11-30

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.8-р анги
  • 07:25
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.15-р анги
  • 07:47
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.17-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.18-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • 08:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.13,14-р анги
  • 08:55
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.17,18-р анги
  • 09:40
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 69,70-р анги
  • 11:10
    "Теле хичээл: 7-р анги-Уран зохиол "
  • 11:37
    "Теле хичээл: 7-р анги-Математик "
  • 11:57
    "Теле хичээл: 7-р анги-Газар зүй "
  • 12:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Гал тогоо" ОАК 5.19,20-р анги
  • 13:15
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№25)
  • 13:40
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№25)
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№39,40)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Анхан шат:№21)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Дунд шат:№21)
  • 15:35
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Гүнзгий шат:№21)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тамирын багш" 1.15,16-р анги
  • 17:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.15,16-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.19,20-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.19,20-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 71,72-р анги
  • 21:00
    "Nomadic challenge" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 6.1,2-р анги
  • 23:10
    "Тамирын багш" 1.17,18-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-01

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.9-р анги
  • 07:23
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.16-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.19-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.20-р анги
  • 08:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.15,16-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.19,20-р анги
  • 09:45
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 71,72-р анги
  • 11:15
    "Теле хичээл: 7-р анги-Физик "
  • 11:35
    Теле хичээл: 7-р анги-Дүрслэх урлаг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гал тогоо" ОАК 6.1,2-р анги
  • 13:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№26)
  • 13:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№26)
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№41,42)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Анхан шат:№22)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Дунд шат:№22)
  • 15:35
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Гүнзгий шат:№22)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тамирын багш" 1.17,18-р анги
  • 17:00
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.17,18-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.21,22-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.21,22-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 73,74-р анги
  • 21:00
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 6.3,4-р анги
  • 23:10
    "Тамирын багш" 1.19,20-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

12-02

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.10-р анги
  • 07:21
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.17-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.21-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:15
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.22-р анги
  • 08:30
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.4-р анги
  • 08:40
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.17,18-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.21,22-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 73,74-р анги
  • 11:10
    Теле хичээл: 7-р анги-Биологи
  • 11:25
    Теле хичээл 7-р анги-Орос хэл
  • 11:45
    Теле хичээл 7-р анги-Хөгжим
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гал тогоо" ОАК 6.3,4-р анги
  • 13:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№27)
  • 13:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№27)
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№43,44)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Анхан шат:№23)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Дунд шат:№23)
  • 15:35
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Гүнзгий шат:№23)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тамирын багш" 1.19,20-р анги
  • 17:05
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.19,20-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.23,24-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.23,24-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 75,76-р анги
  • 21:00
    "Аугаа эх орны дайн" баримтат кино 16-р анги
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 6.5,6-р анги
  • 23:10
    "Тамирын багш" 2.1,2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

12-03

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.18-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.23-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.24-р анги
  • 08:25
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.5-р анги
  • 08:35
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.19,20-р анги
  • 09:00
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.23,24-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 75,76-р анги
  • 11:15
    "Теле хичээл: 7-р анги- Англи хэл "
  • 11:35
    "Теле хичээл: 7-р анги- Монгол бичиг "
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гал тогоо" ОАК 6.5,6-р анги
  • 13:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№28)
  • 13:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат:№28)
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат:№45,46)
  • 14:55
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Анхан шат:№24)
  • 15:15
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Дунд шат:№24)
  • 15:35
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт(Гүнзгий шат:№24)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Тамирын багш" 2.1,2-р анги
  • 17:05
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.21,22-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.25,26-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 7.25,26-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 77,78-р анги
  • 21:00
    "Би багш" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гал тогоо" ОАК 6.7,8-р анги
  • 23:10
    "Тамирын багш" 2.3,4-р анги
  • 00:05
    Эфир завсарлага

12-04

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.20-22-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.25,26-р анги
  • 08:32
    “Миний бяцхан одой морь” 7.23-26-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 77,78-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Гал тогоо" ОАК 6.7,8-р анги
  • 13:00
    "Аугаа эх орны дайн" баримтат кино 16-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Тамирын багш" 2.3,4-р анги
  • 15:35
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "The Models" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 19:00
    “Миний бяцхан одой морь” 8.1-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 79,80-р анги
  • 21:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Кавказад болсон явдал " УСК
  • 23:40
    "95%" ОАК 5,6 анги
  • 01:10
    Эфир завсарлага

12-05

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:00
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 07:15
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.20-22-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.25,26-р анги
  • 08:30
    “Миний бяцхан одой морь” 7.23-26.8,1-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 79,80-р анги
  • 11:20
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Монголын алтан хоолойтнууд" тоглолт 1-р хэсэг
  • 13:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Кавказад болсон явдал " УСК
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    “Миний бяцхан одой морь ” Экуастрагийн охид
  • 17:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 2.23,24-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.27-р анги
  • 18:25
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 4.9-р анги
  • 18:40
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 8.2,3-р анги
  • 19:30
    "Миний гайхалтай амьдрал" ОАК 81,82-р анги
  • 21:00
    "The Models " шоу нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "95%" ОАК 7,8 анги
  • 23:40
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

XII/0120:35

MovieBox

"Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК

XII/0107:15

NTV

"Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41,43

XII/0116:00

TV9

"Сигам" МУСК