МҮОНТ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    Гэрэгэ ТВ академи:Залуучуудын хөдөлмөр эрхлэлт
  • 10:30
    “Залуу насны дурсамж” Уран сайхны кино
  • 12:05
    Монголын спорт - 100 жил
  • 12:10
    Цэгцлэгч
  • 12:40
    “Гэрлэж амжаагүй явна” Монголын уран сайхны кино
  • 14:15
    Алтан аргамж
  • 14:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 15:00
    Агаараар гүйцгээе Спортын ертөнцөөр
  • 15:40
    Хөгжмийн агшин
  • 15:50
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:00
    Босох тэнхэл
  • 16:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 17:00
    Монголын түүх
  • 18:00
    Гэгээнтэнд өргөх найраглал
  • 18:30
    Сүлдэт баганын дэргэдээс
  • 18:50
    Нэрт хөгжмийн зохиолч, удирдаач Г.Дарамзагдын мэндэлсний 90 жилийн ойд зориулсан Олон улсын мэргэжлийн дуулаачдын 4-р уралдаан
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Орон даяар” Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 22:50
    “Ногоон цайтай будааны амт” Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:55
    Сумо тойм
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:30
    Хийморьтой 20 сугалаа /шууд нэвтрүүлэг/
  • 13:00
    Номтой өрөө
  • 13:30
    MY VOICE шоу - тайзны ард
  • 14:20
    Мэргэжлийн сумогийн Кюшю башё
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /9,10/
  • 17:35
    Entertainment zone
  • 18:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:10
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 18:20
    Сайн уу Сайнаа
  • 19:30
    MY VOICE - Үндэсний шоу 2-р шат №3
  • 21:45
    "Хойд эцэг" олон ангит кино /6/
  • 22:55
    "Ээдрээт гэр бүл" олон ангит кино /63,64/
  • 00:15
    Сумо тойм
  • 00:45
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Шинкалион" Японы оак 68,69-р анги
  • 10:30
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:00
    "Яллагч" ОАК 3,4,5-р анги
  • 15:00
    "УИХ-ын цаг"
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:00
    "Би" Монгол Улсын 25 дахь Ерөнхий сайд Санжийн Баяр
  • 17:30
    "Манцуйтай тамирчин"
  • 18:00
    "Шинкалион" Японы оак 70,71-р анги
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Яллагч" ОАК 6-р анги
  • 21:10
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    "Хайр царцаасан өвөл" Японы оак 3-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    "Никонов" 13-р анги ОАУСК
  • 08:10
    Хошин шог
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 10:15
    "Өнөөдрийн аялал"
  • 12:45
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 12:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:55
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 13:30
    Зул барих ёсон
  • 13:45
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 15:15
    "Зулын 25 их дүйчин өдөр ном хурах ёслол"
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Дуулах өдөр 10жил
  • 17:20
    "ТВ молл"
  • 17:50
    Зул барих ёсон
  • 18:05
    "Хак Чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Зулын 25 их дүйчин өдөр ном хурах ёслол"
  • 19:05
    Бизнес мэдээ
  • 19:20
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Никонов" 14-р анги ОАУСК
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:00
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Хуан Жи Ни" 9.10 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 01:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • 11:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 26-р анги /давталт/
  • 12:00
    Монгол Улсын начин Г.Бат-Амгалангийн нэрэмжит аймаг, цэргийн цолтой 256 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 18:00
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:15
    Үлгэрийн цаг
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 3-р бүлгийн 12-р анги
  • 21:20
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 34-р анги
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг :

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Бага үдийн цэнэг
  • 09:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:10
    "Нийслэл аав" Реалити шоу /давталт/
  • 11:30
    "Зарим хосууд" Баримтат кино
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 43-р анги
  • 14:00
    "Хао Ланы домог" Олон ангит кино 44-р анги
  • 14:50
    "Кайрос" СОАК 1-р анги
  • 16:10
    "Кайрос" СОАК 2-р анги
  • 17:20
    "Кайрос" СОАК 3-р анги
  • 18:30
    Зулын 25-ны их дүйчэн өдрийн хурал номын арга хэмжээ
  • 18:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:00
    Улсын Их Хурлын Цаг
  • 19:30
    Хөгжмийн цаг
  • 19:40
    "Асрагч" Монголын уран сайхны кино
  • 21:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Бэлэг" УСК
  • 00:00
    "SANJAA SHOW" /давталт/
  • 01:20
    Эфир завсарласан

NTV

  • 00:15
    "Мөшгөгч" ОАК 13
  • 01:20
    "Ноён солиот" МУСК
  • 02:55
    "Хэлтгий заяа" МУСК
  • 04:05
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 10
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 17,18
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 33,34
  • 07:30
    "Том 6-н толгой" МУСК
  • 08:50
    "Мөшгөгч" ОАК 13
  • 10:00
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 8
  • 11:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 23
  • 11:30
    "Бумбардай аргалд явсан нь"хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 41
  • 12:35
    Морлаш
  • 12:40
    "Зааны тугал ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино 17,18
  • 13:05
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 33-36
  • 13:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 31-33
  • 14:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Ван багш" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:25
    Морлаш
  • 15:45
    "Шинжлэх ухаан 100 Виртаул музей" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Ноён бэрс хоёр" нэвтрүүлэг 14
  • 17:00
    "Морин өртөө" нэвтрүүлэг 12
  • 18:00
    "Сонирхолтой төсөл" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Эхнэрийн заавраар" шоу 4.5
  • 20:05
    "Мөшгөгч" ОАК 14
  • 21:40
    "Өөрчлөлт" УСК
  • 00:05
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ОАК 41

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:00
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.6-р анги
  • 07:15
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.8-10-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.13,14-р анги
  • 08:30
    “Миний бяцхан одой морь” 7.10-14-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 65,66-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "20-р зууны далайн дээрэмчид" УСК
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Playing love-2019" 2-р хэсэг
  • 17:00
    "Шинжлэх ухаан 100" виртуал музей
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.11,12-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.15,16-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.15,16-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 67,68-р анги
  • 21:00
    "The Models " шоу нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "95%" ОАК 5,6 анги
  • 00:15
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-3,4,5-р анги /давталт/
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-6,7,8-р анги /давталт/
  • 10:30
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:00
    "5 Алтан цагариг" цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:10
    Ройтерс: Загвар
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 3-9,10,11-р анги /давталт/
  • 14:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 15:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 15:30
    "Парадисо"- Гэлэнмаа болсон нь УСК /давталт/
  • 18:00
    Ройтерс: Загвар
  • 18:30
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:30
    "Сайн уу? Зөвлөх өө" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Оркүүл" цуврал 1-р анги
  • 22:20
    "Парадисо"- Нарлаг мужийн бяцхан мисс УСК
  • 00:25
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Бид мартахгүй" МУСК
  • 07:30
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 33-38-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Устга" СОАК 12-р анги
  • 13:10
    "Сайхан найзууд" СОАК 1-р анги
  • 14:20
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 15:50
    "Содон аялгуу" реалити шоу нэвтрүүлэг дугаар-10..
  • 17:50
    "Алибаба Глобал Дижитал Талент Чалленж- 2021 Монголиа" дугаар-3
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Шарк танк" нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 21:30
    "Бусан хүрэх галт тэрэг:Хойг" УСК
  • 23:45
    "Зэрэг нэмэхийн өмнө" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 37-40-р анги
  • 08:40
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Робот Аригийн адал явдал" УСК
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эрэл" сурвалжилга - Петро чайна дачин тамсаг
  • 13:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" 14-15-р анги давталт
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 17:50
    "Сүлдэт баганы дэргэдээс" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дэлхийн аварга К9" УСК
  • 20:40
    "Хонхор" барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сэрэхүй" УСК
  • 00:05
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 01:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Уран сайхны кино
  • 07:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Эрүүл мэнд эрхэм баялаг" Монголд эмчлэв - Нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    "ЖДҮҮ эрхлэгчдийн нэгдсэн форум 2021" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Баллуур" нэвтрүүлэг - Сэтгүүлч У.Болортуяа
  • 13:30
    УИХ-ын цаг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /СЕРБИ - ИТАЛИ /
  • 15:45
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 16:45
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "Эр хүн аян" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Мэдээллэгч" УСК
  • 20:00
    "ЖДҮҮ эрхлэгчдийн нэгдсэн форум 2021"
  • 22:00
    "Хийморьтой 20" сугалаа - Шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Pillow Talk" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:30
    "Мөлхөө жаал (Baby's Day Out)" УСК
  • 11:15
    "Хайртай шүү, Саймон (Love, Simon)" УСК
  • 13:10
    "Гоц авъяастан (Gifted)" УСК
  • 15:00
    "Хитман: Туршуул 47 (Hitman: Agent 47)" УСК
  • 16:50
    "Бүргэд хочит Эдди (Eddie The Eagle)" УСК
  • 18:50
    "Би, Айрен, бас Би (Brooklyn)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (V.7-11-р анги)
  • 23:20
    "Шивэгчин (The Favourite)" УСК
  • 01:25
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 31-36-р анги
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:10
    "Уулын эзэн" Баримтат кино
  • 10:55
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Зууны зуун эмэгтэй
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Банкир" СОАК 6,7-р анги
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:50
    Үлэмжийн чанар Дуулалт жүжиг
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 20:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:30
    "Банкир" СОАК 8-р анги
  • 21:45
    "Хот" бичил цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Азын зурхай /Гороскоп на удачу/УСК
  • 23:45
    Стар телевиз үзүүлж байна

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Чихэрхэн охин" хүүхэлдэйн кино 11-15 р анги
  • 10:00
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 11:50
    "Ирж буй Монгол" үзүүлж байна
  • 13:00
    "HI TEENS" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "Параллель ертөнц" МУСК
  • 15:15
    "Өв соёл-2021" тоглолт үзүүлж байна
  • 16:00
    "Цахим шинжээч" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Ус сувгийн удирдах газар" газар үзүүлж байна
  • 17:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 18:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /давталт/
  • 18:35
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 19:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна /давталт/
  • 20:00
    “Ай Ёо” ток шоу /2 хэсэг/
  • 21:00
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    УИХ-ын Инноваци цахим бодлогын байнгын хороо
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 10:05
    Бизнес ба боломж
  • 10:35
    "Тэнгэрээс буусан од" монголын уран сайхны кино
  • 12:45
    Онгодын цагаан хүлэг
  • 13:15
    Ideree's подкаст
  • 17:00
    "Пипл ток" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Бизнес ба боломж
  • 18:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Хос ертөнц" тоглолт О.Гансувд.Э.Төрмандах
  • 21:05
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Маш нууц-1" монголын уран сайхны кино
  • 00:15
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 09:35
    "Ирээдүйн хот-Сингапур" баримтат кино
  • 10:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:00
    "Bakфу " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Bakфу " хүүхэлдэйн кино
  • 14:25
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Мөрөөдөлд өртөөлсөн мөсөн хотхон" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:00
    "Үндэсний сугалаа 1900-0000 " нэвтрүүлэг давталт
  • 18:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" тоглолт
  • 19:00
    "Монгол өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Ногоон сонголт "нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Ирээдүйн хот-Куала Лампур" баримтат кино
  • 21:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
  • 00:36
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Мини Форс I.20-26
  • 08:25
    Дами туулай ба Роми баавгай 23-24
  • 09:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 12
  • 09:25
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 5
  • 09:40
    Да Винчи - Сиэста Зи II.2
  • 10:00
    Өөдгүй шидтэний Акаши тэмдэглэл 8-12
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 13:00
    Врумиз II.1-5
  • 14:05
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Бяцхан автобус Таёо IV.15-18
  • 15:35
    Бяцхан оцон шувуу Пороро VI.13-16
  • 16:35
    Миний найз Watch car 24-28
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 9
  • 18:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 45-46
  • 18:25
    Learn to Draw - Муурын хотхон 4
  • 18:35
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 50-51
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь I.2-3
  • 20:10
    Мөнх Тунх IV.6
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Миний бяцхан одой морь-Equestria girls
  • 22:00
    Тандермэний гэр бүл IV.30-32
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл: “Академич Ш.Болд”
  • 09:20
    Өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 10:40
    “Цэнхэр дэлгэц” наадмын шилдэг бүтээл: “260к хором”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 11:50
    “Хар тахлыг ялагчид” баримтат кино
  • 13:15
    Цаг агаар
  • 13:25
    “Шинжлэх ухаанч Далай лам” баримтат кино
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 15:40
    “Ерөнхийлөгчийн онгоц” баримтат кино
  • 16:05
    Монгол улсын Үндсэн хуулийн хөгжлийн товчоон
  • 16:40
    “Тут хааны сүүлчийн нууц-2” Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц.
  • 17:45
    Эх орны төлөө
  • 18:15
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Монгол төрийн далбаа” /2013 он/
  • 18:40
    ММ архив: “Хилчний амьдрал” /2017 он/
  • 18:55
    Цаг агаар
  • 19:00
    Хилийн чанадаас мэдээлж байна
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол-Арабын Нэгдсэн Эмират улсын харилцаа” /давталт/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Зогсошгүй...”
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 21:55
    Зураглал: “Хустайн зураглал”, “Сарлагийн нутаг”
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

SPS Classic

  • 01:15
    Production time
  • 01:30
    UCL: Барселона - Бенфика 5-р тойрог
  • 03:30
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №34
  • 03:50
    Ла Лиг (Шууд): Вийярреал - Барселона 15-р тойрог
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Динамо К. - Байерн 5-р тойрог
  • 11:00
    UCL: Интер - Шахтар 5-р тойрог
  • 13:00
    Аваргуудын лигийн тойм №5
  • 14:00
    Ла Лиг: Валенсиа - Райо 15-р тойрог
  • 16:00
    UCL: Ман Сити - ПСЖ 5-р тойрог
  • 18:00
    Ла Лиг: Вийярреал - Барселона 15-р тойрог
  • 20:00
    LaLiga Fans №3
  • 20:30
    UCL: Атлетико - Милан 5-р тойрог
  • 22:30
    Production time
  • 22:45
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №35
  • 23:05
    Ла Лиг (Шууд): Эспаньол - Сосьедад 15-р тойрог

SPS National

  • 01:00
    Эфир завсарлав
  • 08:30
    NBA (Шууд): Нью Йорк - Алтанта 2021-22
  • 11:00
    Ла Лигийн тойм №12
  • 12:00
    Бөх (Шууд): Улсын начин Г.Бат-Амгалангийн нэрэмжит барилдаан
  • 19:00
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг #2
  • 19:30
    NBA: Л.А Лейкерс - Бостон 2021-22
  • 21:30
    Production time
  • 21:50
    PL (Шууд): Бөрнли - Тоттенхем 13-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Олонлог 20 жил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хамтдаа бүтээсэн 20 жил" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Олонлог 20 жил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1161
  • 11:00
    WWE Monday raw 1487
  • 13:00
    Жүдо: Абу Дабигийн Их Дуулга 2021 Өдөр 2
  • 15:30
    UFC Flashback 9-2
  • 16:00
    ONE Weekly #47
  • 16:30
    UFC: Виэйра-Тэйт Тойм
  • 17:00
    UFC Flashback 9-3
  • 17:30
    UFC Connected 4-13
  • 18:00
    UFC: Виэйра-Тэйт
  • 21:00
    Жүдо Шууд: Абу Дабигийн Их Дуулга 2021 Өдөр 3
  • 23:30
    ONE: Rewind (Дугаар 8)

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:10
    Бэхээр амилсан бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:40
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:40
    Чамайг даа! Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Намайг Тарзанад хүргэж өгөөч Уран сайхны кино /давталт/
  • 12:50
    Морьтон Монгол Баримтат кино
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Гийнгоо Т.Жанчив
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    Төмөр замын 70 жил Хурдан морьдын уралдаан
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 18:00
    Загварын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:20
    Сонирхогчдын клуб нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:00
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг Б.Мөнхтөр МУТМУ
  • 22:10
    Хийморьтой 20 шууд нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гоёлын даашинз Монголын уран сайхны кино
  • 01:30
    Бизнес хөтөч
  • 01:45
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Алтан цэцэрлэг " ОАК 27, 28-р анги
  • 09:20
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 41, 42-р анги
  • 11:15
    "Улаан тэнгэр" ОАК 11-13-р анги
  • 14:50
    "Зүгээр л хайртай" ОАК 15, 16-р анги
  • 17:15
    "Алтан цэцэрлэг " ОАК 29-р анги
  • 18:30
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 43, 44-р анги
  • 20:20
    "Ранинг мэн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Улаан тэнгэр" ОАК 14-р анги
  • 23:10
    "Миний гэр бүлийн баяр" ОАК 43, 44-р анги
  • 00:45
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 01:00
    PL (Шууд) Pre-Game Show №63
  • 01:20
    PL (Шууд) Брайтон - Лийдс 13-р тойрог
  • 03:30
    NBA: Портланд - Голден Стэйт 2021-22
  • 05:30
    NBA: Атланта - Мемфис 2021-22
  • 07:30
    UCL: Барселона - Бенфика 5-р тойрог
  • 09:30
    PL World №16
  • 10:00
    NBA (Шууд) Нью Орлеанс - Юта 2021-22
  • 12:30
    The Buzzer №06
  • 13:30
    NBA Action №05
  • 14:00
    PL: Арсенал - Ньюкасл 13-р тойрог
  • 16:00
    NBA: Майами - Детройт 2021-22
  • 18:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №12
  • 18:30
    NBA Action №06
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №05
  • 20:00
    NBA Gametime №28
  • 20:30
    Европа/Конференц лигийн тойм №05
  • 21:30
    PL (Шууд) Pre-Game Show №64
  • 21:50
    PL (Шууд) Ман Сити - Вест Хэм 13-р тойрог

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Найрын ширээний ууц" МУСК 2-р анги
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Хүрээлэн буй орчин
  • 11:40
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 15:10
    "Чудо" хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Бүүстер тун" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:35
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Нөмрөг хадны цуурай" МУСК
  • 19:50
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Нэгэн дээвэр дор" ОАК 37-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:25
    "Өнөр бүл" МУСК

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:15
    Олон улсын боксын холбооны ерөнхийлөгч Умар Назарович Кремлёв-Монголд
  • 08:35
    Зочны ярилцлага
  • 09:05
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-14 /12-16 нас/
  • 09:30
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Увсын суйлдаг нарийн хөх” Монгол улсын начин Жотойн Гэлэг агсны дурсамж хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Баки-42” цэнхэр дэлгэц 2021 наадмын тусгай байрын шагналт бүтээл
  • 12:35
    “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1983 он /MNB Спорт үзүүлж байна/
  • 12:50
    Бүгд найрамдах улсаа тунхагласны 97 жилийн ойд зориулсан үндэсний бөхийн барилдаан
  • 16:55
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 17:20
    Монголын спортын-түүх
  • 18:20
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1984 он
  • 18:35
    Хөлбөмбөгийн цаг: Хөлбөмбөг сонирхогчдод зориулсан теле хичээл-15 /12-16 нас/
  • 19:05
    Спорт цаг үе
  • 19:20
    Бөхийн хууч: МУГД, улсын арслан Б. Ганбаатар Монгол улсын аварга Д. Хадбаатар агсны тухай
  • 19:50
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Бахархал
  • 21:20
    MNB Спорт үзүүлж байна: “Монголын спорт-100 жил” цуврал нэвтрүүлэг 1984 он
  • 21:35
    Оддын замнал
  • 22:05
    Уухай: Дорноговь аймгаас бэлтгэв
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 07:50
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 08:00
    Ярих өнцөг
  • 09:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 10:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 10:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 11:00
    Ярих өнцөг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 12:50
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 14:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 14:50
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:15
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 15:30
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 18:10
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 18:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 19:10
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 19:25
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:30
    ЭМДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Хот нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Шатахуун нэвтрүүлэг
  • 22:10
    АТГ-аас үзүүлж байна
  • 22:20
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Ярих өнцөг
  • 23:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Хөгжлийн нэгдсэн бодлого
  • 01:10
    Эфир завсарлага

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Монгол аялгуу
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Зөв хооллоё
  • 10:30
    Таны мэдлэгт
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Босагийн эрхэм хүмүүс
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ- Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    Зэвсэгт хүчний 100 жилийн ойд зориулав
  • 16:15
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Монгол нүнжиг /шууд/
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Тархи сэрэхүй
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Номын нандин сахиус
  • 21:30
    ТВ-Галерей
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 6-р анги
  • 11:10
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав Харьцуулах хандлага
  • 11:40
    Манай гаригийн залуус
  • 14:15
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:25
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн сэтгэл зүй ба хандлага
  • 14:40
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 14:50
    Хүүхдийн эрх
  • 15:00
    Цирк ирлээ
  • 16:00
    Сонирхсон бүхнээ асуу
  • 17:00
    “Манай гэр бүл” цуврал нэвтрүүлэг Сайн аав
  • 17:20
    “Эх өв” Уламжлалт анагаах ухаан
  • 17:50
    “Өвгөдийн захиас” Өвлийн цуврал
  • 18:00
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 18:10
    Амьдралын загвар
  • 18:40
    Хүүхдийн эрхийн цахим сургалт төсөл: Хамгаалагдсан ирээдүй
  • 18:50
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Хайрлаарай”
  • 20:20
    “Бид хамтдаа” олон ангит кино 7-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

VTV

  • 08:00
    VTV эхлэл
  • 08:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Амьд тоглолт
  • 09:30
    Үлгэрийн цаг
  • 10:00
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    "Сарны гөлөг" МУСК
  • 12:10
    "Мөрөөдлийн театр" үзүүлж байна.
  • 13:20
    "Том 4 толгой" МУСК
  • 14:30
    "Том 6 толгой" МУСК
  • 15:40
    "Том амжилт" МУСК
  • 17:10
    Эмчийн зөвлөгөө
  • 17:50
    Амьд тоглолт
  • 18:25
    "Оюутны байр - 1" 13,14-р анги
  • 19:20
    "Хөгжлийн замаар Америк" цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бизнес хөтөч
  • 20:30
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 22:30
    "Киносутра" МОАК 7-р анги
  • 23:30
    Амьд тоглолт
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

XII/0120:35

MovieBox

"Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК

XII/0107:15

NTV

"Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41,43

XII/0116:00

TV9

"Сигам" МУСК