11-30

  • 07:00
    "Game changers'" нэвтрүүлэг
  • 07:05
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 07:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тээвэр логистикийн цогц үйлчилгээ" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-01

  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тээвэр логистикийн цогц үйлчилгээ" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-02

  • 07:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 07:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Тээвэр логистикийн цогц үйлчилгээ" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-03

  • 07:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тээвэр логистикийн цогц үйлчилгээ" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-04

  • 08:00
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 16:05
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тээвэр логистикийн цогц үйлчилгээ" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-05

  • 08:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Товч түүх" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Хүн төрөлхтний түүх" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "101-н түргэн хоол" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Оч" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 20:00
    "Future of work" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 20:15
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ухаалаг мөнгө" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    "Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Аялагч" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Онцлох ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

XII/0120:35

MovieBox

"Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК

XII/0107:15

NTV

"Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41,43

XII/0116:00

TV9

"Сигам" МУСК