МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Шулам” уран сайхны кино төгсгөлийн 16-р анги
  • 08:50
    Хөгжмийн агшин
  • 09:00
    “Дархан хилийн цадиг” Хил хамгаалах байгууллага үүсч хөгжсний 89 жилийн ой, Монголын хилчдийн өдөрт
  • 09:50
    Солонгосын соёлын өдрүүд
  • 10:10
    “Алтан дэвтэр” Уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Өмнөд Солонгосын хэв маяг: “Тайз дэлгэцийн урлаг” баримтат кино
  • 12:00
    Амьдралын загвар
  • 12:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 13:00
    “Морьтой ч болоосой” Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    “Монголын баялаг 330” Говь-Алтай аймаг. Цээл сум
  • 14:40
    “Эрүүл Монгол хүн” Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв
  • 15:00
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:50
    Хөгжмийн агшин
  • 16:00
    “Нээлттэй цонх” хөтөлбөр
  • 17:10
    Би Монгол хүүхэд
  • 17:40
    Дурсамж дүүрэн он жилүүд: Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, Радиогийн нэвтрүүлэгч Ц.Цэцэгээ
  • 18:10
    “Хамтдаа түүчээлсэн 30 жил” БГД-ийн ИТХ-ын 30 жилийн ойн баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Томилолтоос ирлээ
  • 19:00
    “Аяллын тасалбар” / Итали орноор.../
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Асрамжийн газар” уран сайхны кино
  • 23:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Сахиусан тэнгэрийн өгөөш" олон ангит кино /5/
  • 21:45
    “Нүүдэлчин Монгол-2022” наадам - Архангай аймаг
  • 22:50
    Сумо тойм
  • 23:20
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 11:00
    "Аалз" ОАК 4,5,6-р анги
  • 13:30
    "Саятан 7 хоног"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:50
    "УИХ-ын цаг"
  • 15:20
    "Би" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Хотын газрын зураг"
  • 16:50
    "Манцуйтай тамирчин"
  • 17:20
    "Чамд харих гэр бий" ОАК 10-р анги
  • 18:10
    "Тобот" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Аалз" ОАК 7-р анги
  • 21:10
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    "Чамд харих гэр бий" ОАК 11-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    Танд тустай агшин
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:25
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 08:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 4,5-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 12:00
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 12:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:10
    Өнөөдрийн аялал
  • 14:10
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 14:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:25
    Ахмадын баяр 2022
  • 14:45
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 14:55
    Алтан тооно пептид үзүүлж байна
  • 15:05
    UBS телевизийн 30 жилийн ойд
  • 15:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 15:30
    "Саятан 7 хоног" шууд
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Танд тустай агшин
  • 17:10
    "Жаргаж дуулая" тоглолт
  • 17:30
    Хамтдаа түүчээлсэн 30 жил
  • 18:00
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Маш нууц" уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    "Хуанжини" 23,24-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 02:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 02:10
    Завхан аймгийн Отгон сумын 98 жилийн ой - Хоёрдугаар хэсэг
  • 03:40
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:30
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Дорнын зурлага
  • 08:05
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Захиас" МУСК
  • 09:30
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Террор" 2-р бүлгийн 8-р анги /давталт /
  • 12:00
    Анализ тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    "Эрүүл мэндийн цаг" нэвтрүүлэг /Пептит/-давталт
  • 13:30
    "Нүүдэлчин фестиваль 2022" -Хөвсгөл аймаг / давталт/
  • 14:30
    "Төвд архитектурын нууц" баримтат кино
  • 15:10
    "Шимизүгийн цаг" хоолны нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:30
    "Дундговь аймаг" байгуулагдсаны 80 жилийн баяр наадмын нээлт / хүчит бөхийн барилдааны тойм/
  • 18:30
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг / шинэ/
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "After School Club" нэвтрүүлэг / шинэ /
  • 21:10
    "Дотно сэдэв" нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 21:50
    "Террор" 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 22:50
    "Ээжийн дайсан 2" МУСК
  • 00:01
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 01:30
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    "Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    Инээдээр дархлаагаа дэмжье
  • 10:00
    "Нандин эрдэнэ" МУСК
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хао Ланы домог" ОАК 60-р анги
  • 14:00
    "Хао Ланы домог" ОАК 61-р анги
  • 14:40
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 3-р анги
  • 15:40
    "Шударга ёс" СОАК 21,22-р анги
  • 17:00
    "Шударга ёс" СОАК 23,24-р анги
  • 18:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:40
    Улсын их хурлын цаг
  • 19:10
    "Дүүлэн нисэх шонхор" УСК /давталт/
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Барьцаа" УСК
  • 00:00
    "SANJAA SHOW" /давталт/
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Хар сувд-1 ОАК
  • 10:00
    Хар сувд-2 ОАК
  • 11:00
    Медальтан
  • 11:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Сайн байна уу
  • 14:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 15:30
    Монголын баялаг 330
  • 16:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 17:00
    Зууны нууц
  • 17:30
    Хар сувд-3 ОАК
  • 18:30
    Хар сувд-4 ОАК
  • 19:30
    Хар сувд-5 ОАК
  • 20:30
    247 градус МУСК
  • 22:20
    Туршилтын хосууд МУСК
  • 00:10
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:00
    " Үл таних эмэгтэй" МУСК
  • 02:45
    "Хөгтэй аялал" МУСК
  • 03:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    " Хятадын шилдэгүүд" нэвтрүүлэг 3,4
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 35
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 40
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 57-60
  • 08:00
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 08:30
    " Бурхан багш"ОАК 3, 4
  • 11:45
    "Хөнөг " нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 35
  • 12:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 40
  • 12:55
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 57-60
  • 13:35
    Цаг агаар
  • 13:40
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 14:15
    "Мэри ком" УСК
  • 16:20
    Цаг агаар
  • 16:25
    "Пунжоны радио 1" баримтат кино
  • 17:15
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    " Нууцлаг хөргөгчний тулаан" нэвтрүүлэг 2
  • 19:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "River plaza - төслийн танилцуулга"
  • 19:50
    Хүүхдэд ээлтэй "Гарден сити" хотхон
  • 20:05
    " Бурхан багш"ОАК 5
  • 21:05
    "Өнгөрсөн үеийн зочид"ОАК 1
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:45
    " Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    " Бурхан багш"ОАК 6
  • 23:25
    "Сарагосагаас олдсон гар бичмэл 2" УСК

Боловсрол ТВ

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.2-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч " хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:25
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.23-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 09:30
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хааны нулимс" ОАК 15-р анги
  • 11:10
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Running man" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 1-р анги
  • 15:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Найзууд" ОАК 1.23,24-р анги
  • 17:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.24-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 9.10-р анги
  • 19:30
    "Хааны нулимс" ОАК 16-р анги
  • 20:35
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 2-р анги
  • 23:15
    "Найзууд" ОАК 2.1,2-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-47,48,49-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 24,25-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-4-р анги
  • 10:30
    ДВ-"Евромакс" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Загвар
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-50,51,52-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 26,27-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-5-р анги
  • 17:30
    "Хөдөлгүүр" автомашины нэвтрүүлэг 2-2-р дугаар /давталт/
  • 18:30
    Ройтерс: Загвар
  • 19:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 20:00
    "5 Алтан Цагариг" шоу нэвтрүүлэг 2-2-р дугаар
  • 21:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 22:00
    "Парадисо"- Кино нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 01:15
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг дугаар-6
  • 01:45
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлага
  • 06:00
    Уран сайхны кино-"Говийн зэрэглээ"
  • 07:40
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 31-36-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 11,12-р анги
  • 14:15
    Хар хайрцаг
  • 15:15
    "Love Menu" нэвтрүүлэг дугаар-1
  • 16:15
    "Диваажинд хүрэх зам" МУСК
  • 17:45
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг дугаар-1
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Road to ONE Mongolia" шоу нэвтрүүлэг дугаар 1
  • 21:00
    "Хэлгүй жим" МУСК
  • 23:00
    "Өлсгөлөн тулаан:Шогч бялзуухай" УСК 2-р хэсэг
  • 01:15
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг дугаар-7
  • 01:45
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 07:35
    "Дуудлага" ОАК 44-46-р анги
  • 10:30
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Дайлья" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Гэргий" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Саятан долоо хоног" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Харгис нэгэн" УСК
  • 16:30
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 17:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 18:40
    "Хүвь хүний бодит түүхүүд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Галавын үеийн тэжээвэр амьтан" УСК
  • 20:25
    "Нүүдэлчин Монгол" нэвтрүүлэг Завхан
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүгд эсвэл юу ч биш" УСК
  • 23:50
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:55
    "Гайхамшигт амьдрал" ХОАК 6-р анги давталт
  • 08:00
    Single ladies 1 УСК давталт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    Тоглолтын цаг
  • 11:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    "Гайхамшигт амьдрал" ХОАК 7-р анги
  • 14:10
    "Худал хуурмаг" ОАК 4,5-р анги
  • 16:30
    "Амрыг эрье" ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "E-Project" нэвтрүүлэг давталт
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Морьтон монгол" нэвтрүүлэг давталт
  • 20:00
    “Хүнсний аюулгүй байдлын цаг” хүнсний хувьсгал 4
  • 20:25
    “Хүнсний аюулгүй байдлын цаг” хүнсний хувьсгал 5
  • 20:40
    УЛСЫН ИХ ХУРЛААС БАТАЛСАН 36-Р ТОГТООЛ
  • 21:00
    "ХҮНСНИЙ ХУВЬСГАЛД ХҮН БҮР ОРОЛЦОЁ" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 21:20
    "E-Project" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Single ladies 2" УСК
  • 00:20
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:40
    "Байж боломгүй (Impossible)" УСК
  • 03:30
    "Жуки тосгон" ОАК (II.1-р анги)
  • 03:55
    "Маш нууц" МУСК
  • 05:50
    "Маш нууц 2: Байтаг богд" МУСК
  • 07:50
    "Зура" МУСК
  • 10:00
    "Харуй бүрий (The Twilight)" УСК
  • 12:10
    "Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК
  • 14:30
    "Хиртэлт (The Twilight Saga: Eclipse)" УСК
  • 16:45
    "Үүрийн гэгээ-1 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 1)" УСК
  • 18:50
    "Үүрийн гэгээ-2 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 2)" УСК
  • 21:00
    "Дайны охин" аниме (I.11,12-р анги)
  • 22:05
    "Элагийн хөндийд (In The Valley of Elah )" УСК
  • 00:15
    "Труманы шоу (The Truman Show)" УСК
  • 01:55
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Жимсний нинжа хүүхэлдэйн кино 5-10-р анги
  • 09:30
    Z.OE41: Засаж болох дурсамж /Back to the Memories/
  • 10:10
    Z.OE41: Гэрчийн нөлөө /Bystander Effect/
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Нохойг минь авраач 1.1
  • 12:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Сахиусан тэнгэрийн уналт /Angel Has Fallen/ УСК
  • 14:40
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 15:30
    Саятан 7 хоног
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 15-р анги
  • 17:50
    Гэрч ОАК 2-р бүлгий 21,22-р анги
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Гэрч ОАК 2-р бүлгий 23,24-р анги
  • 22:40
    Марк Фэлт /Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House/ УСК
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Захиас" МУСК
  • 10:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Single ladies-1" МУСК
  • 15:00
    "Single ladies-2" МУСК
  • 16:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Анхны харц" МУСК
  • 19:15
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:30
    "TV7 - Тодруулга" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Төрөлхтөн" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Single ladies-3" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Тоглолтын цаг
  • 11:05
    "Сэрүүн хасын нууц" жүжиг
  • 12:10
    "Орхидос" МУСК
  • 13:50
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 13:55
    "Аянгын бороо" жүжиг
  • 16:55
    "Гол мөрөн" баримтат кино
  • 17:55
    Тоглолтын цаг
  • 19:30
    Дэлхийн хотууд
  • 19:35
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 19:40
    Тоглолтын цаг
  • 21:30
    "Урбан фашион" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Орхидос-2" МУСК
  • 00:10
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Эко зөвлөгөө
  • 09:00
    "Амазон " баримтат кино
  • 11:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Баримтат кино
  • 14:00
    Үндэсний сугалаа 19000000
  • 15:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко зөвлөгөө
  • 16:00
    "Аман хуур" МУСК
  • 17:10
    Эко зөвлөгөө
  • 18:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" тоглолт
  • 20:00
    Эко ТВ цоморлог
  • 20:40
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Dr Crandmed " баримтат цуврал 1-р хэсэг
  • 22:00
    "Суварган цэнхэр уулс " МУСК
  • 23:30
    Эко зөвлөгөө
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Миний бяцхан одой морь" IX.5-7
  • 08:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 44
  • 08:45
    "Зуузуугийн найзууд" II.15
  • 09:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.1
  • 09:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 27-28
  • 09:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 14-15
  • 09:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 19-20
  • 09:35
    Learn to Draw - Муурын хотхон 2
  • 09:45
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - A
  • 10:00
    "Миний залуу насны романтик инээдэм" III.10-12
  • 11:35
    "Масамүний өшөө авалт" 1-2
  • 12:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.15-18
  • 13:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" III.25-29
  • 14:05
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 45-46
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" IX.8
  • 15:30
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.24-28
  • 16:35
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" I.14-18
  • 18:00
    Да Винчи - Энэ шинэ бүтээлийг ярьсан бил үү? I.6
  • 18:20
    Булцгар найзууд 2
  • 18:35
    Маамуу - Шүлэгтэй шувуу
  • 18:50
    Маамуу - Танидаг загас
  • 19:00
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" 13-14
  • 20:10
    "Мөнх Тунх" V.3
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" IV.8-12
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 13:20
    Томилолтоос ирлээ: “Завхан аймгийн Алдархаан сумаас бэлтгэв”
  • 13:50
    <<Аяллын тасалбар>> /Герман орноос бэлтгэв/
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    Түүхэн хувьсах хөгжил: “Дарвины аюултай санаа” Баримтат кино 2-р хэсэг
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Томилолтоос ирлээ: <<Цагаан будааны тариалалт Монголд>>

NBA TV SPS

  • 00:00
    Playoff Playback Heat/Sixers Round 2 Game 3
  • 01:00
    Playoff Playback Suns/Mavericks Round 2 Game 3
  • 02:00
    Playoff Playback Celtics/Bucks Round 2 Game 3
  • 03:00
    Playoff Playback Grizzlies/Warriors Round 2 Game 3
  • 04:00
    Playoff Playback Heat/Sixers Round 2 Game 4
  • 05:00
    Playoff Playback Suns/Mavericks Round 2 Game 4
  • 06:00
    Playoff Playback Celtics/Bucks Round 2 Game 4
  • 07:00
    Playoff Playback Grizzlies/Warriors Round 2 Game 4
  • 08:00
    Playoff Playback Sixers/Heat Round 2 Game 5
  • 09:00
    Playoff Playback Mavericks/Suns Round 2 Game 5
  • 10:00
    Playoff Playback Bucks/Celtics Round 2 Game 5
  • 11:00
    Playoff Playback Mavericks/Suns Round 2 Game 2
  • 12:00
    Playoff Playback Heat/Sixers Round 2 Game 3
  • 13:00
    Playoff Playback Suns/Mavericks Round 2 Game 3
  • 14:00
    Playoff Playback Celtics/Bucks Round 2 Game 3
  • 15:00
    Playoff Playback Grizzlies/Warriors Round 2 Game 3
  • 16:00
    Playoff Playback Heat/Sixers Round 2 Game 4
  • 17:00
    Playoff Playback Suns/Mavericks Round 2 Game 4
  • 18:00
    Playoff Playback Celtics/Bucks Round 2 Game 4
  • 19:00
    Playoff Playback Grizzlies/Warriors Round 2 Game 4
  • 20:00
    Playoff Playback Sixers/Heat Round 2 Game 5
  • 21:00
    Playoff Playback Mavericks/Suns Round 2 Game 5
  • 22:00
    Playoff Playback Bucks/Celtics Round 2 Game 5
  • 23:00
    Playoff Playback Heat/Hawks 1st Round Game 4

SPS Global

  • 00:15
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Челси - Зальцбург 2-р тойрог
  • 11:00
    LaLiga Chronicles №5
  • 11:30
    Волейболын ДАШТ: Хүрэл медалийн тоглолт
  • 14:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №2
  • 15:00
    Волейболын ДАШТ: Алтан медалийн тоглолт
  • 18:00
    Football Talk №6
  • 19:30
    LaLiga Show №6
  • 20:00
    LaLiga ZAP №1
  • 20:20
    LaLiga World №6
  • 20:50
    Аваргуудын лигийн тойм №2
  • 21:50
    LaLiga (Шууд) Pre-Game Show №14
  • 22:10
    Ла Лиг (Шууд): Вийярреал - Севийя 6-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Филадельфиа 2021-22
  • 11:00
    LaLiga Show №3
  • 11:30
    Track & Field Weekly #11
  • 12:00
    БӨХ (ШУУД) : Улс аймгийн цолтой бөхчүүдийн барилдаан
  • 20:00
    LaLiga Show №4
  • 20:30
    Production time
  • 20:45
    Serie A (Шууд): Кремонезе - Лацио 7-р тойрог
  • 23:00
    Ла Лигийн тойм №4

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Гоо сайхны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 16:30
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 23:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 04:00
    UFC: Сэндхэген-Сон Прелим (Шууд)
  • 07:00
    UFC: Сэндхэген-Сон (Шууд)
  • 10:00
    UFC 258: Усман-Бурнс
  • 12:30
    UFC 259: Блахович-Адесанья
  • 15:00
    UFC: Холм-Виэйра
  • 17:30
    ONE: Fire & Fury
  • 19:50
    Ла Лиг (Шууд): Бетис - Жирона 6-р тойрог
  • 22:00
    ONE: Reign of Dynasties II

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Ертөнцийн сүйрлийн түүхүүд УСК
  • 09:35
    Бизнес мэдээ
  • 09:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:55
    Дэлхийн дээд амжилтууд
  • 10:10
    Содурлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хийморьтой 20 /шууд/
  • 12:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 4.5-р анги
  • 12:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 4.6-р анги
  • 13:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 4.7-р анги
  • 14:15
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 4.8-р анги
  • 15:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 4.9-р анги
  • 15:45
    Бизнес хөтөч
  • 00:00
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    Эфир завсарласан
  • 15:00
    Дэрэн сумын Цант хайрханы тахилга наадам 2015 он
  • 15:45
    Мориор амилсан малчин заяа нэвтрүүлэг/ МУАУ Х.Барсүрэн/
  • 16:45
    Бизнес хөтөч
  • 17:00
    Хүний заяа хөрөг нэвтрүүлэг / МУГЖ Т.Ариунаа/
  • 19:00
    Азийн өндөр чансаа
  • 19:10
    Бизнес хөтөч
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ сугалаа /шууд/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Дараа УСК
  • 23:15
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хэцүү хайр" ОАК 119, 120-р анги
  • 08:20
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 8, 9, 10-р анги
  • 11:40
    "Нууцлаг М" ОАК 8, 9, 10-р анги
  • 15:20
    "Миний байшин" ОАК 14, 15-р анги
  • 17:40
    "Хэцүү хайр" ОАК 121, 122-р анги
  • 19:00
    "Мастеруудын гэрт" нэвтрүүлэг (49)
  • 20:30
    "Нууцлаг М" ОАК 11-р анги
  • 22:00
    "Миний байшин" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 23:20
    "Нууцлаг М" ОАК 11-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №4
  • 09:30
    UCL: Байерн - Барселона 2-р тойрог
  • 11:30
    Inside Serie A №7
  • 12:00
    UCL: Милан - Динамо З. 2-р тойрог
  • 14:00
    UCL: Реал М. - Лайпциг 2-р тойрог
  • 16:00
    UEL: Арсенал - ПСВ 2-р тойрог
  • 18:00
    Serie A (Шууд): Pre-Game Show №16
  • 18:20
    Serie A (Шууд): Удинезе - Интер 7-р тойрог
  • 20:30
    Serie A (Шууд): Pre-Game Show №17
  • 20:50
    Serie A (Шууд): Монца - Ювентус 7-р тойрог
  • 23:00
    Inside Serie A №6
  • 23:30
    Serie A (Шууд): Pre-Game Show №18
  • 23:50
    Serie A (Шууд): Рома - Аталанта 7-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Movie swing " тоглолт
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Муур дэгдээхэй хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:20
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Моралаш" хүүхдийн кино
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Нэг голын ус" тоглолт СТА Г.Эрдэнэчимэг
  • 16:30
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Global-3000
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "Наадмын зочин" нэвтрүүлэг :Г.Жигжидсүрэн Ардын Жүжигчин. кино найруулагч
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Залуу эмч нар" ОАК 26-р анги
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:35
    "Өндөр ээж" МУСК
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Эрийн хийморь: Увс аймгаас бэлтгэв
  • 08:25
    Бахархал
  • 08:55
    Монголын бүх ард түмний 15 дугаар наадам: Ширээний теннис-шууд
  • 13:00
    Миний мөрөөдөл
  • 13:30
    Оддын замнал
  • 13:55
    Монголын бүх ард түмний 15 дугаар наадам: Ширээний теннис-шууд
  • 19:05
    Бахархал
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Оддын замнал
  • 20:30
    Спорт-Хобби
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    “Скорпион-2022” 4х4 авто машины бартаат замын уралдаан 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг 7 хоногийн тойм
  • 08:30
    Төв цэг дэлхийн тойм
  • 09:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 09:40
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 09:45
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 09:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 15:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 16:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 16:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 17:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Иргэний индэр
  • 17:30
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 18:35
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 18:40
    "Лидер анализ" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 20:00
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Гэргий" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг дугаар-54 /давталт/
  • 22:40
    "Лидер анализ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Алтан намар-2019 давталт
  • 08:37
    Монгол аялгуу
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Харах өнцөг
  • 09:30
    Хошин өнцөг
  • 10:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 5-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Sudoku Mongolia үзүүлж байна
  • 13:40
    Хошин өнцөг
  • 14:00
    “Алтан тооно-Пептид” үзүүлж байна
  • 14:15
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Бизнессийн эрин” ОАК төгсгөлийн анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Tansagaa’s bookclub
  • 17:15
    Алтан намар-2019 давталт
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 6-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Угийн бичиг-удмын сан
  • 19:30
    Танайд мод тарья
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Тархи сэрэхүй
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол эр хүн
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    “Хунгийн сүүлчийн дуу” МУСК
  • 23:30
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/0822:00

Боловсрол ТВ

"Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 7-р анги

X/0822:30

SBN

Зура МУСК

X/0811:25

Боловсрол ТВ

"Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг