10-07

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Сэвтээнэ үгүй сэтгэлээ чамдаа тоглолт
  • 09:00
    Төрөлх нутгийн төө газрын төлөө баримтат кино
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    11 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Бизнес цаг
  • 11:50
    Аз жаргалын шок МУСК
  • 13:20
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Шийдэл 45
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:50
    Сэвтээнэ үгүй сэтгэлээ чамдаа тоглолт
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Миний байшин
  • 20:00
    Унаган багын нутаг теле концерт
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Параллель ертөнц МУСК
  • 23:10
    Эфир завсарлага

10-08

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 09:30
    Шийдэл 45
  • 10:00
    Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан /шууд/
  • 11:30
    Мөнхтөрийн цаг
  • 12:20
    Бизнес цаг
  • 12:40
    Ярилцах цаг
  • 13:00
    Футзалын дээд лиг ХараацайVSХалиун-Од /шууд/
  • 14:30
    Миний байшин
  • 15:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Футзалын дээд лиг АрвисVSУнаганууд /шууд/
  • 18:40
    Бизнес цаг
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Огторгуйн цагаан гарьд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Хот нэвтрүүлэг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Аюултай харилцаа МУСК
  • 23:10
    Эфир завсарлага

10-09

  • 08:30
    Техникийн үзлэг
  • 10:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Бизнес цаг
  • 11:20
    Огторгуйн цагаан гарьд нэвтрүүлэг
  • 12:10
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:40
    Хот нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Футзалын дээд лиг СорVSЭрхэс /шууд/
  • 15:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:30
    Топ сугалаа
  • 17:00
    Футзалын дээд лиг Алдарын дайчидVSСолонго-5 /шууд/
  • 18:40
    Бизнес цаг
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Чин ачлал
  • 20:00
    Классик найт тоглот
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 22:00
    Тэнгэрийн амьтан МУСК
  • 23:30
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

X/0822:00

Боловсрол ТВ

"Эрвээхэйн сүүдэр" ОАК 7-р анги

X/0822:30

SBN

Зура МУСК

X/0811:25

Боловсрол ТВ

"Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг