МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Ягаан” Энэтхэгийн уран сайхны кино 1-р анги
  • 09:00
    “Янзган хүрээ” хүүхдийн жүжиг
  • 09:50
    “Хөгжмийн Баяраа” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:40
    16 мм үзүүлж байна: “Монгол телевиз 30жил” 1997 он
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Солонгосын уламжлалт урлагийн гайхамшиг” баримтат кино
  • 12:00
    Дурсамж дүүрэн он жилүүд: Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, зохиолч, сэтгүүлч Д.Энхболд
  • 12:30
    “Монголын баялаг 330” Говь-Алтай аймаг. Бугат сум.
  • 13:10
    “Мартагдашгүй намар” Монголын уран сайхны кино
  • 14:50
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Төрийн соёрхолт , хөгжмийн зохиолч Ц.Чинзориг
  • 16:30
    Агаараар гүйцгээе
  • 17:10
    Монгол кино түүхэн хуудаснаа...
  • 17:50
    “Тамганы бүжигчин” бүжгэн жүжиг
  • 18:50
    Тэнүүн огоо: “Амжилтын гүүр”
  • 19:20
    “Аяллын тасалбар” /Польш улсаас бэлтгэв/
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    MNB өнөөдөр маргааш
  • 22:05
    “Ягаан” Энэтхэгийн уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:25
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 10:25
    Гоол! Теле сэтгүүл
  • 11:00
    Саятан долоо хоног
  • 12:30
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /6-р бүлэг 25,26/
  • 13:00
    300 саяын супер тохирол
  • 14:30
    Мэргэжлийн сумо бөхийн Аки башё
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 17:20
    Археоператор
  • 17:55
    Нано бальзам
  • 18:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:15
    "Өөдлөх улирал" Монголын уран сайхны кино
  • 19:30
    Сайн уу Сайнаа
  • 20:50
    "Сахиусан тэнгэрийн өгөөш" олон ангит кино /13/
  • 22:00
    Сумо тойм
  • 22:35
    "Мартагдашгүй намар" Монголын уран сайхны кино
  • 00:10
    "Найрсан дуулъя"
  • 00:30
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Ёо Ёо-г анагаах нь"
  • 11:00
    "Цөөвөр чоно" ОАК 3,4,5-р анги
  • 13:30
    "Саятан 7 хоног"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:50
    "УИХ-ын цаг"
  • 15:20
    "Би чамаас Чи надаас"
  • 16:00
    "Амьд үлдэх чадварт суралцах нь" танин мэдэхүйн цуврал
  • 16:20
    "Үүргэвчтэй аялал"
  • 16:50
    "Манцуйтай тамирчин"
  • 17:20
    "Хөгжөөн дэмжигчид" ОАК 6-р анги
  • 18:10
    "Тобот" ОА хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Цөөвөр чоно" ОАК 6-р анги
  • 21:10
    "Танайд хоноё"
  • 22:30
    "Хөгжөөн дэмжигчид" ОАК 7-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    Танд тустай агшин
  • 07:10
    Бизнес мэдээ
  • 07:15
    "Монгол зурхай"
  • 07:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:25
    Шинэчлэгдэж буй Хятад орон
  • 08:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:50
    Нанонаалт үзүүлж байна
  • 11:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    Өнөөдрийн аялал
  • 14:10
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 14:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 14:25
    Ахмадын баяр 2022
  • 14:45
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 14:55
    Алтан тооно пептид үзүүлж байна
  • 15:05
    "Жаргаж дуулая" тоглолт
  • 15:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 15:30
    "Саятан 7 хоног" шууд
  • 17:00
    Нанобальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    Ахмадын баяр 2022
  • 17:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:35
    Танд тустай агшин
  • 17:40
    "Жаргаж дуулая" тоглолт
  • 18:00
    "Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:30
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Анхаар дотор чимээгүй"уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:00
    "300 саяын супер тохирол"
  • 23:30
    "Чин сэтгэл" 4,5-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 01:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 01:40
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:35
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Дорнын зурлага
  • 08:05
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 10:00
    "Монголын баялаг 330" нэвтрүүлэг /Халх голын дайн/
  • 10:30
    Мазаалай сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Анализ тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    "Эрүүл мэндийн цаг" нэвтрүүлэг /Ковидын дараах уушгины сорвижилт- давталт /
  • 13:30
    "Нүүдэлчин фестиваль 2022" -Баян-Өлгий аймаг / давталт/
  • 14:30
    "Гарц" нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 15:10
    "Шимизүгийн цаг" хоолны нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:30
    300 саяын супер тохирол-Монгол сугалаа
  • 17:00
    АХА цэнгээнт нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 17:40
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" 6-р анги
  • 18:20
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг / шинэ/
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "After School Club" нэвтрүүлэг / шинэ /
  • 21:10
    "Дотно сэдэв" нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 21:50
    "Сүнстэй тулалдагч" 6-р анги
  • 22:30
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 00:01
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт /
  • 01:30
    Тоглолтын цаг

C1

  • 08:00
    "Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:10
    "Алтан өргөө" МУСК
  • 10:30
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 7-р анги
  • 11:30
    "300 сая"-ын супер тохирол шууд
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Шөнийн сахиулын тэмдэглэл" СОАК 8-р анги
  • 14:10
    "Пентхаус" ОАК S1 3-р анги
  • 15:40
    "Пентхаус" ОАК S1 4-р анги
  • 17:10
    "Фракц-1" МУСК
  • 18:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:40
    Улсын их хурлын цаг
  • 19:10
    "Үндэсний дампуурлын өдөр" УСК /давталт/
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "Бүү хөнөө" УСК
  • 23:30
    "Boss of boss" МУСК
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news тойм
  • 09:00
    Хар сувд-7 ОАК
  • 10:00
    Их эмч
  • 11:00
    Инээдмийн толь
  • 11:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 12:00
    Миний очих дуртай газар
  • 12:30
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Ахмадын баяр 2022
  • 14:30
    Миний аялсан 1000 хот
  • 15:30
    Монголын баялаг 330
  • 16:30
    Ахмадын баяр 2022
  • 17:00
    Зууны нууц
  • 17:30
    Хар сувд-8 ОАК
  • 18:30
    Хар сувд-9 ОАК
  • 19:30
    Хар сувд-10 ОАК
  • 20:30
    Хүүгүй ломбард МУСК
  • 22:10
    Хөлтрөг МУСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:25
    " Boobies" хошин цуврал
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    " Хятадын шилдэгүүд" нэвтрүүлэг 5,6
  • 06:50
    "Хоолны мангас" хүүхэлдэйн кино 42
  • 07:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 47
  • 07:20
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 9-12
  • 08:00
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 1-5
  • 08:30
    " Бурхан багш"ОАК 17
  • 10:05
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Пунжоны радио 2" баримтат кино
  • 12:40
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 47
  • 13:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 9-12
  • 13:40
    Цаг агаар
  • 13:45
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 1-5
  • 14:20
    " Сыгам" МУСК
  • 15:15
    Цаг агаар
  • 15:25
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 15:35
    " Завхан - Тэлмэн 90 жил" нэвтрүүлэг 2
  • 17:10
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Цаг агаар
  • 18:00
    "Нууцлаг хөргөгчний тулаан" нэвтрүүлэг 3
  • 19:05
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    " Хүний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    " Бурхан багш"ОАК 19
  • 21:10
    " Хөөрхөн шүд" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    " Бүргэдчин охин"
  • 21:40
    Цаг агаар
  • 21:45
    " Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    " Бурхан багш"ОАК 20
  • 23:25
    " Луйвар" МУСК

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.9-р анги
  • 07:20
    "Мини форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч " хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 07:50
    Үлгэрийн цаг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:25
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.4-р анги
  • 09:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.17,18-р анги
  • 09:25
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хааны нулимс" ОАК 22-р анги
  • 11:05
    "Playing love-2017" тоглолт 1-р хэсэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бидний үед" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 3-р анги
  • 14:20
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Найзууд" ОАК 2.13,14-р анги
  • 17:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.5-р анги
  • 18:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 1.19,20-р анги
  • 19:00
    "Миний бяцхан одой морь" хүүхэлдэйн кино 9.17-р анги
  • 19:30
    "Хааны нулимс" ОАК 23-р анги
  • 20:35
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Үндэсний үсэглэлийн аварга" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 4-р анги
  • 23:20
    "Найзууд" ОАК 2.15,16-р анги
  • 00:15
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-10,11,12-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 34,35-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-9-р анги
  • 10:30
    ДВ-"Евромакс" Нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    Ройтерс: Загвар
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "The Profit" бизнесийн реалити нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:10
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-13,14,15-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 36,37-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-10-р анги
  • 17:30
    "Хөдөлгүүр" автомашины нэвтрүүлэг 2-3-р дугаар /давталт/
  • 18:30
    Ройтерс: Загвар
  • 19:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 20:00
    "5 Алтан Цагариг" шоу нэвтрүүлэг 2-4-р дугаар
  • 21:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 22:00
    "Парадисо"- Кино нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Хубилай хааны зарлиг" МУСК
  • 07:40
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 43-48-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 15,16-р анги
  • 14:15
    Хар хайрцаг
  • 15:15
    "Love Menu" шоу нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 16:15
    "Дэлхийд дурласан сар" МУСК
  • 17:45
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Road to ONE Mongolia" шоу нэвтрүүлэг дугаар-2
  • 21:00
    "Гайхамшигт ертөнц" МУСК
  • 23:05
    "Таван алхмын зайд" УСК
  • 01:00
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг дугаар-15,16
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 07:35
    "Дуудлага" ОАК 54-56-р анги
  • 10:30
    "Улаачдын сорил 4" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 11:00
    "Дайлья" нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Их хаадын чулуу" үзүүлж байна
  • 11:30
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Чихрийн шижингийн шийдэл" баримтат кино
  • 13:00
    "Саятан долоо хоног" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Анивчих" УСК
  • 15:30
    "Их хаадын чулуу" үзүүлж байна
  • 15:40
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Моралаш" хүүхдийн сетком
  • 17:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Нүүдэлчин Монгол" нэвтрүүлэг Өвөрхангай
  • 18:40
    "Хүвь хүний бодит түүхүүд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Цагаан хэрээ" УСК
  • 23:10
    "Аймаар яриа" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:55
    "Гайхамшигт амьдрал" ХОАК 12-р анги давталт
  • 07:40
    "Миний доторх залуу" УСК давталт
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Их хаадын чулуу" өв соёлын нэвтрүүлэг
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    Тоглолтын цаг
  • 11:30
    "300 саяын супер тохирол" шууд
  • 13:00
    "Гайхамшигт амьдрал" ХОАК 13-р анги
  • 14:10
    "Худал хуурмаг" ОАК 9,10-р анги
  • 16:30
    "Амрыг эрье" ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 17:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    “Хүнсний аюулгүй байдлын цаг” хүнсний хувьсгал 2
  • 19:35
    "Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "ХҮНСНИЙ ХУВЬСГАЛД ХҮН БҮР ОРОЛЦОЁ" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 21:00
    "E-Project" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин Б.Одбаяр
  • 22:30
    "Мангас" УСК
  • 00:20
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:05
    "Дайчин (Warrior)" УСК
  • 04:20
    "Жуки тосгон" ОАК (II.11-р анги)
  • 04:45
    "Том толгойтын романс" МУСК
  • 06:10
    "Фэйсбүүк од" МУСК
  • 07:40
    "Үүр цайгаасай" МУСК
  • 09:50
    "Солиот эх" МУСК
  • 11:50
    "Зугтахад 3 хоногт (Next Three Days)" УСК
  • 14:10
    "Бүлээн цус (Warm Body)" УСК
  • 16:00
    "Хаягдсан эр (Cast Away)" УСК
  • 18:35
    "Терминатор: Эхлэл (Terminator Genisys)" УСК
  • 21:00
    "Юки Юна бол баатар" аниме (I.3,4-р анги)
  • 22:05
    "Дайн (War)" УСК
  • 00:05
    "Хоригдогсод (Prisoners)" УСК
  • 02:35
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Жимсний нинжа хүүхэлдэйн кино 8-13-р анги
  • 09:30
    Марс дээрх амьдрал ОАК 3-р анги
  • 10:50
    Ахмадын баяр 2022
  • 11:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:25
    Нохойг минь авраач 1.2
  • 12:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Марс дээрх амьдрал ОАК 4,5-р анги
  • 14:40
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 18,19-р анги
  • 15:30
    Саятан 7 хоног
  • 17:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 20-р анги
  • 17:50
    Ирвэсийн амьдрал баримтат кино WWF-Mongolia
  • 18:20
    Ахмадын баяр 2022
  • 18:40
    Эрүүл амт 1.1
  • 19:30
    Саятан 7 хоног
  • 21:00
    Project Runway Монголд
  • 21:50
    Роман /Romang/ УСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дархлаа" МУСК
  • 10:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 13:10
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 15:00
    "100 ЧУХАЛ СЭДЭВ МОНГОЛ СОЁЛ - МОНГОЛЫН БАЯЛАГ"
  • 16:40
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Ард түмний зууч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Захиас" МУСК
  • 19:15
    "Бизнес боломж" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Үндэсний сугалаа" үзүүлж байна
  • 20:30
    "TV7 - Тодруулга" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Төрөлхтөн" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хоёр ертөнц" МУСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Нийслэл ТВ

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 08:35
    "Маш нууц" МУСК
  • 10:35
    Тоглолтын цаг
  • 12:35
    "Цэнхэр гараг" баримтат кино
  • 13:25
    "Цагаан хуудас" ярилцлага
  • 14:25
    Баримтат кино
  • 15:05
    Йогачны гэр подкаст
  • 15:50
    Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй
  • 17:05
    НИЙСЛЭЛ ЗОЧИН
  • 17:40
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Тоглолтын цаг
  • 19:00
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:10
    TEDx илтгэл
  • 19:30
    Нано бальзам төлбөрт нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Кино миний амьдралд
  • 19:55
    "Саруул Монгол 4" дугаар 3
  • 20:25
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 21:20
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 22:55
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 08:00
    Эко зөвлөгөө
  • 08:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 09:00
    "Ирээдүйн хот -Супер тэнгэр баганадсан хот " баримтат кино
  • 10:00
    Хүүхдйин цаг
  • 11:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Баримтат кино
  • 14:00
    Үндэсний сугалаа 19000000
  • 15:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Эко зөвлөгөө
  • 16:00
    "Дэгдээхэй нас" МУСК
  • 17:10
    Эко зөвлөгөө
  • 18:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" тоглолт
  • 20:00
    Эко ТВ цоморлог
  • 20:40
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Dr Crandmed " баримтат цуврал 2 -р хэсэг
  • 22:00
    " Үер " МУСК
  • 23:30
    Эко зөвлөгөө
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Миний бяцхан одой морь" IX.16-19
  • 08:30
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 49
  • 08:45
    "Зуузуугийн найзууд" I.4
  • 09:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.2
  • 09:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 31-32
  • 09:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 19-20
  • 09:25
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 23-24
  • 09:35
    Learn to Draw - Муурын хотхон 3
  • 09:45
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - C
  • 10:00
    "Масамүний өшөө авалт" 8-12
  • 12:30
    "Бяцхан автобус Таёо" IV.25-26 V.1-2
  • 13:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" III.45-48
  • 14:05
    "Галзуу туршилт" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Мини Форс-Супер үлэг гүрвэлийн хүч" 50-51
  • 15:00
    "Миний бяцхан одой морь" IX.20
  • 15:30
    "Ноён Талхны үсчний газар" I.34-38
  • 16:35
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" I.24-28
  • 18:00
    Да Винчи - Энэ шинэ бүтээлийг ярьсан бил үү? I.11
  • 18:20
    Булцгар найзууд 1
  • 18:35
    Маамуу - Үгэн наадгай
  • 18:50
    Маамуу - Анхны цэцэрлэг
  • 19:00
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" 18-19
  • 20:10
    "Мөнх Тунх" V.4
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тандермэний гэр бүл" IV.18-22
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
  • 10:00
    “Дурсамж дүүрэн он жилүүд” Соёлын Гавьяат Зүтгэлтэн, зохиолч сэтгүүлч, Д.Энхболд /давталт/
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:40
    Орон нутгийн мэдээ /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Sendly IPO-танилцуулга /шинэ/
  • 11:40
    MNB-55 жилийн ойд зориулав: Онцлох зочин Радио телевизийн ахмад сэтгүүлч Ц.Сүхбаатар /давталт/
  • 12:00
    Цаг агаар
  • 12:10
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв. /давталт/
  • 12:40
    “Эрүүл Монгол хүн” Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв /давталт/
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:10
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: Хөгжмийн Баяраа
  • 13:50
    Зураглал
  • 14:00
    Төрийн банкны -IPO /шууд/ “Ногоон сум аян-2022” /давталт/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Асуудал шийдэл
  • 15:40
    “Сонирхолтой одон орон” подкаст
  • 16:30
    “Аяллын тасалбар” Герман улсаас бэлтгэв
  • 17:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: Одонгоо зүүцгээе
  • 18:40
    Эх орны төлөө Шинэ
  • 19:10
    Цаг агаар
  • 19:15
    “Их урлагийн эзэн зураач” МҮОНТ-ийн зураач Ө.Цэнд-Аюуш /шинэ/
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Sendly IPO-танилцуулга /давталт/
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: Дурсамж хөгөлсөн аялгуу
  • 22:20
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Хот нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Шинэ ном
  • 10:00
    Бизнес цаг
  • 10:10
    Дурлалын магистр МУСК
  • 11:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:00
    Монгол минь тоглолт 2-р хэсэг
  • 13:00
    Монгол тулгатны 100-н эрхэм
  • 14:30
    Чин ачлал
  • 15:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Футзалын дээд лиг /шууд/
  • 18:50
    Бизнес цаг
  • 19:00
    Футзалын дээд лиг /шууд/
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:20
    Ингэх гээд байсан юм МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 2
  • 01:00
    Playoff Playback Mavericks/Warriors West Finals Game 2
  • 03:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 3
  • 05:00
    Playoff Playback Warriors/Mavericks West Finals Game 3
  • 07:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 2
  • 09:00
    Playoff Playback Mavericks/Warriors West Finals Game 2
  • 11:00
    Playoff Playback Heat/Celtics East Finals Game 4
  • 13:00
    Playoff Playback Warriors/Mavericks West Finals Game 4
  • 15:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 5
  • 17:00
    Playoff Playback Mavericks/Warriors West Finals Game 5
  • 19:00
    30 Баг 30 Өдөрт - Дугаар №7
  • 19:30
    NBA Talk №38
  • 21:00
    Playoff Playback Celtics/Heat East Finals Game 7
  • 23:00
    Playoff Playback Celtics/Warriors Finals Game 1

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лигийн тойм №5
  • 10:00
    Бөх (шууд): Сумын цолтон болон залуу бөхчүүдийн 100 дахь барилдаан
  • 21:00
    AFC U20: Монгол - Шри Ланка
  • 23:00
    NBA Action №12
  • 23:30
    Inside Serie A №5

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Түүхийн шилдэг 10" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Гоо сайхны бизнес" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "101-н нээлт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 16:30
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хувцас загварын бизнес" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Ирээдүйн ажил мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Тусгай урилгаар" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Уул уурхайн индекс" хөтөлбөр
  • 23:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 270: Нганну-Ган
  • 12:00
    UFC 271: Адесанья-Виттэйкер 2
  • 15:00
    UFC 272: Ковингтон-Масвидал
  • 18:00
    UFC 273: Волкановски-Солонгос Зомби
  • 21:00
    UFC 274: Оливейра-Гэйжи

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Намайг Тарзанд хүргээд өг УСК
  • 09:50
    Бизнес мэдээ
  • 10:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:10
    Содурлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хийморьтой 20 /шууд/
  • 12:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 4.10-р анги
  • 12:45
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 5.1-р анги
  • 13:30
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 5.2-р анги
  • 14:15
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 5.3-р анги
  • 15:00
    Сүүлчийн хөлөг онгоц ОАК 5.4-р анги
  • 15:45
    Бизнес хөтөч
  • 15:50
    Арын хангайн шигшмэл хурд-4
  • 17:00
    Дөмөн хонгор аялгуу тоглолт
  • 18:20
    Хүний заяа нэвтрүүлэг /АЖ Ч.Мөнхшүр
  • 19:10
    Хурдан морины түүх /Даян түмэн хээр/
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    Топ сугалаа /шууд/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Made in Ulaanbaatar УСК
  • 23:00
    Хүлэгү ханы Аладагийн ордныг хайсан нь
  • 23:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 00:00
    Хөгжмийн цаг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Үнэгний ав" ОАК 2-р анги
  • 08:55
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 14, 15, 16-р анги
  • 11:10
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 3, 4, 5-р анги
  • 14:30
    "Хожуу учрал" ОАК 4, 5, 6-р анги
  • 17:50
    "Үнэгний ав" ОАК 3-р анги
  • 19:00
    "Мастеруудын гэрт" нэвтрүүлэг (52)
  • 20:30
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 6-р анги
  • 22:00
    "Хожуу учрал" ОАК 7-р анги
  • 23:20
    "Яагаад тэр гэж?" ОАК 6-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    "Сери А"-гийн тойм №6
  • 09:30
    Serie A: Монца - Ювентус 7-р тойрог
  • 11:30
    Inside Serie A №6
  • 12:00
    Serie A: Кремонезе - Лацио 7-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga Chronicles №6
  • 14:30
    Serie A: Интер - Торино 6-р тойрог
  • 16:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №2
  • 17:00
    Serie A: Милан - Наполи 7-р тойрог
  • 19:00
    Аваргуудын лигийн тойм №2
  • 20:00
    Serie A: Рома - Аталанта 7-р тойрог
  • 22:00
    Serie A: Эмполи - Рома 6-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 08:50
    "Фермийн хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:40
    "Монгол оюун " нэвтрүүлэг
  • 11:05
    Зарын цаг
  • 11:10
    Номын нандин сахиус
  • 11:50
    "Фукушима" баримтат кино
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Хөндөх сэдэв" ннвтрүүлэг: Шинэ төмөр зам , шинэ боломж
  • 15:20
    "Аман хуур " баримтат кино
  • 16:30
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:05
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг" нэвтрүүлэг:Хүрээлэн буй орчин
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Хань" МУСК
  • 20:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:20
    "Залуу эмч нар" ОАК 35-р анги
  • 22:10
    Зарын цаг
  • 22:15
    "Бар" Энэтхэгийн УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:15
    Дасгалын цаг
  • 07:30
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн наадмын хурдан морины уралдаан
  • 07:30
    Бахархал: “Монголын Волейболын үе үеийн холбогчид”
  • 08:15
    “Зогсошгүй” Таеквондогийн Аз тивийн аварга Ө. Гантөмөр
  • 08:55
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин Б. Онх
  • 08:55
    Монголын бүх ард түмний 15 дугаар наадам: Волейбол-шууд
  • 09:25
    Миний мөрөөдөл
  • 10:00
    “Спорт-Бага үд”-шууд нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Баха-2022” авто уралдаан 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 11:55
    Эрийн хийморь: Сүхбаатар аймгийн Мөнххаан сумын уяач Д. Сайнбаяр
  • 12:30
    Дасгалын цаг
  • 12:45
    Монголын спортын түүх
  • 13:00
    Спорт хобби
  • 13:20
    Спорт-Гэр бүл
  • 13:45
    Бахархал: Монгол улсын өсөх идэр начин Н. Бүрэнбаатар
  • 13:55
    Монголын бүх ард түмний 15 дугаар наадам: Волейбол-шууд
  • 14:15
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гарьд П. Сүхбат
  • 14:50
    Хөлбөмбөг: Монгол, Тайванийн шигшээ багуудын нөхөрсөг тоглолт-шууд
  • 17:05
    Оддын замнал
  • 17:30
    Бахархал
  • 18:00
    “Хөвчийн хүчтэн-2022” Трак ангиллын авто машины бартаат замын уралдаан 3-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 19:00
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн Өргөн сумын Төвшин Сүмбэрийн овооны тахилгын наадам
  • 19:05
    Бахархал:
  • 19:35
    Адуучин: Ховд аймгаас бэлтгэв
  • 20:00
    Монголын спортын түүх
  • 20:30
    Бөхийн хууч
  • 21:00
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн Өргөн сумын
  • 21:05
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Э. Цогбаяр
  • 21:35
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Ө. Мижиддорж
  • 22:10
    Адуучин: Ховд аймгаас бэлтгэв
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    Төв цэг 7 хоногийн тойм
  • 08:30
    Төв цэг дэлхийн тойм
  • 09:00
    "Аргумент" хэлэлцүүлэг
  • 10:00
    УИХ-ын нэгдсэн чуулган
  • 15:00
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 15:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Байр суурь" ярилцлага
  • 17:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Иргэний индэр
  • 17:30
    "Капитал цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 18:35
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 18:40
    "Лидер анализ" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 20:00
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 21:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 21:30
    Төв цэг дэлхийн тойм
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Лидер анализ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:50
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 23:55
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Генийн өөрчлөлттэй хоол хүнс
  • 09:25
    Танайд мод тарья
  • 09:55
    Таны мэдлэгт
  • 10:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 12-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Хөрөг нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    ТВ-Клиник
  • 12:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 12:45
    Түмэнд түгээе
  • 13:00
    Ая дууны мэндчилгээ шууд
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:15
    "Надтай үлдээч" ОАК 6-р анги
  • 16:00
    Түмэнд түгээе
  • 16:15
    "Sudoku Mongolia" үзүүлж байна
  • 16:55
    Таны мэдлэгт
  • 17:00
    Алтан намар-2019 давталт
  • 17:31
    Таны мэдлэгт
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    “Бугын тэмдэгт тулга ” ОАК 13-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Угийн бичиг-удмын сан
  • 19:30
    Танайд мод тарья
  • 20:00
    Түмэнд түгээе
  • 20:15
    Тархи сэрэхүй
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    МОНГОЛ ЭР ХҮН
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    "Надтай үлдээч" ОАК 7-р анги
  • 22:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/0822:00

Боловсрол ТВ

"Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 7-р анги

X/0822:30

SBN

Зура МУСК

X/0811:25

Боловсрол ТВ

"Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг