11-30

  • 10:00
    "Ривердэйл" ОАК (III.10,11-р анги)
  • 11:35
    "Гоц авъяастан (Gifted)" УСК
  • 13:20
    "Найзууд" ОАК (V.10-13-р анги)
  • 15:00
    "Хитман: Туршуул 47 (Hitman: Agent 47)" УСК
  • 16:40
    "Дурлалын гэмт хэрэг" МУСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.12-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (V.14,15-р анги)
  • 20:35
    "Төмөр хүн 2 (Iron Man 2)" УСК
  • 22:55
    "Шуурганы эсрэг (The Finest Hours)" УСК
  • 01:05
    "Улаан богширго (Red Sparrow)" УСК
  • 03:20
    "Ривердэйл" ОАК (III.12-р анги)
  • 04:05
    "Найзууд" ОАК (V.13-15-р анги)
  • 05:15
    "Тагнуулчдын гүүр (Bridge of Spies)" УСК
  • 07:30
    "Бүргэд хочит Эдди (Eddie The Eagle)" УСК

12-01

  • 09:10
    "Шинэ трэйлер"
  • 09:20
    "Ривердэйл" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 10:55
    "Би, Айрен, бас Би (Me, Myself & Irene)" УСК
  • 12:55
    "Найзууд" ОАК (V.12-15-р анги)
  • 14:35
    "Шивэгчин (The Favourite)" УСК
  • 16:40
    "Мухар гудамж" МУСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.13-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (V.16,17-р анги)
  • 20:35
    "Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК
  • 22:45
    "Гялбаа (Shine)" УСК
  • 00:40
    "Төмөр хүн (Iron Man)" УСК
  • 02:40
    "Ривердэйл" ОАК (III.12,13-р анги)
  • 04:10
    "Найзууд" ОАК (V.14-17-р анги)
  • 05:40
    "Брүүклин (Brooklyn)" УСК
  • 07:30
    "Төмөр хүн 2 (Iron Man 2)" УСК

12-02

  • 09:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.12,13-р анги)
  • 11:05
    "Шуурганы эсрэг (The Finest Hours)" УСК
  • 13:05
    "Найзууд" ОАК (V.14-17-р анги)
  • 14:45
    "Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК
  • 16:45
    "Амьдрал төсөл" МУСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.14-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (V.18,19-р анги)
  • 20:35
    "Ахмад Америк: Анхны өшөө авагч (Captain America: The First Avenger)" УСК
  • 22:55
    "Хатан зоригтон (Braveheart)" УСК
  • 02:10
    "Бусан хүрэх галт тэрэг: Хойг (Train to Busan Presents: Peninsula)" УСК
  • 04:05
    "Найзууд" ОАК (V.17-19-р анги)
  • 05:15
    "Марсын хүн (The Martian)" УСК
  • 07:35
    "Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК

12-03

  • 09:45
    "Ривердэйл" ОАК (III.13,14-р анги)
  • 11:20
    "Гялбаа (Shine)" УСК
  • 13:00
    "Найзууд" ОАК (V.18,19-р анги)
  • 14:40
    "Ахмад Америк: Анхны өшөө авагч (Captain America: The First Avenger)" УСК
  • 16:50
    "Приусны Босс" МУСК
  • 18:30
    "Ривердэйл" ОАК (III.15-р анги)
  • 19:30
    "Найзууд" ОАК (V.20,21-р анги)
  • 20:35
    "Өшөө авагчид (The Avengers)" УСК
  • 23:10
    "Тэнгэрийн сургууль (Sky High)" УСК
  • 01:05
    "Хатан зоригтон (Braveheart)" УСК
  • 04:00
    "Ривердэйл" ОАК (III.15-р анги)
  • 04:45
    "Найзууд" ОАК (V.20,21-р анги)
  • 05:30
    "Бидний дундах уул (The Mountain Between Us)" УСК
  • 07:15
    "Цаасан хот (Paper Towns)" УСК

12-04

  • 09:00
    "Ривердэйл" ОАК (III.14-р анги)
  • 09:50
    "Тэнгэрийн сургууль (Sky High)" УСК
  • 11:40
    "Шуурганы эсрэг (The Finest Hours)" УСК
  • 13:40
    "Хатан зоригтон (Braveheart)" УСК
  • 16:50
    "Луугийн нударга (Dragon Fist)" УСК
  • 18:35
    "Төмөр хүн 3 (Iron Man 3)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (V.12-16-р анги)
  • 23:20
    "Бусан хүрэх галт тэрэг: Хойг (Train to Busan Presents: Peninsula)" УСК
  • 01:25
    "Эббингийн захын гурван самбар (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)" УСК
  • 03:20
    "Гоц авъяастан (Gifted)" УСК
  • 05:00
    "Хайртай шүү, Саймон (Love, Simon)" УСК
  • 06:45
    "Ривердэйл" ОАК (III.15-р анги)

12-05

  • 07:30
    "Төмөр хүн (Iron Man)" УСК
  • 09:45
    "Төмөр хүн 2 (Iron Man 2)" УСК
  • 12:00
    "Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК
  • 14:05
    "Ахмад Америк: Анхны өшөө авагч (Captain America: The First Avenger)" УСК
  • 16:20
    "Өшөө авагчид (The Avengers)" УСК
  • 18:55
    "Тор: Харанхуй ертөнц (Thor: The Dark World)" УСК
  • 21:00
    "Найзууд" ОАК (V.17-21-р анги)
  • 23:20
    "Төмөр хүн 3 (Iron Man 3)" УСК
  • 01:35
    Эфир дуусна.

Олон Саналтай

XII/0120:35

MovieBox

"Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК

XII/0107:15

NTV

"Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41,43

XII/0116:00

TV9

"Сигам" МУСК