11-30

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Их уралдаан-2" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 35-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 3-р бүлгийн 13-р анги
  • 13:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 13:10
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:15
    "Ярилцъя л даа" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    Хонхор барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 4-р бүлгийн 1-р анги
  • 21:20
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 36-р анги
  • 23:00
    Tоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

12-01

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Эскобарын хөлсний алуурчин-1" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 36-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 4-р бүлгийн 1-р анги
  • 13:00
    Мэдээллийн шууд хөтөлбөр
  • 14:00
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 29,30-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:00
    "Сигам" МУСК
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    Хонхор барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 4-р бүлгийн 2-р анги
  • 21:20
    "Цэгцлэгч" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Үлгэрийн цаг
  • 22:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 37-р анги
  • 23:00
    Tоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

12-02

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Эскобарын хөлсний алуурчин-2" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 37-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 4-р бүлгийн 2-р анги
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 14:15
    "Ажлын байрны хүчирхийлэл, дарамтгүй орчин бүрдүүлэх хэм хэмжээг тусгах нь: Үлгэрчилсэн заавар" нэвтрүүлэг
  • 14:22
    Хошин шог үзүүлж байна
  • 14:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 15:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 15:10
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:15
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    Хонхор барилгын материалын худалдаа, үйлдвэрлэл, технологийн парк
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 4-р бүлгийн 3-р анги
  • 21:20
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 38-р анги
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

12-03

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:20
    Дорнын зурлага
  • 08:25
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Бяцхан хунгийн бүжиг" баримтат кино
  • 09:20
    Гадаад мэдээ
  • 09:40
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 38-р анги /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 4-р бүлгийн 3-р анги
  • 13:00
    Мэдээллийн шууд хөтөлбөр
  • 14:00
    "After school club" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 33,34-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    ЕБС-ийн 9-р ангийн теле хичээл
  • 16:00
    Хандивын тоглолт
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 4-р бүлгийн 4-р анги
  • 21:20
    "Ярилцъя л даа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 39-р анги
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

12-04

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Tеле концерт
  • 10:25
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 39-р анги /давталт/
  • 11:30
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Ажлын байрны хүчирхийлэл, дарамтгүй орчин бүрдүүлэх хэм хэмжээг тусгах нь: Үлгэрчилсэн заавар" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Ардчилсан намын ойн нэрэмжит Улс, аймгийн алдар цолтой хүчит 256 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 18:00
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    “Сүхбаатар” хөлөг онгоцыг татан гаргах тусгай ажиллагаа
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 3-р бүлгийн 4-р анги
  • 21:20
    УИХ-ын цаг
  • 21:50
    Үлгэрийн цаг
  • 22:00
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 40-р анги
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг

12-05

  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 07:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Шөнө дундын яриа" МУСК
  • 10:55
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 40-р анги /давталт/
  • 11:45
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Завхан аймгийн Баянтэс сумын харъяат МУ-ын начин Б.Цэнгэлсүрэнгийн нэрэмжит аймаг, цэргийн алдар цолтой хүчит 256 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 18:00
    "Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:15
    Үлгэрийн цаг
  • 20:30
    "Сүүлчийн хөлөг онгоц" ОАУСК, 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 21:20
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    “Эр зориг ба гоо үзэсгэлэн” ОАУСК, 41-р анги
  • 23:05
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    "Бурхан багшийн айлдвар" нэвтрүүлэг :

Олон Саналтай

XII/0120:35

MovieBox

"Тэнгэрийн хүү Тор (Thor)" УСК

XII/0107:15

NTV

"Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 41,43

XII/0116:00

TV9

"Сигам" МУСК