11-30

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    "Лондонгийн дээрэм" УСК /давталт/
  • 08:10
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 100-р анги /давталт/
  • 08:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    "Эрүүл мэнд эрхэм баялаг" Монголд эмчлэв - Нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Ботгохон" хүүхдийн төсөл
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Математик/
  • 12:30
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 5-р анги /давталт/
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:15
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 101-р анги
  • 15:00
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /ОРОС - БРАЗИЛ 1-р хэсэг/
  • 16:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 6-р анги
  • 20:10
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "ЖДҮҮ эрхлэгчдийн нэгдсэн форум 2021" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Э.Боролзойхүү /"Хөвсгөл лайк" ХХК/
  • 22:00
    "Урвалт" УСК
  • 23:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    Эфир завсарласан

12-01

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Дүүлэн нис МУСК
  • 08:35
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 101-р анги /давталт/
  • 09:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн цуврал - Нисдэггүй шувуу
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Иргэний ёс зүйн боловсрол/
  • 12:30
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 6-р анги /давталт/
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:15
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 102-р анги
  • 15:00
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /ОРОС - БРАЗИЛ 2-р хэсэг/
  • 16:20
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 7-р анги
  • 20:10
    Нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "ЖДҮҮ эрхлэгчдийн нэгдсэн форум 2021" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Э.Боролзойхүү /"Хөвсгөл лайк" ХХК/
  • 22:00
    "Миний аав" кино контент
  • 23:00
    "Pillow Talk" нэвтрүүлэг Е4 /давталт/
  • 23:40
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарласан

12-02

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Академи ажиллагаа МУСК
  • 08:35
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 102-р анги /давталт/
  • 09:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизне тайм нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Маамуу - Нисдэггүй шувуу
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Хөгжим/
  • 12:25
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 7-р анги /давталт/
  • 13:20
    "Таны сонгол" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 103-р анги
  • 15:10
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /АРГЕНТИНА - ФРАНЦ/
  • 16:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 8-р анги
  • 20:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Э.Боролзойхүү /"Хөвсгөл лайк" ХХК/
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Баллуур" нэвтрүүлэг - Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, сэтгүүлч, найруулагч Г.Золжаргал
  • 22:00
    "Зул сарын 12 ноход" УСК
  • 23:55
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:25
    Эфир завсарласан

12-03

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    "Босуул" УСК
  • 08:30
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 103-р анги /давталт/
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Ботгохон төсөл" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле хичээл 5-р анги /Англи хэл/
  • 12:30
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 8-р анги /давталт/
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сүүлчийн яанычар" ОАУСК 104-р анги
  • 15:05
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /БРАЗИЛ - СОЛОНГОС 1-р хэсэг/
  • 15:15
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "СҮНС МӨРДӨГЧ" ОАУСК 9-р анги
  • 20:10
    "ББДХ"-ны бага хурал
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Сэдэв, Шийдэл" ярилцлага
  • 22:00
    "Нар хиртэлт" УСК
  • 23:35
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарласан

12-04

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:20
    Гэмт хэргийн мөрөөр цуврал
  • 08:50
    "Амрыг эрэе" ЦЕГ-с бэлтгэв.
  • 09:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Сэдэв , Шийдэл" ярилцлага /давталт/
  • 10:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАУСК 5,6-р анги
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ботгохон төсөл" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг - Токио 2020 Волейбол /БРАЗИЛ - СОЛОНГОС 2-р хэсэг/
  • 16:00
    УИХ-ын цаг нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Аялалын тойрог нэвтрүүлэг - Сэлэнгэ аймаг
  • 17:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 18:15
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг Е3
  • 19:00
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр
  • 20:10
    Нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "ББДХ"-ны бага хурал
  • 21:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Э.Боролзойхүү /"Хөвсгөл лайк" ХХК/
  • 21:30
    "Хонхор Барилгын материалын худалдаа , үйлдвэрлэл, технологийн парк"
  • 22:00
    "Pillow Talk" нэвтрүүлэг Е5
  • 22:40
    "Ганц бие амьдрал минь баяртай" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарласан

12-05

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Ганц бие амьдрал минь баяртай" УСК давталт
  • 08:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "ЖДҮҮ эрхлэгчдийн нэгдсэн форум 2021" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Kids Quiz" хүүхдийн нэвтрүүлэг Е3
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Улаачдын өрсөлдөөн - Т.Батзориг
  • 12:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАУСК 7,8,9-р анги
  • 16:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Fact & Expert" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    "Хонхор Барилгын материалын худалдаа , үйлдвэрлэл, технологийн парк"
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Баллуур" нэвтрүүлэг - Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, сэтгүүлч, найруулагч Г.Золжаргал
  • 19:40
    "ББДХ"-ны бага хурал
  • 20:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Э.Боролзойхүү /"Хөвсгөл лайк" ХХК/
  • 20:10
    "Сансарын нисгэгч" УСК
  • 23:10
    "Pillow Talk" нэвтрүүлэг Е5 /давталт/
  • 23:50
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

XII/0120:35

MovieBox

"Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК

XII/0107:15

NTV

"Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41,43

XII/0116:00

TV9

"Сигам" МУСК