
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:20
    Номын нандин сахиус
  • 12:50
    Түмэнд түгээе
  • 13:05
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    МУСК
  • 17:00
    Таны мэдлэгт
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монгол нүнжиг /шууд/
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Угийн бичиг удмын сан
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 1-р анги
  • 11:10
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Харьцуулах хандлага”
  • 11:40
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:50
    “Алтан намрын Аргил хоолойт” Соёлын гавьяат зүтгэлтэн Б.Цэдэндамба
  • 12:50
    Хүүхдийн эрх
  • 13:00
    Монгол өв соёл хөтөлбөр
  • 14:00
    “Далай” баримтат кино
  • 15:40
    “Боломж дүүрэн амьдрал” нийтлэл нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Том мөрөөдөл
  • 17:50
    Алхам-1
  • 18:15
    “Чин сэтгэл” Эрүүл нийгэм
  • 18:30
    Хүүхдийн эрх
  • 18:40
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 18:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:00
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 19:50
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 2-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Амьд тоглолт
  • 09:30
    Үлгэрийн цаг
  • 10:00
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Сүүгээр ариусдаг хорвоо" МУСК
  • 11:50
    Syndicate talk
  • 13:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 17:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:50
    Амьд тоглолт
  • 18:25
    "Оюутны байр - 1" 3,4-р анги
  • 19:15
    Бизнес хөтөч
  • 19:35
    "Нэмэлт тун" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Оргилын цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "18 нас би чамд хайртай" МУСК
  • 22:40
    "Киносутра" МОАК 2-р анги
  • 23:30
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

XII/0120:35

MovieBox

"Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК

XII/0107:15

NTV

"Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41,43

XII/0116:00

TV9

"Сигам" МУСК