МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Хөгжмийн агшин
  • 09:05
    “Наоки Ханзава” Японы ОАУСК 2-р анги
  • 09:55
    “Их урлагийн эзэн зураач” МҮОНТ-ийн зураач Ө.Цэнд-Аюуш
  • 10:40
    Онцгой дуудлага
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Нарны жим” ОАУСК 3-р анги
  • 15:40
    “Аяллын тасалбар” Итали орноор...
  • 16:35
    Хүнсний аюулгүй байдал: “Хүнсний хувьсал”
  • 16:55
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 17:35
    Зуузуугийн найзууд
  • 17:55
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 18:55
    16 мм үзүүлж байна: “Монгол телевиз 30жил” 1997 он
  • 19:20
    Эрүүл мал-Монголын баялаг
  • 19:30
    “MNB- 55 жилийн ойд” Зочны цаг: Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, сэтгүүлч судлаач Г.Бадамсамбуу
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Говь-Алтай аймаг, Алтай сум
  • 21:50
    “Наоки Ханзава” Японы ОАУСК 3-р анги
  • 22:55
    Алтан сан хөмрөг: Нүүдэлчдийн өв, соёл “Монгол дархан”
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    "Жаргаж дуулъя"
  • 10:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 10:45
    "Цоохор найз" Хүүхэлдэйн кино /1/
  • 11:00
    Саятан долоо хоног
  • 12:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 17,18/
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 14:35
    "Найрсан дуулъя"
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    “Нүүдэлчин Монгол-2022” наадам - Дорноговь аймаг
  • 18:15
    Нано бальзам
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Эх орны хүүхдүүд" олон ангит кино /13/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    "Сахиусан тэнгэрийн өгөөш" олон ангит кино /9/
  • 21:50
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:30
    Сумо тойм
  • 23:00
    "Жаргаж дуулъя"
  • 23:25
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:10
    "Тобот" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    "Найрсан дуулья"
  • 11:10
    "Цөөвөр чоно" ОАК 1-р анги
  • 12:20
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 13:30
    "Саятан 7 хоног"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:50
    "20-р зууны дуунууд"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Жаргаж дуулья"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:20
    "Хөгжөөн дэмжигчид" ОАК 2-р анги
  • 17:10
    "Тобот" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Бизнес тайм"
  • 18:45
    "Зуун наст"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цөөвөр чоно" ОАК 2-р анги
  • 21:10
    "Гарц" хэлэлцүүлэг
  • 23:00
    "Хөгжөөн дэмжигчид" ОАК 3-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:15
    Монгол зурхай
  • 07:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:25
    "Чин сэтгэл" 2-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 08:40
    Ахмадын баяр 2022
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:20
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 12:30
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 12:35
    Танд тустай агшин
  • 12:40
    "Жаргаж дуулая" тоглолт
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Алтан тооно пептид үзүүлж байна
  • 13:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:35
    Завхан аймгийн Отгон сумын 98 жилийн ой - Нэгдүгээр хэсэг
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Саятан 7 хоног" шууд
  • 17:00
    "Гэргий" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 18:40
    Танд тустай агшин
  • 18:45
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Чин сэтгэл" 3-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 23:40
    Завхан аймгийн Отгон сумын 98 жилийн ой - Нэгдүгээр хэсэг
  • 01:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Дорнын зурлага
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Дэлхий хэрхэн бүтсэн бэ? Баримтат кино / 8-р анги /
  • 10:00
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг /Дорнод Баянтүмэн сум/
  • 10:40
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Тоо юу, сүлд үү? -"Сваний цамхаг" /шинэ /
  • 12:00
    "Сүнстэй тулалдагч" 1-р анги /давталт /
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Ярьж буй хууль" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Топ сургуулиудад элсэх зам. Харвардын туршлагаас" - /лекц/
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" 3-р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    " Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Эрүүл мэндийн цаг" нэвтрүүлэг /Ковидын дараах уушгины сорвижилт /
  • 21:40
    "Сүнстэй тулалдагч" 2-р анги
  • 22:45
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг /Дорнод Хөлөнбуйр сум/
  • 23:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Хамгаалагч арслан" Хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 10:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    Хөгжмийн цаг
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Жаргаж дуулья" тоглолт
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 21-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Хүү ч биш охин ч биш" Баримтат кино
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 6-р анги
  • 19:05
    "Хамгаалагч арслан" Хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нийслэл аав" Реалити шоу №9 /давталт/
  • 22:00
    "Пентхаус" ОАК S1 2-р анги
  • 23:40
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 6-р анги /давталт/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 13:00
    Нууц
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хар сувд-7 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна уу
  • 16:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Баримтад дэлгэц
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000- шууд
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хар сувд-8 ОАК
  • 22:30
    Эрэгтэй охин МУСК
  • 23:50
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:00
    Мэдээ
  • 01:50
    "Их үйлс" ОАК 14
  • 02:55
    " Намсрайжав" баримтат кино
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 38
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 43
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 69-72
  • 08:00
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 08:30
    " Бурхан багш"ОАК 9
  • 10:05
    "Хөршийн нүүдэл"
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:25
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 10:45
    " Хамтрагч" ОАК 16
  • 11:30
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 38
  • 11:50
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 6-10
  • 12:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 71-72
  • 12:45
    Цаг агаар
  • 12:50
    " Их үйлс" ОАК 14
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 16:05
    " Зогсоол уул тахилга"
  • 17:15
    Олон улсын мэдээ
  • 17:35
    Цаг агаар
  • 17:40
    " Их үйлс" ОАК 10
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    " Бурхан багш"ОАК 11
  • 21:10
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 22:10
    " Хөөрхөн шүд" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    " Бурхан багш"ОАК 12
  • 23:25
    Олон улсын мэдээ
  • 23:45
    " Хамтрагч" ОАК 16

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.5-р анги
  • 07:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    Үлгэрийн цаг
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.26-р анги
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.9,10-р анги
  • 09:30
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хааны нулимс" ОАК 18-р анги
  • 11:05
    "Бидний үед" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 7-р анги
  • 13:05
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй:№22)
  • 14:30
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Орчуулга:№22)
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Үгсийн сан:№22)
  • 15:10
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №3,4)
  • 15:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Найзууд" ОАК 2.5,6-р анги
  • 17:00
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч " хүүхэлдэйн кино 49,50-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.1-р анги
  • 18:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.11,12-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 9.13-р анги
  • 19:30
    "Хааны нулимс" ОАК 19-р анги
  • 20:40
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 8-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 2.7,8-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-10,11,12-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 34,35-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-9-р анги
  • 10:30
    "Хатны нууц" СОАК 9-р анги /давталт/
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-10,11,12-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 34,35-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-9-р анги
  • 17:30
    "Эни Жаки Мастеркласс" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:30
    "Олег" Инээдмийн цуврал 7-р анги
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гарчиг" уран зохиолын нэвтрүүлэг 2-2-р дугаар
  • 21:00
    "Хатны нууц" СОАК 10-р анги
  • 22:30
    ДВ-"Маргаашийн өнөөдөр" Нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Олег" Инээдмийн цуврал 7-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    Уул уурхайн долоо хоног 2022:Өдрийн тойм
  • 10:30
    "Хатны гэр" СОАК 7-р анги
  • 11:40
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 71-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Танайхаар ORI" нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 12:50
    Миний Монголын соёл
  • 13:00
    Уул уурхайн долоо хоног 2022:Өдрийн тойм
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:15
    "Дутагдалтай хүмүүс" СОАК 13-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 3-р анги
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хатны гэр" СОАК 8-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 22:00
    "Хавай 5:0" АОАК 9-р бүлэг 8-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 00:30
    "Хавай 5:0" АОАК 9-р бүлэг 8-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг дугаар-10
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:55
    "Дайлья" нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Бизнес толь
  • 08:25
    "Шасдирт Монгол" нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дуудлага" ОАК 53-р анги
  • 11:00
    "Маанар төсөл" нэврүүлэг
  • 11:15
    Бизнес толь
  • 11:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Саятан долоо хоног" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ар хударга" МУСК
  • 16:30
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Дуудлага" ОАК 54-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сүүлчийн сорил" УСК
  • 00:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    "Дуудлага" ОАК 54-р анги
  • 02:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Гайхамшигт амьдрал" ХОАК 8-р анги давталт
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Улаан хувцастай охин" УСК давталт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    УЛСЫН ИХ ХУРЛААС БАТАЛСАН 36-Р ТОГТООЛ
  • 11:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    "Гайхамшигт амьдрал" ХОАК 9-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Худал хуурмаг" ОАК 7-р анги давталт
  • 15:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 16:00
    “Хүнсний аюулгүй байдлын цаг” хүнсний хувьсгал 3
  • 16:25
    "Монголчууд" өв соёлын цаг
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин Б.Одбаяр
  • 18:35
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Худал хуурмаг" ОАК 8-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "ХҮНСНИЙ ХУВЬСГАЛД ХҮН БҮР ОРОЛЦОЁ" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 22:00
    "Гүйцэтгэгч" УСК
  • 23:40
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:30
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:45
    "Сабрина (Sabrina)" УСК
  • 03:35
    "Помпейн сүйрэл (Pompeii)" УСК
  • 05:10
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 06:50
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 08:20
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.36-р анги)
  • 09:15
    "Жуки тосгон" ОАК (II.5,6-р анги)
  • 10:10
    "Миний нууц" МУСК
  • 12:00
    "Хиртэлт (The Twilight Saga: Eclipse)" УСК
  • 14:10
    "Элагийн хөндийд (In The Valley of Elah )" УСК
  • 16:10
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.37-р анги)
  • 19:30
    "Жуки тосгон" ОАК (II.7,8-р анги)
  • 20:40
    "Трансформерс: Сарны нууц (Transformers: Dark of the Moon)" УСК
  • 23:35
    "Бүлээн цус (Warm Body)" УСК

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Жимсний нинжа хүүхэлдэйн кино 6,7-р анги
  • 08:30
    Кат ба Кит хүүхэлдэйн кино 43,44-р анги
  • 08:45
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 32-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Ахмадын баяр 2022
  • 10:40
    Зууны 100 эмэгтэй - Д.Пагмадулам
  • 11:00
    Марс дээрх амьдрал ОАК 2-р анги
  • 12:10
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 17-р анги
  • 12:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Хамгийн сайхан өдөр /The very best day/ УСК
  • 14:40
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 27-р анги
  • 15:30
    Саятан 7 хоног
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Кат ба Кит хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 17:30
    Жимсний нинжа хүүхэлдэйн кино 8,9-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 33-р анги
  • 18:50
    Ахмадын баяр 2022
  • 19:10
    Зууны 100 эмэгтэй - Д.Цэрэнлхам
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 18-р анги
  • 21:30
    Марс дээрх амьдрал ОАК 3-р анги
  • 22:45
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 28-р анги
  • 23:45
    Ээжүүд /Moms/ УСК
  • 01:25
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 10:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 15:00
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 16:20
    "LAVLAGAA" үзүүлж байна
  • 16:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амны хөндийн эрүүл мэнд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "TV7 - Тодруулга" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 21:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 09:50
    "Саруул Монгол 4" дугаар 2
  • 10:20
    Баримтат кино
  • 11:30
    Залуу Лидер
  • 12:00
    "Цэнхэр гариг" баримтат кино
  • 12:55
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 13:05
    Йогачны гэр подкаст
  • 14:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:40
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 17:45
    ТВ гал тогоо
  • 18:05
    TEDx форум
  • 18:25
    Дэлхийн хотууд
  • 18:30
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 18:35
    Йогачны гэр подкаст
  • 19:25
    Кино миний амьдралд
  • 19:40
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    TEDx форум
  • 20:10
    Дэлхийн хотууд
  • 20:20
    Гийв лотто тохирол
  • 20:30
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 21:05
    Кино миний амьдралд
  • 21:30
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 23:55
    Эфир завсарлав

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко зөвлөгөө"Дурсамж" тоглолт
  • 14:00
    Үндэсний сугалаа 19000000
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдйин цаг
  • 19:00
    Ухаалаг сонголт
  • 19:30
    "Буриад поп " тоглолт
  • 20:40
    Эко зөвлөгөө
  • 21:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хатанбаатар " МУСК 1-р анги
  • 23:35
    Эко зөвлөгөө
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 49
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" I.4
  • 07:35
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.31-32
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.23-24
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 25-26
  • 09:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 3
  • 09:20
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 20
  • 09:25
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.2
  • 09:35
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 31-32
  • 09:40
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - D
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 21
  • 10:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" I.21-22
  • 10:30
    "Тандермэний гэр бүл" IV.15-16
  • 11:35
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" 16
  • 12:00
    Да Винчи - Энэ шинэ бүтээлийг би ярьсан бил үү? I.12
  • 12:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.12
  • 12:30
    Маамуу - Сайхан сэтгэл
  • 12:50
    Маамуу - Навчтай намар
  • 13:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.31-32
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.25-26
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" III.45-48
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" IX.15-16
  • 16:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 12
  • 16:15
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.2
  • 16:25
    Learn to Draw - Муурын хотхон 3
  • 16:35
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 31-32
  • 16:40
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - D
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 22-23
  • 17:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.33-34
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 50
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" I.5
  • 18:00
    Да Винчи - Энэ шинэ бүтээлийг би ярьсан бил үү? I.13
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.13
  • 18:30
    Маамуу - Салан баавгайн үлгэр
  • 18:45
    Маамуу - Шүдний төрсөн өдөр
  • 19:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" I.23-24
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" 17
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" IV.17-18
  • 22:00
    "Масамүны өшөө авалт" 7-8
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Гэрлийн гайхамшиг 2-р хэсэг
  • 13:50
    Цаг агаар
  • 14:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 14:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 14:20
    Дурсамж дүүрэн он жилүүд
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Гэрлийн гайхамшиг 3-р хэсэг
  • 17:50
    “Ногоон сум аян-2022” Төрийн банк /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    “Мартах учиргүй” Сэтгүүлч, Соёлын гавьяат зүтгэлтэн Хорлоогийн Цэвлээ
  • 19:00
    Дурсамж дүүрэн он жилүүд: Ахмад эдийн засагч Ж.Банзрагч
  • 19:20
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочинШинэ
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Томилолтоос ирлээ” Завхан аймгийн Алдархаан сумаас бэлтгэв /давталт/
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:35
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:05
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Монголоо санасан сэтгэл тоглолт 2,3-р хэсэг
  • 09:20
    Ярилцах цаг
  • 09:50
    Бизнес цаг
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Нинжин сэтгэл МУСК
  • 13:10
    Шинэ ном
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Сүмбүм бүрэн зохиол
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Миний сонгодог тоглолт 1-р хэсэг
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Монголын бөхийн спортын алдартнууд
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Сая долларын олз МУСК
  • 23:10
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 2
  • 01:00
    Playoff Playback Mavericks/Warriors West Finals Game 2
  • 03:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 3
  • 05:00
    Playoff Playback Warriors/Mavericks West Finals Game 3
  • 07:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 2
  • 09:00
    Playoff Playback Mavericks/Warriors West Finals Game 2
  • 11:00
    NBA: Милуоки - Финикс 2021-22
  • 13:00
    NBA: Денвер - Бостон 2021-22
  • 15:00
    NBA: Сан Антонио - Атланта 2021-22
  • 17:00
    NBA: Кливленд - Филадельфиа 2021-22
  • 19:00
    30 Баг 30 Өдөрт - Дугаар №3
  • 19:30
    NBA Talk №36
  • 21:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Голден Стэйт 2021-22
  • 23:00
    Playoff Playback Heat/Celtics East Finals Game 4

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS news Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    NBA: Филадельфиа - Даллас 2021-22
  • 11:30
    UCL: Челси - Зальцбург 2-р тойрог
  • 13:30
    Бөх: Үндсэн хуулийн өдөрт зориулсан барилдаан 2022
  • 16:30
    WA Diamond League Rome
  • 18:30
    Бөхийн ертөнц нэвтрүүлэг №1
  • 19:00
    SPS news Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    UCL: Ювентус - Бенфика 2-р тойрог
  • 21:30
    Zulaa's challenge №1
  • 22:00
    Football Talk №7
  • 23:30
    SPS news Мэдээллийн хөтөлбөр

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Гоо сайхны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Каннониер-Гастелум
  • 12:00
    WWE Smackdown 1204
  • 14:00
    ONE: New Tomorrow
  • 17:00
    UFC: Фонт-Гарбрандт
  • 20:20
    UFC: Сэндхэген-Сон Тойм
  • 21:00
    ONE Weekly #38
  • 21:30
    UFC: Сэндхэген-Диллашоу

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 5.1-р анги
  • 09:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    Эх дэлхий –Мөсөн уул баримтат кино
  • 10:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:15
    Бизнес хөтөч
  • 10:30
    Хийморьтой 20 /шууд/
  • 12:00
    Торгоны зам ба монголчууд нэвтрүүлэг /Өрөмч/
  • 12:30
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг /шууд/
  • 13:30
    Ай Ёо Доктор нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Хурдан морины түүх /Жинст хонгор/
  • 14:45
    Бизнес хөтөч
  • 15:00
    Тамирын хурд-2022 уралдаан
  • 16:10
    Анабад далайн аялал хүүхдийн жүжиг
  • 17:25
    Чингүнжав найраглал
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Эх дэлхий-Цэнгэг ус баримтат кино
  • 19:20
    Өв соёл
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ сугалаа /шууд/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Уран зурагт дурлагсад нэвтрүүлэг / УЭЗ Г.Лхагвасүрэн/
  • 22:00
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг /Аризон/
  • 22:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 5.2-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг 404" ОАК 4, 5, 6-р анги
  • 09:25
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" анхан шат № 16
  • 09:40
    "Хэцүү хайр" ОАК 125, 126-р анги
  • 10:55
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 38
  • 11:55
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 12-р анги
  • 13:10
    "Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт" № 45, 46
  • 13:25
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 1-р анги
  • 14:50
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг 404" ОАК 7, 8-р анги
  • 16:30
    "Хожуу учрал" ОАК 2-р анги
  • 17:40
    "Хэцүү хайр" ОАК 127, 128-р анги
  • 19:00
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 13-р анги
  • 20:30
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 2-р анги
  • 22:00
    "Хожуу учрал" ОАК 3-р анги
  • 23:20
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 13-р анги
  • 00:30
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 2-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №1
  • 09:30
    UCL: Динамо З. - Челси 1-р тойрог
  • 11:30
    "Сери А"-гийн тойм №7
  • 12:00
    UCL: Дортмунд - Копенгаген 1-р тойрог
  • 14:00
    Inside Serie A №7
  • 14:30
    UCL: ПСЖ - Ювентус 1-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga World №5
  • 17:00
    UCL: Севийя - Ман Сити 1-р тойрог
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №1
  • 20:00
    UCL: Селтик - Реал М. 1-р тойрог
  • 22:00
    UCL: Аякс - Рэйнжерс 1-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Зул сарын гацуур мод" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Монгол онгод-Сүлд чуулга" тоглолт
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:20
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Үзэсгэлэнт Монгол орноор" баримтат кино
  • 16:30
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Евромакс
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    Хамаг Монгол туургатны улаачдын сорил нэвтрүүлгийн дэд байрын шагналт Ж.Сайнхүү хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөндөх сэдэв" ннвтрүүлэг: Шинэ төмөр зам , шинэ боломж
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг:Кампучи улсаар...
  • 22:00
    Зарын цаг
  • 22:05
    "Залуу эмч нар" ОАК 31-р анги
  • 23:00
    "Үлгэр дууссан хойно" МУСК
  • 00:25
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Монголын спортын түүх: Мото спортын тамирчид
  • 07:30
    Монголын шигшмэл хурдан морьдыг шалгаруулах “Их хурд-9” уралдаан
  • 08:45
    Волейболын клубуудын “Hobby CUP” тэмцээн Алтан медалийн төлөөх тоглолт эрэгтэй
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Оюутны спортын 5 дугаар наадам: Сагсан бөмбөгийн тэмцээн
  • 19:45
    Зочны ярилцлага
  • 20:05
    Бөхийн хууч: Монгол улсын алдарт багш, МУГТ улсын харцага Д. Сэрээтэр
  • 20:30
    Бахархал: МУГТ Г. Дорж
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Уухай: Үндэсний сурын улсын мэргэн Д. Дагвасүрэн
  • 21:55
    Монголын спортын түүх: Монголын хөлбөмбөгийн 1999 оны лигийн аварга “ХОТШ-Барс” баг
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг дэлхийн дахинд
  • 08:15
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 08:20
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 08:25
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 15:15
    "Хатан хаан ба түүний залгамжлагч" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 15:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 17:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 17:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 21:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    “Найрсаг өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 8-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Харах өнцөг
  • 11:30
    "Sudoku Mongolia" үзүүлж байна
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:15
    Алтан намар-2019 давталт
  • 13:00
    Түмэнд түгээе
  • 13:15
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Надтай үлдээч" ОАК 2-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Tansagaa’s bookclub
  • 17:00
    Алтан намар-2019 давталт
  • 17:20
    Хошин өнцөг
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 9-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Бид Монголчууд
  • 19:30
    "Sudoku Mongolia" үзүүлж байна
  • 19:45
    Тэрбум мод
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    ТВ-Клиник
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Надтай үлдээч" ОАК 3-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/0822:00

Боловсрол ТВ

"Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 7-р анги

X/0822:30

SBN

Зура МУСК

X/0811:25

Боловсрол ТВ

"Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг