МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Наоки Ханзава” Японы ОАУСК 3-р анги
  • 10:00
    “Ай-Ёо” ток шоу
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Нарны жим” ОАУСК 4-р анги
  • 15:40
    Эх өв: “Өлгий нутаг” 3-р хэсэг
  • 16:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 16:40
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 17:10
    Манай гэр бүл
  • 17:40
    “Том ахын аялал” Байгаль экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Алтан сан хөмрөг: “Итгэл хүлээсэн эрхэм” Зураглаач Т.Машбатын хөрөг
  • 19:00
    Түмэн шувуут
  • 19:15
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:35
    Жайка Монголд...
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Эгшиг бүхэн учиртай: Төрийн шагналт, Ардын жүжигчин, хөгжмийн зохиолч Л.Мөрдорж “Цэнгэлийн эгшиг”
  • 21:40
    Оньс тайлах ухаан: “Туулсан зам, чуулсан бодрол...” Монгол улсын Зөвлөх инженер Д.Цэдэвсүрэн
  • 22:30
    “Наоки Ханзава” Японы ОАУСК 4-р анги
  • 23:15
    Алтан сан хөмрөг: Нүүдэлчдийн өв, соёл “Дал”
  • 23:45
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    "Найрсан дуулъя"
  • 10:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 10:45
    "Цоохор найз" Хүүхэлдэйн кино /2/
  • 11:00
    Саятан долоо хоног
  • 12:35
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 19,20/
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 14:35
    "Жаргаж дуулъя"
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    “Нүүдэлчин Монгол-2022” наадам - Дорнод аймаг
  • 18:10
    Нано бальзам
  • 18:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Эх орны хүүхдүүд" олон ангит кино /14/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Их хаадын чулуу” үзүүлж байна
  • 20:45
    "Сахиусан тэнгэрийн өгөөш" олон ангит кино /10/
  • 21:55
    Сумо тойм
  • 22:30
    Аяллын тойрог - Кливленд хот. НАСА-гаар
  • 23:30
    "Найрсан дуулъя"
  • 23:50
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 10:10
    "Тобот" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    "Цөөвөр чоно" ОАК 2-р анги
  • 11:50
    "Гарц" хэлэлцүүлэг
  • 13:30
    "Саятан 7 хоног"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:50
    "Хөгжийн завсарлага"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Жаргаж дуулья"
  • 15:50
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:20
    "Хөгжөөн дэмжигчид" ОАК 3-р анги
  • 17:10
    "Тобот" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Бизнес тайм"
  • 18:45
    "Зуун наст"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цөөвөр чоно" ОАК 3-р анги
  • 21:00
    "New wave"
  • 21:35
    "Хөгжөөн дэмжигчид" ОАК 4-р анги
  • 22:30
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:25
    "Чин сэтгэл" 3-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:50
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:10
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 12:15
    Алтан тооно пептид үзүүлж байна
  • 12:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 12:30
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 12:40
    Ахмадын баяр 2022
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Завхан аймгийн Отгон сумын 98 жилийн ой - Хоёрдугаар хэсэг
  • 14:45
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Саятан 7 хоног" шууд
  • 17:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 17:10
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 17:20
    "Жаргаж дуулая" тоглолт
  • 17:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    Танд тустай агшин
  • 17:50
    Ахмадын баяр 2022
  • 18:10
    "Монголын баялаг -330" цуврал №54
  • 18:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:45
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Чин сэтгэл" 4-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Шинэ хөдөө - Төв аймгийн Баяндэлгэр сумаас бэлтгэв
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 23:40
    Завхан аймгийн Отгон сумын 98 жилийн ой - Хоёрдугаар хэсэг
  • 01:10
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    Дорнын зурлага
  • 08:35
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Мазаалай сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Тоо юу, сүлд үү? - "Монсеррат" /шинэ /
  • 12:00
    "Сүнстэй тулалдагч" 2-р анги /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг / Улсын харцага Б.Зоригтбаатар давталт /
  • 14:20
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг /Дорнод Цагаан овоо сум/
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:10
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" 4-р анги
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Их хаадын чулуу" үзүүлж байна
  • 20:40
    "Оролцъё, Төлөөлье жендэрийн эрх тэгш байдал" удирдах ажилтны хэлэлцүүлэг
  • 21:30
    "Сүнстэй тулалдагч" 3-р анги
  • 22:45
    "Сарны гөлөг" МУСК
  • 00:15
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Нийслэл аав" Реалити шоу №9 /давталт/
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Жаргаж дуулья" тоглолт
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Халуухан ээж" ХОАК 22-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Миний дараагийн зорилго" Баримтат кино
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 7-р анги
  • 19:05
    "Хамгаалагч арслан" Хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Анхилуун арал Гренада" Баримтат кино
  • 21:30
    "Пентхаус" ОАК S1 3-р анги
  • 23:10
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 7-р анги /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Сайн байна уу
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 12:00
    Business time
  • 12:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хар сувд-8 ОАК
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Сайн байна уу
  • 16:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Баримтад дэлгэц
  • 19:30
    You plus me
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    “Их хаадын чулуу” үзүүлж байна
  • 21:30
    Хар сувд-9 ОАК
  • 22:30
    Таарсан 2 МУСК
  • 00:10
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:35
    Мэдээ
  • 01:25
    " Их үйлс" ОАК 15
  • 02:30
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 03:10
    " Хятадын шилдэгүүд" нэвтрүүлэг 3,4
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 39
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 44
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 73-76
  • 08:00
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11-15
  • 08:30
    " Бурхан багш"ОАК 11,12
  • 10:05
    "Чиг шугам" ярилцлага
  • 10:40
    Цаг агаар
  • 10:45
    " Хамтрагч" ОАК 17
  • 11:30
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 39
  • 11:50
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 11-15
  • 12:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 76-78
  • 12:45
    Цаг агаар
  • 12:50
    " Их үйлс" ОАК 15
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 15:40
    " Хэнтийн Дархан бүс "
  • 17:15
    Олон улсын мэдээ
  • 17:35
    Цаг агаар
  • 17:40
    " Их үйлс" ОАК 16
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    " Бурхан багш"ОАК 13
  • 21:10
    " Global talk with Nyamdavaa"
  • 22:05
    " Хөөрхөн шүд" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    " Бурхан багш"ОАК 14
  • 23:25
    " Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 17,18
  • 00:40
    Олон улсын мэдээ
  • 00:55
    " Хамтрагч" ОАК 17

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.6-р анги
  • 07:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч " хүүхэлдэйн кино 49,50-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:25
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    Үлгэрийн цаг
  • 08:45
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.1-р анги
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.11,12-р анги
  • 09:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хааны нулимс" ОАК 19-р анги
  • 11:05
    "Бидний үед" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 8-р анги
  • 13:05
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:Авиа зүй:№23)
  • 14:30
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:Орчуулга:№23)
  • 14:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат:Үгсийн сан:№23)
  • 15:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Анхан шат №59,60)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Найзууд" ОАК 2.7,8-р анги
  • 16:55
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч " хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.2-р анги
  • 18:30
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.13,14-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 9.14-р анги
  • 19:30
    "Хааны нулимс" ОАК 20-р анги
  • 20:35
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Итгэл хайрлаач" ОАК 9-р анги
  • 23:00
    "Найзууд" ОАК 2.9,10-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-13,14,15-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 36,37-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-10-р анги
  • 10:30
    "Хатны нууц" СОАК 10-р анги /давталт/
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-13,14,15-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 36,37-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-10-р анги
  • 17:30
    "Гарчиг" уран зохиолын нэвтрүүлэг 2-1-р дугаар /давталт/
  • 18:30
    "Олег" Инээдмийн цуврал 8-р анги
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Хөдөлгүүр" автомашины нэвтрүүлэг 2-3-р дугаар
  • 21:00
    "Хатны нууц" СОАК 11-р анги
  • 22:30
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" Нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Олег" Инээдмийн цуврал 8-р анги
  • 23:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 09:45
    "Хатны гэр" СОАК 8-р анги
  • 10:55
    Уул уурхайн долоо хоног 2022: Ханган нийлүүлэгчдийн экспо
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 13:30
    "Бяцхан эрдэмтэн Сид" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:15
    "Дутагдалтай хүмүүс" СОАК 14-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 4-р бүлэг 4-р анги
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хатны гэр" СОАК (16) 9-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Чимээгүй номын сан" дугаар-2
  • 21:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 22:00
    "Хавай 5:0" АОАК 9-р бүлэг 9-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Чимээгүй номын сан" дугаар-2
  • 00:15
    "Авгалдайнууд" цуврал
  • 00:30
    "Хавай 5:0" АОАК 9-р бүлэг 9-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг дугаар-11
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    Өглөөний дасгал
  • 06:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Бизнес толь
  • 08:15
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 10:00
    "Дуудлага" ОАК 54-р анги
  • 11:00
    Бизнес толь
  • 11:15
    "Шинэ сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Дайлья" нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Саятан долоо хоног" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Сүүлчийн сорил" УСК
  • 17:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Дуудлага" ОАК 55-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Их хаадын чулуу" үзүүлж байна
  • 20:40
    "Шинэ сэргэлт" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Урлагийн охин тэнгэр" УСК
  • 00:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    "Дуудлага" ОАК 55-р анги
  • 02:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Гайхамшигт амьдрал" ХОАК 9-р анги давталт
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Гүйцэтгэгч" УСК давталт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    Тоглолтын цаг
  • 11:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    "Гайхамшигт амьдрал" ХОАК 10-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Худал хуурмаг" ОАК 8-р анги давталт
  • 15:30
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Хүнсний аюулгүй байдлын цаг” хүнсний хувьсгал 4
  • 16:55
    1950 - Зарын цаг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Үнэ цэн" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Худал хуурмаг" ОАК 9-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин Б.Одбаяр
  • 22:40
    "Гол дүрийн эмэгтэй" УСК
  • 00:10
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:50
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:20
    "Ромео Жульетта хоёр (Romeo and Juliet)" УСК
  • 03:30
    "Ханхүү бид хоёр (Prince & Me)" УСК
  • 05:20
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 06:50
    "18 нас: Би чамд хайртай" МУСК
  • 08:30
    "Жуки тосгон" ОАК (II.7,8-р анги)
  • 09:25
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 12:25
    "Байж боломгүй (Impossible)" УСК
  • 14:25
    "Үүрийн гэгээ-1 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 1)" УСК
  • 16:25
    "Солиот эх" МУСК
  • 18:25
    "Кремлийн сонсогчид" ОАК (II.38-р анги)
  • 19:30
    "Жуки тосгон" ОАК (II.9,10-р анги)
  • 20:40
    "Трансформерс: Мөхлийн эрин (Transformers: Age of Extinction)" УСК
  • 23:50
    "Хоригдогсод (Prisoners)" УСК

Star TV

  • 07:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Жимсний нинжа хүүхэлдэйн кино 8,9-р анги
  • 08:30
    Кат ба Кит хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 08:45
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 33-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Ахмадын баяр 2022
  • 10:40
    Зууны 100 эмэгтэй - Д.Цэрэнлхам
  • 11:00
    Марс дээрх амьдрал ОАК 3-р анги
  • 12:10
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 18-р анги
  • 12:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Ээжүүд /Moms/ УСК
  • 14:40
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 28-р анги
  • 15:30
    Саятан 7 хоног
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Кат ба Кит хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 17:30
    Жимсний нинжа хүүхэлдэйн кино 10,11-р анги
  • 18:00
    Хайраа хайрла ХОАК 34-р анги
  • 18:50
    Ахмадын баяр 2022
  • 19:10
    Зууны 100 эмэгтэй - Д.Дамдимаа БНМАУ-ын УГЗ
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 19-р анги
  • 21:30
    Марс дээрх амьдрал ОАК 4-р анги
  • 22:45
    Гэрч ОАК 2-р бүлгийн 29-р анги
  • 23:45
    Давхар цохилт /Double trouble/ УСК
  • 01:15
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дурлалын магистр" МУСК
  • 10:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Солиот эх" МУСК
  • 15:20
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 16:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амны хөндийн эрүүл мэнд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 19:00
    "TV7 - Тодруулга" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хөгжилтэй дүр-Миний хайртын хурим" МУСК
  • 21:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хүүгүй Ломбард" МУСК
  • 23:40
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 08:35
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 09:50
    Кино миний амьдралд
  • 10:10
    Баримтат кино
  • 11:20
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 11:30
    "Өвлөн дуулъяа" ардын дууны цоморлиг
  • 12:05
    TEDx форум
  • 12:25
    Цэнхэр гариг
  • 13:15
    Кино миний амьдралд
  • 13:35
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 13:45
    Йогачны гэр подкаст
  • 14:35
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 14:40
    Цэнхэр гариг
  • 15:30
    Йогачны гэр подкаст
  • 16:20
    Нано бальзам захиалгат
  • 16:30
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 17:30
    Дэлхийн хотууд
  • 17:35
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 17:45
    Нано бальзам захиалгат
  • 17:55
    Дэлхийн хотууд
  • 18:00
    Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй
  • 19:15
    Нано бальзам захиалгат
  • 19:25
    Баримтат кино
  • 20:55
    Дэлхийн хотууд
  • 21:05
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 22:25
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi Ub" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко зөвлөгөө
  • 14:00
    Үндэсний сугалаа 19000000
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко зөвлөгөө
  • 16:00
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдйин цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 20:00
    "Эко хэмнэл " нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Хатанбаатар" МУСК 2-р анги
  • 23:50
    Эко зөвлөгөө
  • 00:25
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 50
  • 07:15
    "Зуузуугийн найзууд" I.5
  • 07:35
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.33-34
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.25-26
  • 09:00
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 12
  • 09:15
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.2
  • 09:25
    Learn to Draw - Муурын хотхон 3
  • 09:35
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 31-32
  • 09:40
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - D
  • 09:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 22-23
  • 10:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" I.23-24
  • 10:30
    "Тандермэний гэр бүл" IV.17-18
  • 11:30
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" 17
  • 12:00
    Да Винчи - Энэ шинэ бүтээлийг би ярьсан бил үү? I.12
  • 12:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.12
  • 12:30
    Маамуу - Сайхан сэтгэл
  • 12:45
    Маамуу - Навчтай намар
  • 13:00
    "Булцгар найзууд" 3
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.1-2
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" III.49-52
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" IX.17-18
  • 16:00
    Learn to Draw -Хувирамтгай цаасан хайрцаг 5
  • 16:10
    Learn to Draw - Хайрцган санаанууд 12
  • 16:25
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - D
  • 16:40
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 27-28
  • 16:50
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 24
  • 17:00
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.35-36
  • 17:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 51
  • 17:45
    "Зуузуугийн найзууд" I.6
  • 18:00
    Да Винчи - Энэ шинэ бүтээлийг би ярьсан бил үү? I.14
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.14
  • 18:30
    Маамуу - Хэл хавчаар
  • 18:45
    Маамуу - Анхны найз
  • 19:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" I.25-26
  • 19:30
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" 18
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" IV.19-20
  • 22:00
    "Масамүны өшөө авалт" 9-10
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Тэдний тухай бид”
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 10:50
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Дурсамж дүүрэн он жилүүд: Дууны найруулагч Б.Буриад
  • 11:40
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв.
  • 12:10
    Цаг агаар
  • 12:15
    Өвгөдийн захиас: Намар
  • 12:25
    “Шинжлэх ухаанч Далай лам” Баримтат кино
  • 13:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Гэрлийн гайхамшиг 3-р хэсэг
  • 13:50
    Дурсамж дүүрэн он жилүүд: Ахмад эдийн засагч Ж.Банзрагч
  • 14:00
    ММ архив: “Сэтгүүлчийн хэлэлцүүлэг”
  • 14:10
    Цаг агаар
  • 14:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Асуудал шийдэл
  • 15:40
    Хөдөө аж ахуйн шинжлэх ухаан
  • 16:00
    Sendly - IPO танилцуулга /давталт/
  • 17:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Гэрлийн гайхамшиг 4-р хэсэг
  • 17:00
    Эрүүл Монгол Хүн /Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв/
  • 17:20
    Зураглал
  • 17:30
    “Дэлхийн эдийн засгийн тулаан: “Үзэл бодлын зөрчил” Баримтат кино 2-р хэсэг
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    Онцгой дуудлагаШинэ
  • 18:30
    Эх орны төлөө
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ Шинэ
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээШинэ
  • 19:10
    <<Аяллын тасалбар>> /Итали орноос бэлтгэв/
  • 19:20
    Эдийн засгийн тойм Шинэ
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дурсамж дүүрэн он жилүүд” Монгол улсын зөвлөх инженер Д.Цэдэвсүрэн
  • 21:00
    Сүлд
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 21:40
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:10
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:20
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Эфир завсарлав.
  • 23:20
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Ганжуур, данжуур их хөлгөн судар
  • 09:00
    Миний сонгодог тоглолт 1-р хэсэг
  • 09:50
    Бизнес цаг
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Сая долларын олз МУСК
  • 13:10
    Шинэ ном
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Миний сонгодог тоглолт 2-р хэсэг
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Чин ачлал
  • 20:00
    Шийдэл 45
  • 20:20
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хуримын сюрприз МУСК
  • 23:10
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    Playoff Playback Heat/Celtics East Finals Game 4
  • 01:00
    Playoff Playback Warriors/Mavericks West Finals Game 4
  • 03:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 5
  • 05:00
    Playoff Playback Mavericks/Warriors West Finals Game 5
  • 07:00
    Playoff Playback Heat/Celtics East Finals Game 6
  • 09:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 7
  • 11:00
    High Tops: Hall of Fame Class of 2022
  • 11:30
    High Tops: Best of 2002 WNBA Season
  • 12:00
    Playoff Playback Heat/Celtics East Finals Game 4
  • 14:00
    Playoff Playback Warriors/Mavericks West Finals Game 4
  • 16:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 5
  • 18:00
    The Buzzer №33
  • 19:00
    30 Баг 30 Өдөрт - Дугаар №4
  • 19:30
    NBA: Голден Стэйт - Л.А Клипперс 2021-22
  • 21:30
    NBA Action №27
  • 22:00
    High Tops: Hall of Fame Class of 2022
  • 22:30
    High Tops: Best of 2002 WNBA Season
  • 23:00
    Playoff Playback Celtics/Warriors Finals Game 1

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS news Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Волейболын ДАШТ: Хүрэл медалийн тоглолт
  • 12:00
    Бөх: Ерөнхийлөгчийн цомын төлөөх барилдаан 2021
  • 15:00
    LaLiga Chronicles №5
  • 15:30
    UCL: Аякс - Рэйнжерс 1-р тойрог
  • 17:30
    Волейболын ДАШТ: Нидерланд - Украин 1/8 Шигшээ
  • 19:00
    SPS news Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    LaLiga Chronicles №4
  • 20:00
    Волейболын ДАШТ: Словени - Украин 1/4 Шигшээ
  • 22:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №3
  • 22:30
    Даймонд Лигийн тойм №13
  • 23:30
    SPS news Мэдээллийн хөтөлбөр

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 07:20
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:10
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Гоо сайхны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 274: Оливейра-Гэйжи
  • 11:30
    UFC: Волков-Розенструйк
  • 14:30
    UFC: Махачев-Грийн
  • 16:30
    UFC 273: Волкановски-Солонгос Зомби
  • 19:00
    WWE Monday raw 1530
  • 21:00
    ONE Weekly #38
  • 21:30
    UFC: Холм-Виэйра

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 5.2-р анги
  • 09:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    Бизнес хөтөч нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Өв соёл
  • 09:45
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг /Аризон/
  • 10:30
    Хийморьтой 20 /шууд/
  • 12:00
    Чингүнжав найраглал
  • 12:20
    Зураглал
  • 12:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:30
    Аялгуут соёл нэвтрүүлэг /шууд/
  • 13:30
    Өв тээсэн их театр нэвтрүүлэг
  • 14:25
    Бизнес хөтөч
  • 14:40
    Цаг агаар
  • 14:45
    Хөгжмийн цаг
  • 15:00
    Сэцэнханы хурд-2016 уралдаан
  • 16:25
    МУХБ,АЖ Д.Ухнаагийн хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Ярилцах цаг
  • 19:00
    Бизнес хөтөч
  • 19:15
    Хөгжмийн цаг
  • 19:30
    Топ сугалаа /шууд/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Брэнд нэвтрүүлэг /Fendi/
  • 21:50
    Ардын дуу мину тоглолт
  • 22:25
    Сонирхогчдын клуб /Талбайн теннис/
  • 22:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 5.3-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг" ОАК 6, 7, 8-р анги
  • 09:25
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" анхан шат № 17
  • 09:45
    "Хэцүү хайр" ОАК 127, 128-р анги
  • 11:00
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 39
  • 12:00
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 13-р анги
  • 13:15
    "Ярианы Хятад хэлний алсын зайн сургалт" № 47, 48
  • 13:30
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 2-р анги
  • 14:45
    "Хөдөлгөөнт мөрдөх тасаг 404" ОАК 9, 10-р анги
  • 16:30
    "Хожуу учрал" ОАК 3-р анги
  • 17:40
    "Хэцүү хайр" ОАК төгсгөлийн 128, 129-р анги
  • 19:00
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 14-р анги
  • 20:30
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    "Хожуу учрал" ОАК 4-р анги
  • 23:20
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 14-р анги
  • 00:30
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 3-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Inside Serie A №7
  • 09:30
    UCL: Франкфурт - Спортинг 1-р тойрог
  • 11:30
    LaLiga World №5
  • 12:00
    UCL: Наполи - Ливерпүүл 1-р тойрог
  • 14:00
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №2
  • 14:30
    UCL: Викториа - Интер 2-р тойрог
  • 16:30
    LaLiga Chronicles №5
  • 17:00
    UCL: Спортинг - Тоттенхэм 2-р тойрог
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №2
  • 20:00
    UCL: Байерн - Барселона 2-р тойрог
  • 22:00
    UCL: Ливерпүүл - Аякс 2-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Фермийн хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:20
    "Улаан малгайт ба матрын нулимс" хүүхдийн жүжиг
  • 11:50
    Хамаг Монгол туургатны улаачдын сорил нэвтрүүлгийн дэд байрын шагналт Ж.Сайнхүү хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Моралаш" хүүхдийн кино
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Гурван минутын завсарлага" баримтат кино
  • 16:30
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Дэлхийн түүх
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "Шагайн тойром" баримтат кино
  • 20:00
    "Нээлттэй сэвэв" нэвтрүүлэг: Газар тариалан өнөөдөр-маргааш
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Монгол оюун " нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 32-р анги
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:25
    "Нандин эрдэнэ" МУСК
  • 23:40
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 08:25
    Монголын спортын түүх
  • 08:35
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн
  • 09:30
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Э. Цогбаяр
  • 10:05
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-4 /Спорт таны амралтанд/
  • 11:25
    “Эрийн хийморь”Монгол улсын алдарт уяач А. Алтангадас
  • 11:55
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулаг, улсын начин Г. Пүрэв-Очир
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Монголын спортын түүх
  • 13:45
    Бахархал
  • 14:30
    “Уухай” үндэсний сурын хүндэт мэргэн Т. Батмөнх
  • 15:00
    “Зэрлэг 4х4” автомашины бартаат замын уралдаанаас 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 16:00
    Монголын спортын түүх: Мото спорт-2
  • 17:00
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Сайхан-Овоо сумын уяач Д. Ойдов
  • 17:35
    Бөхийн хууч: Монгол улсын заан С. Хүрэлбаатар
  • 18:05
    Спорт таны амралтанд: “Мөрөн” мастер кросс-2022
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Бөхийн хууч: Булган аймгийн Сайхан сумын харьяат Аймгийн хурц бадрангуй арслан А. Ганболд
  • 20:30
    Манлайн баясгалан: МУГТ, улсын заан Д. Цэндаюуш
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Адуучин Булган аймгаас бэлтгэв
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг дэлхийн дахинд
  • 08:15
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 08:20
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 08:25
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 15:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 15:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 17:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 17:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 18:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 19:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 21:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 21:20
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 21:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    “Найрсаг өглөө” хөтөлбөр шууд
  • 10:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 9-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Бид Монголчууд
  • 11:30
    "Sudoku Mongolia" үзүүлж байна
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Надтай үлдээч" ОАК 3-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    Генийн өөрчлөлттэй хоол хүнс
  • 17:40
    Таны мэдлэгт
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 10-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Хүн чанар
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Эрүүл мэнд ба Мөнгө
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Монгол нүнжиг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    "Надтай үлдээч" ОАК 4-р анги
  • 23:00
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/0822:00

Боловсрол ТВ

"Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 7-р анги

X/0822:30

SBN

Зура МУСК

X/0811:25

Боловсрол ТВ

"Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг