10-07

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Хөгжмийн агшин
  • 09:10
    “Давхар цагаан шугам” Уран сайхны кино 4-р анги
  • 10:20
    “Том ахын аялал” Байгал, экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Нарны жим” ОАУСК 14-р анги
  • 15:30
    Босох тэнхэл
  • 16:00
    “Амин нөмөр” АШУҮИС- ийн 80 жилийн ойд зориулав
  • 17:00
    Хөгжмийн агшин
  • 17:10
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 17:40
    Алтан дэвтэр: “Гурвалсан бүтээл” Зохиолч, сэтгүүлч, Төрийн шагналт, Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн Ш.Гүрбазар
  • 18:20
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:40
    Асуудал шийдэл
  • 19:00
    Олон нийтийн цаг
  • 19:20
    “ABU Робокон-2022” 1-р хэсэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Дорноговь аймаг. Өргөн сум
  • 21:50
    “Нэхэл хатуу орчлон” Зохиолч Б.Догмид
  • 22:20
    “Давхар цагаан шугам” Уран сайхны кино 5-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

10-08

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Давхар цагаан шугам” Уран сайхны кино 5-р анги
  • 10:05
    “Эрмитаж” баримтат кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Монголын баялаг 330” Говь-Алтай аймаг. Есөнбулаг сум
  • 12:00
    Асуудал шийдэл
  • 12:20
    “Нарны жим” ОАУСК 15-р анги
  • 13:00
    “Бага ангийн багшдаа баярлалаа” Сүхбаатарын талбайгаас /шууд/
  • 14:30
    16мм үзүүлж байна: Урлагт хүрэх зам /1975 он/
  • 14:50
    Олон нийтийн цаг
  • 15:10
    “Чингис хаан музейн үзүүллэг дэглэлт” баримтат кино
  • 15:40
    Дурсамж дүүрэн он жилүүд: Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, радиогийн нэвтрүүлэгч Ц.Цэцэгээ
  • 16:00
    УИХ-ын цаг
  • 16:30
    Хэлэлцүүлэг: Бага ангийн багш... /шууд/
  • 18:10
    “Ай-Ёо” ток шоу
  • 19:10
    “ABU Робокон-2022” 2-р хэсэг
  • 19:40
    ETT Weekly
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Дөрвөн бэрх уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг: Баян- Өлгий аймгаас бэлтгэв
  • 22:30
    “Миний сайхан хатагтай” Уран сайхны кино 1-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарлав

10-09

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Эх хэл минь: Зоосны бичээс
  • 08:30
    “Чингис хаан музейн үзүүллэг дэглэлт” баримтат кино
  • 09:00
    “Миний сайхан хатагтай” Уран сайхны кино 1-р анги
  • 10:45
    Оюундалай
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Цагийн хүрд-Түүхийн хүрд”
  • 12:10
    “Их урлагийн эзэн” МҮОНТ-ийн зураач Цэнд-Аюуш
  • 13:00
    “Нарны жим” ОАУСК 16-р анги
  • 13:40
    “Монгол зургийн Нармандах” Монгол зургийн нийгэмлэгийн 20 жилийн ойд зориулав
  • 14:20
    “Монголын баялаг 330” Дорноговь аймаг. Өргөн сум.
  • 15:00
    Агаараар гүйцгээе
  • 15:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 16:00
    “Анагаахын хөгжлийн түүх” баримтат кино /АШУҮИС-ийн 80 жилийн ойд зориулав/
  • 16:50
    Дурсамж дүүрэн он жилүүд: Соёлын гавьяат зүтгэлтэн, зохиолч, сэтгүүлч Д.Энхболд
  • 17:10
    Нээлттэй засаг
  • 17:30
    “Аяллын тасалбар” /Чек улсаас бэлтгэв/
  • 18:00
    “ABU Робокон-2022” 3-р хэсэг
  • 18:30
    Томилолтоос ирлээ: Монгол-Казакстаны харилцаа
  • 18:50
    “Ном хож” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “МҮОНРТ-ийн-88,55 жилийн ойд” концерт /давталт/
  • 23:30
    “Миний сайхан хатагтай” Уран сайхны кино 2-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/0822:00

Боловсрол ТВ

"Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 7-р анги

X/0822:30

SBN

Зура МУСК

X/0811:25

Боловсрол ТВ

"Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг