МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Хөгжмийн агшин
  • 09:05
    “Асрамжийн газар” уран сайхны кино
  • 10:45
    “Доорий дин дон”
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    УИХ-ын цаг
  • 15:30
    “Нарны жим” ОАУСК 1-р анги
  • 16:15
    Босох тэнхэл
  • 16:45
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:15
    Асуудал шийдэл
  • 17:35
    “Дархан хилийн цадиг” Хил хамгаалах байгуулсны 89 жилийн ой, Монголын хилчдийн өдөрт.
  • 18:15
    Эх орны төлөө
  • 18:45
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 19:05
    “Их урлагийн эзэн зураач” МҮОНТ-ийн зураач Ө.Цэнд-Аюуш
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Нээлттэй хором: “Агаарын бохирдол бууруулах арга” /шууд/
  • 22:10
    “Наоки Ханзава” Японы ОАУСК 1-р анги
  • 23:45
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    "Самрагчин" Монголын уран сайхны кино
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    Судлагдахуун
  • 10:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 10:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 11,12/
  • 11:00
    Саятан долоо хоног
  • 11:00
    Саятан долоо хоног
  • 12:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 13,14/
  • 12:30
    Гоол! Теле сэтгүүл
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 14:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:35
    "Жаргаж дуулъя"
  • 14:40
    "Жаргаж дуулъя"
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    Найргийн тэнгэр - ТЭХИЙН ЗОГСООЛ
  • 17:00
    "Жаргаж дуулъя"
  • 17:05
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:15
    Гоол! Теле сэтгүүл
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 17:40
    Нано бальзам
  • 17:45
    Нано бальзам
  • 17:45
    Нэмэлт цаг
  • 17:55
    "Найрсан дуулъя"
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Эх орны хүүхдүүд" олон ангит кино /11/
  • 18:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:55
    ЦЭГЦЛЭГЧ Түгжрэл: Гадны МООД
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Сайн уу Сайнаа
  • 20:30
    Хөөрхөн Шүд + Юна
  • 20:45
    "Сахиусан тэнгэрийн өгөөш" олон ангит кино /7/
  • 20:45
    "Сахиусан тэнгэрийн өгөөш" олон ангит кино /6/
  • 21:55
    "Жаргаж дуулъя"
  • 21:55
    “Нүүдэлчин Монгол-2022” наадам - Дорнод аймаг
  • 22:25
    Сумо тойм
  • 23:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Сумо тойм
  • 23:30
    Гоол! Теле сэтгүүл
  • 00:00
    UBS завсарлага
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:10
    "Тобот" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Найрсан дуулья"
  • 11:10
    "Аалз" ОАК 7-р анги
  • 12:20
    "Танайд хоноё"
  • 13:30
    "Саятан 7 хоног"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:50
    "Ухаарал ирэхүй"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Жаргаж дуулья"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:20
    "Чамд харих гэр бий" ОАК 11-р анги
  • 17:10
    "Тобот" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Бизнес тайм"
  • 18:45
    "Зуун наст"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Аалз" ОАК 8-р анги
  • 21:10
    "60 секунд"
  • 21:20
    "Гуанз"
  • 22:10
    "Хөгжөөн дэмжигчид" ОАК 1-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Монгол зурхай
  • 07:15
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 08:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 08:50
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:50
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 11:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 12:10
    Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Ахмадын баяр 2022
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Алтан тооно пептид үзүүлж байна
  • 13:30
    Говьсүмбэр аймгийн наадам 2022 - нэгдүгээр хэсэг
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 15:30
    "Саятан 7 хоног" шууд
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "Жаргаж дуулая" тоглолт
  • 17:25
    Танд тустай агшин
  • 17:30
    "Рийч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ахмадын баяр 2022
  • 18:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    "Жаргаж дуулая" тоглолт
  • 18:50
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Чин сэтгэл" 1-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 23:40
    Говьсүмбэр аймгийн наадам 2022 - нэгдүгээр хэсэг
  • 01:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр / давталт /
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Дэлхий хэрхэн бүтсэн бэ? Баримтат кино / 6-р анги /
  • 10:00
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг /Дорнод Халхгол сум/
  • 10:40
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Тоо юу, сүлд үү? -Герман "Рейний хөндий " /шинэ /
  • 12:00
    "Террор" 2-р бүлгийн 9-р анги /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Эрдэмт хүн улсын баялаг" нэвтрүүлэг / давталт/
  • 14:00
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг / Монгол гэр /
  • 14:10
    "Мөрөөдөл биелэдэг юм" нэвтрүүлэг / давталт/
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" 1-р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг /дугаар 7 /
  • 21:30
    "Террор" 2-р бүлгийн /Төгсгөлийн 10-р анги /
  • 22:45
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг /Дорнод Дашбалбар сум/
  • 23:25
    Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Хамгаалагч арслан" Хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 10:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 21-р анги
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Жаргаж дуулья" тоглолт
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 19-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 61-р анги /давталт/
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 4-р анги
  • 19:05
    "Хамгаалагч арслан" Хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 22-р анги
  • 21:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 62-р анги
  • 22:30
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 4-р анги /давталт/
  • 23:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Миний очих дуртай газар
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хар сувд-5 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна уу
  • 16:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000- шууд
  • 21:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хар сувд-6 ОАК
  • 22:30
    11.22.63 -7 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:20
    " Чи минийх" жүжиг
  • 03:15
    " Тайгын дууч" баримтат кино
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    " Хятадын шилдэгүүд" нэвтрүүлэг 3,4
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 36
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 41
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 61-64
  • 08:00
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 21-25
  • 08:30
    " Бурхан багш"ОАК 5,6
  • 10:05
    " Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Цаг агаар
  • 10:45
    " Хамтрагч" ОАК 14
  • 11:30
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 36
  • 11:50
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 21-25
  • 12:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 63-64
  • 12:45
    Цаг агаар
  • 12:50
    " Их үйлс" ОАК 12
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    " К ПОП АЯЛАЛ 2022"
  • 15:25
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 36
  • 15:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 41
  • 15:55
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 61-64
  • 16:40
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 21-25
  • 17:15
    Олон улсын мэдээ
  • 17:40
    " Их үйлс" ОАК 13
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    " Бурхан багш"ОАК 7
  • 21:10
    "Чиг шугам" ярилцлага
  • 21:45
    МООД: Түгжрэл
  • 22:20
    " Бурхан багш"ОАК 7
  • 23:25
    Олон улсын мэдээ
  • 23:45
    " Хамтрагч" ОАК 14

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.3-р анги
  • 07:25
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 07:55
    Үлгэрийн цаг
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.24-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 09:25
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Хааны нулимс" ОАК 16-р анги
  • 11:05
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 5-р анги
  • 13:10
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй:№20)
  • 14:30
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Орчуулга:№20)
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Үгсийн сан:№20)
  • 15:10
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №1,2)
  • 15:35
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Найзууд" ОАК 2.1,2-р анги
  • 17:00
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.25-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 9.11-р анги
  • 19:30
    "Хааны нулимс" ОАК 17-р анги
  • 20:40
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүмүүн бичиг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 6-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 2.3,4-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-4,5,6-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 30,31-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-7-р анги
  • 10:30
    Ройтерс: Загвар
  • 11:00
    ДВ-"Маргаашийн өнөөдөр" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-4,5,6-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 30,31-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-7-р анги
  • 17:25
    "5 Алтан Цагариг" шоу нэвтрүүлэг 2-3-р дугаар /давталт/
  • 18:35
    "Олег" Инээдмийн цуврал 5-р анги
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    ДВ-"Евромакс" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 20:30
    Ройтерс: Загвар
  • 21:00
    "Хатны нууц" СОАК 8-р анги
  • 22:30
    ДВ-"Урлаг 21" Нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Олег" Инээдмийн цуврал 5-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    Уул уурхайн долоо хоног 2022:Нээлтийн ажиллагаа
  • 11:35
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Хар хайрцаг
  • 13:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:15
    "Дутагдалтай хүмүүс" СОАК 11-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 1-р анги
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хатны гэр" СОАК 6-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    Нүүдэл шийдэл:Цементийн үнийн өсөлт
  • 22:00
    "Хавай 5:0" АОАК 9-р бүлэг 6-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    Нүүдэл шийдэл:Цементийн үнийн өсөлт
  • 00:30
    "Хавай 5:0" АОАК 9-р бүлэг 6-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг дугаар-8
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    "Эсрэг тэсрэг байдал" баримтат кино
  • 10:00
    "Галавын үеийн тэжээвэр амьтан" УСК
  • 11:20
    Бизнес толь
  • 11:35
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Саятан долоо хоног" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Бүгд эсвэл юу ч биш" УСК
  • 16:10
    "Нүүдэлчин Монгол" нэвтрүүлэг Завхан
  • 16:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 18:10
    "Дуудлага" ОАК 52-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 22:00
    "Төгс төлөвлөгөө" УСК
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    "Дуудлага" ОАК 52-р анги
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:55
    "Гайхамшигт амьдрал" ХОАК 7-р анги давталт
  • 08:00
    "Ганц дайчин" УСК давталт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    “Хүнсний аюулгүй байдлын цаг” хүнсний хувьсгал 1
  • 11:30
    "НАМРЫН НОГООН ӨДРҮҮД-ҮНДЭСНИЙ ҮЙЛДВЭРЛЭЛ 2022" нэгдсэн арга хэмжээ
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Худал хуурмаг" ОАК 5-р анги давталт
  • 15:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин Б.Одбаяр
  • 18:35
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Худал хуурмаг" ОАК 6-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "ХҮНСНИЙ ХУВЬСГАЛД ХҮН БҮР ОРОЛЦОЁ" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 21:55
    "Монголчууд" өв соёлын цаг
  • 22:30
    "Тушаал буурсан нь" УСК
  • 00:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:00
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:00
    "Зура" МУСК
  • 09:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Маш нууц 2: Байтаг богд" МУСК
  • 11:55
    "Терминал (The Terminal)" УСК
  • 14:10
    "Харуй бүрий (The Twilight)" УСК
  • 16:20
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.35-р анги)
  • 19:30
    "Жуки тосгон" ОАК (II.3,4-р анги)
  • 20:40
    "Трансформерс (Transformers)" УСК
  • 23:25
    "Амь өрссөн тоглоом (Man on a Ledge)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Жимсний нинжа хүүхэлдэйн кино 1,2,3-р анги
  • 08:40
    Зууны 100 эмэгтэй - Д.Дэмбэрэл Гавьяат тамирчин
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 30-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Ахмадын баяр 2022
  • 10:40
    Монгол банхар, Хамгаалалтын хашаа хөтөлбөр WWF-Mongolia
  • 11:00
    Z.OE41: Гэрчийн нөлөө /Bystander Effect/
  • 11:50
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 12:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 15-р анги
  • 12:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Марк Фэлт /Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House/ УСК
  • 14:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 25-р анги
  • 15:30
    Саятан 7 хоног
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Кат ба Кит хүүхэлдэйн кино 41,42-р анги
  • 17:30
    Жимсний нинжа хүүхэлдэйн кино 4,5-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 31-р анги
  • 18:50
    Ахмадын баяр 2022
  • 19:10
    Зууны 100 эмэгтэй - Ч.Долгор Ардын эмч
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 16-р анги
  • 21:30
    Марс дээрх амьдрал ОАК 1-р анги
  • 22:45
    Гэрч ОАК 2-р бүлгий 26-р анги
  • 23:45
    Амьдралын хүндрэлүүд /Lost together/ УСК
  • 01:15
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Single ladies-3" МУСК
  • 10:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 15:00
    "100 ЧУХАЛ СЭДЭВ МОНГОЛ СОЁЛ - МОНГОЛЫН БАЯЛАГ"
  • 16:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амны хөндийн эрүүл мэнд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "TV7 - Тодруулга" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Орхидос-2" МУСК
  • 09:40
    "Саруул Монгол 4" дугаар 1
  • 10:10
    Тоглолтын цаг
  • 11:40
    Залуу Лидер
  • 12:15
    Кино миний амьдралд
  • 12:35
    Тоглолтын цаг
  • 14:50
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цэнхэр гариг
  • 15:50
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Кино миний амьдралд
  • 16:20
    Тоглолтын цаг
  • 19:20
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Баримтат кино
  • 20:40
    Кино миний амьдралд
  • 21:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 22:40
    Эфир завсарлав

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко зөвлөгөө
  • 14:00
    Үндэсний сугалаа 19000000
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Mалайз Азийн хадгалагдсан хот " баримтат кино
  • 20:40
    "Эко зөвлөгөө
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    " Гарын таван хуруу " MУСК
  • 23:35
    Эко зөвлөгөө
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 47
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" I.2
  • 07:35
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.27-28
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.19-20
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 23-24
  • 09:10
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 17-18
  • 09:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 29-30
  • 09:25
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.2
  • 09:35
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 4
  • 09:50
    Learn to Draw - Урлагийн ертөнц 1-2
  • 10:00
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 19
  • 10:30
    "Тандермэний гэр бүл" IV.11-12
  • 11:30
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" 14
  • 12:00
    Да Винчи - Энэ шинэ бүтээлийг би ярьсан бил үү? I.9
  • 12:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.9
  • 12:30
    Маамуу - Түргэн уур
  • 12:45
    Маамуу - Ээжийн хайр
  • 13:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.27-28
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.21-22
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" III.37-40
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" IX.11-12
  • 16:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.2
  • 16:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 31-32
  • 16:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 19-20
  • 16:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 23-24
  • 16:35
    Learn to Draw - Муурын хотхон 3
  • 16:45
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - C
  • 17:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.29-30
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 48
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" I.3
  • 18:00
    Да Винчи - Энэ шинэ бүтээлийг ярьсан бил үү? I.11
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.11
  • 18:30
    Маамуу - Үгэн наадгай
  • 18:50
    Маамуу - Анхны цэцэрлэг
  • 19:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" I.19-20
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" 15
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" IV.13-14
  • 22:00
    "Масамүны өшөө авалт" 3-4
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Орон нутгийн мэдээ /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    Явлаа, ирлээ: Зураач, Соёлын элч Н.Ганхуяг
  • 10:50
    “Мөр” баримтат цуврал
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Дэлхийн эдийн засгийн тулаан” Үзэл бодлын зөрчил Баримтат кино 2-р хэсэг
  • 14:00
    “Эрүүл Монгол хүн” Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв /давталт/
  • 14:20
    Цаг агаар
  • 14:30
    Эх орны төлөө /давталт/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Гэрлийн гайхамшиг 1-р хэсэг
  • 17:50
    Зураглал
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Sendly-IPO танилцуулга /давталт/
  • 18:50
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    Эрүүл Монгол Хүн /Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв/
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, Ирлээ: Тэмүүлэл хүмүүнлэгийн холбоо НҮТББ-ын тэргүүн Ж.Мөрөндэлгэр
  • 21:00
    Асуудал шийдэл
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 08:30
    Сэрэлт МУСК
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Бизнес цаг
  • 11:40
    Монголын сайхан орноор
  • 13:00
    Дархлаа кино контент
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Ганжуур, данжуур их хөлгөн судар
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Монголын сайхан орноор
  • 18:00
    Монголоо санасан сэтгэл тоглолт 1-р хэсэг
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Дурлалын сум МУСК
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Топ сугалаа
  • 23:30
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    Playoff Playback Warriors/Nuggets 1st Round Game 4
  • 01:00
    Playoff Playback Suns/Pelicans 1st Round Game 4
  • 02:00
    Playoff Playback Bucks/Bulls 1st Round Game 4
  • 03:00
    Playoff Playback Celtics/Nets 1st Round Game 4
  • 04:00
    WNBA (Шууд): Финал Коннектикут - Коннектикут тоглолт №4
  • 06:00
    NBA: Майами - Вашингтон 2021-22
  • 08:00
    NBA: Финикс - Чикаго 2021-22
  • 10:00
    NBA: Л.А Клипперс - Мемфис 2021-22
  • 12:00
    Playoff Playback Warriors/Nuggets 1st Round Game 4
  • 13:00
    Playoff Playback Suns/Pelicans 1st Round Game 4
  • 14:00
    Playoff Playback Bucks/Bulls 1st Round Game 4
  • 15:00
    Playoff Playback Celtics/Nets 1st Round Game 4
  • 16:00
    Playoff Playback Raptors/Sixers 1st Round Game 5
  • 17:00
    NBA: Милуоки - Л.А Лэйкерс 2021-22
  • 19:00
    30 Баг 30 Өдөрт - Дугаар №1
  • 19:30
    NBA Talk №34
  • 21:00
    WNBA: Финал Коннектикут - Коннектикут тоглолт №4
  • 23:00
    Playoff Playback Warriors/Grizzlies Round 2 Game 5

SPS National

  • 00:00
    Production time
  • 00:20
    Ла Лиг (Шууд): Сосьедад - Эспаньол 6-р тойрог
  • 02:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Волейболын ДАШТ: Итали - Словени 1/2 Шигшээ
  • 11:30
    Бөх: "Бүрэн Монгол" төслийн нэрэмжит барилдаан
  • 14:30
    UCL: Байерн - Барселона 2-р тойрог
  • 16:30
    WA Diamond League Paris
  • 18:30
    Үндэсний бөхийн тойм №1
  • 19:00
    SPS news Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    LaLiga World №2
  • 20:00
    Undefeated
  • 21:30
    Zulaa's challenge №1
  • 22:00
    Аваргуудын лигийн тойм №2
  • 23:00
    LaLiga Show №6
  • 23:30
    SPS news Мэдээллийн хөтөлбөр

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    " Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Production Time
  • 00:20
    Ла Лиг (Шууд): Бетис - Жирона 6-р тойрог
  • 02:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    It's Time #14
  • 09:30
    ONE: Unbreakable II
  • 11:00
    ONE: Inside the Matrix IV
  • 12:30
    ONE 160: Ок-Лий 2 Тойм
  • 13:00
    WWE Raw 1529
  • 15:00
    UFC: Блахович-Ракич
  • 17:00
    UFC: Сэндхэген-Сон Прелим
  • 20:00
    ONE FN1: Мораес-Жонсон 2 Тойм
  • 20:30
    ONE Weekly #37
  • 21:00
    UFC: Сэндхэген-Сон

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Дараа УСК
  • 09:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    Хийморьтой 20 /шууд/
  • 12:00
    Содурлан хүүхдэд зориулсан цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Зураглал
  • 12:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг /шууд/
  • 13:30
    Торгоны зам ба монголчууд нэвтрүүлэг /Дунхуан/
  • 14:05
    Таван эрдэнийн орон теле концерт
  • 14:40
    Бизнес хөтөч
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цэнхэрмандал сумын Нугаар хайрхан уулын тахилга наадам
  • 15:55
    Нарны домог бүжгэн жүжиг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Эх дэлхий-Элсэн цөл баримтат кино
  • 19:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:25
    Азийн өндөр чансаа
  • 19:30
    Топ сугалаа /шууд/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:35
    Сүлд үү Тоо юу? нэвтрүүлэг /Сиэтл/
  • 22:20
    +19 нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 4.10-р анги
  • 23:35
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг" ОАК 1, 2-р анги
  • 09:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:25
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" анхан шат № 14
  • 09:45
    "Хэцүү хайр" ОАК 121, 122-р анги
  • 11:00
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 36
  • 12:00
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 10-р анги
  • 13:15
    "Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт" № 41, 42
  • 13:30
    "Нууцлаг М" ОАК 11-р анги
  • 14:45
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг 404" ОАК 3, 4-р анги
  • 16:25
    "Миний байшин" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 17:40
    "Хэцүү хайр" ОАК 123, 124-р анги
  • 19:00
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 11-р анги
  • 20:30
    "Нууцлаг М" ОАК төгсгөлийн 12-р анги
  • 22:00
    "Хожуу учрал" ОАК 1-р анги
  • 23:20
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 11-р анги
  • 00:30
    "Нууцлаг М" ОАК төгсгөлийн 12-р анги

SPS Prime

  • 02:00
    Inside Serie A №4
  • 02:30
    Serie A (Шууд): Милан - Наполи 7-р тойрог
  • 04:45
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    "Сери А"-гийн тойм №6
  • 09:30
    Serie A: Кремонезе - Лацио 7-р тойрог
  • 11:30
    LaLiga Chronicles №5
  • 12:00
    Serie A: Удинезе - Интер 7-р тойрог
  • 14:00
    Inside Serie A №7
  • 14:30
    Serie A: Монца - Ювентус 7-р тойрог
  • 16:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №4
  • 17:00
    Serie A: Рома - Аталанта 7-р тойрог
  • 19:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №2
  • 20:00
    Serie A: Милан - Наполи 7-р тойрог
  • 22:00
    Serie A: Эмполи - Рома 6-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Монгол бөхийн аваргууд" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Фермийн хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг:Мьянмар улс-Мандалай хот, Чулууны зах
  • 10:40
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:50
    Үлгэрийн ертөнц
  • 10:55
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Ес давсан заан" баримтат кино
  • 11:10
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Шагайн тойром" баримтат кино
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Моралаш" хүүхдийн кино
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:00
    "Өнөр бүл" МУСК
  • 15:20
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг: Германд үйлдвэрлэв
  • 19:00
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Гайхамшигт морь"баримтат кино
  • 19:40
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин "нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:10
    Нэгдүгээрт Эрүүл Мэнд: Б.Жүгдэржав ХӨСҮТ-ийн ДОХ/ БЗДХ-ын Эмчилгээ, тусламж үйлчилгээний тасгийн эрхлэгч АУ-ны доктор
  • 21:20
    "Залуу эмч нар" ОАК 27-р анги
  • 21:50
    "Залуу эмч нар" ОАК 29-р анги
  • 22:10
    Зарын цаг
  • 22:15
    "Эцэг" Энэтхэгийн УСК
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:45
    "Их замын эхэнд" МУСК 1-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлана
  • 00:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Эрийн хийморь: Сүхбаатар аймгийн Дарьганга сумын уяач, аймгийн алдарт уяач М. Амгалан
  • 07:30
    Монголын спортын түүх
  • 07:55
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал 8-р хэсэг
  • 08:25
    Миний мөрөөдөл
  • 08:55
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Амгаа
  • 08:55
    Монголын бүх ард түмний 15 дугаар наадам: Сагсан бөмбөг-шууд
  • 09:20
    Миний мөрөөдөл
  • 09:55
    Адуучин: Өвөрхангай аймгийн Баян-Өндөр сумаас бэлтгэв
  • 10:55
    Волейболын клубуудын “Hobby CUP” тэмцээн Хүрэл медалийн төлөөх тоглолт эмэгтэй
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Боксын 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ-ий тойм 1-р хэсэг
  • 13:00
    Бахархал
  • 13:40
    Дасгалын цаг
  • 13:55
    Монголын бүх ард түмний 15 дугаар наадам: Сагсан бөмбөг-шууд
  • 15:55
    Монголын бүх ард түмний 15 дугаар наадмын хаалтын ажиллагаа-шууд
  • 18:00
    Бахархал
  • 18:30
    Бөхийн хууч
  • 19:00
    Эрийн хийморь
  • 19:05
    Миний мөрөөдөл
  • 19:35
    Зочны ярилцлага
  • 19:55
    Монголын спортын түүх
  • 20:00
    “Аваргууд мастер кросс” уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх: Монголын волейболын тамирчид цуврал 9-р хэсэг
  • 21:15
    “Айраг наадам-2022” Булган аймгаас бэлтгэв
  • 22:00
    “Скорпион-2022” 4х4 авто машины
  • 22:15
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Өргөн сумаас бэлтгэв
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг 7 хоногийн тойм
  • 08:30
    Төв цэг дэлхийн тойм
  • 09:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 15:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 15:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 17:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 17:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 18:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 21:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 08:30
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Тархи сэрэхүй
  • 09:30
    Алтан намар-2019 давталт
  • 10:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 6-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Монгол эр хүн
  • 11:30
    Таны мэдлэгт
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Танайд мод тарья
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 16:45
    Түмэнд түгээе
  • 17:00
    Алтан намар-2019 давталт
  • 17:25
    Хошин өнцөг
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 7-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Удам дагасан Монгол малчин
  • 19:41
    ТВ-Галерей
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Харах өнцөг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Надтай үлдээч" ОАК 1-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/0822:00

Боловсрол ТВ

"Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 7-р анги

X/0822:30

SBN

Зура МУСК

X/0811:25

Боловсрол ТВ

"Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг