МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Ногоон шошго: Хөвсгөлд мөнгө “ИНЭЭЖ” байна-1
  • 09:30
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 10:00
    Амьдралын загвар: ОБЕГ-ын харьяа,Үндэсний аврах бригадын шүхэрчин,нисэгч Батболдын Бямбасүрэн
  • 10:30
    Босох тэнхэл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” Мэдээллийн хөтөлбөр/ шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: Буурал түүхийн буман гайхамшиг /2-р хэсэг/
  • 15:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” Олон ангит уран сайхны кино 18-р анги
  • 16:00
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:10
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 16:30
    Ногоон шошго: Хөвсгөлд мөнгө “ИНЭЭЖ” байна-1
  • 17:00
    Амьдралын загвар: ОБЕГ-ын харьяа,Үндэсний аврах бригадын шүхэрчин,нисэгч Батболдын Бямбасүрэн
  • 17:30
    “Жаргалан” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 18:20
    Хүүхэд хамгааллын цувралаас...
  • 18:30
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:50
    Ногоон шошго: Хөвсгөлд мөнгө “ИНЭЭЖ” байна-1
  • 19:20
    Амьдралын загвар: ОБЕГ-ын харьяа,Үндэсний аврах бригадын шүхэрчин,нисэгч Батболдын Бямбасүрэн
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Шинжлэх ухаан 100 жилд
  • 21:55
    Өв эрдэнэ
  • 22:10
    Монголын спорт - 100 жил
  • 22:20
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:30
    “Илгээгдээгүй захидал” Олон ангит уран сайхны кино төгсгөлийн 3-р анги
  • 23:20
    MNB энэ 7 хоногт
  • 23:25
    Монголын спорт - 100 жил
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Сумо тойм
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 12:00
    Теле хичээл 4-р анги /Дүрслэх урлаг, технологи/
  • 12:25
    "Бяцхан мөрдөгчид" Хүүхэлдэйн кино /26/
  • 12:50
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /1/
  • 13:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:50
    АТГ үзүүлж байна: Үр
  • 14:00
    Судлагдахуун
  • 14:40
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:05
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /3,4/
  • 17:30
    Зулын 25-ны их дүйчин өдрийн ном хурах ёслол
  • 17:45
    Өрх бүрт газрын шим
  • 18:15
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино /11/
  • 19:00
    Шийдэл 45
  • 19:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Биомон-Байгалийн увдисыг таны гоо сайханд
  • 20:40
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /2/
  • 21:45
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:25
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /55,56/
  • 23:45
    Сумо тойм
  • 00:15
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:20
    "Мөрөөдлийн театр 10 жил"
  • 10:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:30
    "Шинкалион" Японы оак 60,61-р анги
  • 12:20
    "Яллагч" ОАК 1-р анги
  • 13:20
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Авдрын мухарт"
  • 15:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:30
    "Ухаантан ба тэнэг" Японы оак 7-р анги
  • 17:20
    "Шинкалион" Японы оак 62,63-р анги
  • 18:10
    "Мөрөөдлийн театр 10 жил"
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Яллагч" ОАК 2-р анги
  • 21:10
    "10000 төгрөг"
  • 21:50
    "Tem's night show"
  • 22:25
    "Ухаантан ба тэнэг" Японы оак 8-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    "Никонов" 9-р анги ОАУСК
  • 08:15
    Хошин шог
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:40
    Мэдээ
  • 12:00
    Теле хичээл 6-р анги - Физик
  • 12:20
    Теле хичээл 6-р анги - Хөгжим
  • 12:25
    Теле хичээл 6-р анги - Англи хэл
  • 12:45
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 12:55
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 13:25
    "Хуан Жи Ни" 7 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:45
    Зул барих ёсон
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Дуулах өдөр 10жил
  • 17:20
    Зул барих ёсон
  • 17:35
    "ТВ молл"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:35
    Бизнес мэдээ
  • 18:40
    НИТХ
  • 19:00
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 19:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Зулын 25 их дүйчин өдөр ном хурах ёслол"
  • 19:30
    "Хуан Жи Ни" 8 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    "Цаг хөтөлбөр"
  • 22:00
    "Монгол сугалаа "шууд
  • 23:30
    "Никонов" 10-р анги ОАУСК
  • 00:25
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Эмийн хамаарал-1" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 29-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 3-р бүлгийн 7-р анги
  • 13:00
    Мэдээллийн шууд хөтөлбөр
  • 14:00
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:00
    Хөгжмийн цаг
  • 16:15
    "Хийморьтой 20 сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 3-р бүлгийн 8-р анги
  • 21:20
    "Цэгцлэгч" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 30-р анги
  • 23:00
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Tоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 11:30
    "Токио 2020" Олимпийн наадам Волейбол /Давталт/ Эрэгтэй ARG-BRA
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" Олон ангит кино 114-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Теле хичээл 2-р анги" Математик
  • 15:50
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 16:05
    Зулын 25-ны их дүйчэн өдрийн хурал номын арга хэмжээ
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 41-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Кайрос" СОАК 2-р анги
  • 19:20
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 2-р анги
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 42-р анги
  • 22:30
    "Кайрос" СОАК 2-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Эзел" Олон ангит кино 114-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 01:15
    "Сайн уу багшаа" ОАК 6
  • 02:20
    "Мөшгөгч" ОАК 9
  • 03:25
    Мэдээ
  • 04:05
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 17-20
  • 07:40
    "Сайн уу багшаа" ОАК 6
  • 08:50
    "Мөшгөгч" ОАК 8
  • 10:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 10:10
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" ахлах бэлтгэл
  • 10:25
    Теле хичээл: "Математик" 1-р анги
  • 10:45
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 17,18
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 17,18
  • 11:45
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 37
  • 12:35
    Морлаш
  • 12:40
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 13:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 17-20
  • 13:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 19-21
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 14:30
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 4.4
  • 15:50
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хөдөлгөөн, эрүүл мэнд" бага, дунд бүлэг
  • 16:00
    СӨБ-ын теле хичээл:"Хэл яриа" ахлах бэлтгэл
  • 16:15
    Теле хичээл: "Математик" 1-р анги
  • 16:35
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 9,10
  • 17:00
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 21.22
  • 17:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 22,23
  • 17:40
    "Сайн уу багшаа" ОАК 7
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Мөшгөгч" ОАК 10
  • 21:45
    Улсын их дэлгүүрийн 100 жилийн ойд зориулав
  • 22:30
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • 00:20
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 37

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.11-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.7-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.8-р анги
  • 08:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.3,4-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.6,7-р анги
  • 09:45
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 57,58-р анги
  • 11:15
    "Теле хичээл: 7-р анги-Физик "
  • 11:35
    Теле хичээл: 7-р анги-Дүрслэх урлаг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гал тогоо" ОАК 5.11,12-р анги
  • 13:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№21)
  • 13:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№21)
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№33,34)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Анхан шат:№18)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Дунд шат:№18)
  • 15:35
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Гүнзгий шат:№18)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тамирын багш" 1.7,8-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.5,6-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.9,10-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.8,9-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 59,60-р анги
  • 21:00
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 5.13,14-р анги
  • 23:10
    "Тамирын багш" 1.9,10-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-3,4,5-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Хөгжим
  • 10:30
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 27-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Загвар
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-3,4,5-р анги
  • 14:30
    ЕБС 3-р ангийн хичээл- Хөгжим /давталт/
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 16:00
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 27-р анги
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    Ройтерс: Загвар
  • 18:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-3,4,5-р анги
  • 18:30
    Ройтерс: Загвар
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 28-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 10:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 18-р анги
  • 11:45
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 19,20
  • 13:30
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хар нохой" СОАК 10-р анги
  • 17:15
    Миний Монголын соёл
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Бүүстэр тун" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 19-р анги
  • 20:50
    Хамтдаа бүтээсэн 20 жил- Тэнгэр даатгал
  • 21:00
    "ДЭКО" нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 21:30
    "Эмчийн эсрэг интернет" нэмэлт зөвлөмж
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 5-р анги
  • 23:00
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 33-34-р анги
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 07:50
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" 12-р анги /давталт/
  • 09:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 09:55
    "Теле хичээл" 8-р анги /Нийгэм судлал/
  • 10:15
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хөгжим/
  • 10:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Араанд нь алт, ард нь хутга" МУСК
  • 14:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 14:45
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес толь
  • 17:20
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 35-36-р анги
  • 17:40
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 18:00
    "Тэсийн голын Монголчууд" баримтат кино
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Хонхор" барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 20:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" УСК 13-р анги
  • 21:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Тэр явсан нь" УСК
  • 00:10
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 01:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    "Нам гүм анги" УСК
  • 08:10
    "Бүүстэр тун" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 96-р анги /давталт/
  • 09:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Монгол хэл/
  • 12:30
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 1-р анги /давталт/
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 97-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /ОРОС - БРАЗИЛ 2-р хэсэг/
  • 16:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 2-р анги
  • 20:10
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Эрүүл мэнд эрхэм баялаг" Монголд эмчлэв - Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хийморьтой 20" сугалаа - Шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Pillow Talk" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:10
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:45
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:00
    "Ривердэйл" ОАК (III.6,7-р анги)
  • 10:35
    "Тагнуулчдын гүүр (Bridge of Spies)" УСК
  • 13:00
    "Найзууд" ОАК (V.2-5-р анги)
  • 14:40
    "Брүүклин (Brooklyn)" УСК
  • 16:40
    "2000" МУСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.8-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (V.6,7-р анги)
  • 20:35
    "Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК
  • 23:00
    "Улаан богширго (Red Sparrow)" УСК
  • 01:30
    "Цаасан хот (Paper Towns)" УСК
  • 03:15
    "Ривердэйл" ОАК (III.7,8-р анги)
  • 04:40
    "Найзууд" ОАК (V.5-7-р анги)
  • 05:50
    "Кингсмэн: Нууц алба (Kingsman: The Secret Service)" УСК
  • 07:50
    "Цөөвөр чоно (The Fearless Hyena)" УСК

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 29,30-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:45
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 10:00
    "Залуу нас" ХОАК 22-р анги
  • 10:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Хуурамч мэдээллийг таних
  • 11:20
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 13:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:30
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Хуурамч мэдээллийг таних
  • 13:50
    "Банкир" СОАК 5-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Залуу нас" ХОАК 23-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 31,32-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 20:30
    "Банкир" СОАК 6-р анги
  • 21:45
    Хоёр гүүрний цаана МУСК
  • 23:20
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 09:45
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 10:05
    "Сүүдэр" МУСК
  • 11:50
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 12:00
    "Хөгжилтэй дүр-Миний хайртын хурим" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 13:10
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 15:35
    "Нэг хувь" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 17:35
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 19:20
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 20:05
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 20:30
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /шинэ/
  • 21:05
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 21:50
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна /богино шторк/
  • 22:00
    "Бид мартахгүй" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:30
    Бизнес ба боломж
  • 11:05
    "Явуулын хүн" монголын уран сайхны кино
  • 13:05
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 14:10
    "Хөгжил-21" ярилцлага
  • 15:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Чи Булаг
  • 18:20
    Бизнес ба боломж
  • 18:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Талархал" ток шоу
  • 21:05
    "Хөгжил-21" ярилцлага
  • 21:55
    "Босуул" монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Young justice " Хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Зуны номтой өдрүүд: Cайн муугийн тухай
  • 10:40
    ""1001 шөнийн үлгэр" хүүхдэд зориулсан зурагт ном гарсан тухай
  • 11:05
    "Hогоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Baкфу " хүүхэлдэйн кино анги
  • 12:00
    "Young justice " Хүүхэлдэйн кино анги
  • 12:35
    "Mонгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Айрагтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" OАК
  • 17:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Baкфу " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Амьд байгалийн ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" OАК
  • 21:00
    "Cайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Нар хиртсэн жил" МУСК
  • 00:10
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.11-12
  • 07:35
    Мини Форс I.23-24
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бяцхан автобус Таёо IV.17-18
  • 09:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 12
  • 09:25
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 5
  • 09:35
    Да Винчи - Сиэста Зи II.2
  • 10:00
    Миний найз Watch car 21-22
  • 10:30
    Тандермэний гэр бүл IV.27-28
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь-Толины ид шид
  • 12:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 50-51
  • 12:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 12:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 45
  • 12:30
    Learn to Draw - Хайрцган хот 5
  • 12:45
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 45-46
  • 12:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 46
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.11-12
  • 13:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.22
  • 15:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.19-22
  • 16:00
    Да Винчи - Ёо ёо ажиллагаа IV.2
  • 16:30
    Да Винчи - Босс жаалууд 12
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.13-14
  • 17:35
    Дами туулай ба Роми баавгай 25-26
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 9
  • 18:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 45-46
  • 18:25
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 18:35
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 50-51
  • 19:00
    Миний найз Watch car 23-24
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь I.1
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Өөдгүй шидтэний Акашийн тэмдэглэл 7-8
  • 22:00
    Тандермэний гэр бүл IV.29-30
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 10:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 10:20
    “Цэнхэр дэлгэц” наадмын шилдэг бүтээл: “Элсэн гамшиг”
  • 10:50
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: 16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Цирк ирлээ” 1973 он
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Тоглоомын шинэ дүрэм-2” Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц.
  • 14:00
    Хийх хүнд арга олддог
  • 14:15
    Цаг агаар
  • 14:20
    Алтан аргамж: “Монгол-НҮБ-ын хамтын ажиллагаа-2” /давталт/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Тагнуулын технологи-1” Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц.
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Онцгой дуудлага
  • 18:45
    ММ таван минут
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Цэнхэр дэлгэц” наадмын шилдэг бүтээл: “Хүннү язгууртан”
  • 19:20
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сүлд
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

SPS Classic

  • 00:00
    Ла Лигийн тойм №14
  • 01:00
    Production time
  • 01:15
    UCL Pre-Game Show №7
  • 01:30
    UCL (Шууд): Вийярреал - Ман Ютд 5-р тойрог
  • 03:45
    UCL (Шууд): Челси - Ювентус 5-р тойрог
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Гранада - Реал М. 14-р тойрог
  • 11:00
    UCL: Динамо К. - Байерн 5-р тойрог
  • 13:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №12
  • 13:30
    UCL: Вийярреал - Ман Ютд 5-р тойрог
  • 15:30
    UCL: Севийя - Вольфсбург 5-р тойрог
  • 17:30
    LaLiga Nations №3
  • 18:00
    UCL: Барселона - Бенфика 5-р тойрог
  • 20:00
    UCL: Челси - Ювентус 5-р тойрог
  • 22:00
    Production time
  • 22:15
    Ла Лигийн тойм №14
  • 23:15
    UЕL (Шууд): Спартак - Наполи 5-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    ONE: Big Bang II
  • 01:30
    UCL (Шууд): Динамо К. - Байерн 5-р тойрог
  • 03:45
    UCL (Шууд): Севийя - Вольфсбург 5-р тойрог
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    NBA (Шууд): Майами - Детройт 2021-22
  • 10:30
    Премьер лигийн тойм №12
  • 11:30
    Ла Лиг: Барселона - Эспаньол 14-р тойрог
  • 13:30
    Football Talk №15
  • 15:00
    Бөх: Бүх цэргийн наадам 2021
  • 18:00
    LaLiga Talking Football №1
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    NBA Action №03
  • 20:00
    Non stop №01 - Солонгон цамцны эзэн
  • 20:40
    LaLiga ZAP №1
  • 21:00
    NBA Gametime №25
  • 21:30
    NBA: Л.А Лейкерс - Нью Йорк 2021-22
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Олонлог 20 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Bloomberg-ийн шинэ эдийн засгийн форум" хөтөлбөр
  • 18:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хамтдаа бүтээсэн 20 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Олонлог 20 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1161
  • 11:00
    UFC: Смит-Тэйшэйра
  • 13:30
    UFC 247: Жонес-Рэйэс
  • 15:50
    UFC 268: Усман-Ковингтон 2
  • 19:00
    UFC: Холл-Силва
  • 21:00
    UFC Connected 4-13
  • 21:30
    UFC 258: Усман-Бурнс

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Монгол наадам нэвтрүүлэг Д.Жамсранбат
  • 10:00
    Куантико бааз олон ангит кино 2-р бүлгийн 4-р анги /давталт/
  • 11:00
    7-р ангийн Математик Ижил хуваарьтай бутархайг хасах
  • 11:27
    8-р ангийн Монгол хэл Эхээс ойролцоо утгатай үйл үгийг таних, олох
  • 11:52
    9-р ангийн Нийгэм ахуйн баримжаа Хог хаягдал
  • 12:16
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Манай дэлгэцнээ
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зураглал
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    АХ-ын 89 жилийн ойн үндэсний их баяр наадам
  • 16:30
    АХ-ын 90 жилийн ойн үндэсний их баяр наадам
  • 17:00
    Ай Ёо ток шоу
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    Сүлд үү, Тоо юу? Нэвтрүүлэг Ирланд
  • 20:00
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 22:10
    Хийморьтой 20 шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Куантико бааз олон ангит кино 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 00:30
    Бизнес хөтөч
  • 00:45
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 01:20
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Алтан цэцэрлэг " ОАК 24-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 24
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 35, 36
  • 10:00
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 33, 34-р анги
  • 11:35
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 23
  • 12:20
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 12-р анги
  • 13:40
    "Улаан тэнгэр" ОАК 9-р анги
  • 15:00
    "Ах дүү 5" ОАК 37-40-р анги
  • 17:10
    "Алтан цэцэрлэг " ОАК 25-р анги
  • 18:30
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 35, 36-р анги
  • 20:30
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 13-р анги
  • 22:00
    "Улаан тэнгэр" ОАК 10-р анги
  • 23:40
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 35, 36-р анги
  • 01:10
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 13-р анги
  • 02:20
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    PL: Ливерпүүл - Арсенал 12-р тойрог
  • 02:30
    Премьер лигийн тойм №12
  • 03:30
    SPS Production Time
  • 03:45
    UCL (Шууд) Барселона - Бенфика 5-р тойрог
  • 06:00
    NBA: Денвер - Финикс 2021-22
  • 08:00
    NBA Gametime №25
  • 08:30
    NBA (Шууд) Л.А Лэйкерс - Нью Йорк 2021-22
  • 11:00
    NBA: Индиана - Чикаго 2021-22
  • 13:00
    NBA Talk №06
  • 14:30
    PL: Ман Сити - Эвертон 12-р тойрог
  • 16:30
    NBA: Филадельфиа - Сакраменто 2021-22
  • 18:30
    Football Talk №15
  • 20:00
    NBA Gametime №26
  • 20:30
    Премьер лигийн тойм №12
  • 21:30
    PL Netbusters №12
  • 22:00
    NBA: Майами - Детройт 2021-22

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Хүрээлэн буй орчин
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 14:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл 1.Физик-Хувьсах гүйдэл 2. Түүх- 14-17р зууны Монголчуудын соёл ба байгалиа хамгаалах уламжлал
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг: Алтай уулс Адидасын олдворын мөрөөр /Монголын баруун хязгаарт/
  • 22:20
    "Нэгэн дээвэр дор" ОАК 34-р анги
  • 23:10
    Зарын цаг
  • 23:15
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    "Бидэнд юу саад болов" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:20
    “MT Bogd Tour Championship Qualifier 2021” Гольфын тэмцээн цуврал-6
  • 10:10
    Зочны ярилцлага
  • 10:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин С. Хүрэлбаатар
  • 11:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн бага ангийн сурагчдад/
  • 11:05
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1978 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 11:20
    Бахархал: Хүндийн өргөлтийн ахмад тамирчин дасгалжуулагч С. Хөхөө
  • 11:50
    “Зогсошгүй” Таеквондогийн Аз тивийн аварга Ө. Гантөмөр
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан Ц. Дамдиндорж
  • 13:00
    Өдрийн дасгал /ЕБС-ийн дунд ангийн сурагчдад/
  • 13:05
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын начин Ц. Галдандагва
  • 13:35
    Бөхийн хууч: Монгол улсын Хөдөлмөрийн баатар, дархан аврага Х. Баянмөнх
  • 14:25
    Оддын замнал: Ах дүү Гасол /Испанийн нэрт сагсан бөмбөгчид/
  • 14:50
    Монголын хоккейн холбооны лигийн тэмцээний хүрэл медалийн төлөөх тоглолтууд-шууд
  • 17:30
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1979 он
  • 17:50
    Монголын хоккейн холбооны лигийн тэмцээний алтан медалийн төлөөх тоглолтууд-шууд
  • 20:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин, гавьяат тамирчин Д. Баатаржав
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1980 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 21:30
    Бахархал: Уран гулгалтын тамирчин Г. Марал-Эрдэнэ
  • 22:00
    Монголын спортын түүх: Хөл бөмбөгийн анхны шигшээ багийн тамирчид
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 07:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 08:00
    Ярих өнцөг
  • 09:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 10:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 10:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 11:00
    Ярих өнцөг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:50
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 14:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 14:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:15
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 15:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 19:10
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 19:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 22:10
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Ярих өнцөг
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг /давталт/
  • 11:00
    Түмэнд түгээе
  • 11:15
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Угийн бичиг удмын сан
  • 15:45
    Хошин өнгцөг
  • 16:15
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Иргэний эрх зүйн боловсролд /шууд/
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    ТВ-Клиник
  • 20:30
    Таны мэдлэгт
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Түмэнд түгээе
  • 21:45
    Тархины хакер
  • 22:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 2-р анги
  • 11:10
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 12:30
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:40
    “Эх өв” Эсгий ширмэл
  • 13:05
    Хүүхдийн эрх
  • 13:15
    Шинжлэх ухааны баримтат цуврал: “Цаг хугацааны машин” 1-р хэсэг
  • 14:05
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Цасны өнгө” теле зохиомж
  • 15:05
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:15
    Монгол хүний хөгжил
  • 16:05
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 16:35
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн салалт үр дагавар
  • 16:50
    Амьдралын загвар
  • 17:20
    Шинжлэх ухааны цаг хөтөлбөр
  • 18:00
    Гэр бүлийн хичээл: Хүүхдийн хөгжил
  • 18:10
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн эрхийн цахим сургалт төсөл: Миний үг миний хүсэл
  • 18:40
    “Дөрвөн урилга” Дундговь аймгаас бэлтгэв
  • 20:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 20:20
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 3-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Амьд тоглолт
  • 09:30
    Үлгэрийн цаг
  • 10:00
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 13:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 17:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:50
    Амьд тоглолт
  • 18:25
    "Оюутны байр - 1" 5,6-р анги
  • 19:20
    Бизнес хөтөч
  • 19:40
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Аав" МУСК
  • 22:35
    "Киносутра" МОАК 3-р анги
  • 23:30
    Амьд тоглолт
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

XII/0120:35

MovieBox

"Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК

XII/0107:15

NTV

"Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41,43

XII/0116:00

TV9

"Сигам" МУСК