11-30

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 10:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 22-р анги
  • 11:45
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 13:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хар нохой" СОАК 14-р анги
  • 17:10
    Миний Монголын соёл
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 4-р анги
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 23-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 23
  • 21:30
    "Эмчийн эсрэг интернет" нэмэлт зөвлөмж
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 9-р анги
  • 23:10
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 00:30
    "Эмчийн эсрэг интернет" нэмэлт зөвлөмж
  • 01:00
    Эфир завсарлага

12-01

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 10:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 23-р анги
  • 11:45
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 21,22
  • 13:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хар нохой" СОАК 15-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 5-р анги
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 24-р анги
  • 21:00
    "ДЭКО" нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 21:30
    "Вега Сити цогцолбор хотхоны танилцуулга" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Эмчийн эсрэг интернет" нэмэлт зөвлөмж
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 10-р анги
  • 23:20
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир завсарлага

12-02

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 10:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 24-р анги
  • 11:45
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Заншлын хэлхээ: Дээд монголчууд"
  • 13:20
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 13:45
    Миний Монголын соёл
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Хар нохой" СОАК 16-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 6-р анги
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 25-р анги
  • 21:00
    "Олсон дээр алхагч" баримтат кино
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 1-р анги
  • 23:10
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир завсарлага

12-03

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 10:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 25-р анги
  • 11:45
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Олсон дээр алхагч" баримтат кино
  • 13:20
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 13:45
    Миний Монголын соёл
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Онцгой мөрдөгч" СОАК 1-р анги
  • 17:10
    Миний Монголын соёл
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 7-р анги
  • 18:00
    "Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба Хар муур" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 26-р анги
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 24
  • 21:30
    "Дээвэр" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг дугаар 7
  • 22:00
    "Фарго" АОАК 2-р анги
  • 23:20
    Миний Монголын соёл
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Тав дахь улирал" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир завсарлага

12-04

  • 06:00
    "Илүү сартай зун" МУСК
  • 07:30
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 39-44-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Cайхан найзууд" СОАК 2,3-р анги
  • 14:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 15:30
    "Нинжаго" хүүхэлдэйн кино 12,13-р анги
  • 16:00
    "Дээвэр" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг дугаар 7
  • 16:30
    "Идэрээгийн цаг" нэвтрүүлэг дугаар 23,24
  • 17:30
    Шарк танк нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 19:30
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар 7
  • 21:00
    "Хазгар тажиг" баримтат кино
  • 23:00
    "Миний азын од" УСК
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

12-05

  • 06:00
    "Жаргал даахгүйн зовлон" МУСК
  • 07:30
    "Тобот: Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 45-50-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Cайхан найзууд" СОАК 4,5-р анги
  • 14:30
    "ДЭКО" нэвтрүүлэг дугаар 5
  • 15:00
    "Фракц" МУСК ..
  • 16:30
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар 7
  • 18:00
    "Ардын Альфа урамшуулал" шууд нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Шарк танк" нэвтрүүлэг дугаар 7
  • 21:30
    "Зуун чухал сэдэв"
  • 23:10
    "50 хувийн боломж" УСК
  • 01:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

XII/0120:35

MovieBox

"Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК

XII/0107:15

NTV

"Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41,43

XII/0116:00

TV9

"Сигам" МУСК