МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Наоки Ханзава” Японы ОАУСК 5-р анги
  • 08:50
    Хөгжмийн агшин
  • 09:00
    Амьдралын загвар
  • 09:30
    Оюундалай
  • 10:10
    Олон нийтийн цаг
  • 10:30
    Эгшиг бүхэн учиртай: Төрийн шагналт, Ардын жүжигчин, хөгжмийн зохиолч Л.Мөрдорж “Цэнгэлийн эгшиг”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    MNB- энэ 7 хоногт
  • 11:30
    Ногоон сум аян-2022: Төрийн банкны -IPO /шууд/
  • 12:30
    “Узбекистан. Элсэн цөлийн сувд” баримтат кино
  • 13:10
    “Монголын баялаг 330” Говь-Алтай аймаг. Алтай сум
  • 13:50
    “Хөдөөгийн баясгалан” Монголын уран сайхны кино
  • 15:00
    “Хөгжмийн Баяраа” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 15:50
    “Хайрлаарай”
  • 16:50
    Алтан сан хөмрөг: “Бид хүүхдийн уран бүтээлчид”
  • 17:30
    УИХ-ын цаг
  • 18:00
    Дурсамж дүүрэн он жилүүд: Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, зохиолч, сэтгүүлч Д.Энхболд
  • 18:30
    Sendly IPO танилцуулга
  • 18:40
    “Ай-Ёо” ток шоу
  • 19:40
    ETT Weekly
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Төрийн соёрхолт , хөгжмийн зохиолч Ц.Чинзориг
  • 22:50
    “Ягаан” Энэтхэгийн уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 10:20
    Судлагдахуун
  • 11:00
    Саятан долоо хоног
  • 12:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 23,24/
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 14:35
    "Жаргаж дуулъя"
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    Өнөөгийн Монгол /Япон хэлээр/
  • 17:25
    "Найрсан дуулъя"
  • 17:45
    Нано бальзам
  • 17:50
    Аяллын тойрог - Кливленд хот. НАСА-гаар
  • 18:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:55
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Сахиусан тэнгэрийн өгөөш" олон ангит кино /12/
  • 21:45
    Гоол! Теле сэтгүүл
  • 22:20
    Сумо тойм
  • 22:55
    "Найрсан дуулъя"
  • 23:15
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 11:00
    "Аалз" ОАК 8-р анги
  • 13:30
    "Цөөвөр чоно" ОАК 1,2-р анги
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "Дэлхий хавтгай"
  • 15:40
    "Баялаг бүтээгч"
  • 16:40
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 17:30
    "Хөгжөөн дэмжигчид" ОАК 5-р анги
  • 18:20
    "Тобот" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цөөвөр чоно" ОАК 5-р анги
  • 21:10
    "Амьд үлдэх чадварт суралцах нь" танин мэдэхүйн цуврал
  • 21:25
    "Би чамаас Чи надаас"
  • 22:00
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Хөгжөөн дэмжигчид" ОАК 6-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 07:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:10
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 6,7,8-р анги
  • 08:40
    Ахмадын баяр 2022
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 12:20
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 12:30
    Өнөөдрийн аялал
  • 14:40
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 14:45
    Алтан тооно пептид үзүүлж байна
  • 14:55
    Ахмадын баяр 2022
  • 15:15
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:20
    "Жаргаж дуулая" тоглолт
  • 15:30
    "Саятан 7 хоног" шууд
  • 17:00
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    Танд тустай агшин
  • 17:20
    "Жаргаж дуулая" тоглолт
  • 17:40
    Хот
  • 18:00
    "Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:30
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Насан туршдаа"уран сайхны кино
  • 20:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:45
    Дэлхий дахины онцлох үйл явдал
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    "Чин сэтгэл" 1,2,3-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 02:30
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:50
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг /2 дугаар давталт /
  • 10:10
    "Шимизүгийн цаг" хоолны нэвтрүүлэг /шинэ /
  • 10:30
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Монгол Улсад орчин цагийн "Эрчим хүчний салбар үүсэж хөгжсөний түүхт 100 жил"-ийн ойн хүчит бөхийн 256 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна.
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Гүндүүгүй яриа" нэвтрүүлэг / Улсын начин А.Давааням/
  • 21:30
    "Сүнстэй тулалдагч" 5-р анги
  • 22:35
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа
  • 01:05
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /

C1

  • 08:00
    "Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    "Хамгаалагч арслан" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 4-р анги
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 5-р анги
  • 14:10
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 6-р анги
  • 15:10
    "Пентхаус" ОАК S1 1-р анги
  • 16:40
    "Пентхаус" ОАК S1 2-р анги
  • 18:10
    "WHO IS HE" Зохиолч, яруу найрагч П.Батхуяг асан
  • 18:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:00
    "Анхилуун арал Гренада" Баримтат кино
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Нийслэл аав" Реалити шоу /давталт/ №10
  • 22:00
    "Үндэсний дампуурлын өдөр" УСК
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:50
    Эсгий туургатан нэвтрүүлэг-8
  • 11:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 13:00
    11.22.63 -7 ОАК
  • 14:00
    11.22.63 -8 ОАК
  • 15:00
    Хар сувд-6 ОАК
  • 16:00
    Инээдмийн толь
  • 16:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 17:00
    Шийдэл 45
  • 17:30
    Монголын баялаг 330
  • 18:30
    Их эмч
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000 шууд
  • 20:30
    SBN news тойм
  • 21:20
    “Их хаадын чулуу” үзүүлж байна
  • 21:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 22:30
    Луйвар МУСК
  • 00:10
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:00
    Мэдээ
  • 01:50
    " Их үйлс" ОАК 17
  • 02:55
    " Хятадын шилдэгүүд" нэвтрүүлэг 5,6
  • 03:45
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 41
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 46
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5-8
  • 08:00
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 21-25
  • 08:30
    " Бурхан багш"ОАК 15,16
  • 10:05
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Нууцлаг хөргөгчний тулаан" нэвтрүүлэг 2
  • 12:25
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 41
  • 12:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 46
  • 13:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5-8
  • 13:40
    Цаг агаар
  • 13:45
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 21-25
  • 14:20
    " Каринтины хүүхдүүд" МУСК
  • 15:25
    Цаг агаар
  • 15:35
    Завхан - Тэлмэн 90 жил нэвтрүүлэг 1
  • 17:10
    "Их хурлын цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Цаг агаар
  • 17:55
    " Цогоо гуай Хүрлээ 2" кино контент
  • 19:05
    " Улаан бал " тойм
  • 19:35
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    " Бурхан багш"ОАК 17
  • 21:10
    " Хөөрхөн шүд" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Цаг агаар
  • 21:30
    " Инээдтэй охин" кино драм 1
  • 22:20
    " Бурхан багш"ОАК 18
  • 23:25
    " Жинхэнэ эрчүүд" ОАК 19,20
  • 00:40
    " Инээдтэй охин" кино драм 1

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.8-р анги
  • 07:25
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч " хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:25
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.3-р анги
  • 09:00
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:10
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.15,16-р анги
  • 09:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хааны нулимс" ОАК 21-р анги
  • 11:10
    "Аниргүйн чимээ" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 2-р анги
  • 15:30
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Найзууд" ОАК 2.11,12-р анги
  • 17:00
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч " хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.4-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.17,18-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 9.16-р анги
  • 19:30
    "Хааны нулимс" ОАК 22-р анги
  • 20:35
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 3-р анги
  • 23:10
    "Найзууд" ОАК 2.13,14-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-4,5,6-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 30,31-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-7-р анги
  • 10:30
    "Хатны нууц" СОАК 12-р анги /давталт/
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-7,8,9-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 32,33-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-8-р анги
  • 17:30
    ДВ-"Евромакс" Нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Эни Жаки Мастеркласс" загварын нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 20:00
    "The Profit" бизнесийн реалити нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Гарчиг" уран зохиолын нэвтрүүлэг 2-2-р дугаар /давталт/
  • 22:00
    "Парадисо"- Кино нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Харанхуй хад" МУСК
  • 07:40
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 37-42-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 13,14-р анги
  • 14:15
    Нүүдэл шийдэл:Цементийн үнийн өсөлт
  • 15:15
    "Танайхаар ORI" нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 15:40
    "Жаргалтай бяцхан ферм" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 16:15
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг дугаар-1
  • 17:00
    "Road to ONE Mongolia" шоу нэвтрүүлэг дугаар-1
  • 18:30
    "Чимээгүй номын сан" дугаар-2
  • 19:15
    "Авгалдайнууд" цуврал
  • 19:30
    "Гэгээн учрал" МУСК
  • 21:00
    "Цаасан цэцэг" УСК
  • 23:00
    "Нарны сүүдэр" МУСК
  • 00:40
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг дугаар-13,14
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:35
    Бизнес толь
  • 07:50
    "Дуудлага" ОАК 52-53-р анги
  • 09:45
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 10:30
    "Шилжилт" МУСК
  • 12:00
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 13:00
    "Саятан долоо хоног" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Хэлэлцээр" УСК
  • 16:40
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 17:10
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Дайлья" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 18:50
    "Хүвь хүний бодит түүхүүд" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Их хаадын чулуу" үзүүлж байна
  • 21:10
    "Дайлья" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Зэвүүн" ток шоу
  • 23:30
    "Анивчих" УСК
  • 00:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 01:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Гайхамшигт амьдрал" ХОАК 11-р анги давталт
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "Сайн хүмүүс " УСК давталт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    Тоглолтын цаг
  • 11:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    "Гайхамшигт амьдрал" ХОАК 12-р анги
  • 14:10
    "Худал хуурмаг" ОАК 6,7,8-р анги
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" тойм мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 18:35
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хүнсний аюулгүй байдлын цаг” хүнсний хувьсгал 2
  • 19:20
    "Их хаадын чулуу" өв соёлын нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "ХҮНСНИЙ ХУВЬСГАЛД ХҮН БҮР ОРОЛЦОЁ" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 19:50
    "Монголчууд" өв соёлын цаг
  • 20:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин Б.Одбаяр
  • 21:00
    "E-Project" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Миний доторх залуу" УСК
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:50
    "Сүпер 8 (Super 8)" УСК
  • 03:35
    "Жуки тосгон" ОАК (II.11,12-р анги)
  • 04:20
    "Зура" МУСК
  • 06:20
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 08:20
    "Миний нууц" МУСК
  • 10:10
    "Трансформерс (Transformers)" УСК
  • 12:40
    "Трансформерс: Фоллины өшөө авалт (Transformers: Revenge of the Fallen)" УСК
  • 15:20
    "Трансформерс: Сарны нууц (Transformers: Dark of the Moon)" УСК
  • 18:00
    "Трансформерс: Мөхлийн эрин (Transformers: Age of Extinction)" УСК
  • 21:00
    "Юки Юна бол баатар" аниме (I.1,2-р анги)
  • 22:05
    "Терминатор: Эхлэл (Terminator Genisys)" УСК
  • 00:30
    "Амь өрссөн тоглоом (Man on a Ledge)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Жимсний нинжа хүүхэлдэйн кино 4-7-р анги
  • 09:00
    Хайраа хайрла ХОАК 31-р анги
  • 10:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Ахмадын баяр 2022
  • 10:35
    Хайраа хайрла ХОАК 32,33,34-р анги
  • 12:55
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Мөрөөдлөө дага /Follow your dream/ УСК
  • 14:40
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 16,17-р анги
  • 15:30
    Саятан 7 хоног
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Марс дээрх амьдрал ОАК 1,2-р анги
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Нохойг минь авраач 1.2
  • 21:40
    Ахмадын баяр 2022
  • 22:00
    Шүтээн /Idol/ УСК
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 10:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Сайн байна уу Амьдрал минь-2" МУСК
  • 15:50
    "LAVLAGAA" үзүүлж байна
  • 16:00
    "УС СУВАГ" үзүүлж байна
  • 16:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Дархлаа" МУСК
  • 19:15
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:30
    "TV7 - Тодруулга" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
  • 22:20
    "Bad Angels" МУСК
  • 00:10
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Баримтат кино
  • 09:00
    Кино миний амьдралд
  • 09:15
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 11:35
    Тоглолтын цаг
  • 13:50
    "Саруул Монгол-4" дугаар 3
  • 14:25
    Йогачны гэр подкаст
  • 15:15
    Тоглолтын цаг
  • 18:25
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Аялгуут сайхан найраглал
  • 18:40
    Баримтат кино
  • 20:10
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Гийв лотто"
  • 20:30
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 21:05
    Цагаан хуудас
  • 22:05
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Маш нууц" МУСК
  • 00:15
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Эко зөвлөгөө
  • 08:10
    "Ирээдүйн хот-Хот төлөвлөлт " баримтат кино
  • 09:00
    Эко ТВ цоморлог
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг
  • 11:00
    " Улаанбаатарт байгаа миний аавд" МУСК
  • 13:00
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:35
    Эко зөвлөгөө
  • 14:00
    Үндэсний сугалаа 19000000
  • 15:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Баримтат кино
  • 20:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 21:00
    Эко ТВ цоморлог
  • 22:00
    "Хүний амь " МУСК
  • 23:45
    Эко зөвлөгөө
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Миний бяцхан одой морь" IX.11-14
  • 08:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 48
  • 08:45
    "Зуузуугийн найзууд" I.3
  • 09:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 27-28
  • 09:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 23-24
  • 09:20
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 33-34
  • 09:30
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.3
  • 09:40
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 5
  • 09:50
    Learn to Draw - Урлагийн ертөнц 3-4
  • 10:00
    "Масамүны өшөө авалт" 3-7
  • 12:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.21-24
  • 13:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" III.37-40
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" III.41-44
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" IX.15
  • 15:30
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.29-33
  • 16:35
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" I.19-23
  • 18:00
    Да Винчи - Энэ шинэ бүтээлийг би ярьсан бил үү? I.15
  • 18:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.15
  • 18:30
    Маамуу - Таван хуруу
  • 18:45
    Маамуу - Аавын хайр
  • 19:00
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" 15-17
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" IV.13-17
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Зураглал
  • 11:30
    Төрийн банкны -IPO /шууд/ “Ногоон сум аян-2022”
  • 12:30
    Оньс тайлах ухаан: (Туулсан зам, Чуулсан бодрол.....) Монгол улсын зөвлөх инженер Д.Цэдэвсүрэн
  • 13:20
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 13:40
    MNB-55 жилийн ойд зориулав: Онцлох зочин Соёлын Гавьяат зүтгэлтэн,сэтгүүлч, судлаач Г.Бадамсамбуу
  • 14:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: Бүтээл төрсөн түүх
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Гэгээн үдэш” 20-р зууны манлай эмэгтэй жүжигчин,гавьяат жүжигчин Түдэвийн Цэвээнжав
  • 16:55
    “Ногоон сум аян-2022” Sendly
  • 17:10
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 17:30
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв. Шинэ
  • 18:00
    Явлаа, Ирлээ: Тэмүүлэл хүмүүнлэгийн холбоо НҮТББ-ын тэргүүн Ж.Мөрөндэлгэр
  • 18:20
    Орон нутгийн мэдээ
  • 18:40
    Түмэн шувуут
  • 18:55
    ММ-5 минут: Монгол ноос компанийн гүйцэтгэх захирал Ч.Эрдэнэбат
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    “Дурсамж дүүрэн он жилүүд” Зохиолч сэтгүүлч, Соёлын Гавьяат Зүтгэлтэн Д.Энхболд /шинэ/
  • 19:40
    MNB-55 жилийн ойд зориулав: Онцлох зочин Радио телевизийн ахмад сэтгүүлч Ц.Сүхбаатар /шинэ/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 21:00
    Асуудал шийдэл /давталт/
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Томилолтоос ирлээ” Завхан аймгийн Алдархаан сумаас бэлтгэв
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Миний байшин
  • 09:30
    Монгол минь тоглолт 1-р хэсэг
  • 10:30
    Шийдэл 45
  • 11:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:30
    Ярилцах цаг
  • 11:50
    Бизнес цаг
  • 12:00
    Дархлаа кино контент
  • 13:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 13:30
    Амилсан хайр МУСК
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Футзалын дээд лиг /шууд/
  • 18:50
    Бизнес цаг
  • 19:00
    Футзалын дээд лиг /шууд/
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хот нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Галзуу зугаалга МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    Playoff Playback Heat/Sixers Round 2 Game 6
  • 01:00
    Playoff Playback Suns/Mavericks Round 2 Game 6
  • 02:00
    Playoff Playback Celtics/Bucks Round 2 Game 6
  • 03:00
    Playoff Playback Grizzlies/Warriors Round 2 Game 6
  • 04:00
    Playoff Playback Bucks/Celtics Round 2 Game 7
  • 06:00
    High Tops: Hall of Fame Class of 2022
  • 06:30
    High Tops: Best of 2002 WNBA Season
  • 07:00
    Playoff Playback Mavericks/Suns Round 2 Game 7
  • 09:00
    Playoff Playback Mavericks/Warriors West Finals Game 1
  • 11:00
    Playoff Playback Warriors/Grizzlies Round 2 Game 5
  • 12:00
    Playoff Playback Heat/Sixers Round 2 Game 6
  • 13:00
    Playoff Playback Suns/Mavericks Round 2 Game 6
  • 14:00
    Playoff Playback Celtics/Bucks Round 2 Game 6
  • 15:00
    Playoff Playback Grizzlies/Warriors Round 2 Game 6
  • 16:00
    Playoff Playback Bucks/Celtics Round 2 Game 7
  • 18:00
    High Tops: Ep 15
  • 18:30
    High Tops: Best of 2002 WNBA Season
  • 19:00
    30 Баг 30 Өдөрт - Дугаар №6
  • 19:30
    NBA Talk №37
  • 21:00
    Playoff Playback Mavericks/Warriors West Finals Game 1
  • 23:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 2

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS news Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    NBA: Майами - Шарлотт 2021-22
  • 11:30
    Inside Serie A №7
  • 12:00
    Бөх (шууд): Эрчим хүчний 100 жилийн ойд зориулсан барилдаан
  • 20:00
    NBA: Брүүклин - Финикс 2021-22
  • 22:00
    UCL: Ман Сити - Дортмунд 2-р тойрог

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 08:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 09:30
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ногоон ирээдүй" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:30
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 12:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Гоо сайхны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 20:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 21:30
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 22:30
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC: Блахович-Ракич
  • 11:00
    WWE Monday raw 1530
  • 13:00
    UFC: Каттар-Эммет
  • 15:30
    WWE Smackdown 1204
  • 17:30
    UFC: Сэндхэген-Сон Прелим
  • 20:30
    ONE FN1: Мораес-Жонсон 2 Тойм
  • 21:00
    UFC: Сэндхэген-Сон

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 5.4-р анги
  • 09:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    Бизнес хөтөч
  • 09:35
    Хөгжмийн цаг
  • 09:45
    Сүлд үү Тоо юу нэвтрүүлэг /Сан-Диего/
  • 10:30
    Хийморьтой 20 /Шууд/
  • 12:00
    Таван эрдэнэ тоглолт
  • 13:30
    Бизнес хөтөч
  • 13:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:50
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг /Хатан хаан Элизабет/
  • 14:05
    Эх дэлхий-Ширэнг баримтат кино
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Дулаанхан хайрханы тахилга наадам
  • 16:40
    Хүний заяа нэвтрүүлэг /МУГД Ж.Баянцагаан/
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:05
    Аз жаргал хаана байна нэвтрүүлэг / Ром/
  • 19:00
    Спортын дууны түүх цуврал нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Топ сугалаа /Шууд/
  • 21:00
    Би уран бүтээлч нэвтрүүлэг /АЖ С.Батсүх/
  • 21:40
    Намайг Тарзанд хүргээд өг УСК
  • 23:30
    Хөгжмийн цаг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Үнэгний ав" ОАК 1-р анги
  • 07:55
    Тоглолтын цаг
  • 08:30
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 11, 12, 13-р анги
  • 12:00
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 1, 2-р анги
  • 14:30
    "Хожуу учрал" ОАК 1, 2, 3-р анги
  • 17:50
    "Үнэгний ав" ОАК 2-р анги
  • 19:00
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 16-р анги
  • 20:30
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 5-р анги
  • 22:00
    "Хожуу учрал" ОАК 6-р анги
  • 23:20
    "Гэнэтийн зочид" МОАК 16-р анги
  • 00:30
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 5-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    LaLiga Chronicles №6
  • 09:30
    UEL: Цюрих - Арсенал 1-р тойрог
  • 11:30
    LaLiga World №6
  • 12:00
    UEL: Лудогорец - Рома 1-р тойрог
  • 14:00
    Inside Serie A №7
  • 14:30
    UEL: Ман Ютд - Сосьедад 1-р тойрог
  • 16:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №4
  • 17:00
    UEL: Шерифф - Ман Ютд 2-р тойрог
  • 19:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №2
  • 20:00
    UEL: Мидтьюлланн - Лацио 2-р тойрог
  • 22:00
    Serie A: Удинезе - Интер 7-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Фермийн хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг:Кампучи улсаар...
  • 10:55
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Намар нахиалсан мод" МУСК
  • 16:30
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Номын нандин сахиус
  • 19:40
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:50
    "Бүтээл төрөх агшин "нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:20
    "Залуу эмч нар" ОАК 34-р анги
  • 22:10
    Зарын цаг
  • 22:15
    "Би чиний баатар" Энэтхэгийн УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Эрийн хийморь: Аймгийн алдарт уяач, хулгана жилийн өндөр чансаатай уяач Б. Батхүү
  • 08:10
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Ж. Хайдав
  • 08:40
    “Хөвчийн хүчтэн-2022” Трак ангиллын авто машины бартаат замын уралдаан 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 09:40
    Спорт гэр бүл: МУГТ Т. Үйтүмэнгийн гэр бүл
  • 10:10
    Адуучин: Завхан аймгийн Сонгино сумаас бэлтгэв
  • 11:00
    “Увсын суйлдаг нарийн хөх” Монгол улсын начин Жотойн Гэлэг агсны дурсамж хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Л. Одсайхан
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    “Ханбогд хурд” мастер кросс-2021 /Спорт таны амралтанд/
  • 13:45
    Бахархал: ОУХМ Т. Түвшинтулга
  • 14:20
    Монголын спортын түүх: Хөлбөмбөгийн 1980 оны улсын аварга “Алдар баг”
  • 15:20
    “Их амжилтын эхлэл” Спортын гимнастикийн ОУХМ дасгалжуулагч багш Дагвын Норов
  • 16:10
    “Мөнгөн шонхор-2022” мастер кросс уралдаан 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 16:35
    Оюутны спортын 5 дугаар наадам: Ширээний теннисний тэмцээн
  • 17:10
    Бахархал: Шагайн харвааны дархан мэргэн Б.Баатарбат
  • 17:55
    Мартах учиргүй: Монгол улсын гавьяат тамирчин Т. Үйтүмэн
  • 18:25
    Монголын спортын түүх: Хөлбөмбөгийн Уурхайчин баг
  • 19:25
    Спорт хобби
  • 19:55
    “Зогсошгүй”
  • 20:25
    Эрийн хийморь
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бөхийн хууч
  • 21:15
    Адуучин: Ховд аймгаас бэлтгэв
  • 21:45
    Бахархал: Байт харвааны ОУХМ Ж. Отгон
  • 22:10
    Монголын спортын түүх: Шатрын спортын тамирчид
  • 22:15
    Мастер кросс-2022 тэмцээн /Спорт таны амралтанд/
  • 23:10
    Сайхан амраарай
  • 23:15
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг 7 хоногийн тойм
  • 08:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 08:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 15:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 15:40
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 15:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 17:00
    "Төв цэг" дэлхий дахинд
  • 17:15
    Иргэний индэр
  • 17:30
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 18:35
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 18:40
    "Лидер анализ" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 20:00
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 21:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 21:30
    Төв цэг дэлхийн тойм
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Лидер анализ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Алтан намар-2019 давталт
  • 08:35
    Таны мэдлэгт
  • 08:45
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    ТВ-Галерей
  • 10:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 11-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Бахархал: Дээрхийн Заяа
  • 11:38
    Таны мэдлэгт
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:15
    "Sudoku Mongolia" үзүүлж байна
  • 12:55
    Түмэнд түгээе
  • 13:10
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    “Автохим” ХХК үзүүлж байна
  • 16:15
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    "Надтай үлдээч" ОАК 5-р анги
  • 17:15
    "Sudoku Mongolia" үзүүлж байна
  • 17:55
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 12-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    ТВ-Клиник
  • 19:30
    Танайд мод тарья
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Захидлын мөрөөр
  • 20:30
    Харах өнцөг
  • 20:50
    Түмэнд түгээе
  • 21:05
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Түмэнд түгээе
  • 22:15
    Монгол нүнжиг
  • 23:15
    "Надтай үлдээч" ОАК 6-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/0822:00

Боловсрол ТВ

"Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 7-р анги

X/0822:30

SBN

Зура МУСК

X/0811:25

Боловсрол ТВ

"Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг