МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Хөгжмийн агшин
  • 09:05
    “Наоки Ханзава” Японы ОАУСК 1-р анги
  • 10:40
    “Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Нарны жим” ОАУСК 2-р анги
  • 15:40
    Эх орны төлөө
  • 16:10
    Хөгжмийн агшин
  • 16:20
    Дурсамж дүүрэн он жилүүд: Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, Радиогийн нэвтрүүлэгч Ц.Цэцэгээ
  • 16:50
    Нээлттэй хором: “Агаарын бохирдол бууруулах арга” /давталт/
  • 17:50
    Хөгжмийн агшин
  • 18:00
    “Алтан дэвтэр” уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Онцгой дуудлага
  • 19:00
    Хүнсний аюулгүй байдал: “Хүнсний хувьсал”
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    Эх өв: “Өлгий нутаг” 3-р хэсэг
  • 22:20
    “Наоки Ханзава” Японы ОАУСК 2-р анги
  • 23:10
    Алтан сан хөмрөг: Нүүдэлчдийн өв, соёл “Шагайн наадгай”
  • 23:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    Хөөрхөн Шүд + Юна
  • 10:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 10:40
    "Найрсан дуулъя"
  • 11:00
    Саятан долоо хоног
  • 12:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 15,16/
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 14:35
    "Жаргаж дуулъя"
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    “Нүүдэлчин Монгол-2022” наадам - Архангай аймаг
  • 18:10
    Нано бальзам
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Эх орны хүүхдүүд" олон ангит кино /12/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Шийдэл 45
  • 20:55
    "Сахиусан тэнгэрийн өгөөш" олон ангит кино /8/
  • 22:05
    "Найрсан дуулъя"
  • 22:30
    Сумо тойм
  • 23:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:10
    "Тобот" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Найрсан дуулья"
  • 11:10
    "Аалз" ОАК 8-р анги
  • 12:20
    "Гуанз"
  • 13:30
    "Саятан 7 хоног"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:50
    "60 секунд"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Жаргаж дуулья"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:20
    "Хөгжөөн дэмжигчид" ОАК 1-р анги
  • 17:10
    "Тобот" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Бизнес тайм"
  • 18:45
    "Зуун наст"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цөөвөр чоно" ОАК 1-р анги
  • 21:10
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "Хөгжөөн дэмжигчид" ОАК 2-р анги
  • 23:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:25
    "Чин сэтгэл" 1-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:50
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:00
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 12:10
    Ахмадын баяр 2022
  • 12:30
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 12:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:40
    "Жаргаж дуулая" тоглолт
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Алтан тооно пептид үзүүлж байна
  • 13:30
    Говьсүмбэр аймгийн наадам 2022 - хоёрдугаар хэсэг
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 15:30
    "Саятан 7 хоног" шууд
  • 16:55
    "Рийч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Ахмадын баяр 2022
  • 17:45
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "Жаргаж дуулая" тоглолт
  • 18:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:15
    УИХ-ын цаг
  • 18:45
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Чин сэтгэл" 2-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 23:40
    Говьсүмбэр аймгийн наадам 2022 - хоёрдугаар хэсэг
  • 01:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт /
  • 08:30
    Дорнын зурлага
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Дэлхий хэрхэн бүтсэн бэ? Баримтат кино / 7-р анги /
  • 10:00
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг /Дорнод аймаг Булган сум/
  • 10:40
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Тоо юу,сүлд үү? -"Алтан уул Лас Медулас" /шинэ /
  • 12:00
    "Террор" 2-р бүлгийн /Төгсгөлийн 10-р анги / давталт
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Оролцъё, Төлөөлье жендэрийн эрх тэгш байдал" удирдах ажилтны хэлэлцүүлэг
  • 14:20
    "Өв соёлын товчоон" нэвтрүүлэг /Эсгий урлал/
  • 14:30
    "АХА" цэнгээнт нэвтрүүлэг / давталт/
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" 2-р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг /дугаар 8 /
  • 21:30
    "Сүнстэй тулалдагч" 1-р анги
  • 22:45
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг /Дорнод Матад сум /
  • 23:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Хамгаалагч арслан" Хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 10:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 22-р анги
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Жаргаж дуулья" тоглолт
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 20-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хао Ланы домог" ОАК 62-р анги /давталт/
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 5-р анги
  • 19:05
    "Хамгаалагч арслан" Хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "ArtGer" үзүүлж байна
  • 21:30
    "Пентхаус" ОАК S1 1-р анги
  • 23:10
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 5-р анги /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Нахиа
  • 09:30
    Миний очих дуртай газар
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Эсгий туургатан нэвтрүүлэг-7
  • 11:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хар сувд-6 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна уу
  • 16:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 17:00
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    11.22.63 -8 ОАК
  • 19:30
    Үүргэвчтэй аялал: Перу
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хар сувд-7 ОАК
  • 22:30
    11.22.63 -8 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:35
    Мэдээ
  • 01:25
    "Их үйлс" ОАК 13
  • 02:30
    "Батхүлэг" баримтат кино
  • 03:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 37
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 42
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 65-68
  • 08:00
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 1-5
  • 08:30
    " Бурхан багш"ОАК 7,8
  • 10:05
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Цаг агаар
  • 10:45
    "Хамтрагч" ОАК 15
  • 11:30
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 37
  • 11:50
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 1-5
  • 12:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 67-68
  • 12:45
    Цаг агаар
  • 12:50
    "Их үйлс" ОАК 13
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Нууцлаг хөргөгчний тулаан" нэвтрүүлэг 2
  • 15:35
    " К ПОП АЯЛАЛ 2022"
  • 16:20
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 1-5
  • 16:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 67-68
  • 17:15
    Олон улсын мэдээ
  • 17:35
    Цаг агаар
  • 17:40
    "Их үйлс" ОАК 14
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    " Бурхан багш"ОАК 9
  • 21:10
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 22:50
    " Бурхан багш"ОАК 10
  • 23:55
    Олон улсын мэдээ
  • 00:15
    "Хамтрагч" ОАК 15

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.4-р анги
  • 07:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үлгэрийн цаг
  • 08:15
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.25-р анги
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 09:30
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хааны нулимс" ОАК 17-р анги
  • 11:05
    "Movie guide" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 6-р анги
  • 13:00
    "Хүмүүн бичиг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй:№21)
  • 14:30
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Орчуулга:№21)
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Үгсийн сан:№21)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Анхан шат №57,58)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Найзууд" ОАК 2.3,4-р анги
  • 17:00
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.26-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.9,10-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 9.12-р анги
  • 19:30
    "Хааны нулимс" ОАК 18-р анги
  • 20:35
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 7-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 2.5,6-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-7,8,9-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 32,33-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-8-р анги
  • 10:30
    "Хатны нууц" СОАК 8-р анги /давталт/
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-7,8,9-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 32,33-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-8-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Загвар
  • 18:30
    "Олег" Инээдмийн цуврал 6-р анги
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Эни Жаки Мастеркласс" загварын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хатны нууц" СОАК 9-р анги
  • 22:30
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" Нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Олег" Инээдмийн цуврал 6-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    Уул уурхайн долоо хоног 2022:Өдрийн тойм
  • 10:30
    "Хатны гэр" СОАК 6-р анги
  • 11:40
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 70-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Нүүдэл шийдэл:Цементийн үнийн өсөлт
  • 13:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:15
    "Дутагдалтай хүмүүс" СОАК 12-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 2-р анги
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хатны гэр" СОАК 7-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Танайхаар ORI" нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 21:25
    "Жаргалтай бяцхан ферм" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 22:00
    "Хавай 5:0" АОАК 9-р бүлэг 7-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Танайхаар ORI" нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 23:55
    "Жаргалтай бяцхан ферм" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 00:30
    "Хавай 5:0" АОАК 9-р бүлэг 7-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг дугаар-9
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Дайлья" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дуудлага" ОАК 52-р анги
  • 10:50
    Бизнес толь
  • 11:05
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 12:35
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Саятан долоо хоног" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Төгс төлөвлөгөө" УСК
  • 16:25
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Дуудлага" ОАК 53-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хүвь хүний бодит түүхүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ар хударга" МУСК
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    "Дуудлага" ОАК 53-р анги
  • 02:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Гайхамшигт амьдрал" ХОАК 8-р анги давталт
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Тушаал буурсан нь" УСК давталт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    Тоглолтын цаг
  • 11:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    "Гайхамшигт амьдрал" ХОАК 8-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Худал хуурмаг" ОАК 6-р анги давталт
  • 15:30
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин Б.Одбаяр
  • 18:35
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Худал хуурмаг" ОАК 7-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "ХҮНСНИЙ ХУВЬСГАЛД ХҮН БҮР ОРОЛЦОЁ" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 21:50
    "Монголчууд" өв соёлын цаг
  • 22:20
    “Хүнсний аюулгүй байдлын цаг” хүнсний хувьсгал 2
  • 22:30
    "Улаан хувцастай охин" УСК
  • 00:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:10
    "Өөрчлөлтийн зам (Revolutionary Road)" УСК
  • 03:05
    "Эх орончдын өдөр (Patriots Day)" УСК
  • 05:05
    "247 градус" МУСК
  • 06:35
    "Маш нууц" МУСК
  • 08:30
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.35-р анги)
  • 09:25
    "Жуки тосгон" ОАК (II.3,4-р анги)
  • 10:20
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 12:20
    "Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК
  • 14:35
    "Труманы шоу (The Truman Show)" УСК
  • 16:30
    "Миний нууц" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.36-р анги)
  • 19:30
    "Жуки тосгон" ОАК (II.5,6-р анги)
  • 20:40
    "Трансформерс: Фоллины өшөө авалт (Transformers: Revenge of the Fallen)" УСК
  • 23:30
    "Зугтахад 3 хоногт (Next Three Days)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Жимсний нинжа хүүхэлдэйн кино 4,5-р анги
  • 08:30
    Кат ба Кит хүүхэлдэйн кино 41,42-р анги
  • 08:45
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 31-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Ахмадын баяр 2022
  • 10:40
    Зууны 100 эмэгтэй - Ч.Долгор Ардын эмч
  • 11:00
    Марс дээрх амьдрал ОАК 1-р анги
  • 12:15
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 16-р анги
  • 12:45
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Амьдралын хүндрэлүүд /Lost together/ УСК
  • 14:30
    Гэрч ОАК 2-р бүлгий 26-р анги
  • 15:30
    Саятан 7 хоног
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Кат ба Кит хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 17:30
    Жимсний нинжа хүүхэлдэйн кино 6,7-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 32-р анги
  • 18:50
    Ахмадын баяр 2022
  • 19:10
    Зууны 100 эмэгтэй - Д.Пагмадулам
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 17-р анги
  • 21:30
    Марс дээрх амьдрал ОАК 2-р анги
  • 22:45
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 27-р анги
  • 23:45
    Хамгийн сайхан өдөр /The very best day/ УСК
  • 01:35
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Ах дүү гурав" МУСК
  • 10:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Худалч залуу" МУСК
  • 15:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Good Soil" үзүүлж байна
  • 16:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амны хөндийн эрүүл мэнд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "TV7 - Тодруулга" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 21:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цэнхэр гариг
  • 09:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 10:40
    Тоглолтын цаг
  • 13:50
    Баримтат кино
  • 15:00
    Залуу Лидер
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:50
    Йогачны гэрт подкаст
  • 17:40
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Цэнхэр гариг
  • 18:45
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Аялгуут найраг
  • 19:00
    Тоглолтын цаг
  • 19:30
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Кино миний амьдралд
  • 20:50
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 22:40
    Эфир завсарлав

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко зөвлөгөө
  • 14:00
    Үндэсний сугалаа 19000000
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко зөвлөгөө
  • 16:00
    "Ирээдүйн хот-Петра " баримтат кино
  • 17:00
    Эко ТВ цоморлог
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдйин цаг
  • 19:00
    Ухаалаг сонголт
  • 19:30
    Эко зөвлөгөө
  • 20:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Ардын элч" МУСК
  • 00:00
    Эко зөвлөгөө
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 48
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" I.3
  • 07:35
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.29-30
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.21-22
  • 09:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.2
  • 09:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 31-32
  • 09:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 19-20
  • 09:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 23-24
  • 09:35
    Learn to Draw - Муурын хотхон 3
  • 09:45
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - C
  • 10:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" I.19-20
  • 10:30
    "Тандермэний гэр бүл" IV.13-14
  • 11:30
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" 15
  • 12:00
    Да Винчи - Энэ шинэ бүтээлийг ярьсан бил үү? I.11
  • 12:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.11
  • 12:30
    Маамуу - Үгэн наадгай
  • 12:45
    Маамуу - Анхны цэцэрлэг
  • 13:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.29-30
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.23-.24
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" III.41-44
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" IX.13-14
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 25-26
  • 16:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 3
  • 16:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 20
  • 16:25
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.2
  • 16:35
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 31-32
  • 16:40
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - D
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 21
  • 17:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.31-32
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 49
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" I.4
  • 18:00
    Да Винчи - Энэ шинэ бүтээлийг би ярьсан бил үү? I.12
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.12
  • 18:30
    Маамуу - Сайхан сэтгэл
  • 18:50
    Маамуу - Навчтай намар
  • 19:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" I.21-22
  • 19:30
    "Бяцхан багш" англи хэлний хичээл
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" 16
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" IV.15-16
  • 22:00
    "Масамүны өшөө авалт" 5-6
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 11:40
    Сүлд
  • 12:00
    Sendly - IPO танилцуулга /шууд/
  • 13:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Гэрлийн гайхамшиг 1-р хэсэг
  • 13:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 13:20
    “Үлэг гүрвэлийн тухай өгүүллүүд” Баримтат кино
  • 13:50
    Цаг агаар
  • 14:00
    Явлаа, Ирлээ: Тэмүүлэл хүмүүнлэгийн холбоо НҮТББ-ын тэргүүн Ж.Мөрөндэлгэр
  • 14:20
    Асуудал шийдэл /давталт/
  • 14:40
    “Томилолтоос ирлээ” Баянхонгор, Ховд аймгаас бэлтгэв /Цагаан будааны тариалалт/
  • 14:40
    Эрүүл Монгол Хүн /Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв/
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Тэдний тухай бид” /Чингис хааны нууц/
  • 16:20
    “Дэлхийн эдийн засгийн тулаан: “Үзэл бодлын зөрчил” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 17:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Гэрлийн гайхамшиг 2-р хэсэг
  • 17:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 17:50
    “Ногооон сум аян-2022” Голомт капитал /давталт/
  • 17:50
    Явлаа, Ирлээ: Зураач, Соёлын элч Н.Ганхуяг
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:10
    Орон нутгийн мэдээ
  • 18:30
    Дурсамж дүүрэн он жилүүд
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:40
    ММ архив: “Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг”
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ Шинэ
  • 19:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ Шинэ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин Шинэ
  • 19:40
    Хөдөө аж ахуйн шинжлэх ухаан
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 21:00
    “Ногоон сум аян-2022” Зайсан хилл /давталт/
  • 21:00
    Дурсамж дүүрэн он жилүүд: Дууны найруулагч Б.Буриад
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 21:30
    Томилолтоос ирлээ: <<Цагаан будааны тариалалт Монголд>>
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Монголоо санасан сэтгэл тоглолт 1-р хэсэг
  • 09:50
    Бизнес цаг
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Дурлалын сум МУСК
  • 13:00
    Цаан аялал
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Чин ачлал
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Монголын сайхан орноор
  • 18:00
    Монголоо санасан сэтгэл тоглолт 2,3-р хэсэг
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Шинэ ном
  • 20:10
    Толь бичиг-Дохион бичиг
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Нинжин сэтгэл МУСК
  • 23:10
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    Playoff Playback Heat/Sixers Round 2 Game 6
  • 01:00
    Playoff Playback Suns/Mavericks Round 2 Game 6
  • 02:00
    Playoff Playback Celtics/Bucks Round 2 Game 6
  • 03:00
    Playoff Playback Grizzlies/Warriors Round 2 Game 6
  • 04:00
    Playoff Playback Bucks/Celtics Round 2 Game 7
  • 06:00
    High Tops: Hall of Fame Class of 2022
  • 06:30
    High Tops: Best of 2002 WNBA Season
  • 07:00
    Playoff Playback Mavericks/Suns Round 2 Game 7
  • 09:00
    Playoff Playback Mavericks/Warriors West Finals Game 1
  • 11:00
    Playoff Playback Warriors/Grizzlies Round 2 Game 5
  • 12:00
    Playoff Playback Heat/Sixers Round 2 Game 6
  • 13:00
    Playoff Playback Suns/Mavericks Round 2 Game 6
  • 14:00
    Playoff Playback Celtics/Bucks Round 2 Game 6
  • 15:00
    Playoff Playback Grizzlies/Warriors Round 2 Game 6
  • 16:00
    Playoff Playback Bucks/Celtics Round 2 Game 7
  • 18:00
    High Tops: Ep 15
  • 18:30
    High Tops: Best of 2002 WNBA Season
  • 19:00
    30 Баг 30 Өдөрт - Дугаар №2
  • 19:30
    NBA Talk №35
  • 21:00
    Playoff Playback Mavericks/Warriors West Finals Game 1
  • 23:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 2

SPS National

  • 09:00
    SPS news Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Бөх: Монгол цэргийн өдөрт зориулсан барилдаан 2022
  • 12:30
    NBA: Оклахома Сити - Портланд 2021-22
  • 14:30
    NBA Action №20
  • 15:00
    UCL: Милан - Динамо З. 2-р тойрог
  • 17:00
    WA Diamond League Brussels
  • 19:00
    SPS news Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    UEL: Арсенал - ПСВ 2-р тойрог
  • 21:30
    Даймонд Лигийн тойм №9
  • 22:30
    Ла Лигийн тойм №6
  • 23:30
    SPS news Мэдээллийн хөтөлбөр

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд'" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "101 нээлт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1203
  • 11:00
    UFC: Сэндхэген-Сон Прелим
  • 14:00
    UFC: Сэндхэген-Сон
  • 17:00
    UFC: Холл-Стриклэнд
  • 19:00
    WWE Smackdown 1204
  • 21:00
    UFC: Сэндхэген-Сон Тойм
  • 21:40
    ONE: Unbreakable III

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 4.10-р анги
  • 09:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    Эх дэлхий-Элсэн цөл баримтат кино
  • 10:10
    Бизнес хөтөч
  • 10:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:30
    Хийморьтой 20 /шууд/
  • 12:00
    +19 нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг /шууд/
  • 13:30
    Торгоны зам ба монголчууд нэвтрүүлэг /Турфан/
  • 14:10
    Хурдан морины түүх /Хар азарга/
  • 14:30
    Бизнес хөтөч
  • 14:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    Хөгжмийн цаг
  • 15:00
    Жавхлант шарга 2016 уралдаан
  • 16:00
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг /Сиэтл/
  • 16:45
    Ай Ёо доктор нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Эх дэлхий –Мөсөн уул баримтат кино
  • 19:20
    Зураглал
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ сугалаа /шууд /
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Өв соёл /унага тамгалах ёс/
  • 21:50
    Монгол наадам нэвтрүүлэг / МУАУ У.Буяндэлгэр/
  • 22:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:30
    Дэлхийн дээд амжилтууд
  • 22:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 5.1-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    Эфир завсарлага

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг 404" ОАК 2, 3, 4-р анги
  • 09:25
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" анхан шат № 14
  • 09:45
    "Хэцүү хайр" ОАК 123, 124-р анги
  • 11:00
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 37
  • 12:00
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 11-р анги
  • 13:15
    "Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт" № 43, 44
  • 13:30
    "Нууцлаг М" ОАК төгсгөлийн 12-р анги
  • 14:45
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг 404" ОАК 5, 6-р анги
  • 16:25
    "Хожуу учрал" ОАК 1-р анги
  • 17:40
    "Хэцүү хайр" ОАК 125, 126-р анги
  • 19:00
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 12-р анги
  • 20:30
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 1-р анги
  • 22:00
    "Хожуу учрал" ОАК 2-р анги
  • 23:20
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 12-р анги
  • 00:30
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 1-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Inside Serie A №6
  • 09:30
    Serie A: Интер - Торино 6-р тойрог
  • 11:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №3
  • 12:00
    Serie A: Сампдориа - Милан 6-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga World №4
  • 14:30
    Serie A: Лацио - Верона 6-р тойрог
  • 16:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №1
  • 17:00
    Serie A: Ювентус - Салернитана 6-р тойрог
  • 19:00
    Европа/Конференц лигийн сэтгүүл №1
  • 20:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №5
  • 20:30
    "Сери А"-гийн тойм №7
  • 21:00
    Football Talk №7
  • 22:30
    "Сери А"-гийн тойм №6
  • 23:30
    Аваргуудын лигийн тойм №1

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 08:40
    "Movie swing " тоглолт
  • 08:50
    "Фермийн хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Уран хэмээх хор" баримтат кино
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:40
    "Монгол оюун " нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:10
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Нэгдүгээрт Эрүүл Мэнд: Б.Жүгдэржав ХӨСҮТ-ийн ДОХ/ БЗДХ-ын Эмчилгээ, тусламж үйлчилгээний тасгийн эрхлэгч АУ-ны доктор
  • 12:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Моралаш" хүүхдийн кино
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 15:20
    "Гийнгоо" МУСК
  • 16:30
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг" нэвтрүүлэг:Модны цагираг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Говийн зэрэглээ" МУСК
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 19:20
    Монгол орны мөстлөг -Уур амьсгалын өөрчлөлт баримтат кино
  • 20:00
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 20:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:10
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг" нэвтрүүлэг:Хүрээлэн буй орчин
  • 21:20
    "Залуу эмч нар" ОАК 28-р анги
  • 21:40
    "Залуу эмч нар" ОАК 30-р анги
  • 22:10
    Зарын цаг
  • 22:15
    "Шарук ханы амьдрал" Энэтхэгийн УСК
  • 22:30
    Зарын цаг
  • 22:35
    "Их замын эхэнд" МУСК 2-р анги
  • 00:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлана
  • 00:40
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Монголын спортын түүх
  • 08:30
    Чингис мастер кросс-2022 уралдаан 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 09:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын өсөх идэр начин С. Лхагва
  • 10:05
    Волейболын клубуудын “Hobby CUP” тэмцээн Хүрэл медалийн төлөөх тоглолт эрэгтэй
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Бахархал
  • 13:20
    Волейболын клубуудын “Hobby CUP” тэмцээн Алтан медалийн төлөөх тоглолт эмэгтэй
  • 15:20
    Боксын 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ-ий тойм 2-р хэсэг
  • 18:10
    Монголын спортын түүх: Монголын гандболын шигшээ багийн тамирчид
  • 19:10
    Бахархал: ОУХМ Б. Отгонжаргал
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Уухай
  • 20:30
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан Д. Лхагвасүрэн
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-8 /Спорт таны амралтанд/
  • 22:40
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гарьд М. Баяржавхлан
  • 23:00
    Сайхан амраарай
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг дэлхийн дахинд
  • 08:15
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 08:20
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 08:25
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 15:15
    "Хатан хаан ба түүний залгамжлагч" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 15:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 17:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 17:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 21:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    “Найрсаг өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 7-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Харах өнцөг
  • 11:30
    Таны мэдлэгт
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Номын нандин сахиус
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Надтай үлдээч" ОАК 1-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Удам дагасан Монгол малчин
  • 16:55
    Таны мэдлэгт
  • 17:00
    Алтан намар-2019 давталт
  • 17:30
    “Луужин” хүүхэд танин мэдэхүй
  • 18:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 8-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Tansagaa’s bookclub шууд нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Sudoku Mongolia" үзүүлж байна
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Харах өнцөг
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Надтай үлдээч" ОАК 2-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

X/0822:00

Боловсрол ТВ

"Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 7-р анги

X/0822:30

SBN

Зура МУСК

X/0811:25

Боловсрол ТВ

"Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг