МҮОНТ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    Гэрэгэ ТВ академи: Цахим засаглал
  • 10:30
    “Оцон шувууны аялал” баримтат кино
  • 11:50
    Монголын спорт - 100 жил
  • 12:00
    Цэгцлэгч
  • 12:30
    Шүдний аялал
  • 12:50
    16 мм үзүүлж байна:”Ардын зураач” /1976 он/
  • 13:10
    Монголын зохиолчдын өдөрт: “20-р зууны гарамгай зохиолч Чадраабалын Лодойдамба” баримтат кино
  • 14:10
    “Бурхан багш” ОАУСК 7-р анги
  • 15:00
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:40
    Хөгжмийн агшин
  • 15:50
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:00
    Босох тэнхэл
  • 16:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 17:00
    Монголын түүх
  • 18:00
    Нээлттэй засаг
  • 18:20
    Хөгжмийн агшин
  • 18:30
    “Утгын чимэг-2021” Богино өгүүллэгийн наадам 2-р хэсэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цасаар гоёсон найраг
  • 22:00
    Монголын спорт - 100 жил
  • 22:10
    “Ичимхий хүн” Уран сайхны кино
  • 23:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    NEXT STOP 2021 - МЗХ-ны дээд шагнал гардуулах ёслолын ажиллагааны тойм
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:35
    Номтой өрөө
  • 11:05
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 13-16/
  • 11:30
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /6/
  • 12:25
    MY VOICE шоу - Эргэн тойронд
  • 13:40
    "Стрессгүй шинэ жил" хошин хөтөлбөр
  • 14:40
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:45
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Хацу башё
  • 17:05
    "Аун Даун хоёр" Хүүхэлдэйн кино /17,18/
  • 17:35
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 17:45
    "Машагийн төрсөн өдөр" Хүүхдийн жүжиг
  • 18:05
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:20
    Сайн уу Сайнаа
  • 19:30
    MY VOICE - Үндэсний шоу 2-р шат №8
  • 21:40
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /7/
  • 22:40
    "Би чамд хайртай-2" Монголын уран сайхны кино
  • 00:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:00
    "Ленинград" ОАК 2,3,4-р анги
  • 14:40
    "Базараа ах"
  • 15:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:10
    "УИХ-ын цаг"
  • 16:40
    "Манцуйтай тамирчин"
  • 17:10
    "Ахын хайр" Японы оак 3-р анги
  • 18:10
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Ленинград" ОАК 4-р анги
  • 21:10
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    "Ахын хайр" Японы оак 4-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 10:05
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 10:10
    Өнөөдрийн аялал
  • 12:10
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 12:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    Танд тустай агшин
  • 12:30
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 13:00
    "Монгол сугалаа" шууд
  • 14:30
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 18 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "ТВ молл"
  • 17:30
    "Түмний эх үзүүлж байна"
  • 19:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:05
    Танд тустай агшин
  • 19:10
    "Рейч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 19 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:00
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд тохирол
  • 23:00
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 16,17,18,19 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 03:00
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Гана, бүгд бүжгэндээ" баримтат кино
  • 09:57
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 74-р анги /давталт/
  • 10:44
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Хэ Чи" ОАУСК, 20-р анги
  • 12:00
    Талх Чихэр ХК-ны нэрэмжит “Хэвийн боовны баяр” аймаг цэргийн 256 бөхийн барилдаан шууд дамжуулна
  • 18:00
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:15
    "Хэ Чи" ОАУСК, 21-р анги
  • 20:45
    "Тамын метр квадрат" баримтат кино
  • 21:15
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг:
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 75-р анги
  • 23:05
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Таны эрүүл мэндэд
  • 09:40
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 10:30
    "Mom plus" реалити шоу /давталт/
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Золиос" Олон ангит кино 10-р анги
  • 14:00
    "Золиос" Олон ангит кино 11-р анги
  • 14:50
    "Элит гэр бүл" СОАК 15-р анги
  • 16:00
    "Элит гэр бүл" СОАК 16-р анги
  • 17:10
    "Итгэлийн код" Баримтат кино
  • 18:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:30
    Улсын Их Хурлын цаг
  • 19:00
    "Том дөрвөн толгой" МУСК
  • 20:10
    "Том зургаан толгой" МУСК
  • 21:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Гайхамшигт Радио" УСК
  • 00:10
    "SANJAA SHOW" /давталт/
  • 01:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Girls 2-4 ОАК
  • 10:30
    Их эмч
  • 11:30
    Инээдмийн толь
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Хайрын хүч
  • 15:00
    Дүнсгэр мөрөн-1 ОАК
  • 16:00
    Дүнсгэр мөрөн-2 ОАК
  • 17:00
    Дүнсгэр мөрөн-3 ОАК
  • 18:00
    Ерөнхийлөгчийн туслах МУСК
  • 20:00
    Царайлаг өдрүүд МУСК
  • 21:40
    Хэрээ МУСК
  • 23:10
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:40
    "Дакар ралли 2022"7-р өдөр
  • 03:10
    "Шархалсан зүрх"ОАК 26
  • 04:10
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Хятадын шинэ жил"баримтат кино
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд хүүхэлдэйн" кино 19-21
  • 07:40
    Цаг агаар
  • 07:45
    "Том 6-н толгой"МУСК
  • 09:00
    "Шархалсан зүрх"ОАК 26
  • 10:10
    Цаг агаар
  • 10:15
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 27
  • 10:30
    "Монголчууд Америкт"нэвтрүүлэг 29
  • 11:00
    "Дакар ралли 2022" 8-р өдөр
  • 12:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 36
  • 13:20
    Цаг агаар
  • 13:25
    "Маша баавгай хоёр"хүүхэлдэйн кино 74-76
  • 13:55
    "Тэгээс тэг"асуудал хөндсөн сурвалжилга
  • 14:30
    "Ноён бэрс хоёр"нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Зууны хүлгүүд"нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Дакар ралли 2022" 8-р өдөр
  • 17:40
    Цаг агаар
  • 17:45
    "Нойр ба зүүд"цахим ярилцлага
  • 18:40
    "Эхнэрийн заавраар"шоу 4.11
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх"ОАК 27
  • 21:35
    "Өв соёл"Үзэмчин цайны ёсон
  • 21:55
    Цаг агаар
  • 22:00
    "Uganda club"нэвтрүүлэг 6
  • 23:10
    "Жинхэнэ эрчүүд"ОАК 20
  • 23:55
    "IG"шоу 6 давталт
  • 01:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 36
  • 01:50
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.7-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.22-24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.19,20-р анги
  • 08:40
    “Миний бяцхан одой морь” тусгай ангиуд
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Оддыг бүтээх амаргүй" ОАК 10-р анги
  • 11:20
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Дөлгөөн дон" УСК 1-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Фэйсбүүк" баримтат кино 1,2-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Playing love 2019" тоглолт
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.25,26-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.21,22-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” 1.1,2-р анги
  • 19:30
    "Оддыг бүтээх амаргүй" ОАК 11-р анги
  • 21:00
    "The Models " шоу нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Дөлгөөн дон" УСК 2-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-9,10,11-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-12,13,14-р анги
  • 10:30
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:00
    "5 Алтан цагариг" цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:10
    Ройтерс: Загвар
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-15,16,17-р анги
  • 14:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 15:00
    "Парадисо"- Ивээл жил УСК /давталт/
  • 17:30
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:30
    Ройтерс: Загвар
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:00
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сайн уу? Зөвлөх өө" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Оркүүл" цуврал 6-р анги
  • 22:20
    "Парадисо"- Жуно УСК
  • 00:30
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Хүний сайхан сэтгэл" МУСК
  • 07:20
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 40-46-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" тусгай дугаар-ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ
  • 12:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ "ХҮНДИЙН ӨРГӨЛТ" шууд дамжуулалт
  • 18:00
    "Ардын Альфа урамшуулал" шууд нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 21:30
    Зуун чухал сэдэв: СБҮ
  • 23:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Жимсэн нинжа" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 07:20
    "Пука" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 07:45
    "Шинэ жил" тоглолт /Black teatr/
  • 08:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 43-44-р анги
  • 10:30
    "Аавдаа барьсан шинэ жилийн бэлэг" зохиомж
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:10
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:20
    "8 мюзик" хөгжмийн цаг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Танкчид" УСК
  • 14:45
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Жимсэн нинжа" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 17:15
    "Пука" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 17:40
    "Фракц" зохиомж
  • 19:00
    "Хамгаалагчид" УСК
  • 20:45
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Айдсын бүлэг" УСК
  • 23:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баатарлаг эрс УСК
  • 07:50
    "Моралаш" хүүхдийн цуврал
  • 08:30
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв.
  • 09:00
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Ботгохон" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    "Хх" ОАУСК 1,2-р анги
  • 14:30
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Уран сайхны кино
  • 16:50
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Гэргий" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 20:40
    "Гадуурхагдсан баялагаа өмөөрсөн 2021 он" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Монголын бахархал - Алтан охин
  • 21:40
    "Бүлгэм" УСК
  • 23:30
    "Pillow Talk" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:10
    "Хувь тохиол (Lucky Trouble)" УСК
  • 09:00
    "Алуурчны бие хамгаалагч (The Hitman's Bodyguard)" УСК
  • 11:10
    "Цуст Алмаз (Blood Diamond)" УСК
  • 13:40
    "Бөгжний эзэн: Хаан эргэж ирсэн нь (The Lord of the Rings: The Return of the King)" УСК
  • 18:00
    "Бенжамин Баттоны хачирхалтай түүх (The Curious Case of Benjamin Button)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (VII.18-22-р анги)
  • 23:20
    "Газар доорх ертөнц (Underworld)" УСК
  • 01:30
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 09-14-р анги
  • 09:20
    Бизнес амжилт
  • 09:50
    Дуут шувуу /Songbird/ УСК
  • 11:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    KBS Drama Special 2020: Багш
  • 14:20
    KBS Drama Special 2020: Ажлын таатай, таагүй зүйлс
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    "Эрүүл амт" эрүүл зөв хооллолт
  • 18:30
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 03,04-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:20
    KBS Drama Special 2020: Хайртай гэдэгээ хэлдэггүй шалтгаан
  • 21:30
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 05-р анги
  • 22:00
    Зураач Вермеер /A Real Vermeer/ УСК

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Буратино" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 10:20
    "Single lady-1" МУСК
  • 12:10
    ""Нэг Монгол" хөтөлбөр үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 15:00
    "И-спорт" үзүүлж байна
  • 15:50
    "Single lady-2" МУСК
  • 17:40
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 18:15
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 18:30
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна /давталт/
  • 19:30
    "Догдлох 7 хоног" баярын хөтөлбөр /7/ /давталт/
  • 21:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Single lady-3" МУСК
  • 00:00
    "Comedy lab" үзүүлж байна
  • 00:50
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    Бизнес ба боломж
  • 10:05
    "Хүний цаана" Монголын уран сайхны кино
  • 11:55
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Замын тэмдэг тэмдэглэгээ
  • 12:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Ideree's подкаст
  • 17:40
    Бизнес ба боломж
  • 18:15
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Тэсийн Голын Монголчууд" баримтат кино
  • 19:50
    "Хөгжлийн замаар" цуврал - Зоо парк
  • 20:15
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "7-р тусгай тасаг" Монголын урансайхны кино
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    "Эх орон дуудаж байна" МУСК
  • 09:45
    "Тесла моторс" баримтат кино
  • 10:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:00
    "Bakфу " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Bakфу " хүүхэлдэйн кино
  • 14:25
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Эх орны дуудлага" тоглолт
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:00
    "Монгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 17:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" тоглолт
  • 19:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Европийн анхны хүмүүс" баримтат кино
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Ерөнхийлөгчийн туслах" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Мини Форс II.4-10
  • 08:25
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 5-6
  • 09:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 6
  • 09:25
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 5
  • 09:40
    Да Винчи - Сиэста Зи II.9
  • 10:00
    Өөр ертөнцөд ухаалаг утастайгаа хамт 6-10
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 12:45
    Гэртээ ганцаараа 2
  • 15:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.3-4
  • 15:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.41-48
  • 17:00
    Хувирагч роботууд IV.10-11
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 1
  • 18:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 76-77
  • 18:25
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 18:35
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 72-73
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь II.9-10
  • 20:10
    Мөнх Тунх V.4
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хүчирхэг Хэнри I.26
  • 21:35
    Хүчирхэг Хэнри II.1-4
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    Зураглал
  • 10:40
    Ярилцлага: “Хуулийн засаглал”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    2021 оны Дэлхийн спортын ертөнцийн онцлох үйл явдлууд
  • 12:20
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 3-р хэсэг
  • 13:10
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 13:40
    Дэлхий дахины 2021 оны онцлох үйл явдал /давталт/
  • 14:40
    Ногоон шошго: “Эрдэнэ Монгол” лицензийн жимээр 2 /давталт/
  • 15:10
    Мэдээ /давталт/
  • 15:30
    Зураглал
  • 15:40
    Эрүүл мэндийн ажилтны эгэл жирийн өдөр: Сувилагчийн нэг өдөр /давталт/
  • 16:00
    “Ардын үг” хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 17:00
    2021 оны Монголын спортын ертөнцийн онцлох үйл явдлууд
  • 18:00
    Нээлттэй засаг
  • 18:20
    “Асуудал, шийдэл”
  • 18:40
    Эх орны төлөө
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    “Алтан аргамж” цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр” /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Мартах учиргүй” цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:10
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр” /давталт/
  • 23:10
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:15
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Морин хуурын тоглолт
  • 10:00
    Бизнес цаг
  • 10:10
    Жак тоглолт
  • 11:00
    Бизнес амжилт
  • 11:30
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 19,20-р анги
  • 13:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 13:30
    Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж МУСК
  • 15:20
    Очирваань гэрэлтэх цагаар
  • 16:50
    Бизнес цаг
  • 17:00
    Тайгын эгшиг
  • 18:00
    Бизнес амжилт
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Дуу хуурын өлгий нутаг
  • 20:20
    Баримтат кино
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:10
    Хөдөөгийн баясгалан МУСК
  • 23:20
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2021 NBA Season: Jazz vs. Raptors Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    2021 NBA Season: Jazz vs. Pacers Live
  • 10:30
    NBA Action 3111
  • 11:00
    Marquee Matchup
  • 13:00
    High Tops 5: Best of 2021 Season Part 1
  • 13:30
    NBA Gametime
  • 14:30
    NBA Gametime
  • 15:30
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Gametime
  • 17:30
    NBA Gametime
  • 18:00
    2021 NBA Season: Jazz vs. Pacers Tape
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 22:00
    2021 NBA Season: Jazz vs. Pacers Tape

SPS Classic

  • 01:00
    LaLiga (Шууд) Pre-Game Show №47
  • 01:20
    Ла Лиг (Шууд): Гранада - Барселона 20-р тойрог
  • 03:30
    LaLiga ZAP №4
  • 03:50
    Ла Лиг (Шууд): Реал М. - Валенсиа 20-р тойрог
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Интер - Шахтар 5-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лиг: Атлетико - Райо 19-р тойрог
  • 13:00
    ЛаЛиг 2021 оны шилдэг тоглолтууд
  • 14:00
    Ла Лиг: Гранада - Барселона 20-р тойрог
  • 16:00
    UСL: Бешикташ - Аякс 5-р тойрог
  • 18:00
    Ла Лиг: Реал М. - Валенсиа 20-р тойрог
  • 20:00
    LaLiga ZAP №5
  • 20:20
    Production time
  • 20:30
    Ла Лиг: Гранада - Барселона 20-р тойрог
  • 22:30
    LaLiga Show №20
  • 23:00
    Ла Лиг (Шууд): Севийя - Хетафе 20-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    NBA (Шууд): Юта - Индиана 2021-22
  • 10:30
    ONE: Unbreakable II
  • 12:00
    Бөх (Шууд): "Хэвийн боовны баяр" Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 20:00
    Бөх: Үндэсний бөхийн тойм #13
  • 20:30
    LaLiga (Шууд): Pre-Game Show №48
  • 20:50
    Ла Лиг (Шууд): Райо - Бетис 20-р тойрог
  • 23:00
    The Buzzer №12

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 257: Пориер-МкГрегор 2
  • 11:00
    UFC 258: Усман-Бурнс
  • 13:30
    UFC 259: Блахович-Адесанья
  • 16:00
    UFC 260: Миочич-Нганну 2
  • 18:00
    UFC 261: Усман-Масвидал 2
  • 20:00
    UFC 262: Оливейра-Чандлер
  • 22:10
    WWE Monday raw 1493

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:10
    Бэхээр амилсан бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:40
    Азын 10 байр
  • 10:00
    Морьтой ч болоосой Монголын уран сайхны кино /давталт/
  • 11:50
    Хүний заяа нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Expert talk нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    Азын 10 байр
  • 16:20
    Бизнес хөтөч
  • 16:30
    Азын 10 байр төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Сүлд үү Тоо юу? Маврики
  • 18:30
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:40
    Сонирхогчдын клуб нэвтрүүлэг Гар урлал
  • 20:00
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 23:00
    Врашаловын мэргэн бууч Уран сайхны кино
  • 01:40
    Бизнес хөтөч
  • 01:55
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хоёр дахь удаа гэж үгүй " ОАК төгсгөлийн 36-р анги
  • 08:20
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 9, 10-р анги
  • 09:30
    "Нууцлаг эр" ОАК 61-64-р анги
  • 11:40
    "Тэргэл сар" ОАК 13-15-р анги
  • 14:10
    "Галзуурлын ирмэгт" ОАК төсгөлийн 14-16-р анги
  • 17:40
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 11, 12-р анги
  • 19:00
    "Master in the house" шоу нэвтрүүлэг (60 дугаар)
  • 20:30
    "Цагдаагийн сургууль" ОАК 1-р анги
  • 22:00
    "Тэргэл сар" ОАК 16-р анги
  • 23:05
    "Цагдаагийн сургууль" ОАК 1-р анги
  • 00:15
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    NBA: Атланта - Л.А Лэйкерс 2021-22
  • 02:00
    PL: Эвертон - Брайтон 21-р тойрог
  • 04:00
    NBA: Голден Стэйт - Нью Орлеанс 2021-22
  • 06:00
    PL: Ман Ютд - Волверхэмптон 21-р тойрог
  • 08:00
    NBA: Индиана - Нью Йорк 2021-22
  • 10:00
    NBA (Шууд): Майами - Финикс 2021-22
  • 12:30
    Премьер лигийн тойм №21
  • 13:30
    PL World №22
  • 14:00
    PL: Челси - Ливерпүүл 21-р тойрог
  • 16:00
    NBA: Юта - Торонто 2021-22
  • 18:00
    The Buzzer №12
  • 19:00
    PL Netbusters №17
  • 19:30
    NBA Action №12
  • 20:00
    NBA Gametime №58
  • 20:30
    NBA: Юта - Индиана 2021-22
  • 22:30
    PL: Лэстер - Ливерпүүл 20-р тойрог

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Хорвоод ганцхан ээждээ" тоглолт
  • 10:30
    "Фермийн үхрүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Монголын анхны хиймэл дагуул
  • 11:40
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Мөнгөн үдэш "баярын нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Улаан малгайт ба матрын нулимс" хүүхдийн жүжиг
  • 16:00
    "Тулаанч заан" хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:35
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Ил хаадын судлал
  • 19:20
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг Вьетнамын үзэсгэлэнт Халонг далайн булангаар
  • 19:50
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 29-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:25
    "Арван зургаан нас" Энэтхэгийн УСК 2-р анги

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:20
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал 7-р хэсэг
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Спорт-2022 онд”
  • 11:45
    Монголын тамирчид хилийн чандад-2021
  • 12:20
    Бөхийн хууч
  • 12:55
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид Цуврал 8-р хэсэг
  • 13:55
    Алтан үеийн алдарт бөх Ц. Нацагдорж
  • 14:20
    Бахархал: Хөнгөн атлетикийн ОУХМ Б. Ачитбилэг
  • 14:50
    Спорт хобби
  • 15:20
    Спорт таны амралтанд: “Халхгол-80 жил” 4х4 Бартаат замын уралдаан
  • 15:55
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Л. Одсайхан
  • 16:25
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид Цуврал 9-р хэсэг
  • 17:25
    Миний мөрөөдөл: Дэлхийн даамын холбооны мастер Энхболдын Хүслэн
  • 17:55
    Оддын замнал
  • 18:25
    “Иргэдийн наадам 21” Нийслэлийн иргэдийн спортын наадмын шигшээ тэмцээнээс бэлтгэв
  • 18:45
    Миний мөрөөдөл
  • 19:15
    Спорт-Гэр бүл: Монгол улсын гавьяат багш, Шинжлэх ухааны доктор, хөнгөн атлетикийн спортын мастер Г. Лхагвасүрэн агсны гэр бүл оролцоно
  • 20:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Бахархал
  • 21:30
    Спорт таны амралтанд: “Ханбогд хурд” мастер кросс-2021
  • 22:30
    Эрийн хийморь: Сүхбаатар аймгийн Мөнххаан сумын уяач Д. Сайнбаяр
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Болдын айлчлал нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы баасан гарагийн хуралдаан
  • 14:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 15:00
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 15:05
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    УИХ-ын цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Болдын айлчлал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    Болдын айлчлал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:35
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Болдын айлчлал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 14-р анги
  • 11:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:30
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Шинэ жил”
  • 12:00
    “Болор цом-39” Яруу найргийн наадам 3-р хэсэг
  • 13:00
    Баярын мишээл 2021-2022
  • 15:00
    Үлдэх мөртэй залуу нас
  • 17:50
    Хүүхдийн эрхийн цахмим цуврал: Миний үг миний хүсэл
  • 18:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 18:30
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Орон даяар
  • 21:00
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 21:10
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 15-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 07:00
    TenGer TV 2022 онд
  • 13:00
    TenGer TV 2022 онд
  • 13:01
    TenGer TV 2022 онд
  • 18:00
    TenGer TV 2022 онд
  • 18:01
    TenGer TV 2022 онд
  • 23:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

I/2722:00

Боловсрол ТВ

"Аугаа зуун" ОАК 4.1-р анги

I/2722:45

MovieBox

"Аймшгийн кино 2 (Scary Movie 2)" УСК

I/2722:00

NTV

"Гэрэлт Ертөнц" ОАК 9