11-30

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 41-42-р анги
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 07:50
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" 16-р анги /давталт/
  • 08:50
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Уран зохиол/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Математик/
  • 10:10
    "Теле хичээл" 8-р анги /Газар зүй/
  • 10:30
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Клое" УСК
  • 14:40
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес толь
  • 17:20
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 43-44-р анги
  • 17:40
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 18:00
    "Саятан болох дамжаа" МОАК 2-р анги
  • 18:35
    "Хонхор" барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Сүхбаатар" хөлөг онгоцыг татан гаргах тусгай ажиллагаа
  • 20:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" 17-р анги
  • 21:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 00:10
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 01:40
    Эфир хаана

12-01

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 43-44-р анги
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 07:50
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" 17-р анги /давталт/
  • 08:50
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Физик/
  • 09:55
    "Теле хичээл" 8-р анги /Нийгэм судлал/
  • 10:15
    "Теле хичээл" 8-р анги /Хөгжим/
  • 10:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 14:45
    "Эрэл" сурвалжилга-"Петро чайна дачин тамсаг" цуврал-1
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес толь
  • 17:20
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 45-46-р анги
  • 17:40
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 18:00
    "Саятан болох дамжаа" МОАК 3-р анги
  • 18:35
    "Хонхор" барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг дугаар 2
  • 20:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" УСК 18-р анги
  • 21:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Спитак" УСК
  • 00:15
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 01:45
    Эфир хаана

12-02

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 45-46-р анги
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 07:50
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" УСК 18-р анги /давталт/
  • 09:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Биологи/
  • 09:55
    "Теле хичээл" 8-р анги /Орос хэл/
  • 10:20
    "Теле хичээл" 8-р анги /Газарзүй/
  • 10:40
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Спитак" УСК
  • 14:50
    "Хонхор" барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес толь
  • 17:20
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 47-48-р анги
  • 17:40
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 18:00
    "Саятан болох дамжаа" МОАК 4-р анги
  • 18:45
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг дугаар 3
  • 20:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" УСК 19-р анги
  • 21:30
    "Эрэл" сурвалжилга-"Петро чайна дачин тамсаг" цуврал-2
  • 22:15
    Манай дэлгэцнээ
  • 22:30
    "Блэк вэе" УСК
  • 00:00
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаана

12-03

  • 06:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:10
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 47-48-р анги
  • 07:30
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
  • 07:50
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" УСК 19-р анги /давталт/
  • 09:00
    Манай дэлгэцнээ
  • 09:10
    Бизнес толь
  • 09:30
    "Теле хичээл" 8-р анги /Англи хэл/
  • 09:50
    "Теле хичээл" 8-р анги /Монгол бичиг/
  • 10:10
    "Дүр эсгэгчид" МУСК
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Блэк вэе" УСК
  • 14:35
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Эрэл" сурвалжилга-"Петро чайна дачин тамсаг" цуврал-2
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес толь
  • 17:20
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 49-50-р анги
  • 17:40
    "Хар сарнай" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 18:00
    "Саятан болох дамжаа" МОАК 5-р анги
  • 18:45
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг дугаар 4
  • 20:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" УСК 20-р анги
  • 21:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хонхор" барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 22:30
    "Хүнд өдөр" УСК
  • 00:35
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 02:05
    Эфир хаана

12-04

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 41-46-р анги
  • 09:00
    "Хүнд өдөр" УСК
  • 11:10
    Манай дэлгэцнээ
  • 11:20
    "Хотын соёл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" УСК 16-17-р анги давталт
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" УСК 18-р анги давталт
  • 18:00
    "Эх орны төлөө" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 21:20
    "Хонхор" барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 22:00
    "Киборгууд: Баатрууд хэзээч үлдэггүй 1" УСК
  • 23:50
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Эфир хаана

12-05

  • 07:55
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    "Муурын байшин" хүүхэлдэйн кино 47-50-р анги
  • 08:40
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Киборгууд: Баатрууд хэзээч үлдэггүй 1" УСК
  • 10:45
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сэлжүк: Эзэнт гүрний сэргэлт" 19-20-р анги давталт
  • 15:30
    "Азын 10 байр" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 17:50
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрэл" сурвалжилга-"Петро чайна дачин тамсаг" цуврал-2
  • 19:00
    "Криш хүү" УСК
  • 20:10
    "Хонхор" барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 20:45
    Манай дэлгэцнээ
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хууралт" УСК
  • 23:40
    "Азын 10 байр" нэвтрүүлэг
  • 01:10
    Эфир хаана

Олон Саналтай

XII/0120:35

MovieBox

"Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК

XII/0107:15

NTV

"Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41,43

XII/0116:00

TV9

"Сигам" МУСК