МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Хүннү язгууртан
  • 09:20
    Оюундалай: Ж.Дашдондог “Гэр”
  • 09:35
    Сүлд
  • 09:50
    Б.Явуухулан:“Би хаана төрөө вэ”
  • 10:00
    Иргэний андгай өргөх ёслолыг Төрийн ордноос шууд амжуулан үзүүлнэ
  • 11:30
    “Анхдагчид” Гэмтэл согог сэргээн засварлах үндэсний төв
  • 12:00
    Бүгд Найрамдах улсыг тунхаглаж,Үндсэн хууль баталсны 97 жилийн ойд зориулсан Үндэсний бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 17:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: Дээд гоёл дээл
  • 17:30
    Гэгээнтэнд өргөх найраглал
  • 18:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:15
    Нэрт хөгжмийн зохиолч, удирдаач Г.Дарамзагдын мэндэлсний 90 жилийн ойд зориулсан Олон улсын мэргэжлийн дуулаачдын 4-р уралдаан
  • 19:15
    Монгол улсын Үндсэн хуулийн хөгжлийн товчоон
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Хазгар цадиг” баримтат кино
  • 22:55
    “Тусгаар тогтнол” Уран сайхны кино
  • 00:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Сумо тойм
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 12:00
    "Бяцхан мөрдөгчид" Хүүхэлдэйн кино /28/
  • 12:25
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /3/
  • 13:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:25
    MY VOICE шоу - тайзны ард
  • 14:15
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 14:25
    Гольф тоглоцгооё
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 17:20
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /7,8/
  • 17:50
    Зулын 25-ны их дүйчин өдрийн ном хурах ёслол
  • 18:05
    Найргийн тэнгэр
  • 18:35
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино /13/
  • 19:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /4/
  • 21:30
    Гольф тоглоцгооё
  • 22:00
    Entertainment zone
  • 22:35
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /59,60/
  • 23:55
    Сумо тойм
  • 00:25
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:20
    "Мөрөөдлийн театр 10 жил"
  • 10:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:20
    "Шинкалион" Японы оак 64,65-р анги
  • 12:10
    "Яллагч" ОАК 3-р анги
  • 13:10
    "Баримтат кино"
  • 13:50
    "New wave"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Авдрын мухарт:Нэвтэрхий толь"
  • 15:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:30
    "Хайр царцаасан өвөл" Японы оак 1-р анги
  • 17:20
    "Шинкалион" Японы оак 66,67-р анги
  • 18:10
    "Мөрөөдлийн театр 10 жил"
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Яллагч" ОАК 4-р анги
  • 21:10
    "Дэлхий хавтгай"
  • 22:00
    "Хайр царцаасан өвөл" Японы оак 2-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    "Түмний эх үзүүлж байна"
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:40
    Теле хичээл 6-р анги - Түүх
  • 12:00
    Теле хичээл 6-р анги - Биологи
  • 12:20
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 12:25
    Зул барих ёсон
  • 12:40
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 12:50
    "Хуан Жи Ни" 9 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 14:10
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 14:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:20
    "Зулын 25 их дүйчин өдөр ном хурах ёслол"
  • 14:35
    МУСТА Х.Баянмөнх - Тусгаар тогтнол тоглолт
  • 16:30
    Зул барих ёсон
  • 16:45
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 16:55
    Дуулах өдөр 10жил
  • 17:15
    "Зулын 25 их дүйчин өдөр ном хурах ёслол"
  • 17:30
    "Тусгаар тогтнол" МУСК
  • 19:30
    "Хуан Жи Ни" 10 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Никонов" 12-р анги ОАУСК
  • 23:10
    МУСТА Р.Өнөржаргал - Эх орон энх орон тоглолт
  • 01:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 09:40
    "Базарваань" МУСК
  • 10:30
    "Эх орон дуудаж байна" МУСК
  • 11:50
    "Тусгаар тогтнол" шүлэг
  • 12:00
    "Улс тунхагласны өдөр"-т зориулсан Улс аймгийн алдарт цолтой 128 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 3-р бүлгийн 10-р анги
  • 21:20
    "Ярилцъя л даа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 32-р анги
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:50
    "Ардын элч" МУСК
  • 11:30
    "Токио 2020" Олимпийн наадам Волейбол /Давталт/ Эмэгтэй BRA-USA
  • 13:00
    Хөгжмийн цаг
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Эзел" Олон ангит кино 116-р анги
  • 15:00
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 15:15
    Зулын 25-ны их дүйчэн өдрийн хурал номын арга хэмжээ
  • 15:30
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 18:00
    "Кайрос" СОАК 4-р анги
  • 19:20
    "Байтаг богд" Монголын уран сайхны кино
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 44-р анги
  • 22:30
    "Кайрос" СОАК 4-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Эзел" Олон ангит кино 116-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 00:25
    "Сайн уу багшаа" ОАК 8
  • 01:30
    "Мөшгөгч" ОАК 11
  • 02:40
    Мэдээ
  • 03:30
    "Сэрэлт баримтат" кино
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 25-28
  • 07:40
    "Сайн уу багшаа" ОАК 8
  • 08:50
    "Мөшгөгч" ОАК 11
  • 10:00
    "Чихэндэй" хүүхдийн цуврал 4
  • 10:20
    "Бумбардай аргалд явсан нь"хүүхэлдэйн кино
  • 10:35
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 25-28
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:25
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 21,22
  • 11:45
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 39
  • 12:35
    Морлаш
  • 12:40
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 13:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 25-28
  • 13:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 25-27
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 14:30
    "Ардын элч" МУСК
  • 15:55
    "Цагаан шөнө" 30 ток шоу
  • 16:25
    "Моралаш" цуврал
  • 16:35
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 13,14
  • 17:00
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 25,26
  • 17:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 25,26
  • 17:40
    "Сайн уу багшаа" ОАК 9
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Мөшгөгч" ОАК 12
  • 21:20
    "Жинхэнэ эрчүүд"ОАК-нээлтийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 1,2
  • 23:55
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 39

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.4-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.13-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.11-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.12-р анги
  • 08:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.7,8-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.10,11-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 61,62-р анги
  • 11:15
    "Теле хичээл: 7-р анги- Англи хэл "
  • 11:35
    "Теле хичээл: 7-р анги- Монгол бичиг "
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гал тогоо" ОАК 5.15,16-р анги
  • 13:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№23)
  • 13:30
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№23)
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Хазгар цадиг" баримтат кино
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тамирын багш" 1.11,12-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.9,10-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.13,14-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.12,13-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 63,64-р анги
  • 21:00
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 5.17,18-р анги
  • 23:10
    "Тамирын багш" 1.13,14-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-9,10,11-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    Ройтерс: Загвар
  • 10:30
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 29-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Хөдөлгүүр" авто шоу /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Загвар
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-9,10,11-р анги
  • 14:30
    Ройтерс: Загвар
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 16:00
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 29-р анги
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    Ройтерс: Загвар
  • 18:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-9,10,11-р анги
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 21:00
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 30-р анги
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 10:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 20-р анги
  • 11:45
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Газар газрын нүүр царай" баримтат кино
  • 13:20
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 13:45
    Миний Монголын соёл
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хар нохой" СОАК 12-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 2-р анги
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 21-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 22
  • 21:30
    "Дээвэр" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 7-р анги
  • 23:00
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 07:50
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" УСК 14-р анги /давталт/
  • 08:55
    НДЕГ үзүүлж байна
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол бичиг/
  • 10:10
    "Гольф энд кофе" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Төсөөлөшгүй" УСК
  • 15:05
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг Сэлэнгэ аймаг
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес толь
  • 17:20
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 39-40-р анги
  • 17:40
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 18:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Эх орны төлөө" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Хонхор" барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 20:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" УСК 15-р анги
  • 21:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амралтын өдөр" УСК
  • 00:15
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 01:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    "Сүхбаатар" МУСК
  • 08:50
    "Эрүүл мэнд эрхэм баялаг" Монголд эмчлэв - Нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 98-р анги /давталт/
  • 10:15
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг Е2
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 3-р анги /давталт/
  • 12:40
    "Өглөө" МУСК
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 99-р анги
  • 15:05
    Хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /СОЛОНГОС - ТУРК 1-р хэсэг/
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 4-р анги
  • 20:00
    Нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сэдэв, Шийдэл" ярилцлага
  • 21:30
    "ЖДҮҮ эрхлэгчдийн нэгдсэн форум 2021" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хийморьтой 20" сугалаа - Шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:50
    "Ривердэйл" ОАК (III.8,9-р анги)
  • 10:25
    "Марсын хүн (The Martian)" УСК
  • 12:55
    "Найзууд" ОАК (V.6-9-р анги)
  • 14:35
    "Бидний дундах уул (The Mountain Between Us)" УСК
  • 16:35
    "Single Ladies 3" МУСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.10-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (V.10,11-р анги)
  • 20:35
    "Гоц авъяастан (Gifted)" УСК
  • 22:30
    "Хитман: Туршуул 47 (Hitman: Agent 47)" УСК
  • 00:20
    "Бүргэд хочит Эдди (Eddie The Eagle)" УСК
  • 02:00
    "Ривердэйл" ОАК (III.9,10-р анги)
  • 03:25
    "Найзууд" ОАК (V.8-11-р анги)
  • 04:55
    "Усан төлөв (The Shape of Water)" УСК
  • 06:50
    "Хайртай шүү, Саймон (Love, Simon)" УСК

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 33,34-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:45
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 10:00
    "Залуу нас" ХОАК 24-р анги
  • 10:50
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Өргөн хэрэглээний програмын ашиглалт
  • 11:20
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 13:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:30
    НТБҮТөвийн: Эцэг эхчүүдэд зохирулсан теле хичээл: Өргөн хэрэглээний програмын ашиглалт
  • 13:50
    "Банкир" СОАК 7-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Мөрөөдлийн театр 10 жил
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    E-Mart үзүүлж байна
  • 17:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Залуу нас" ХОАК 25-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 35,36-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Тусгаар тогтнол
  • 20:30
    "Банкир" СОАК 8-р анги
  • 21:45
    Хоёр амь МУСК
  • 23:20
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 09:45
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 10:00
    "Дайсны цэргүүд ээ шторк" МУСК
  • 11:10
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 11:25
    "100 чухал сэдэв" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 13:10
    "Хүний цаана" МУСК
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шууд/
  • 15:35
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна /богино шторк/
  • 16:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 17:35
    "И-спорт" үзүүлж байна
  • 18:20
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна /давталт/
  • 19:20
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 20:05
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /давталт/
  • 20:40
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 21:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:45
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна /богино шторк/
  • 22:00
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 00:40
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:30
    Бизнес ба боломж
  • 11:05
    "Single ladies-3 " монголын уран сайхны кино
  • 13:05
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Хөгжил-21" ярилцлага
  • 14:25
    "6 секунд" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм - Боржигон Гэрэлт
  • 17:35
    Бизнес ба боломж
  • 18:10
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Хөгжил-21" ярилцлага
  • 20:35
    "Манай гарагийн нандин эрдэнэ" баримтат кино
  • 21:25
    "Академи ажиллагаа" Монголын уран сайхны кино
  • 23:20
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Young justice " Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    "Зуны номтой өдрүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "Bakфу " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Young justice " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1,2,3-Р анги
  • 17:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Bakфу " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Амьд байгалийн ертөнц' баримтат кино
  • 19:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 20:50
    "Ногоон сонголт "нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Tок шоу"
  • 23:00
    "Ардын элч" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.15-16
  • 07:35
    Мини Форс II.1-2
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бяцхан автобус Таёо IV.25-26
  • 09:00
    Да Винчи - Том шинжлэх ухаан III.12
  • 09:25
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 24
  • 10:00
    Миний найз Watch car 25-26
  • 10:30
    Тандермэний гэр бүл IV.31-32
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь I.2
  • 12:00
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 11
  • 12:10
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 9
  • 12:25
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 45-46
  • 12:35
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшин 45-46
  • 12:45
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 47-48
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.15-16
  • 13:30
    Врумиз II.3-4
  • 14:05
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.24
  • 15:00
    Бяцхан автобус Таёо V.1-4
  • 16:00
    Да Винчи - Гайхалтай шинэ нээлтүүд 12
  • 16:30
    Да Винчи - Бяцхан зурагчид 6
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.17-18
  • 17:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 3-4
  • 18:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 50-51
  • 18:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 47-48
  • 18:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 47-48
  • 18:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 52-53
  • 18:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 11
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 49
  • 19:00
    Миний найз Watch car 27-28
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь I.3
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Өөдгүй шидтэний Акаши тэмдэглэл 11-12
  • 22:00
    Миний бяцхан одой морь-Equestria girls
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    Иргэний андгай өргөх ёслолыг Төрийн ордноос шууд дамжуулна
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Тусгаар тогтнолын эрэлд” баримтат кино
  • 12:25
    Ногоон шошго: Хөвсгөлд мөнгө “ИНЭЭЖ” байна-1
  • 12:55
    Цаг агаар
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:20
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 14:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Монголчуудын иргэншил”
  • 15:20
    “Тусгаар тогтносон Монгол Улс” баримтат кино
  • 17:00
    Мэдээ /давталт/
  • 17:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Соёмбон тахилгат Эх орон” нийтлэл
  • 17:50
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Тусгаар тогтнолын сэргэлт” баримтат кино
  • 18:40
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 19:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: Ерөнхий сайд” цуврал нэвтрүүлэг “Хичээнгүй сайд Цэрэндорж”
  • 19:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Өнөөдрийн зочин
  • 21:20
    Монгол улсын Үндсэн хуулийн хөгжлийн товчоон
  • 21:45
    Цаг агаар
  • 21:50
    Алтан аргамж: Богд хаант Монгол улсын гадаад байдал” Онц Бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд Т.Төмөрхүлэг, Ахмад дипломатч Б.Санжмятав /2019 он/
  • 22:30
    Би хаана төрөө вэ?
  • 22:40
    Зураглал: “Малчин хүүхдийн нэг өдөр”, “Малчны хот”
  • 22:45
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:45
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:50
    Эфир завсарлав.

SPS Classic

  • 00:00
    UЕL: Спартак - Наполи 5-р тойрог
  • 02:00
    Ла Лигийн тойм №14
  • 03:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №12
  • 03:30
    LaLiga ZAP №3
  • 03:50
    UЕL (Шууд): Монако - Сосьедад 5-р тойрог
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    LaLiga World №16
  • 09:30
    Ла Лиг: Сельта - Вийярреал 14-р тойрог
  • 11:30
    ECL: Мура - Тоттенхэм 5-р тойрог
  • 13:30
    La Liga Chronicles №12
  • 14:00
    Аваргуудын лигийн тойм №5
  • 15:00
    UЕL: Монако - Сосьедад 5-р тойрог
  • 17:00
    Ла Лиг: Севийя - Алавес 14-р тойрог
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №5
  • 20:00
    LaLiga Show №15
  • 20:30
    Европа/Конференц лигийн тойм №5
  • 21:30
    UЕL: Монако - Сосьедад 5-р тойрог
  • 23:30
    LaLiga World №16

SPS National

  • 00:00
    UFC: Коста-Ветори
  • 01:30
    ECL (Шууд): Мура - Тоттенхэм 5-р тойрог
  • 03:45
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    PL: Ливерпүүл - Арсенал 12-р тойрог
  • 11:30
    Үндэсний бөхийн тойм #4
  • 12:00
    Бөх (Шууд): Улс тунхагласны 97 жилийн ойн барилдаан
  • 19:00
    PL World №4
  • 19:30
    Аваргуудын лигийн тойм №2
  • 20:30
    Үндэсний бөхийн тойм #3
  • 21:00
    Жүдо Шууд: Абу Дабигийн Их Дуулга Өдөр 1
  • 23:30
    LaLiga Show №12

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Bloomberg-ийн шинэ эдийн засгийн форум" хөтөлбөр
  • 11:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Олонлог 20 жил" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Хамтдаа бүтээсэн 20 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Олонлог 20 жил" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1487
  • 11:00
    UFC 256: Фигуэйредо-Морено
  • 13:30
    ONE: Fire & Fury
  • 16:00
    UFC: Розенструйк-Ган
  • 18:30
    ONE: No Surrender
  • 20:30
    ONE Шууд: Nextgen III
  • 23:30
    UFC Connected 4-13

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Дэлхийн шилдэг уралдаанууд Arc de triomphe
  • 09:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    Куантико бааз олон ангит кино 2-р бүлгийн 6-р анги /давталт/
  • 11:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг Улс тунхагласны баярт зориулсан дугаар
  • 13:10
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зураглал
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Улс тунхагласны баярт зориулсан хүчит бөхийн барилдаан
  • 19:00
    Нээлттэй сэдэв нэвтрүүлэг Улс тунхагласны баяр
  • 20:00
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 22:10
    Хийморьтой 20 шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Куантико бааз олон ангит кино 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 00:30
    Бизнес хөтөч
  • 00:45
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 01:20
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Алтан цэцэрлэг " ОАК 26-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 26
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 39, 40
  • 10:00
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 37, 38-р анги
  • 11:35
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 25
  • 12:20
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 14-р анги
  • 13:40
    "Улаан тэнгэр" ОАК 11-р анги
  • 15:00
    "Ер бусын чи" ОАК 3, 4-р анги
  • 17:10
    "Алтан цэцэрлэг" ОАК 27-р анги
  • 18:30
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 39, 40-р анги
  • 20:30
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 15-р анги
  • 22:00
    "Улаан тэнгэр" ОАК 12-р анги
  • 23:40
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 39, 40-р анги
  • 01:10
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 9-р анги
  • 02:20
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    NBA: Л.А Лэйкерс - Индиана 2021-22
  • 02:30
    UCL: Динамо К. - Байерн 5-р тойрог
  • 04:30
    NBA: Филадельфиа - Голден Стэйт 2021-22
  • 06:30
    UCL: Барселона - Бенфика 5-р тойрог
  • 08:30
    NBA Gametime №27
  • 09:00
    UCL: Интер - Шахтар 5-р тойрог
  • 11:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Нью Йорк 2021-22
  • 13:00
    UCL: Бешикташ - Аякс 5-р тойрог
  • 15:00
    NBA: Голден Стэйт - Брүүклин 2021-22
  • 17:00
    UCL: Бешикташ - Аякс 5-р тойрог
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №05
  • 20:00
    The Buzzer №05
  • 21:00
    NBA Action №05
  • 21:30
    PL World №16
  • 22:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Милуоки 2021-22

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Муур дэгдээхэй хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Moving Swing -2018
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Сэрэлт" МУСК
  • 14:40
    Бизнесийн амжилт
  • 15:15
    Зарын цаг
  • 15:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:30
    12-р ангийн сурагчдад зориулсан теле хичээл 1.Монгол бичиг- Үгсийн язгуур болон бүтээврийг таних 2.Газар зүй- Галт уулшил,газар хөдлөлт
  • 16:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Торгоны хээ" тоглолт
  • 19:50
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Сүхбаатар" МУСК
  • 23:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1981 он
  • 07:30
    “Буур Н. Жамъян аварга” баримтат кино
  • 08:55
    “Волейболын үндэсний дээд лиг-2021” - “Энагурэ” - “Алтайн барс” -шууд
  • 11:00
    “Волейболын үндэсний дээд лиг-2021” – “Хилчин” - “Хөвсгөл Шинэ-Үе” -шууд
  • 13:00
    “Волейболын үндэсний дээд лиг-2021” - “Хобби Эйс” - “Уурхайчин” -шууд
  • 15:00
    “Волейболын үндэсний дээд лиг-2021” – “Эрчим” – “Алтайн барс Хилчин”-шууд
  • 17:00
    “Волейболын үндэсний дээд лиг-2021”- “Хос бар Баянмөнх”- “Уурхайчин” -шууд
  • 19:00
    “Волейболын үндэсний дээд лиг-2021”- “Хасу Мегаватт MGL” - “Дархан”-шууд
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1982 он
  • 21:30
    “Увсын суйлдаг нарийн хөх” Монгол улсын начин Жотойн Гэлэг агсны дурсамж хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-13 /12-16 нас/
  • 23:00
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 23:25
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 07:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 08:00
    Ярих өнцөг
  • 09:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 10:00
    УИХ-ын намрын чуулган /шууд/
  • 13:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 14:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 14:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:00
    УИХ-ын намрын чуулган /шууд/
  • 18:10
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 19:10
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 19:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Хот нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 22:10
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 22:20
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Ярих өнцөг
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг /давталт/
  • 11:00
    Түмэнд түгээе
  • 11:15
    Тархи сэрэхүй
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Ахмадын сургаал алт
  • 16:15
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Дээрхийн заяа
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Таны мэдлэгт
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    "Авто хими" ХХК үзүүлж байна
  • 23:00
    Хошин өнцөг
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 4-р анги
  • 11:10
    “Шүдний аялал” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 11:35
    Монгол хэл шүлэг
  • 11:40
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:30
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:40
    Монгол өв соёл хөтөлбөр
  • 13:40
    “Манай гэр бүл” Авьяас
  • 14:00
    “Сэрэлт” Монголын уран сайхны кино
  • 15:25
    Хүүхдийн эрх
  • 15:35
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:05
    “Миний сонгосон мэргэжил” Үсчин
  • 16:30
    Аз жаргалын түлхүүр
  • 16:55
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 17:55
    “Хайрлаарай” Дотогшоо хүн, Гадагшаа хүн
  • 18:55
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:05
    “Аминаас үнэтэй эх орон минь” кино концерт
  • 20:20
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 5-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Амьд тоглолт
  • 09:30
    Үлгэрийн цаг
  • 10:00
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Хүсэл" МУСК
  • 12:00
    "Карантины хүүхдүүд" МУСК
  • 13:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 17:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:50
    Амьд тоглолт
  • 18:25
    "Оюутны байр - 1" 9,10-р анги
  • 19:20
    Бизнес хөтөч
  • 19:40
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Амрыг эрье"
  • 21:30
    "Дуудлагын охид" МУСК
  • 22:30
    "Киносутра" МОАК 5-р анги
  • 23:30
    Амьд тоглолт
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

XII/0120:35

MovieBox

"Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК

XII/0107:15

NTV

"Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41,43

XII/0116:00

TV9

"Сигам" МУСК