МҮОНТ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    “Тусгаар тогтнол” Уран сайхны кино
  • 11:50
    Монголын спорт - 100 жил
  • 12:00
    Хөгжмийн агшин
  • 12:10
    Урлагтай яриа: Дүрслэхүйн шүүмж судлал...
  • 12:30
    Спортын ертөнцөөр
  • 13:30
    “Хазгар цадиг” баримтат кино
  • 15:10
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:40
    Монголын спорт - 100 жил
  • 15:50
    “Түүх мартахгүй” уран сайхны кино“
  • 17:30
    “Эдлэнгийн эзэд”
  • 18:00
    Монголын спорт - 100 жил
  • 18:10
    “Жаргалан” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 19:40
    ETT Weekly
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Орон даяар” Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 23:00
    “Залуу насны дурсамж” Уран сайхны кино
  • 00:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Сумо тойм
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 12:00
    Судлагдахуун
  • 12:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:55
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /4/
  • 13:55
    Аяллын тойрог - Сэлэнгэ аймгаар
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:05
    Гольф тоглоцгооё
  • 17:40
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино /14/
  • 18:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:40
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    MY VOICE - Үндэсний шоу 2-р шат №2 /Давталт/
  • 21:40
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /5/
  • 22:45
    Супер спорт
  • 23:10
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /61,62/
  • 00:30
    Сумо тойм
  • 01:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Шинкалион" Японы оак 66,67-р анги
  • 10:30
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:00
    "Мосгаз" ОАК 10-р анги
  • 13:00
    "Шинжлэх ухаан 100" Хүндэтгэлийн чуулган
  • 15:00
    "Яллагч" ОАК 2-р анги
  • 16:00
    "Дэлхий хавтгай"
  • 16:50
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 17:20
    "Хайр царцаасан өвөл" Японы оак 2-р анги
  • 18:10
    "Шинкалион" Японы оак 68,69-р анги
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Яллагч" ОАК 5-р анги
  • 21:10
    "Би" Монгол Улсын 25 дахь Ерөнхий сайд Санжийн Баяр
  • 22:20
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:30
    Бизнес мэдээ
  • 07:40
    "Никонов" 12-р анги ОАУСК
  • 08:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:45
    Зул барих ёсон
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:10
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 11:15
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 13:45
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 13:50
    Зул барих ёсон
  • 14:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:10
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:15
    "Зулын 25 их дүйчин өдөр ном хурах ёслол"
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "ТВ молл"
  • 17:25
    Зул барих ёсон
  • 17:40
    Дуулах өдөр 10жил
  • 18:00
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:05
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 18:30
    "Зулын 25 их дүйчин өдөр ном хурах ёслол"
  • 18:45
    "Эрүүл амьдарцгаая эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 19:15
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Никонов" 13-р анги ОАУСК
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Хуан Жи Ни" 6.7.8 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 02:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Асрагч аав" МУСК
  • 11:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 25-р анги /давталт/
  • 12:00
    Сумын цолтой болон залуу бөхчүүдийн өвлийн улирлын нээлтийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 18:00
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Баримтат кино
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 3-р бүлгийн 4-р анги
  • 21:20
    "Бүүстэр тун" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Үлгэрийн цаг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 33-р анги
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:30
    "Токио 2020" Олимпийн наадам Волейбол /Давталт/ Эрэгтэй FRA-ROC
  • 11:50
    "Жүжүгийн нууц" Хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 40-р анги
  • 14:00
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 41-р анги
  • 14:50
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 42-р анги
  • 15:40
    "Шударга ёс" СОАК 24-р анги
  • 16:30
    "Кайрос" СОАК 1-р анги
  • 17:40
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 18:10
    “Хот” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Зулын 25-ны их дүйчэн өдрийн хурал номын арга хэмжээ
  • 18:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:00
    "Үндэсний баялаг" Монголын уран сайхны кино
  • 20:30
    "Нийслэл аав" Реалити шоу
  • 22:00
    "SANJAA SHOW"
  • 23:20
    "Газар доорх ертөнц" УСК
  • 01:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 00:45
    "IG" шоу 1
  • 01:45
    "Мөшгөгч" ОАК 12
  • 02:50
    Мэдээ
  • 03:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 15,16
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 29-32
  • 07:40
    "Том амжилт" МУСК
  • 08:50
    "Мөшгөгч" ОАК 12
  • 10:00
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 7
  • 11:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 40
  • 12:35
    Морлаш
  • 12:40
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 15,16
  • 13:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 29-32
  • 13:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 28-30
  • 14:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 22
  • 14:35
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 4.4
  • 15:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 15,16
  • 16:15
    "Өлзий төгөлдөр үйлс 30 жил" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 11
  • 18:00
    "Нүдэн булгийн өчил" нэвтрүүлэг"хүүхэлдэйн кино
  • 18:15
    "Дипломат" ярилцлага
  • 18:35
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 15
  • 19:30
    "Улаан бал" тойм
  • 20:05
    "Мөшгөгч" ОАК 13
  • 21:40
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "IG" шоу 2
  • 23:25
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 40

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.5-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.8-10-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.13,14-р анги
  • 08:32
    “Миний бяцхан одой морь” 7.10-13-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 63,64-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Гал тогоо" ОАК 5.17,18-р анги
  • 13:00
    "Playing love-2019" 1-р хэсэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Аугаа эх орны дайн" баримтат кино 15-р анги
  • 15:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Тамирын багш" 1.13-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Тамирын багш" 1.14-р анги
  • 16:30
    "The Models" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” 7.14-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 65,66-р анги
  • 21:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "XX-р зууны далайн дээрэмчид" УСК
  • 23:50
    "95%" ОАК 3,4 анги
  • 01:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-49,50,51-р анги /давталт/
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    Ройтерс: Загвар
  • 10:30
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 30-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:00
    "Сайн уу? Зөвлөх өө" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-52,3-1,2-р анги /давталт/
  • 14:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 15:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    "Бүх юм сайхан" ХОАК 30-р анги
  • 17:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:00
    "Шинжлэх ухаан-100 Виртуал музей" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хөдөлгүүр" авто шоу /давталт/
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:30
    "5 Алтан цагариг" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Ройтерс: Загвар
  • 22:00
    "Оркүүл" цуврал 1-р анги
  • 22:20
    "Парадисо"- Гэлэнмаа болсон нь УСК
  • 00:45
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Өглөө" МУСК
  • 07:30
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 27-32-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Устга" СОАК 10,11-р анги
  • 14:05
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 14:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 15:30
    "ДЭКО" нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 16:00
    "Дээвэр" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 16:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 21,22
  • 17:30
    Шарк танк нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 19:30
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 21:00
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүүлэг дугаар-10
  • 23:00
    "Америк солиотон" УСК
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 31-36-р анги
  • 09:00
    "Амралтын өдөр" УСК
  • 10:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:25
    "Телемед үйлчилгээний танилцуулга" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" УСК 11-12-р анги давталт
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" УСК 13-р анги давталт
  • 18:00
    "Эх орны төлөө" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Гранд маршал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 21:20
    "Эрэл" сурвалжилга - Петро чайна дачин тамсаг
  • 22:00
    "Робот Аригийн адал явдал" УСК
  • 00:30
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:20
    Гэмт хэргийн мөрөөр цуврал
  • 08:40
    "Сэдэв , Шийдэл" ярилцлага
  • 09:10
    "Эрүүл мэнд эрхэм баялаг" Монголд эмчлэв - Нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "ЖДҮҮ эрхлэгчдийн нэгдсэн форум 2021" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "МУ-д шинжлэх ухааны байгууллага үүсч хөгжсөний 100 жил" Баярын хурал
  • 15:00
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /СОЛОНГОС - ТУРК 2-р хэсэг/
  • 15:45
    "ЖДҮҮ эрхлэгчдийн нэгдсэн форум 2021"
  • 17:45
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 18:15
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг Е2
  • 19:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    "Лондонгийн дээрэм" УСК
  • 22:00
    "Хийморьтой 20" сугалаа - Шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Pillow Talk" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:35
    "Цөөвөр чоно (The Fearless Hyena)" УСК
  • 10:25
    "Цөөвөр чоно 2 (Fearless Hyena 2)" УСК
  • 12:10
    "Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК
  • 14:35
    "Цаасан хот (Paper Towns)" УСК
  • 16:35
    "Эббингийн захын гурван самбар (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)" УСК
  • 18:45
    "Шивэгчин (The Favourite)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (V.2-6-р анги)
  • 23:20
    "Улаан богширго (Red Sparrow)" УСК
  • 01:35
    "Усан төлөв (The Shape of Water)" УСК
  • 03:30
    "Эббингийн захын гурван самбар (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)" УСК
  • 05:25
    "Брүүклин (Brooklyn)" УСК
  • 07:15
    "Тагнуулчдын гүүр (Bridge of Spies)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 27-30-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:45
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:50
    "Залуу нас" ХОАК 21-р анги
  • 10:35
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Бизнес амжилт
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Залуу нас" ХОАК 22-24-р анги
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Залуу нас" ХОАК 25-р анги
  • 18:00
    Бизнес амжилт
  • 18:40
    "Уулын эзэн" Баримтат кино
  • 19:30
    "Банкир" СОАК 4,5-р анги
  • 21:45
    "Хот" бичил цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Яна + Янко УСК
  • 23:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /давталт/
  • 09:45
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 11-15 р анги
  • 10:45
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна /богино шторк/
  • 11:00
    "Colf and coffee" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 14:45
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 15:00
    "HI TEENS" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:25
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна
  • 16:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Өглөө" МУСК
  • 18:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 19:00
    "Цахим шинжээч" нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /давталт/
  • 20:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна /давталт/
  • 21:00
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 22:40
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Пипл ток" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:20
    Бизнес ба боломж
  • 10:55
    "Академи ажиллагаа" Монголын уран сайхны кино
  • 12:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Хөгжил-21" ярилцлага
  • 14:10
    100 чухал сэдэв - Тэтгэвэр
  • 15:40
    Ideree's подкаст
  • 18:20
    Бизнес ба боломж
  • 18:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “Миний сонсож өссөн дуунууд” тоглолт
  • 21:40
    Рояаль музык
  • 22:00
    "Тэнгэрээс буусан од" монголын уран сайхны кино
  • 00:10
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 09:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 10:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 10:45
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:05
    Дэлхийн Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Би монгол хүн" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Young justice " Хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:50
    "Дурсамж" тоглолт
  • 17:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Монгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Дурсамж" тоглолт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Малайз Азийн хадгалагдсан хот " баримтат кино
  • 23:00
    "Асрагч" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Мини Форс I.19-25
  • 08:25
    Дами туулай ба Роми баавгай 21-22
  • 09:00
    Da Vinci - Үүнийг мэдэх үү? 23
  • 09:30
    Da Vinci - Амьтдын ертөнц 3-4
  • 09:40
    Da Vinci - Би том болохоороо 12
  • 10:00
    Өөдгүй шидтэний Акаши тэмдэглэл 3-7
  • 12:20
    Врумиз I.22-26
  • 13:35
    Хувирагч роботууд I.20-21
  • 14:35
    Бяцхан автобус Таёо IV.11-14
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.9-12
  • 16:35
    Миний найз Watch car 19-23
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 5
  • 18:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 45-46
  • 18:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 44
  • 18:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 48-49
  • 18:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 3
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 45
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь -Киноны ид шид, Толины ид шид
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь I.1
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тандермэний гэр бүл IV.25-29
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:25
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: Ерөнхий сайд” цуврал нэвтрүүлэг “Хичээнгүй сайд Цэрэндорж”
  • 10:45
    Онцгой дуудлага
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Сүлд
  • 11:40
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Их үйлсийн манлайлагчид” баримтат кино
  • 12:45
    ММ архив: “Баруун хилийн зэвсэгт тулгаралтын 70 жилийн ойд“ /2018 он/
  • 13:05
    Цаг агаар
  • 13:10
    “Далай” баримтат кино
  • 14:50
    ММ таван минут
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 15:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 16:00
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 17:00
    “Тут хааны сүүлчийн нууц-1” Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц.
  • 18:05
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 18:35
    “Явлаа, ирлээ ”
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Цэнхэр дэлгэц” наадмын шилдэг бүтээл: “260к хором”
  • 19:20
    “Сэтгүүлчийн тэмдэглэл” Академич Ш.Болд
  • 19:40
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Их хот” баримтат кино
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:15
    Эфир завсарлав.

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Атлетико - Осасуна 14-р тойрог
  • 11:00
    UCL: Севийя - Вольфсбург 5-р тойрог
  • 13:00
    LaLiga Show №15
  • 13:30
    Ла Лиг: Барселона - Эспаньол 14-р тойрог
  • 15:30
    UCL: Вийярреал - Ман Ютд 5-р тойрог
  • 17:30
    LaLiga World №16
  • 18:00
    UCL: Челси - Ювентус 5-р тойрог
  • 20:00
    Ла Лиг: Гранада - Реал М. 14-р тойрог
  • 22:00
    LaLiga Show №15
  • 22:30
    Production time
  • 22:45
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №33
  • 23:05
    Ла Лиг (Шууд): Валенсиа - Райо 15-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 09:30
    NBA Talk №06
  • 11:00
    NBA (Шууд) Портлэнд - Голден Стэйт 2021-22
  • 13:30
    Бөх (Шууд): Сумын цолтон болон залуу бөхчүүдийн барилдаан
  • 19:00
    Football Talk №15
  • 20:30
    PL: Ман Сити - Эвертон 12-р тойрог
  • 22:30
    Production time
  • 22:50
    PL (Шууд): Кристал П. - А. Вилла 13-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Олонлог 20 жил" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хамтдаа бүтээсэн 20 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Олонлог 20 жил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Виэйра-Тэйт Тойм
  • 09:30
    UFC Flashback 9-2
  • 10:00
    UFC: Ветори-Холланд
  • 13:00
    Жүдо: Абу Дабигийн Их Дуулга 2021 Өдөр 1
  • 15:30
    UFC: Киеза-Магни
  • 18:30
    UFC Connected 4-13
  • 19:00
    ONE: Rewind (Дугаар 8)
  • 19:30
    ONE: Big Bang II
  • 21:00
    Жүдо Шууд: Абу Дабигийн Их Дуулга 2021 Өдөр 2
  • 23:30
    ONE: Nextgen II Тойм

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Чамайг даа! Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Сүлд үү, Тоо юу? Нэвтрүүлэг Ирланд /давталт/
  • 10:10
    Тусгаар тогтнол МУСК
  • 12:00
    Молор эрдэнийн нууцаас нууцад нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зураглал
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Эрүүл мэндийн цаг
  • 15:30
    АХ-ын 92 жилийн ойн үндэсний их баяр наадам
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:10
    Хийморьтой 20 шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Намайг Тарзанад хүргэж өгөөч Уран сайхны кино
  • 01:20
    Бизнес хөтөч
  • 01:35
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Алтан цэцэрлэг " ОАК 25, 26-р анги
  • 09:20
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 39, 40-р анги
  • 11:15
    "Улаан тэнгэр" ОАК 8-10-р анги
  • 14:50
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 13, 14-р анги
  • 17:15
    "Алтан цэцэрлэг" ОАК 28-р анги
  • 18:30
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 41, 42-р анги
  • 20:30
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 16-р анги
  • 22:00
    "Улаан тэнгэр" ОАК 13-р анги
  • 23:45
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 41, 42-р анги
  • 00:30
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 10-р анги
  • 01:15
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    UCL: Ман Сити - ПСЖ 5-р тойрог
  • 02:00
    NBA: Филадельфиа - Голден Стэйт 2021-22
  • 04:00
    UCL: Севийя - Вольфсбург 5-р тойрог
  • 06:00
    NBA: Портланд - Сакраменто 2021-22
  • 08:00
    PL World №16
  • 08:30
    NBA Action №05
  • 09:00
    NBA (Шууд) Атланта - Мемфис 2021-22
  • 11:30
    NBA (Шууд) Сакраменто - Л.А Лэйкерс 2021-22
  • 14:00
    NBA: Индиана - Чикаго 2021-22
  • 16:00
    UCL: Челси - Ювентус 5-р тойрог
  • 18:00
    The Buzzer №06
  • 19:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №05
  • 20:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №61
  • 20:20
    PL (Шууд) Арсенал - Ньюкасл 13-р тойрог
  • 22:30
    PL (Шууд) Pre-Game Show №62
  • 22:50
    PL (Шууд) Ливерпүүл - Саутхэмптон 13-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Найрын ширээний ууц" МУСК 1-р анги
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:20
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг: Алтай уулс Адидасын олдворын мөрөөр /Монголын баруун хязгаарт/
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    Ганаа Mr.ling ресторанд
  • 15:30
    "Аса цирк" үзүүлж байна
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:35
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Нэгэн дээвэр дор" ОАК 36-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:25
    "Саятан хулиган" Энэтхэгийн УСК

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1982 он
  • 08:30
    “Миний мөрөөдөл” хүүхдэд зориулсан хөтөлбөр: Усан спортын тамирчин Э. Эрхэс
  • 08:55
    “Волейболын үндэсний дээд лиг-2021” – “Алтайн барс Хилчин” - “Хос бар Баянмөнх Алтайн барс” -шууд
  • 11:00
    “Волейболын үндэсний дээд лиг-2021” – “Уурхайчин” - “Хасу Мегаватт MGL” -шууд
  • 13:00
    “Волейболын үндэсний дээд лиг-2021” - “Натур Мед Ноён” - “Эрчим” -шууд
  • 15:00
    “Волейболын үндэсний дээд лиг-2021” – “Алтайн барс” – “Хобби Эйс”-шууд
  • 17:00
    “Волейболын үндэсний дээд лиг-2021”- “Хөвсгөл Шинэ-Үе”- “Уурхайчин” -шууд
  • 19:00
    “Волейболын үндэсний дээд лиг-2021”- “Хилчин” - “Энагурэ”-шууд
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1983 он
  • 21:30
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-14 /12-16 нас/
  • 21:55
    Бөхийн хууч
  • 22:25
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 22:50
    Бахархал: ОУХМ Т. Цэрэндолгор
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 07:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 08:00
    Ярих өнцөг
  • 09:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 10:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 10:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 11:00
    Ярих өнцөг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:50
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 14:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 14:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:15
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 19:10
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 19:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Хот нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 22:10
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 22:20
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Ярих өнцөг
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Эрүүл мэнд ба мөнгө
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Дээрхийн заяа
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:05
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:25
    Хошин өнцөг
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Авто хими" ХХК үзүүлж байна
  • 16:15
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Зөв хооллоё
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ- Клиник
  • 19:30
    Таны мэдлэгт
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Босагийн эрхэм хүмүүс
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Зэвсэгт хүчний 100 жилийн ойд зориулав
  • 21:50
    Түмэнд түгээе
  • 22:05
    МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 5-р анги
  • 11:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:20
    “Аминаас үнэтэй эх орон минь” кино концерт
  • 12:35
    “Хайрлаарай” Дотогшоо хүн, Гадагшаа хүн
  • 13:35
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:05
    Гэр бүлийн хичээл: Гэрлэлт ба хариуцлага
  • 14:25
    “Чингүүн” баримтат кино
  • 15:15
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:25
    Намайг хүчирхэг болгосон түүх
  • 16:05
    Хөгжилтэй нас
  • 16:45
    Хүүхдийн эрх
  • 16:55
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 17:05
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Харьцуулах хандлага”
  • 17:35
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:45
    Манай гаригийн залуус
  • 20:20
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 6-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Амьд тоглолт
  • 09:30
    Үлгэрийн цаг
  • 10:00
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Богд" МУСК
  • 12:00
    "Jargal DeFacto" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Монгол урлан
  • 13:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 16:50
    Үлгэрийн цаг
  • 17:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:50
    Амьд тоглолт
  • 18:25
    "Оюутны байр - 1" 11,12-р анги
  • 19:20
    Бизнес хөтөч
  • 19:40
    Амьд тоглолт
  • 21:05
    "Оргилын цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    A Sound "Forever" тоглолт
  • 22:30
    "Киносутра" МОАК 6-р анги
  • 23:30
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

XII/0120:35

MovieBox

"Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК

XII/0107:15

NTV

"Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41,43

XII/0116:00

TV9

"Сигам" МУСК