МҮОНТ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    Гэрэгэ Тв академи: “Нийгэм ба ёс зүй”
  • 10:25
    Дагинасын дуулал төрсөн түүх
  • 11:10
    "Могжоохон даагатай Жогжоохон хүү" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 11:20
    Азийн амьтад цувралаас...
  • 12:00
    Цэгцлэгч
  • 12:30
    “Дотоод тэнгисийн зоодой загас” баримтат кино
  • 13:00
    “Эртний эвэр бүрээн дуулал” ҮУИТ-ын гоцлол хөгжимчин Н.Жүрмэддорж
  • 13:50
    Элсэн гамшиг
  • 14:10
    “Бурхан багш” Олон ангит уран сайхны кино 14-р анги
  • 15:00
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:40
    Шүдний аялал
  • 16:00
    Босох тэнхэл
  • 16:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 16:50
    Монголын түүх: “Хүннүгийн язгууртны оршуулга”
  • 17:50
    Нээлттэй засаг
  • 18:10
    “Лимбэчин Ганболд” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Шим Арго” ферм
  • 19:10
    “Ном хож” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Тунамал эгшиглэн” Ардын харилцаа дуунууд
  • 22:05
    “Сэтгэл мэднэ” Монголын уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:35
    Номтой өрөө
  • 11:05
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /2-р бүлэг 41-44/
  • 11:30
    Супер спорт - 15 Спорт Нэгдсэн Улсын Аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 12:00
    MY VOICE шоу - Эргэн тойронд
  • 13:00
    "Өндөр ээж" Монголын уран сайхны кино
  • 14:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:35
    "Аун Даун хоёр" Хүүхэлдэйн кино /29,30/
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Хацу башё
  • 17:00
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 17:05
    "Антарктид" олон ангит кино /6/
  • 18:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:20
    Сайн уу Сайнаа
  • 19:30
    MY VOICE - Үндэсний шоу 2-р шат №9
  • 21:40
    "Мессингийн шавь" олон ангит кино /14/
  • 22:40
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Ленинград 46" ОАК 9,10,11-р анги
  • 15:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:10
    "УИХ-ын цаг"
  • 16:40
    "Манцуйтай тамирчин"
  • 17:10
    "Хөгжөөн дэмжигчид" Японы оак 3-р анги
  • 18:10
    "Шинкалион" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Ленинград 46" ОАК 12-р анги
  • 21:10
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    "Хөгжөөн дэмжигчид" Японы оак 4-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 08:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 09:50
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 09:55
    Өнөөдрийн аялал
  • 12:25
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 12:30
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 13:00
    Танд тустай агшин
  • 13:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:10
    "Түмний эх үзүүлж байна"
  • 14:40
    Караоке наят
  • 15:30
    "Топ сугалаа - АЗЫН АРВАН БАЙР" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "ТВ молл"
  • 17:30
    Хөгжилтэй дүр 3 - Миний хайртын хурим
  • 19:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:05
    Танд тустай агшин
  • 19:10
    "Рейч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 26 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөрийн тойм
  • 22:00
    "Монгол сугалаа" шууд
  • 23:30
    "Замбуулин дуусах болоогүй" 23.24.25 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 02:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:30
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:55
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "Өөр хүмүүс" баримтат кино
  • 09:50
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 81-р анги /давталт/
  • 10:30
    "Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Төмөр жаалын найзууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Жем интернэшнл группийн нэрэмжит, Улсын харцага цолонд хүндэтгэл үзүүлэх Улс, аймгийн алдар цолтой 256 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 18:00
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    "Хэ Чи" ОАУСК, 28-р анги
  • 20:55
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 82-р анги
  • 23:05
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

C1

  • 08:00
    "Start" Дасгалын хөтөлбөр
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Таны эрүүл мэндэд
  • 09:40
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 10:30
    "Mom plus" реалити шоу #2 /давталт/
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Золиос" Олон ангит кино 15-р анги
  • 14:00
    "Золиос" Олон ангит кино 16-р анги
  • 14:50
    "Худал хуурмаг" СОАК 3-р анги
  • 16:00
    "Худал хуурмаг" СОАК 4-р анги
  • 17:10
    "Худал хуурмаг" СОАК 5-р анги
  • 18:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:30
    "Дэггүй хулгана" Хүүхэлдэйн кино
  • 19:20
    Улсын Их Хурлын цаг
  • 19:50
    "Манан зүсэгч" МУСК
  • 21:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Сахиусан тэнгэрийн уналт" УСК
  • 00:10
    "SANJAA SHOW" /давталт/
  • 01:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Богино хэмжээний кино
  • 10:00
    Дүнсгэр мөрөн-4 ОАК
  • 11:00
    Дүнсгэр мөрөн-5 ОАК
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Хайрын хүч
  • 15:00
    Дүнсгэр мөрөн-6 ОАК
  • 16:00
    Дүнсгэр мөрөн-7 ОАК
  • 17:00
    Дүнсгэр мөрөн-8 ОАК
  • 18:00
    Монголын өглөө
  • 18:30
    Хот
  • 19:00
    Инээдмийн толь
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000 -шууд
  • 20:30
    Аав МУСК
  • 22:10
    Яллагч МУСК
  • 00:10
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:35
    "Дакар ралли 2022"14-дэх өдөр
  • 03:05
    "Шархалсан зүрх"ОАК 33
  • 04:05
    Эфир завссарлав
  • 06:00
    "Хятадын бизнес эрхлэгчид"баримтат кино 2
  • 06:50
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 15,16
  • 07:15
    "Бяцхан шавжууд"хүүхэлдэйн кино 40-42
  • 07:40
    "Пукка"хүүхэлдэйн кино 64,65
  • 08:00
    "Морлаш"хүүхдийн цуврал
  • 08:05
    "Зууны хүлгүүд"нэвтрүүлэг 23
  • 09:00
    "Шархалсан зүрх"ОАК 33
  • 10:05
    "Зааны тугал ба түүний найзууд"хүүхэлдэйн кино 15,16
  • 10:30
    "Пукка"хүүхэлдэйн кино 64,65
  • 10:50
    "Өөрчлөлт"УСК
  • 12:35
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 43
  • 13:25
    "Маша баавгай хоёр"хүүхэлдэйн кино 31-40
  • 14:00
    "Цэгцлэгч"нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Монголчууд Америкт"нэвтрүүлэг 30
  • 15:00
    "Зууны хүлгүүд"нэвтрүүлэг 23
  • 15:50
    "Тэгээс тэг"асуудал хөндсөн сурвалжилга
  • 16:20
    "ШӨХТГазар"үзүүлж байна
  • 16:40
    "Суралцахуйн мэдрэл судлал"цахим ярилцлага
  • 17:50
    "Ноён бэрс хоёр"нэвтрүүлэг 21
  • 18:40
    "Эхнэрийн заавраар"шоу 4.11
  • 20:05
    "Шархалсан зүрх"ОАК 34
  • 21:25
    "Төрийн банк"үзүүлж байна
  • 22:00
    "Uganda club"нэвтрүүлэг 7
  • 23:05
    "Жинхэнэ эрчүүд"ОАК 23
  • 23:50
    "IG"шоу 8
  • 00:55
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй"ОАК 43
  • 01:45
    Эфир завссарлав

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.4-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.8-10-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.5,6-р анги
  • 08:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 1.6-8-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Оддыг бүтээх амаргүй" ОАК 17-р анги
  • 11:20
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Морин хуур 2017" тоглолт
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Амазон" баримтат 1,2-р хэсэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Дөлгөөн дон" УСК 3-р анги
  • 18:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.11,12-р анги
  • 18:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 5.7,8-р анги
  • 19:05
    “Миний бяцхан одой морь” 1.9-р анги
  • 19:30
    "Оддыг бүтээх амаргүй" ОАК төгсгөлийн 18-р анги
  • 20:45
    Задгай блок
  • 21:00
    "Хуримтлалтай Монгол" сугалаат аяны сүүлийн тохирол
  • 21:25
    Задгай блок
  • 21:30
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Шадар гурван цэрэг" УСК 1-р анги
  • 23:50
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-24,25,26-р анги
  • 08:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 09:00
    Ройтерс:Технологи ба шинжлэх ухаан, Бизнес ба Санхүү
  • 09:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 10:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-27,28,29-р анги
  • 10:30
    "Гарчиг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 12:00
    "5 Алтан цагариг" цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:10
    Ройтерс: Загвар
  • 13:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 14:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 2-30,31,32-р анги
  • 14:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 15:00
    "Парадисо"- Чадварлаг эр /давталт/
  • 17:05
    Ройтерс: Хотууд
  • 17:30
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:30
    Ройтерс: Загвар
  • 19:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Амьдралын хэв маяг
  • 19:30
    Ройтерс: Спорт, Технологи ба шинжлэх ухаан
  • 20:00
    "Euromaxx" Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Сайн уу? Зөвлөх өө" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Оркүүл" цуврал 7-р анги
  • 22:20
    "Парадисо"- Пигийн амьдрал УСК
  • 00:50
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 07:20
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 1-7-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" тусгай дугаар-ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ
  • 12:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ "ХОЛИМОГ ТУЛААН" шууд дамжуулалт
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "The Voice of Mongolia-3" шоу нэвтрүүлэг дугаар-3
  • 21:30
    "Хөгтэй аялал" кино контент
  • 22:50
    "Севастополийн төлөөх тулаан" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" ОАК 48-49-р анги
  • 10:30
    "Улаачийн сорил 4" нэвтрүүлэг Шилдэг зөнч, улаач Н.Ганчулуун
  • 11:00
    Цаг агаар
  • 11:10
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:20
    "8 мюзик" хөгжмийн цаг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Сөрөг тагнуулч" УСК
  • 15:15
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Юухүү ба түүний найзууд" хүүхэлдэйн кино S1 E7
  • 17:30
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    "Руфусын адал явдал" УСК
  • 20:30
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Кэенийг устга" УСК
  • 23:30
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:55
    "Салхиар явагсад" УСК /давталт/
  • 08:40
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв.
  • 09:10
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:55
    1950 - Арилжааны нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Моралаш" хүүхдйн контент
  • 12:30
    "Хх" ОАУСК 4,5-р анги
  • 14:30
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Уран сайхны кино
  • 16:50
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мэргэжлийн нэгдсэн холбоодын анхдугаар форум" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 20:40
    "Нууц амьтны хүрээлэн" УСК
  • 22:40
    "Pillow Talk" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:20
    "Хар бороо" МУСК
  • 01:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 09:10
    "Шинэ трэйлер"
  • 09:20
    "Z.OE 41: Bystander Effect"
  • 10:10
    "Хулгайлагдсан охин (Gone)" УСК
  • 12:00
    "Хөвгүүдийн багийн охин (She's the Man)" УСК
  • 14:00
    "Сая долларын бүсгүй (Million Dollar Baby)" УСК
  • 16:30
    "Ялагдашгүй (Invictus)" УСК
  • 18:55
    "Мег (The Meg)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (VIII.4-8-р анги)
  • 23:20
    "Бэлэг (Gift)" УСК
  • 01:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 09-14-р анги
  • 09:20
    Бизнес амжилт
  • 09:50
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 07,08,09-р анги
  • 11:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 13:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Хуванцар хятад" Баримтат кино
  • 14:40
    "Эрүүл амт" эрүүл зөв хооллолт
  • 15:30
    Топ сугалаа - "Азын арван байр"
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 10-р анги
  • 18:10
    KBS Drama Special 2020: Ганц шөнө
  • 19:20
    Цоохор найз 2-р анги
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:20
    "Газын зурвас дахь серфинг клуб" Баримтат кино
  • 22:00
    Аваргууд. Хурд, хүч, авхаалж самбаа УСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Захиас" үзүүлж байна
  • 10:20
    100 ЧУХАЛ СЭДЭВ: "МОНГОЛ СОЁЛ - МОНГОЛЫН БАЯЛАГ"
  • 12:00
    "Нандин-Эрдэнэ" МУСК
  • 13:50
    "Авлигатай тэмцэх газраас үзүүлж байна" /богино шторк/
  • 14:10
    "Улаан малгайт" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 15:35
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 17:25
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна /давталт/
  • 18:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна /давталт/
  • 20:00
    "Ай Ток" ток шоу /шинэ/
  • 21:00
    "Үндэсний сугалаа-1900 0000" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Сэрэлт" МУСК
  • 00:20
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 08:00
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 09:45
    "Ирээдүйн хот-Куала-Лампур" баримтат кино
  • 10:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 11:00
    "Bakфу " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Bakфу " хүүхэлдэйн кино
  • 14:25
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Эх орны дуудлага" тоглолт
  • 16:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:20
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 17:00
    "Монгол өв соёл " нэвтрүүлэг
  • 17:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" тоглолт
  • 19:00
    Үндэсний сугалаа 1900-0000 давталт
  • 20:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • 21:00
    "Малайз Азийн хадгалагдсан тал" баримтат кино
  • 22:00
    "22 Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Мини Форс II.14-20
  • 08:25
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 15-16
  • 09:00
    Да Винчи - Оюун ухааны бүтээл 6
  • 09:25
    Да Винчи - Амьтдыг судлахуй 5
  • 09:40
    Да Винчи - Сиэста Зи II.9
  • 10:00
    "Аз жаргалын өнгө" аниме 4-8
  • 12:25
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 12:45
    Vroomiz II.26, III.1-4
  • 14:05
    Галзуу туршилт нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 17-18
  • 15:00
    Бяцхан автобус Таёо V.3-4
  • 15:30
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.9-16
  • 17:00
    Хувирагч роботууд IV.15-16
  • 18:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 1
  • 18:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 76-77
  • 18:25
    Learn to Draw - Муурын хотхон 1
  • 18:35
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 72-73
  • 19:00
    Миний бяцхан одой морь II.19-20
  • 20:10
    Мөнх Тунх V.4
  • 20:30
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хүчирхэг Хэнри II.10-14
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Хариуцлагатай нүүдэлчид” хэлэлцүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Амьдралын зааг дээрх Восток станц” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 12:10
    Хилийн чанадаас мэдээлж байна
  • 12:30
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    Зогсошгүй: Дуучин, Соёлын тэргүүний ажилтан Г.Эрдэнэчимэг
  • 13:45
    ММ таван минут
  • 13:50
    Зочны ярицлага
  • 14:10
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Үлэмж төгөлдөр” Төрийн шагналт, Ардын жүжигчин, Хөдөлмөрийн баатар Л.Цогзолмаа
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Цагийн хүрдийн баатар-2020” ёслолын үйл ажиллагаа /давталт/
  • 16:20
    “ММ таван минут”
  • 16:25
    “Хакер” баримтат кино
  • 17:15
    Эх орны төлөө
  • 17:45
    “Ажилтай хүн" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг: “Монгол хүний удмын сан-Монгол төрийн тунгалаг бодлого” /давталт/
  • 19:15
    Цаг агаар
  • 19:20
    Халуун сэдэв
  • 19:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Үл үзэгдэгч Стеллс” баримтат кино
  • 21:45
    Цаг агаар
  • 21:50
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 22:15
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:15
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:20
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Ялагдаагүй амьдрал О.Дашбалбар
  • 10:00
    Бизнес цаг
  • 10:10
    Хүмүүс минь амьдрах сайхан
  • 11:30
    Бизнес амжилт
  • 12:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 31,32-р анги
  • 13:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 14:00
    Ард Аюуш МУСК
  • 15:50
    Миний эх орон тоглолт
  • 17:00
    Бизнес цаг
  • 17:10
    Баримтат кино
  • 18:00
    Бизнес амжилт
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Чин ачлал
  • 20:10
    Үндсэн хуулийн 30-н жилийн ойд зориулав
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:20
    Хөхөө гэрлэх дөхлөө МУСК
  • 23:40
    Эфир завсарлага

SPS World

  • 01:00
    PL World №23
  • 01:30
    NBA Action №12
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    High Tops 6
  • 08:30
    NBA Action 3112
  • 09:00
    2021 NBA Season: 76ers vs. Heat Live
  • 11:30
    Stephen Curry: The Art of the 3
  • 12:00
    Marquee Matchup
  • 14:00
    NBA Gametime
  • 15:00
    NBA Gametime
  • 16:00
    NBA Gametime
  • 17:00
    NBA Gametime
  • 18:00
    2021 NBA Season: 76ers vs. Heat Tape
  • 20:00
    NBA Gametime
  • 21:00
    NBA Gametime
  • 22:00
    2021 NBA Season: 76ers vs. Heat Tape

SPS Classic

  • 01:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UСL: Ювентус - Мальмё 6-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лиг: Севийя - Хетафе 20-р тойрог
  • 13:00
    Ла Лигийн тойм №20
  • 14:00
    Ла Лиг: Вийярреал - Атлетико 20-р тойрог
  • 16:00
    UСL: Байерн - Барселона 6-р тойрог
  • 18:00
    Ла Лиг: Гранада - Барселона 20-р тойрог
  • 20:00
    LaLiga ZAP №5
  • 20:20
    Production time
  • 20:30
    UСL: Ман Ютд - Янг Бойс 6-р тойрог
  • 22:30
    LaLiga World №23
  • 23:00
    Аваргуудын лигийн тойм №5

SPS National

  • 01:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA (Шууд): Филадельфиа - Майами 2021-22
  • 11:30
    NBA Action №8
  • 12:00
    Бөх (Шууд): Улсын начин С.Лхагваагийн нэрэмжит барилдаан
  • 20:00
    The Buzzer №13
  • 21:00
    Үндэсний бөхийн тойм #9
  • 21:30
    Production time
  • 21:50
    PL (Шууд): Вест Хэм - Лийдс 22-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 12:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хийц" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 08:00
    UFC Шууд: Каттар-Чиказе
  • 11:00
    UFC 260: Миочич-Нганну 2
  • 13:00
    UFC: Холл-Силва
  • 15:00
    ONE: A New Breed
  • 17:00
    ONE: Big Bang
  • 19:00
    UFC: Каттар-Чиказе
  • 22:00
    WWE Monday raw 1494

Сүлд ТВ

  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:10
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг Жеф Безос /давталт/
  • 09:40
    Азын 10 байр
  • 10:00
    400 сум Уран сайхны кино /давталт/
  • 11:30
    Бренд нэвтрүүлэг Пума
  • 11:50
    Сувд нэвтрүүлэг УДБЭТ-ын гоцлол дуучин Ш.Наранчимэг /давталт/
  • 12:50
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Expert talk нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Сүлд үү Тоо юу? Абу-Даби
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:10
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Азын 10 байр
  • 18:00
    Сүлд үү Тоо юу? Алматы
  • 19:00
    Сонирхогчдын клуб нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Азын 10 байр шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эх дэлхий Туйлаас туйл хүртэл Баримтат кино
  • 22:00
    Миний хорон санаат хойд эцэг Уран сахйны кино
  • 23:30
    Бизнес хөтөч
  • 23:40
    Теле концерт
  • 01:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 08:20
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 23, 24-р анги
  • 09:30
    "Нууцлаг эр" ОАК 73-76-р анги
  • 11:40
    "Тэргэл сар" ОАК 20-22-р анги
  • 14:10
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 5-7-р анги
  • 17:40
    "Эцсээ хүртэл хайрлая" ОАК 25, 26-р анги
  • 19:00
    "Master in the house" шоу нэвтрүүлэг (61 дугаар)
  • 20:30
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 8-р анги
  • 22:00
    "Тэргэл сар" ОАК 23-р анги
  • 23:05
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 8-р анги
  • 00:15
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 01:00
    PL (Шууд): Pre-Game Show №98
  • 01:20
    PL (Шууд): А.Вилла - Ман Ютд 22-р тойрог
  • 03:30
    NBA: Даллас - Мемфис 2021-22
  • 05:30
    PL: Ман Ютд - Волверхэмптон 21-р тойрог
  • 07:30
    NBA: Атланта - Майами 2021-22
  • 09:30
    NBA Action №12
  • 10:00
    NBA (Шууд): Л.А Лэйкерс - Денвер 2021-22
  • 12:30
    PL: Арсенал - Ман Сити 21-р тойрог
  • 14:30
    NBA: Голден Стэйт - Милуоки 2021-22
  • 16:30
    PL: Челси - Ливерпүүл 21-р тойрог
  • 18:30
    NBA Action №13
  • 19:00
    The Buzzer №13
  • 20:00
    NBA Gametime №63
  • 20:30
    PL World №23
  • 21:00
    NBA Action №13
  • 21:30
    PL (Шууд): Pre-Game Show №99
  • 21:50
    PL (Шууд): Ливерпүүл - Брентфорд 22-р тойрог

TM

  • 08:00
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Арван хоёр сар" хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Агаарын бохирдлыг бууруулах арга зам
  • 11:40
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Монголын их үнэмшил" шинэ Үндсэн Хууль батлагдсаны 30 жилийн ойд зориулав
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зу зу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:35
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:50
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг:Тогтвортой хөгжил
  • 19:50
    "Бидний нэг "нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Таны мэдээ мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 35-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:25
    "Энэ бол цэнгэл" Энэтхэгийн УСК 2-р анги

MNB Sport

  • 08:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 08:20
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн наадмын хурдан морины уралдаан
  • 09:00
    Бөхийн хууч
  • 09:30
    Миний мөрөөдөл: Таеквондогийн тамирчин Оюунбатын Батсүлд
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Ханбогд хурд” мастер кросс-2021 /Спорт таны амралтанд/
  • 12:05
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Ө. Хатанболор
  • 12:45
    Оддын замнал: Аргентин хөлбөмбөгчин Эмилиано Сала
  • 13:15
    Спорт-Хобби
  • 13:50
    Монголын спортын-түүх
  • 14:55
    Спортын холбоодын нэгдсэн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн -шууд
  • 19:00
    Бахархал: ОУХМ С. Ган-эрдэнэ
  • 19:30
    Спортын холбоодын нэгдсэн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-шууд
  • 21:00
    Уухай: Монгол улсын даян мэргэн Дондогийн Нямсүрэн
  • 21:30
    Бахархал: Олимпын хүрэл, Дэлхийн хошой хүрэл медальт Г. Отгонцэцэг
  • 22:10
    “Най-Уухай” үндэсний спортын цэнгээнт нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 06:00
    Ярих өнцөг
  • 07:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 08:00
    "Үндсэн хуулийн хичээл" УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 08:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Үндсэн хуулийн хичээл" УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 09:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы баасан гарагийн хуралдаан
  • 14:00
    Ярих өнцөг
  • 15:00
    "Монгол Улсын Үндсэн хуулийн хөгжлийн товчоон" баримтат кино
  • 15:30
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 16:00
    "Монголын их үнэмшил, шинэ үндсэн хуулийн 30 жилд зориулав" баримтат кино
  • 16:50
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 17:00
    "Үндсэн хууль 30 жил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Аргумент хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    УИХ-ын цаг
  • 19:30
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:35
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 19:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Болдын айлчлал нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Хот нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Сэдвийн гүнд сурвалжлага
  • 22:00
    "Үндсэн хуулийн хичээл" УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 22:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Үндсэн хуулийн хичээл" УИХ-ын дарга Г.Занданшатар
  • 23:50
    Мега төслийг дагасан Монголын эдийн засгийн өсөлт нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Төв цэг" аналитик тойм
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Суваг 1

  • 08:00
    Монгол аялгуу
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    "Луужин" хүүхэд танин мэдэхүй
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Монгол нүнжиг /давталт/
  • 11:00
    ЗХЖШ-ын 100 жилийн ойд зориулав
  • 12:00
    ТВ- Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ /шууд/
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 3-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Зөв хооллоё
  • 16:45
    Хошин өнцөг
  • 17:15
    Танайд мод тарья
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Тархи сэрэхүй
  • 19:30
    Монгол нүнжиг /шууд/
  • 20:30
    Түмэнд түгээе
  • 20:45
    Номын нандин сахиус
  • 21:15
    Түмэнд түгээе
  • 21:30
    Хүн чанар
  • 22:15
    Түмэнд түгээе
  • 22:30
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 4-р анги
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 21-р анги
  • 11:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 11:30
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Үерхэл”
  • 12:00
    Баярын мишээл 2021-2022он
  • 14:20
    Хүүхдийн эрх
  • 14:30
    “Аавын хөөрөг” теле зохиомж
  • 15:20
    “Пифагорын түлхүүр” Цэгэээс зураас
  • 15:30
    “Чингүүн” баримтат кино
  • 16:20
    “Ногоон цайтай будааны амт” уран сайхны кино
  • 18:20
    “Язгуур” Үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 18:30
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хайрлаарай” 108 мөргөл
  • 20:00
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 21:00
    Хүүхдийн эрх
  • 21:10
    “Өмнөд тэнгист болсон явдал” олон ангит уран сайхны кино 22-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

TenGer

  • 08:00
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ тойм давталт
  • 08:30
    Ройтерс агентлаг үзүүлж байна
  • 09:00
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 09:30
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 10:00
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 10:30
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 11:00
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 11:30
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 12:00
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 12:30
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 13:00
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 13:30
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 14:00
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 14:30
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 15:00
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 15:30
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 16:00
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 16:30
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 17:00
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 17:30
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 18:00
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 18:30
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 19:00
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 19:30
    Холимог тулаан /ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ/
  • 20:00
    Дойче Велле үзүүлж байна
  • 20:30
    ХОЛБООДЫН НЭГДСЭН УАШТ тойм
  • 21:00
    TenGer TV 2022 онд
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

I/2722:00

Боловсрол ТВ

"Аугаа зуун" ОАК 4.1-р анги

I/2722:45

MovieBox

"Аймшгийн кино 2 (Scary Movie 2)" УСК

I/2722:00

NTV

"Гэрэлт Ертөнц" ОАК 9