11-30

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Эх орны төлөө /давталт/
  • 09:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Дугуйлан”
  • 10:00
    Эх өв
  • 10:30
    Босох тэнхэл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу /давталт/
  • 15:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” Олон ангит уран сайхны кино 22-р анги
  • 16:20
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Дугуйлан”
  • 17:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 18:00
    Ажлын байрны бэлгийн дарамтаас урьдчилсан сэргийлэх үлгэрчилсэн заавар
  • 18:15
    Чин сэтгэл: “Амар тайван амьдралын төлөө”
  • 18:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Дугуйлан”
  • 19:00
    Өв эрдэнэ
  • 19:05
    Богд банк IPO гаргалаа
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол
  • 21:50
    “Түүх үнэнээрээ байх сайхан” Баримтат эргэцүүлэл
  • 22:20
    “Сүхбаатар” хөлөг онгоцыг татан гаргах тусгай ажиллагаа
  • 22:30
    Монголын спорт - 100 жил
  • 22:40
    “Тэмцээн” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 23:25
    MNB энэ 7 хоногт
  • 23:35
    Монголын спорт - 100 жил
  • 23:45
    Эфир завсарлав

12-01

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Ногоон шошго: Хөвсгөлд мөнгө “ИНЭЭЖ” байна - 2
  • 09:30
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 09:50
    Хөгжмийн агшин
  • 10:00
    Амьдралын загвар: Хөвсгөл аймгийн иргэн Б.Төгсжаргал
  • 10:30
    Босох тэнхэл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 14:40
    “Өгсүүр зам” Үйлчилгээний гавьяат ажилтан, оёдолчин С.Жавзан /Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв/
  • 15:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” Олон ангит уран сайхны кино 23-р анги
  • 16:00
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:10
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 16:30
    Ногоон шошго: Хөвсгөлд мөнгө “ИНЭЭЖ” байна - 2
  • 17:00
    Амьдралын загвар: Хөвсгөл аймгийн иргэн Б.Төгсжаргал\
  • 17:30
    “Жаргалан” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Прокурорын цаг
  • 18:20
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:40
    Хүнсний хөгжилд зориулсан 60 жил... ХХҮЯ-ны орлогч сайд асан Л.Лхагваа /дурсамж нэвтрүүлэг/
  • 19:05
    Богд банк IPO гаргалаа
  • 19:20
    Амьдралын загвар: Хөвсгөл аймгийн иргэн Б.Төгсжаргал
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Ногоон шошго: Хөвсгөлд мөнгө “ИНЭЭЖ” байна – 2
  • 21:40
    Монголын спорт - 100 жил
  • 21:50
    “Де Факто” Д.Жаргалсайхан ярилцлага
  • 22:20
    “Тэмцээн” Олон ангит уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:10
    MNB энэ 7 хоногт
  • 23:20
    Монголын спорт - 100 жил
  • 23:30
    Эфир завсарлав

12-02

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Хүнсний хөгжилд зориулсан 60 жил... ХХҮЯ-ны орлогч сайд асан Л.Лхагваа /дурсамж нэвтрүүлэг/
  • 09:20
    Хөгжмийн агшин
  • 09:30
    “Том ахын аялал” Байгаль, экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Монголын түүх
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Ил хаадын гар урлал” баримтат кино
  • 14:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” Олон ангит уран сайхны кино 24-р анги
  • 16:10
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:20
    “Том ахын аялал” Байгаль, экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Чин сэтгэл: “Эхийн сэтгэлээр”
  • 17:10
    “Манай гэр бүл” цувралаас...: Үлгэрч гэр бүл
  • 17:40
    Томилолтоос ирлээ
  • 18:00
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс...
  • 18:30
    “Том ахын аялал” Байгаль, экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Эдлэнгийн эзэд” Хөвсгөл аймгийн Тариалан сумаас бэлтгэв
  • 19:30
    Гэрэгэ Тв академи: “Удирдлагын академийн зөвлөх үйлчилгээ”
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Б.Явуухулан: “Би хаана төрөө вэ”
  • 21:20
    “Дэлхийн Монгол” Баримтат кино
  • 22:20
    Монголын спорт - 100 жил
  • 22:30
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:40
    “Тэмцээн” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги
  • 23:30
    MNB энэ 7 хоногт
  • 23:40
    Эфир завсарлав

12-03

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Зогсошгүй... УДЭТ-ын жүжигчин Б.Шинэбаяр
  • 09:40
    Монгол улсын нэрийн өмнөөс
  • 10:00
    “Эргэх дөрвөн цаг” Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв
  • 10:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 14:00
    “Эдлэнгийн эзэд” Хөвсгөл аймгийн Тариалан сумаас бэлтгэв
  • 14:30
    Б.Явуухулан: “Би хаана төрөө вэ”
  • 14:45
    “Эрт нахиалсан сарнай” Олон ангит уран сайхны кино 25-р анги
  • 16:00
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:10
    Зогсошгүй... УДЭТ-ын жүжигчин Б.Шинэбаяр
  • 16:50
    “Эргэх дөрвөн цаг” Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв
  • 17:20
    “Жаргалан” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Сүлд
  • 18:10
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:30
    Асуудал, Шийдэл
  • 18:50
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Зогсошгүй... УДЭТ-ын жүжигчин Б.Шинэбаяр
  • 21:50
    “Эргэх дөрвөн цаг” Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв
  • 22:20
    Монголын спорт - 100 жил
  • 22:30
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:40
    “Самурай 1” Уран сайхны кино
  • 00:15
    MNB энэ 7 хоногт
  • 00:25
    Монголын спорт - 100 жил
  • 00:35
    Эфир завсарлав

12-04

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    “Самурай 1” Уран сайхны кино
  • 11:40
    Томилолтоос ирлээ
  • 12:00
    “ABU-ROBOCON 2021” Цуврал 1
  • 13:00
    “Наран мандах нутаг” Үндэсний урлагийн Их театрын гоцлол дуучин Д.Осгонбаяр /Теле концерт/
  • 14:00
    Монголын спорт - 100 жил
  • 14:10
    “Гарын таван хуруу” Монголын уран сайхны кино
  • 15:45
    Монголын спорт - 100 жил
  • 16:00
    16 мм үзүүлж байна: “Монгол зургийн дээжээс” /1987 он/
  • 16:25
    Чин сэтгэл: “Харамгүй хайрын хүч”
  • 16:40
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 17:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 17:50
    “Цахим худалдан авалт” сурвалжилга
  • 18:10
    “Жаргалан” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 19:40
    ETT Weekly
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Орон даяар” Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 22:55
    “Самурай 2” Уран сайхны кино
  • 00:40
    Эфир завсарлав

12-05

  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:00
    Гэрэгэ Тв академи: “Удирдлагын академийн зөвлөх үйлчилгээ”
  • 10:25
    “Самурай 2” Уран сайхны кино
  • 12:10
    “ABU-ROBOCON 2021” Цуврал 2
  • 12:30
    Цэгцлэгч
  • 13:00
    Монголын спорт - 100 жил
  • 13:15
    Төрийн шагналт зохиолч Сономын Удвалын нэрэмжит “Утгын чимэг – 2021” Богино өгүүллэгийн наадам 1-р хэсэг
  • 14:45
    Монголын спорт - 100 жил
  • 15:00
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:40
    Чин сэтгэл: “Худгийн Туяа”
  • 16:00
    Босох тэнхэл
  • 16:30
    Хайрлаарай: “Урам”
  • 17:25
    Нүүдэлчдийн өв соёл: “Монгол чулуу”
  • 18:00
    Нээлттэй засаг
  • 18:20
    Төрийн шагналт зохиолч Сономын Удвалын нэрэмжит “Утгын чимэг – 2021” Богино өгүүллэгийн наадам 2-р хэсэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Орон даяар” Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 23:10
    “Самурай 3” Уран сайхны кино
  • 00:55
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

XII/0120:35

MovieBox

"Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК

XII/0107:15

NTV

"Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41,43

XII/0116:00

TV9

"Сигам" МУСК