МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Эх орны төлөө /давталт/
  • 09:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Үерхэл”
  • 10:00
    Эх өв: “Уул Алтайхны уугуул соёл”
  • 10:30
    Босох тэнхэл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    Сурагчдын амралтанд: Пифагорын түлхүүр-7
  • 14:10
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу /давталт/
  • 15:10
    “Бурхан багш” Олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • 16:00
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:15
    Эх өв: “Уул Алтайхны уугуул соёл”
  • 16:50
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Үерхэл”
  • 17:20
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 18:20
    “Дотоод тэнгисийн зоодой загас” баримтат кино
  • 18:50
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Үерхэл”
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол /шууд/
  • 21:50
    Эх өв: “Уул Алтайхны уугуул соёл”
  • 22:20
    Монголын спорт - 100 жил
  • 22:35
    “Сүүлчийн сэргийлэгч” Олон ангит уран сайхны кино 1-р бүлгийн 7-р анги
  • 23:15
    MNB энэ 7 хоногт
  • 23:25
    Монголын спорт - 100 жил
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    Дуу хөгжмийн цаг
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 21-24/
  • 11:00
    Хуулийн цаг
  • 11:10
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /8/
  • 12:05
    Номтой өрөө
  • 12:40
    "Антарктид" олон ангит кино /1/
  • 13:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 13:55
    Даван туулагчийн түүх
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Хацу башё
  • 17:00
    "Аун Даун хоёр" Хүүхэлдэйн кино /21,22/
  • 17:25
    "Миний аав" Богино хэмжээний кино
  • 18:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:20
    "Антарктид" олон ангит кино /2/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /9/
  • 21:30
    Аяллын тойрог: Завхан аймгаар
  • 22:35
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:25
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Бизнес тайм"
  • 10:20
    "Ленинград 46" ОАК 6-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Гуанз"
  • 13:40
    "Баримтат кино"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "60 секунд"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:40
    "Ахын хайр" Японы оак 5-р анги
  • 17:30
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Ленинград 46" ОАК 7-р анги
  • 21:10
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "Ахын хайр" Японы оак 6-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    "Түмний эх үзүүлж байна"
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:30
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 12:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:40
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 13:15
    Азийн мэдээ
  • 13:30
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 20 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 14:30
    "Зуузуугийн найзууд" 5-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 14:40
    "ТВ молл"
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Үл тасрах аялгуу - Мөрдөстөн"
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    "Зуузуугийн найзууд" 6-р анги хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:45
    Дэлхий даахгүй баян
  • 19:40
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 21 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:55
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "Монгол сугалаа" шууд
  • 23:30
    "Үл тасрах аялгуу - Мөрдөстөн"
  • 00:20
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Эмийн хамаарал-1" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 76-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Хэ Чи" ОАУСК, 22-р анги
  • 12:40
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 20-р анги
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "К-pop" xөгжмийн цаг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэ Чи" ОАУСК, 23-р анги
  • 21:05
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 77-р анги
  • 23:00
    Tоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 08:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 10:10
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 23-р анги /давталт/
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:30
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Бид хамтдаа" ХОАК 5-р анги
  • 14:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мэдлээ ахмадаа" СОАК 4-р анги
  • 16:40
    "Золиос" Олон ангит кино 12-р анги /давталт/
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Худал хуурмаг" СОАК 2-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Mom plus" реалити шоу #1
  • 21:30
    "Золиос" Олон ангит кино 13-р анги
  • 22:30
    "Худал хуурмаг" СОАК 2-р анги /давталт/
  • 23:40
    "Бид хамтдаа" ХОАК 5-р анги /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Бизнес аялал
  • 10:30
    Миний очих дуртай газар
  • 11:00
    Дэггүй хөрш-29 ОАК
  • 12:00
    Business time
  • 12:40
    Инээдмийн толь
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Дүнсгэр мөрөн-4 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:05
    Монголын өглөө
  • 16:35
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Чи чадна
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000-шууд
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Дүнсгэр мөрөн-5 ОАК
  • 22:30
    Дэггүй хөрш-30 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:50
    "Дакар ралли 2022"9-дэх өдөр
  • 02:20
    "Шархалсан зүрх"ОАК 28
  • 03:20
    "Жинхэнэ эрчүүд"ОАК 18
  • 04:00
    "Жинхэнэ эрчүүд"ОАК 19
  • 04:40
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд"хүүхэлдэйн кино 25-27
  • 07:40
    "Пукка"хүүхэлдэйн кино 54,55
  • 08:00
    "Морлаш"хүүхдийн цуврал
  • 08:05
    "Аюулт өв залгамжлагч"ОАК 4
  • 09:00
    "Шархалсан зүрх"ОАК 28
  • 10:05
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 5,6
  • 10:30
    "Бяцхан шавжууд"хүүхэлдэйн кино 25-27
  • 10:55
    "Морлаш"хүүхдийн цуврал
  • 11:00
    "Дакар ралли 2022"10-дахь өдөр
  • 12:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 38
  • 13:20
    Цаг агаар
  • 13:25
    "Маша баавгай хоёр"хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:50
    "Эхнэрийн заавраар"шоу 4.11
  • 16:05
    "Зуу зуу"Чихэртэй ааруул
  • 16:15
    "Зуу зуу"Ганцаараа идсэн гахай таргалахгүй
  • 16:30
    "Зуу зуу"Гар утасны тоглоом
  • 16:45
    "Дакар ралли 2022"10-дахь
  • 17:50
    "Нано бальзам"үзүүлж байна
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    "Аюулт өв залгамжлагч"ОАК 5
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх"ОАК 29
  • 21:40
    "Улаан бал"ярилцлага
  • 23:20
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 38
  • 00:15
    "Аюулт өв залгамжлагч"ОАК 5

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.9-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.19-р анги
  • 07:42
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.23-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.24-р анги
  • 08:23
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • 08:33
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 08:55
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.1-3-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Оддыг бүтээх амаргүй" ОАК 12-р анги
  • 11:15
    "Монголчууд ХХ-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.4,5-р анги
  • 13:10
    "Гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй: №7)
  • 14:35
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Орчуулга: №7)
  • 14:55
    Англи хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Үгсийн сан: №7)
  • 15:15
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №7)
  • 15:40
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №7)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тамирын багш" 4.8,9-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 1.20-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 18:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.25,26-р анги
  • 19:05
    “Миний бяцхан одой морь” 1.4-р анги
  • 19:30
    "Оддыг бүтээх амаргүй" ОАК 13-р анги
  • 21:00
    "Nomadic challenge" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ажил хэрэгч бүсгүй" ОАК 3.6,7-р анги
  • 23:00
    "Тамирын багш" 4.10,11-р анги
  • 23:50
    Зураглал
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-21,22,23-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    Ройтерс: Загвар
  • 10:30
    "Олег" ООАК 15-р анги
  • 11:00
    Монгол өв соёл
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:30
    Ройтерс: Загвар
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-21,22,23-р анги
  • 14:30
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 15:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 16:00
    "Олег" ООАК 15-р анги
  • 16:30
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 17:30
    Ройтерс: Загвар
  • 18:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-21,22,23-р анги
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 20:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Олег" ООАК 16-р анги
  • 21:30
    Монгол өв соёл
  • 22:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Хотууд
  • 23:45
    Монгол өв соёл
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ "БАЙТ ХАРВАА" шууд дамжуулалт
  • 18:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" 31,32-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 50-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    Хайрхан аяллын нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 21:50
    "Авгалдайнууд" хүүхэлдэйн кино 21-25-р анги
  • 22:00
    "Викингчүүд" АОАК 7-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    Хайрхан аяллын нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 00:20
    Миний Монголын соёл
  • 00:30
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг /Оройгүй сүм/
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Жимсэн нинжа" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 07:45
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино S1 E1
  • 08:10
    Цаг агаар
  • 08:15
    Манай дэлгэцнээ
  • 08:25
    "Монголын гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    УИХ-ын цаг
  • 09:10
    ШӨХТГ үзүүлж байна
  • 09:30
    "Атга чулуу, сөөм газар" нэвтрүүлэг дугаар6
  • 10:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 45-р анги
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:05
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:15
    "8 мюзик" хөгжмийн цаг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хууль бус" УСК
  • 14:45
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино S1 E2
  • 17:30
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Атга чулуу, сөөм газар" нэвтрүүлэг дугаар7
  • 18:10
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 46-р анги
  • 19:10
    "Нийслэлийн цагдаа" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • 23:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 46-р анги
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Баатарлаг эрс" УСК
  • 08:15
    "Залуу нас" ОАУСК 27,28-р анги
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    ЖЮҮ-ЖИЦҮ Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн - ШУУД
  • 19:00
    "Хх" ОАУСК 4-р анги
  • 20:15
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Гадуурхагдсан баялагаа өмөөрсөн 2021 он" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сэрэмжлүүлэг" УСК
  • 23:45
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:55
    "Ривердэйл" ОАК (IV.18,19-р анги)
  • 10:30
    "Бөгжний эзэн: Бөгжний нөхөрлөл (The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring)" УСК
  • 14:00
    "Найзууд" ОАК (VII.23,24-р анги)
  • 14:50
    "Ер Бусын Хенри (Hardcore Henry)" УСК
  • 16:35
    "Газар доорх ертөнц: Хувьсал (Underworld: Evolution)" УСК
  • 18:30
    "Z.OE 41: Back to the Memories"
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (VIII.1,2-р анги)
  • 20:35
    "Зоригтнуудын далбаа (Flags of Our Fathers)" УСК
  • 23:10
    "Өмгөөлөгчийн Линкольн (The Lincoln Lawyer)" УСК
  • 01:20
    "Цуст Алмаз (Blood Diamond)" УСК
  • 03:35
    "Z.OE 41: Back to the Memories"
  • 04:15
    "Найзууд" ОАК (VIII.1,2-р анги)
  • 05:00
    "Хувь тавилан (Serendipity)" УСК
  • 06:30
    "Нарны эзэнт улс (Empire of the Sun)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 10:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 6-р анги
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Монгол Улсын Үндэсний Урлагийн Их Театр үзүүлж байна
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 6-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Ментор цаг 1.6
  • 14:20
    KBS Drama Special 2020: Мартаж орхисон Лаванда
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    Монгол Улсын Үндэсний Урлагийн Их Театр үзүүлж байна
  • 18:00
    Амьдралын эхлэл ХОАК 7-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 17,18-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    E-Mart үзүүлж байна
  • 20:15
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 20:30
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 7-р анги
  • 21:00
    KBS Drama Special 2020: Зугаалга
  • 22:10
    Ерөнхийлөгчийн туслах МУСК
  • 00:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 09:45
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 10:00
    "Далайд дусал нэмэр" МУСК
  • 11:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 12:20
    100 ЧУХАЛ СЭДЭВ: "МОНГОЛ СОЁЛ - МОНГОЛЫН БАЯЛАГ"
  • 14:00
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • 15:50
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 16:00
    "Colf and Coffee" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Удам" богино хэмжээний кино
  • 17:35
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /давталт/
  • 19:20
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна /шинэ/
  • 20:05
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Ацаг шүдний зөрүү" МУСК
  • 00:00
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:35
    "Baкфу " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын дээрэмчид " Хүүхэлдэйн кино
  • 12:35
    "Улаанбаатарын хамгийн гоё моллоор зочилсон нь" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Кунгфугийн бэлтгэл" баримтат кино
  • 15:00
    " Хобби " нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 16:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Baкфу " хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мандухай цэцэн хатан" МУСК 2-р анги
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.1-4
  • 07:35
    Мини Форс II.13-14
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Бяцхан автобус Таёо V.3-4
  • 09:00
    Да Винчи - Үүнийг мэдэх үү? 39
  • 09:30
    Да Винчи - Амьтдын ертөнц 17-18
  • 09:40
    Да Винчи - Би том болохоороо 19
  • 10:00
    Хувирагч роботууд IV.13
  • 10:30
    Хүчирхэг Хэнри II.5-6
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь II.11
  • 12:00
    Learn to Draw - Хайрцган хот 2
  • 12:15
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 17-18
  • 12:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 79-80
  • 12:30
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 72-73
  • 12:40
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 12:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 81
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.49-52
  • 13:30
    Vroomiz II.25-26
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд I.14
  • 15:00
    Бяцхан автобус Таёо V.5-8
  • 16:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 7
  • 16:10
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 6
  • 16:35
    Да Винчи - Сиэста Зи II.10
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.5-8
  • 17:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 13-14
  • 18:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 74-75
  • 18:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 18:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 80-81
  • 18:30
    Learn to Draw - Хайрцган хот 2
  • 18:45
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 17-18
  • 18:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 82
  • 19:00
    Хувирагч роботууд IV.14
  • 19:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь II.12
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хүчирхэг Хэнри II.7-8
  • 22:00
    "Аз жаргалын өнгө" аниме 1-2
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 09:20
    Цаг агаар
  • 09:25
    ММ таван минут
  • 09:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 10:20
    “Сэтгүүлчийн тэмдэглэл”
  • 10:40
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2020” /Энэрэнгүй үйлстэн-Зүрх мартахгүй төслийн баг/ /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 4-р хэсэг
  • 13:50
    Цаг агаар
  • 13:55
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Залуу жанжин Э.Лхагвасүрэн” /Хоёр дайны талбарт 1-р хэсэг/
  • 14:20
    Ногоон шошго: “Эрдэнэ Монгол” лицензийн жимээр 2
  • 14:50
    Зураглал
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    “Помпейн сүүлчийн шөнө” баримтат кино
  • 17:50
    Зураглал
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Залуу жанжин Э.Лхагвасүрэн” /Төрийн алба, Өрхийн тэргүүн 2-р хэсэг /
  • 18:50
    “Цагийн хүрдийн баатрууд-2020” /Үлгэр жишээ гэр бүл Б.Батбаатар/ /давталт/
  • 19:05
    Цаг агаар
  • 19:10
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Ардын дууны цоморлиг
  • 09:30
    Бизнес амжилт
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Бүсгүйн заяа
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    12 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:25
    Хонины найр МУСК
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Дуулах тусам дурлах аялгуу
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 21,22-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Чин ачлал
  • 20:00
    Монголын их цэнгүүн тоглолт
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Шинэ ном
  • 22:20
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 23,24-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 00:00
    2021 NBA Season: Kings vs. Blazers Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA Action 3112
  • 08:30
    2021 NBA Season: Pacers vs. Celtics Live
  • 11:00
    NBA Action 3112
  • 11:30
    Marquee Matchup
  • 13:30
    NBA Special: Larry Bird's 50 Greates Moments
  • 14:30
    NBA Gametime
  • 15:30
    NBA Gametime
  • 16:30
    NBA Gametime
  • 17:30
    NBA Gametime
  • 18:00
    2021 NBA Season: Pacers vs. Celtics Tape
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 22:00
    2021 NBA Season: Pacers vs. Celtics Tape

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Атлетико - Милан 5-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лиг: Вийярреал - Атлетико 20-р тойрог
  • 13:00
    Ла Лигийн тойм №20
  • 14:00
    UСL: Ливерпүүл - Порту 5-р тойрог
  • 16:00
    Ла Лиг: Гранада - Барселона 20-р тойрог
  • 18:00
    LaLiga Nations №1
  • 18:30
    EСL: Мура - Тоттенхэм 5-р тойрог
  • 20:30
    Ла Лиг: Реал М. - Валенсиа 20-р тойрог
  • 22:30
    LaLiga Fans №1
  • 23:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №4

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    NBA (Шууд): Милуоки - Шарлотт 2021-22
  • 10:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)
  • 11:00
    Бөх: "Хэвийн боовны баяр" Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 14:00
    PL: Челси - Ливерпүүл 21-р тойрог
  • 16:00
    UСL: Севийя - Вольфсбург 5-р тойрог
  • 18:00
    Премьер лигийн тойм №21
  • 19:00
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Үндэсний бөхийн тойм #14
  • 20:00
    NBA: Индиана - Бостон 2021-22
  • 22:00
    NBA Gametime №59
  • 22:30
    LaLiga Talking Football №3
  • 23:30
    SPS News мэдээллийн хөтөлбөр (давталт)

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Game changers'" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Студи 1.0" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1167
  • 11:00
    ONE: Big Bang
  • 13:00
    UFC: Хермансон-Веттори
  • 15:00
    UFC: Брансон-Холланд
  • 17:00
    UFC: Рэйэс-Прохазка
  • 19:00
    WWE Smackdown 1168
  • 21:00
    UFC: Каннониер-Гастелум

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Бизнес хөтөч
  • 08:45
    Сүлд үү, Тоо юу? Нэвтрүүлэг Абу-Даби /давталт/
  • 09:40
    Азын 10 байр
  • 10:00
    Алтан гарт Сонька Олон ангит кино 6-р анги /давталт/
  • 11:00
    Баримтат кино
  • 12:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:20
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зураглал
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:10
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    2015 оны Улсын наадмын хурдан морьдын уралдаан 2-р хэсэг
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:10
    Содурлан хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Азын 10 байр
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:25
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:30
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг МУТМУ Д.Даваахүү /Давталт/
  • 19:30
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг Даян Түмэн хүрэн
  • 22:30
    Алтан гарт Сонька Олон ангит кино 7-р анги
  • 23:30
    Бизнес хөтөч
  • 23:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Теле концерт
  • 02:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 02:05
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 13, 14-р анги
  • 08:20
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 11
  • 09:15
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 25, 26
  • 10:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 65, 66-р анги
  • 11:10
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 18
  • 12:00
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 2-р анги
  • 13:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:20
    "Тэргэл сар" ОАК 17-р анги
  • 14:10
    "Нуг Дугийн түүх" ОАК 1-4-р анги
  • 16:40
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 15, 16-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг эр" ОАК 67, 68-р анги
  • 20:30
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Тэргэл сар" ОАК 18-р анги
  • 23:05
    "Нууцлаг эр" ОАК 67, 68-р анги
  • 00:15
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 3-р анги
  • 01:15
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 08:30
    NBA (Шууд): Индиана - Бостон 2021-22
  • 11:00
    NBA Action №12
  • 11:30
    PL: Кристал П. - Вест Хэм 21-р тойрог
  • 13:30
    NBA Talk №13
  • 15:00
    NBA: Чикаго - Даллас 2021-22
  • 17:00
    PL: Вотфорд - Тоттенхэм 21-р тойрог
  • 19:00
    PL Netbusters №17
  • 19:30
    PL World №22
  • 20:00
    NBA Gametime №59
  • 20:30
    NBA Action №12
  • 21:00
    Football Talk №23
  • 22:30
    NBA: Милуоки - Шарлотт 2021-22

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Аяллын тойрог"нэвтрүүлэг : Бээжин хот туг өргөх ёслол болон Бээжин нугас…
  • 10:55
    Бүтээл төрөх агшин "PLUS"
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Моралаш"хүүхдийн кино
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Морьтон залуус" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    DW Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 18:50
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:00
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Агаарын бохирдлыг бууруулах арга зам
  • 21:55
    Зарын цаг
  • 22:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 31-р анги
  • 22:50
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "Гийнгоо" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 07:25
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулаг, улсын начин Г. Пүрэв-Очир
  • 07:55
    “World football” хөлбөмбөгийн теле сэтгүүл
  • 08:25
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Г. Угалзцэцэг
  • 08:55
    Спортын холбоодын нэгдсэн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 13:00
    Миний мөрөөдөл
  • 13:30
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Б. Хишигбаатар
  • 13:55
    Спортын холбоодын нэгдсэн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 20:35
    Зочны ярилцлага
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Спорт хобби
  • 21:45
    Бахархал
  • 22:15
    Спорт таны амралтанд: “Ханбогд хурд” мастер кросс-2021
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 08:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ярих өнцөг
  • 13:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 13:30
    Болдын айлчлал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 14:05
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 14:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 15:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" аналитик тойм /шууд/
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 19:30
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:35
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 21:30
    УИХ-ын цаг
  • 22:00
    "Иргэний ардчилал форум" хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Суваг 1

  • 08:00
    Онцлох мэдээ
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг /давталт/
  • 11:00
    Түмэнд түгээе
  • 11:15
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:15
    Номын нандин сахиус
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 38-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Хошин өнцөг
  • 16:45
    Монгол аялгуу
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Онцлох мэдээ
  • 18:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Ярилцах цаг
  • 19:20
    Түмэнд түгээе
  • 19:30
    Монгол нүнжиг /шууд/
  • 20:30
    Таны мэдлэгт
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Онцлох мэдээ
  • 21:30
    Угийн бичиг удмын сан
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 39-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 16-р анги
  • 11:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:30
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Эрэгтэй юм байж”
  • 12:00
    “Гэгээн үдэш” Улсын багшийн дээд сургуулийн 1971оны Кино драмын төгсөгчид
  • 13:45
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүлийн сэтгэл зүй ба хандлага
  • 14:00
    Монгол өв соёл хөтөлбөр
  • 15:00
    “Электрон жаал” Уран сайхны кино 2-р анги
  • 16:05
    “Хайрлахын учир” 21-р зууны эцэг эхчүүд ба хүүхдүүд 1-р хэсэг
  • 16:55
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 17:00
    “Далай” баримтат кино
  • 18:40
    “Оюундалай” Цуутийн цагаагч гүү
  • 19:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хайртай хот
  • 21:00
    Хүүхдийн эрх
  • 21:10
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 17-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ тойм давталт
  • 08:30
    Ройтерс агентлаг үзүүлж байна
  • 09:00
    Байт харваа 18 хүртэл эмэгтэй Бэлтгэл харваа /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 09:30
    Байт харваа 18 хүртэл эмэгтэй /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 10:00
    Байт харваа 18 хүртэл эрэгтэй Бэлтгэл харваа /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 10:30
    Байт харваа 18 хүртэл эрэгтэй /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 11:00
    Байт харваа 18 хүртэл 1:8 /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 11:30
    Байт харваа 18 хүртэл 1:4 /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 12:00
    Байт харваа 18 хүртэл Хагас шигшээ /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 12:30
    Байт харваа 21 хүртэл Бэлтгэл харваа /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 13:00
    Байт харваа 21 хүртэл 1:8 /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 13:30
    Байт харваа 21 хүртэл 1:4 /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 14:00
    Байт харваа 21 хүртэл Хагас шигшээ /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 14:30
    Байт харваа Багийн бэлтгэл харваа /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 15:00
    Байт харваа Багийн шигшээ тоглолтууд /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 15:30
    Байт харваа Багийн шигшээ тоглолтууд /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 16:00
    Байт харваа Багийн шигшээ тоглолтууд /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 16:30
    Байт харваа Багийн шигшээ тоглолтууд /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 17:00
    Байт харваа Багийн шигшээ тоглолтууд /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 17:30
    Байт харваа Багийн шигшээ тоглолтууд /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 18:00
    Байт харваа Багийн шигшээ тоглолтууд /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 18:30
    Байт харваа Ганцаарчилсан шигшээ тоглолтууд /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 19:00
    Байт харваа Ганцаарчилсан шигшээ тоглолтууд /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 19:30
    Байт харваа Ганцаарчилсан шигшээ тоглолтууд /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 20:00
    Байт харваа Ганцаарчилсан шигшээ тоглолтууд /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 20:30
    Байт харваа Ганцаарчилсан шигшээ тоглолтууд /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 21:00
    Байт харвааны медаль гардуулах /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 21:30
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ тойм
  • 22:00
    TenGer TV 2022 онд
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

I/2722:00

Боловсрол ТВ

"Аугаа зуун" ОАК 4.1-р анги

I/2722:45

MovieBox

"Аймшгийн кино 2 (Scary Movie 2)" УСК

I/2722:00

NTV

"Гэрэлт Ертөнц" ОАК 9